Genç Erkekler İçin En İyi 101 Saç Modeli – The Ultimate Guide 2021

Genç erkekler için seçmesi zor olabilecek o kadar çok saç modeli var ki. Yardım etmek için 100’den fazla stilden oluşan bir liste hazırladık. Modası asla geçmeyen klasik saç kesimlerinden, sizi modanın en son noktasına taşıyacak trend saç kesimlerine kadar her şeyi bulacaksınız..

İster maceracı olun ister stüdyo, yeni favori stilinizi burada bulacaksınız:

kısakısa, @we_married_hair tarafından

kısa

Kısa tüy son zamanlarda oldukça popüler hale geldi ve şık bir görünümden hoşlanan erkekler için güzel bir seçim. Kısa saç kesimi daha belirgin bir saç kesimi olsa da, ince veya kalın olacak şekilde değiştirilebilir. İnce bir görünüm için kısa tüyü öneriyoruz ve daha cesur bir görünüm için uzun tüy veya dağınık tüy öne çıkacaktır..

Nasıl elde edilir: Harika bir tüyo için yüksek kaliteli bir stiliste gitmenizi öneririz. Temel fikir, saçın üstte daha uzun, arkada ve yanlarda daha kısa olmasıdır. Üstteki saç şekillendirilir ve geriye taranır. Kısa çizgiye daha derinlemesine bakmak için bu havalı stile ilişkin kılavuzumuza göz atın..

Dokulu Cilt Solması@travisantonyhair tarafından

alttan kesme

Alt kesim bu yıl modada büyük bir iz bıraktı. Üst kısım uzun kalırken saçlar başın yanları ve arkası boyunca kısa kesilir..

Bu saç kesimini şekillendirmenin en popüler yolu, saçı geriye doğru kaydırmaktır, ancak şekillendirmenin başka yolları da vardır. Çoğu resim onu ​​düz saçla tasvir ederken, kıvırcık saçlar için de harika çalışıyor. Bu stil, jel veya köpük ile çok fazla şekillendirme gerektirir ve günlük olarak tıraş edilerek korunması gerekir. Güçlü çene hatları ve uzun yüzlerde en iyi sonucu verir. Bu, şık bir görünüm korumak isteyen daha büyük genç erkekler için idealdir..

Nasıl elde edilir: Stilistinize bir alt kesim istediğinizi söyleyin. Çoğu berber ve stilist, stile aşinadır. Değilse, üstte uzunluk istediğinizi ve yanların hafif bir kesme makinesiyle (#5 veya #6 gibi) vızıldamasını istediğinizi söyleyin. Ayrıca kahküllerinin kaş uzunluğunda olmasını isteyeceksin, böylece o saçı geriye çekebilirsin.

ekip kesme.jpg@hudson.saç

Asker traşı

Klasik ve zamansız bir stil olan mürettebat kesimi, erkek çocukların en çok tercih ettiği seçeneklerden biridir. Atletik ve aktif erkekler için ideal bir kısa yol ama her tarza uyarlanabilir. Mürettebat kesimi ayrıca yüzü daha belirgin hale getirir.

Nasıl elde edilir: Mürettebat kesimi, dünyanın her yerindeki berber ve kuaför salonlarında temel bir unsur olduğundan, iyi bir ekip kesimi yapamayan bir stilist bulmak neredeyse imkansızdır. Evde kesmek istiyorsanız, yapması kolaydır. Saç, bölgeye bağlı olarak değişen uzunluklarda kesme makineleri ile vızıldadı. Kafanın üst kısmı, daha uzun bir kesme ayarıyla (#4 ila #6) vızıldadı. Öndeki saç en uzun olmalıdır. Saç daha sonra başın arkasına doğru gittikçe kısalır. Kenarlar ve arka kısımlar, daha kısa bir kesme ayarıyla (#2 ila #4) kırpılır. Boyuna kadar kademeli bir daralma olmalı.

erkek saç kesimi@rio_black_rose

pompadour

Elvis ile başladı ama bir patlama ile geri döndü. Bu, kaygan ve zarif görünen harika bir genç çocuğun saç kesimi. Bu stilin her yerinde uzun saçlar var ve tepede uzuyor. Arkası kaygan, ancak kafaya sıkı değil, “kabarık” bir görünüm kazandıran bir tarza sahiptir. Bu kesim çok fazla bakım ve çok fazla jel gerektirir. Güçlü elmacık kemikleri, yuvarlak yüzler ve kısa alınlarla en iyi sonucu verir. Alt kısmı ve yan kısmıyla birlikte şık genç erkekler için harika bir seçimdir..

Nasıl elde edilir: Saçınızın yanlarının ve arkasının kısa olmasını isteyeceksiniz. Üst kısmın uzunluğu iyi olmalıdır. Biraz pomat al ve saçını geriye doğru kaydır. Pompayı elde etmek için boşta kalan elinizi (tarakınızı tutmayan) arkaya taranmış saçınızın üstüne koyun. Bu eli öne doğru itin ve aynı zamanda saçı önden yukarı doğru tarayın. Gerekirse biraz saç spreyi ile sabitleyin. Bu yöntem, mümkün olan en iyi pompayı elde etmek için biraz deneme yanılma gerektirecektir..

Kıvırcık Saçaklı Erkek Saç Kesimi

Dokulu Kıvırcık Alttan Kesilmiş

Kıvırcık saçlarınız varsa kendinize uygun bir saç modeli bulmakta zorlanabilirsiniz. Eğer öyleyse, bu stili düşünün. Alttan kesim kullanır ancak buklelerin şeklini korumasına izin vererek saçınıza benzersiz bir kişilik kazandırır. Bu saç modelinde bukleler yüz şekline uyacak ve çerçevelenecek şekilde kesilir, böylece kıvırcık bir karmaşa olmaz. Asi buklelere alışkınsanız, bu daha temiz görünümü deneyin.

Nasıl elde edilir: Kuaförünüze yanlarda temiz ve kısa bir alt kesim istediğinizi söyleyin. Tepedeki saçlar için, bir gün sürecek kadar yeterli tutuşa sahip bir bukle kremi ile tanımlanmasını isteyeceksiniz. Ürün hafif nemli saçlarda kullanılmalıdır. Görünüm biraz buruşma ile tamamlandı.

erkek-saç kesimi-mattyconrad@mattyconrad

Gevşek ve Uzun Penye Sırt

Tousle’ın kaygısız tarzını seviyorsanız, bu kesime bayılacaksınız. Bu görünüm, ince, parlak, kalın ve düz saçlı erkekler için en iyisidir. Fikir doğal ve stilsiz görünmek olduğu için mat ve orta tutuşlu ürünler gerektirir. Tousle gibi, bu da birçok durumda işe yarayacak rahat bir kesimdir. Bu, bu listedeki diğerlerinden biraz daha fazla bakım gerektirir, ancak çabaya değdiğini göreceksiniz..

Nasıl elde edilir: Köpüklü saçlar fön ile kurutulur ve geriye taranır. Ek hacim için köklerde kuru şampuan kullanılabilir. Temiz bir parça oluşturmak için tarak kuyruğu kullanılmalıdır. Daha sonra saçlar parmaklarla nazikçe karıştırılır. Kendiniz için mükemmel görünümü bulana kadar şekillendirmeye devam edin.

askeri yüksek ve sıkı

Yüksek ve Sıkı

Yüksek ve sıkı bir başka kısa, askeri tarz saç kesimidir. Ancak, bir kasap kesiminden oldukça farklıdır. Kasap kesimi her yerde kısa iken, yüksek ve dar kesim üstte daha uzun, yanlarda ve arkada daha kısadır. Bu saç kesimi Afro-Amerikalı erkekler arasında popülerdir ve güçlü, dikkat çekici bir saç modeli isteyen genç erkekler için iyi sonuç verir..

Nasıl elde edilir: Yüksek ve dar kesimde yanlar ve sırt neredeyse her zaman kesme makinesine 1 numaralı ek ile kesilir. (Bazen tamamen traş olurlar, ancak bu nadirdir.) Üst kısım, bir butch kesiminden çok daha uzundur. Bazen makasla kesiliyor, bu da onu şekillendirmek için yeterince uzun yapıyor. Daha sık olarak, bir kesme makinesinde #6, $7 veya #8 ekiyle kesilir.

Dokulu Yan Dikenli Top BoyKredi: Örgü Berberler

Dikenli Saç Modeli

Bir başka popüler genç erkek saç kesimi olan dikenli saç modeli, 90’ların kirpi sivri uçlarına güzel bir alternatif. Neredeyse rüzgarla savrulan bir görünüm, harika görünen yumuşak ama dikenli bir stil yaratır. Jel, saçın yumuşak görünümünü kaybetmesine neden olduğundan, bu tarz genellikle köpük ile en iyi sonucu verir. Az bakım gerektirir; ihtiyacı olan tek şey, her sabah şekillendirici köpük ile hızlı bir geçiştir. Rüzgârlı bir görünüm bu stilin temeli olduğundan, çok fazla heykel gerektirmez. Stil, kısa alınlar, güçlü çene hatları ve güçlü elmacık kemikleri ile en iyi sonucu verir..

Nasıl elde edilir: Bu stili elde etmek için iyi bir jele ihtiyacınız olacak. Dikenli saç stillerinin ardındaki fikir tam olarak budur – saçı diken diken etmek. En iyi etkiyi elde etmek için saç nispeten kısa kesilmelidir..

Uyan Sarışın Mohawk@barbercarlo

Uyan Sarışın Mohawk

Anlayışlı ebeveynleri olan maceracı çocuklar bir mohawk denemek isteyebilir. Bu kesinlikle en ünlü saç kesimlerinden biridir. Yerli Amerikalıların Mohawk kabilesinin adını almıştır. Savaşçıları sık sık kafalarını ortadaki bir şerit dışında tıraş ederdi. Bu tarzın düşmanlarında korku uyandırdığı söylenirdi. Gençler, vahşi ve benzersiz görünümünü beğenecekler. Ancak bazı ebeveynler, stili biraz fazla agresif bulabilir. Bu kesinlikle uçlarda yaşayan bir erkek saç kesimi.

Nasıl elde edilir: Mohawk, eğitimli bir kuaför için kolay olan ve dağılması muhtemel olmayan başka bir saç modelidir. Yanları ve arkası kolaydır. Kuaförün sadece onları tıraş etmesi gerekiyor. Bu yapıldıktan sonra, üst kısmı kesmenin zamanı geldi. Üst kısımların çoğu da temiz traş edilecektir. Sadece ortada bir şerit kalacak. Çoğu erkek, bu şeridin oldukça kısa olmasını tercih eder ve kuaför onu makasla keser..

erkek saç kesimi@kieronthebarber

sahte şahin

Bu bir süredir var ama hala Hollywood’da görülüyor. Sahte şahin yanlarda ve arkada kısadır ve başın ortasına doğru çekildikçe giderek uzar. Bu saç kesimi, ortada kalması için jel ile şekillendiriliyor. Uzun yüzlü, güçlü çeneli ve çıkık elmacık kemikli kişilerde en iyi sonucu verir. Mohawk ve at kuyruğu gibi, bu daha etkileyici genç erkekler için bir kesim..

Nasıl elde edilir: Bir şekillendirici ürün kullanarak tüm saçınızı yukarı kaldırın. Sahte şahin “armasını” elde etmek için ortasına doğru itin. Birbirine yapışmalı ve oradan istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz..

Dokulu Sezar Stili Saçkaynak

Sezar Kesimi

Kısa saç tutkunları Sezar kesimine bayılacak. Bu, stili erken saçsızlığını gizlemek için kullandığı iddia edilen Julius Caesar’ın zamanından beri ––tahmin ettiniz–– oldu. Kısa, sorunsuz stili, her zaman aktif ve hareket halinde olan erkekler için idealdir..

Nasıl elde edilir: Sezar kesimi tüm dünyada popülerdir ve neredeyse tüm berberler ve stilistler nasıl kesileceğini bilir. Sezar kesimi benzersizdir, çünkü saç, başın her yerinde aynı uzunluktadır, yarım inç ila üç inç arasında herhangi bir yerde. Bunu makasla yapabilirsiniz, ancak daha uzun bir kesim için makasla da yapılabilir..

Yüksek Solma@braidbarbers

Yüksek Solmaya Sahip Fransız Mahsul

Sezar kesimi gibi, Fransız mahsulü de herhangi bir stil olmaksızın kendi başına harika görünen az bakım gerektiren bir stildir. Fransız mahsulü, Sezar’ı biraz daha uzun süre alıyor; aynı şekilde kesilir, ancak saçın ön kısmı tüylenebilir. Bu, daha kısa saçları seven ve saçlarına daha yumuşak bir görünüm isteyen erkekler için harika. Fransız mahsulü saça pürüzsüz bir doku verir ve ince saçlar için iyi çalışır..

Nasıl elde edilir: Berberinizden makas kullanarak saçınızın arkasını ve yanlarını inceltmesini isteyin. (İsterseniz tüylerin dipte deriye doğru kaybolduğu bir cilt solması isteyebilirsiniz.) Dalgalı bir görünüm tercih ediyorsanız berberinizden saçınızı tepeden kesmesini isteyin. Daha düzenli bir görünüm tercih ediyorsanız, berberinizden üstteki saçları künt kesmesini isteyin..

Bağlantısız Açısal Saçak@julius Sezar

dağınık saçak

Dağınık saçak, düz saçak üzerinde kaygısız bir yaklaşımdır. Göze çarpan bir görünüm için kaşların çok altında uzun ve dağınık bir saçak uzanır. Bu kesim her yüz şekli, saç rengi ve saç dokusu ile iyi çalışır. Yanlardaki ve arkadaki saçlar beğeninize göre kesilebilir. Sıradan bir görünümü tercih eden genç erkekler için iyi bir saç kesimi..

Nasıl elde edilir: Biraz balmumu kullanarak patlamaları beğeninize göre tanımlayın. Bitirmek için saçı tepenin etrafına dolaştırın. İkinci gün saçlarında hiç şekillendirme gerekmez.

düz üst, yüksek hacimli, dikey, yan kısım, alttan kesme

Dikey Saç Kesimi

Bu çarpıcı saç kesimi, kalın ve kalın saçlı genç erkekler için harika bir yaz modelidir. Geniş kapsamlı stili, her duruma enerji katacağından emin ve hem kısa hem de uzun saçlarla çalışır. Bu saç kesimi saça biraz yükseklik kazandırır ve boyut kattığı için kare veya yuvarlak bir yüz için idealdir. Kaba ve kalın saçların en iyi tutuşla dik durması için pomad veya saç mumu gerekir..

Nasıl elde edilir: Ürünü nemli saça uygulayın. (Yeterli doğal hacminiz yoksa saçınızı fönleyin.) Dik şekillendirin ve tercihlerinize göre değiştirin..

Alttan Kesilmiş Düz Saçak@aaron_kiely_hair

Düz Saçak Saç Kesimi

Düz saçak, herhangi bir genç çocuğun saç kesimi için sağlam bir seçimdir. Gündelik ve şık karışımı, törenlerden günlük gezilere kadar çok çeşitli durumlar için ideal hale getirir. Bu kesim uzun yüzler için idealdir çünkü saçakların kaşlara ulaşmasına izin verilir. Düz bir saçak, alt kesimi vurgular ve biraz hacim elde etmek için saçın doğal dokusu kullanılır. Ürün dikkatli kullanılmalıdır, aksi takdirde saçak yağlı görünebilir ve alına geçebilir. Nasıl elde edilir: Stilistinize yanlarda bir alt kesim istediğinizi ancak kaküllerinize dokunulmayacağını söyleyin. Saçı okşayarak veya tercih ettiğiniz bir ürünü uygulayarak saçın üzerine doku verin. Düz saçlarınız varsa, onu şekillendirmek için saç losyonu kullanabilirsiniz..

erkek-saç kesimi-andrewdoeshair@andrewdoeshair

modern kovboy

Kaba saçlarla çalışmak zor olabilir. Modern mantolama, kaba saçlarınızı evcilleştirmenize ve yıldız gibi bir kesim elde etmenize olanak tanır. Bu, ön kısmı daha uzun olan kısa bir saç kesimidir. Bu, kısa saça ıslak bir görünüm verir, kafa derisi boyunca birçok tanımlanmış uç ve bir alt kesim ipucu içerir. Yani daha kısa, kaba saçlarınız varsa, bu kesimi deneyin. Nasıl elde edilir: Yanlarda hafif bir alt kesime ihtiyacınız olacak. Bir tutam mat ve orta tutuşlu macun kullanarak kovuk benzeri saçakları şekillendirin. Daha fazla doku için ürün saça havlu ile kurutulduğunda uygulanmalıdır..

Düz Saçak@dannyandcobarbers tarafından

Klasik Saçak

Klasik püskül, adından da anlaşılacağı gibi zamansız bir görünümdür. Düz ve parlak saçlar için en iyi sonucu verir, ancak dalgalı bir genç erkek saç modeli arıyorsanız da harikadır. Kaküller temiz ve saçlar biraz modern bir dokunuş eklemek için ölçülü bir şekilde karıştırılmış. Düşük bakım gerektirir ve çeşitli stillere uyarlanabilir. Kısa veya uzun saçlarda kullanılabilir, bu nedenle bu tarz gösterişsiz bir görünümden hoşlanan her genç erkek için idealdir. Nasıl elde edilir: Bu, patlamaları tanımlamak için yalnızca iyi bir kesim ve minimal stil gerektirir. Hafif şekillendirici krem ​​kuru saçlarda kullanılabilir, ancak saçınız doğal olarak iyi oturuyorsa buna gerek yoktur. Görünümü tamamlamak için bir miktar saç spreyi kullanılabilir..

Yan Parçalı Bağlantısız Alt KesimYan Parçalı Bağlantısız Alt Kesim, @javi_thebarber_ tarafından

Yan Kısım

Yan kısım, son zamanlarda saç trendlerinde yeniden canlanan klasik bir saç modeli. En az yüz yıldır var ve en çok 1910’lardan 1960’lara kadar popülerdi. 60’lı yılların stilinin yeniden ön plana çıkmasıyla klasik saç modelleri oldukça şık hale geldi. Pek çok zarif genç erkek spor yapıyor ve bazı erkekler onları taklit etmek isteyecek. Alt kesim gibi, keskin ve temiz bir görünüm isteyen erkekler içindir. Nasıl elde edilir: Basit görünümüne rağmen, yan kısım bu listedeki önceki saç stillerinden biraz daha karmaşıktır. Üst kısım oldukça uzun bırakılmalıdır, ancak çok uzun olursa parça kalmayabilir. Yanlar ve arka kısımlar daha kısa olmalı, ancak vurguyu üstten alacak kadar kısa olmamalıdır. Yan kısım saç stilinin odak noktası olduğu için sadece üst kısmı vurgulamalıdırlar. Yüz şeklinize ve saç tipinize en uygun yan kısmı elde etmek için kuaförünüzle birlikte çalışın..

Kathy Hutchins tarafından klasik konik yüksek hacimli fırçalanmış tüyoKathy Hutchins / Shutterstock.com

Yüksek Hacimli Saç Kesimi

Yüksek hacimli saç kesimi, yüzü şekliyle güzel bir şekilde vurguladığı için küçük yüzlü genç erkekler için idealdir. Saç orta uzunlukta, bu yüzden bu kesinlikle daha uzun saçları seven erkekler için bir kesim. Bu tekniği diğer saç kesimleriyle de birleştirebilirsiniz. Örneğin, yanlarda bir alt kesim yapabilir ve saçınızın üst kısmını yüksek hacimli stilde şekillendirebilirsiniz. Yüksek hacimli görünüm, çeşitli kombinasyonlara iyi uyum sağlar ve bu da onu bu listedeki en çok yönlü kesimlerden biri yapar. Nasıl elde edilir: İnce ve düz saçlarınız varsa, şekillendirmeden önce saçınıza hacim kazandırmak için fön çekmeniz gerekir. Kalın saçlarınız varsa, fön ile kurutmaya gerek yoktur. Bol tutuşlu bir lif veya kil macunu kullanın. Ürünü havluyla nemi alınmış saça uygulayarak uçlarını kabartın ve kesime rüzgarlı bir şekil verin.

Dağınık Paspas Üstü@cullencharlie17

dalgalı sevişmek

Harry Styles, bu saç kesiminin sansasyona değer olduğunu kanıtladı. Düz sevişme hazırlık dünyasını ele geçirmiş olsa da, dalgalı sevişme sıradan genç oğlan için daha uygundur. Düz saçlı erkeklere hitap etmese de kalın saçlı erkekler için harika. Saçın ne kadar tahmin edilemez olduğuna bağlı olarak, jel veya köpük ile biraz şekillendirmeye ihtiyaç duyabilir, ancak çok kolay bir şekilde çıldırmasına izin verilebilir. Kalın, dalgalı saçlarda, güçlü elmacık kemiklerine sahip yuvarlak yüzlerde ve yüksek alınlarda en iyi sonucu verir. Nasıl elde edilir: Bu düz sevişmeye benzer. Her ikisi de katmanlara dayanır, ancak dalgalı tüy, başın her tarafında uzun katmanlardan oluşur. Saçlar genellikle makas veya kesme makinesi yerine ustura ile kesilir..

Aaron Paul vızıltı kesimDFree / Shutterstock.com

Aaron Paul’un Butch Cut

Her zaman popüler olan bir erkek saç kesimi, kalça kesimidir. Çapak olarak da adlandırılan bu saç kesimi, son derece kısa bir vızıltı kesimidir. Bu, ordudaki erkekler arasında popüler olan bir tarz. Az bakım gerektirir ve kısa boyu nedeniyle ter saçı kötü göstermez. Bu tür saç kesiminin de şekillendirilmesi gerekmez. Birçok erkek, erkeksi görünümünü ve kesimin genel sadeliğini beğenecektir. Bu saç kesimi için gidiyorsanız, berbere gitme gezisini atlayabilir ve ya kendiniz kesebilir ya da bir ebeveynden yardım isteyebilirsiniz. Nasıl elde edilir: Sadece bir kasap kesimi isteyin. Ülke çapında berber ve kuaför salonlarında iyi bilinen bir kesimdir. Evde yapıyorsanız, ne kadar kısa olmak istediğinizi düşünün ve uygun bıçak koruyucuları kullanın. (#0 size mümkün olan en kısa saçı verirken #8 size en uzun saçı verir.)

Ashton Kutcher'ın Düz SaçakEverett Koleksiyonu / Shutterstock.com

Düz Sevişmek

Justin Bieber bunu popülerleştirmiş olabilir, ancak düz tüylü saç modeli, erkekler için en moda saç kesimlerinden biri haline geldi. Ne tür saçlara sahip olduğunuza bağlı olarak, sadece bir fırça ve belki biraz köpük gerektiren oldukça az bakım gerektirebilir. Doğal olarak düz saçlarınız yoksa, düz bir görünüm elde etmek için düzleştirici kullanmanız gerekebilir. Genellikle bu tarz, doğal olarak düz saçlı, uzun yüzlü, yuvarlak yanaklı ve yüksek alınlı erkek çocuklar için en iyi sonucu verir. Nasıl elde edilir: Stilistiniz sevişme kesimine aşinaysa, ona sadece düz bir sevişmek istediğinizi söyleyin. Bilmeyen stilistler için onlara katmanlı saç istediğinizi söyleyebilirsiniz. Katmanların başınızın tepesinde en kısa kesilmesini istediğinizi belirttiğinizden emin olun. Ardından, stilist taçtan uzaklaştıkça katmanların uzunluğu artmalıdır. İpucu: Dağınık bir görünüm istiyorsanız, stilistinize saçınızın uçlarını jiletle kesmesini söyleyin..

Bağlantısı Kesilmiş Parmak Sıkıştırılmış Pomp + Geri KaydırılmışBağlantısı Kesilmiş Parmak Sıkıştırılmış Pomp + Geri Kaydırılmış, @javi_thebarber_ tarafından

Bağlantısı kesilmiş alt kesim

Bağlantısız alt kesim, erkek saç dünyasını vuran en yeni trendlerden biri. Klasik alt kesimde benzersiz bir varyasyon. “Bağlantısız”, üstteki uzun saçları yanlardaki kısa saçlardan ayıran keskin çizgiyi ifade eder. Kalabalıkta göze çarpan bir kesimdir ve stil vermek zor olsa da çabaya değer. Nasıl elde edilir: Bağlantısız alt kesim, maksimum kalite için eğitimli bir stilist gerektirir. Üstteki saç oldukça uzun olmalıdır ––2 inç başlamak için iyi bir yerdir–– ve yanlar ve arka kısımlar kısa bir kesme makinesi ayarıyla (#2 ila #4) vızıldamalıdır. Bağlantısız alt kesim kılavuzumuz, nasıl elde edileceğine ve şekillendirileceğine dair daha ince ayrıntılar da dahil olmak üzere bu kesim hakkında bilmeniz gereken her şeye sahiptir..

Man Bun Chris Hemsworth Sarı Saçlı

At Kuyruğu

At kuyruğu mohawk kadar vahşi olmasa da maceracı erkekler için en iyisidir. Ek olarak, bu saç modeli şaşırtıcı miktarda bakım gerektirir. Birçok kişi atkuyruğu yapmanın kişinin saçlarını uzatmak ve asla kuaföre gitmemek anlamına geldiğini düşünür, ancak durum böyle değildir. Bir at kuyruğunun iyi görünmesini sağlamak için kuaföre düzenli geziler gereklidir. Ne yazık ki, bir berberin at kuyruğu saç modelini düzgün bir şekilde düzeltmesi oldukça zordur. Nasıl Elde Edilir: Kaliteli bir at kuyruğu için uzun saç çok önemlidir. At kuyruğu yapmak istediğiniz saçı toplayın ve bir araya toplayın. En sevdiğiniz kuyruğu elde etmek için farklı unsurlarla denemeler yapmanız gerekecek..

mısır tarlaları@zeke_the_barber

mısır tarlaları

Cornrows, kafa derisine yakın uzanan örgü sıraları oluşturmak için yukarı, el altından bir hareket kullanılarak biçimlendirilen geleneksel bir Afrika saç modelidir. Normalde düz çizgiler halinde oluşturulan mısır tarlaları, kafa derisinin yüzeyinde farklı şekiller veya dalgalar oluşturmak için manipüle edilebilir. Cornrows az bakım gerektiren bir saç modelidir ve kullanıcının sıraları tutarlı bir şekilde nazikçe yıkamaya ve saç derisini yağlamaya özen göstermesi şartıyla uzun süre bırakılabilir. Cornrow’ların elde edilmesi uzun zaman alabilir, bu nedenle sabır anahtardır. Bu, bu listedeki en korkak genç çocuğun saç kesimlerinden biridir, ancak biraz sıra dışı bir şey isteyen bir erkek çocuk için iyi bir seçimdir. Nasıl elde edilir: Temel mısır tarlası stili için saçınızı elastik bantlarla bağlamanız yeterlidir. Saçınızın uzunluğuna bağlı olarak, bukleleri sabitlemek için yeterli sayıda bant kullanmak isteyeceksiniz..

Kısa Dreadlock'lar

Kısa Korkular

Jaden Smith, Afrikalı Amerikalılar için bu şık saç stilini giyerken görüldü. Yine, bir Afrikalı Amerikalının saçında bulunan doğal doku, dreadlock’lara mükemmel şekilde hitap eder. Uzun korkular hala moda olsa da, kısa korkular dalgalanıyor. Dreads, dokulu stil ile başın etrafında duruyor. Genellikle başın yanları traş edilmiş ve sırtın üstte korkularla birlikte görülür. Bu tarz, dreadlock’lar yerinde kalma eğiliminde olduğundan çok az bakım gerektirir. Kesikli çocuklar, keçeleşmelerini önlemek için dreadlock’ları yuvarlamaya devam etmelidir. Bu genç çocuk saç kesimi, Afro-Amerikan saç dokusu ve belirgin bir çene veya çene çizgisi ile en iyi sonucu verir. Nasıl elde edilir: Bu kesim, orta uzunlukta ila uzun saç gerektirir. Bu stili elde etmek için iyi eğitimli bir kuaföre danışmanızı öneririz. Hâlihazırda korkularınız varsa, onları kısa tutmanız yeterlidir..

Kısa Afro Saç ModeliKredi: Amir Berber

kısa afro

80’lerin afro her zaman cesur bir seçim olacaktır, ancak bugün trendler daha kontrollü bir versiyona işaret ediyor. Kısa, sivriltilmiş bir afro, bir Afrikalı Amerikalının dokulu saçına bugün çok popüler olan yumuşak ve doğal bukleyi verir. Afrikalı Amerikalıların saçlarında doğal bir kalınlığa ve dokuya sahip olduklarından, genellikle bukle elde etmek için çok fazla bakımdan geçmezler, ancak şekillendirme için muhtemelen az miktarda jele ihtiyaçları olabilir. Bu tarz, afro, yuvarlak veya oval yüzler ve kısa alınlar için gereken doğal dokuya sahip olan Afrikalı Amerikalılar için en iyi sonucu verir. Nasıl elde edilir: Kuaförünüze, yanları daha kısa ve üst kısmı daha fazla dolgun olan küçük ila orta afro istediğinizi söyleyin. Afro’yu doğru yapmak zor olabileceğinden, stilistinize bir fotoğraf göstermek süreci daha kolay hale getirmeye yardımcı olacaktır..

Paul Walker - vızıltı kesmeTinseltown / Shutterstock.com

uzun vızıltı

Uzun saçla gelen işten bıktıysanız, uzun vızıltıyı düşünün. Kısa saç başın her tarafındadır, ancak yine de saç denmesi yeterlidir. Bu, çok fazla uğraş gerektirmeyeceği için spor veya diğer yüksek enerjili aktivitelerle uğraşan erkekler için harika bir seçenektir. Doğal olarak, uzun vızıltı, az bakım arayanlara hitap eden başka bir stildir. Az miktarda jel veya köpük kullanılabilir, ancak bu saç kesimi çoğunlukla doğal tutulur. Oval yüzler, kısa alınlar ve güçlü çene hatları ile en iyi sonucu verir. Nasıl elde edilir: Kuaförünüze saçınızın #4 saç kesme makinesiyle cıvıl cıvıl olmasını istediğinizi söyleyin. Bu, saçları çok kısa kesmeyen orta boy bir bıçaktır. Buzzcut’a bağlı kalmaya karar verirseniz, her zaman bir beden yukarı veya aşağı gidebilirsiniz. Saçınızı kısa tutmak için ayda bir veya iki kez kuaförünüzü ziyaret etmek isteyeceksiniz..

Yan kısımlı Ryan Reynolds klasik düzenli konikDFree / Shutterstock.com

Klasik Konik

Klasik konik, yüksek derecede stile sahip, az bakım gerektiren bir saç kesimidir. Başın yanları ve arkası kısa tıraş edilirken, başın üst kısmında şekillendirme için hala biraz saç var. Her zamanki gibi iyi olan zamansız bir kesim. Bu kesim, saçlarıyla fazla uğraşmak istemeyen erkekler için en iyisidir. Tepedeki kısa saç, doku için çivilenebilir veya jel veya köpük ile öne doğru taranabilir. Bu saç kesimi en iyi oval yüzlerde, kısa alınlarda ve güçlü elmacık kemiklerinde işe yarar. Nasıl elde edilir: Kuaföre üstte ne kadar saç olmasını istediğinizi ve inceltilmesini istediğinizi söyleyin. Çoğu zaman, stilist, konikliğinizin ne kadar dik olmasını istediğinizi soracaktır. Bazı incelmeler kademelidir ve uzun bir alanda kaybolur, ancak diğerleri hızlı bir şekilde sona erer. Çeşitli yüz şekilleri ve saç tipleri ile harika görünebilir..

Colin Farrel İndüksiyonlu KesimColin Farrel İndüksiyonlu Kesim, s_bukley / Shutterstock.com

İndüksiyon Kesimi

Gayri resmi olarak genç erkek saç kesimlerinin “kavrulmuş toprağı” olarak bilinen indüksiyonlu kesim, tüm saçları koruyucu olmadan elektrikli bir ustura kullanarak tıraş etmeyi içerir. Bu tıraş makinesi ayarı #0 olarak anılır ve sizi kel bırakmadan saçınızın uzunluğunu mümkün olan en kısa süreye etkili bir şekilde azaltır. Bu saç kesimi az bakım gerektirir ve özellikle yüksek ısıya meyilli alanlarda etkilidir. Bu stil aynı zamanda kafa derisinin artık bir şekilde boş bir tuval olduğu için tüm saç derisini jiletle işlenmiş desenlerle süsleme fırsatı verir. Daha soğuk bölgelerde yaşayan genç erkekler, kış aylarında sürekli soğuk bir kafaya yol açabileceğinden, indüksiyon kesintisinden uzak durmak isteyebilir. Çok çeşitli yüz şekilleri ve saç stilleri ile iyi çalışır. Nasıl elde edilir: Saç stilistinize, saç kesme makinelerinde #0 ayarıyla tüm saçınızın tıraş edilmesini istediğinizi söyleyin. Bunu evde yapıyorsanız, bu basit kesimi elde etmek için sadece makaslara ihtiyacınız olacak..

Dave Franco, Kasap KesimiDave Franco Burr Cut, DFree / Shutterstock.com

çapak kesim

Çapak kesimi, indüksiyon kesiminde biraz daha az aşırı olan bir varyasyondur. İndüksiyonlu kesim tüm kafa derisi üzerinde bir #0 tıraş bıçağı kullanırken, çapak kesme # 1 ila # 3 arasındaki herhangi bir tıraş makinesini kullanabilir. Çapak kesimi en zor genç erkek saç kesimlerinden biridir ve bir berberde veya evde yapılabilir. Aynı zamanda bir butch kesimine benzer, ancak saçın üst kısmı daha uzundur. Pratikle, elektrikli bir tıraş bıçağı yardımıyla evde çapak kesimi elde etmek kolaydır. Nasıl elde edilir: Kuaförünüze kafanızın 1, 2 veya 3 numaralı tıraş bıçağı ayarıyla tıraş edilmesini istediğinizi söyleyin. Kesimin uzunluğunu değiştirmek isterseniz, saçınızın hangi kısımları için hangi tıraş bıçağı ayarlarını istediğinizi stilistinize söylemeyi unutmayın. Örneğin, üst ve arka için 2 numara kullanıyorsanız ancak saçınızın yanlarının daha kısa olmasını istiyorsanız, stilistinizden yanlarda 1 numara kullanmasını isteyin. Aynı yöntemle evde de yapabilirsiniz..

sıçan kuyruğu@cuttyfresh

Fare Kuyruğu

Sıçan kuyruğu, kefal ile at kuyruğu arasındaki beklenmedik geçiştir. Başın arkasında bulunan kuyruğa benzer, doğal olarak sarkan bir saç bölümünü temel alır. 80’lerde modası geçmiş ama son zamanlarda yeniden popülerlik kazanmıştır. Manga ve anime hayranları, favori karakterlerinden birkaçının kıvrılabilen, düzleştirilebilen, örülebilen veya dreadlock şeklinde şekillendirilebilen fare kuyruklarına sahip olduğunu fark etmiş olabilir. Punk hareketi, kendi adını taşıyan kuyruk hariç, kişinin tüm kafasının traş edildiği sıçan kuyruğunun bir çeşidini ortaya çıkardı. Kuşkusuz, bu varyant, ortalama bir erkek veya genç erkek için istenen saç kesimi listesinde oldukça düşük olabilir. Nasıl elde edilir: Bu stil için saçınızı uzatmanız gerekecek. Kuaförünüze saçınızın üst ve yanlarının kesilmesini istediğinizi söyleyin. (İstediğiniz tıraş bıçağı ayarını kullanabilirsiniz.) Arkada bir saç telini uzun bırakmak isteyeceksiniz. Bu iplik başınızın ortasında olmalıdır. Etrafındaki saçlar daha kısa kesilmelidir. Bu kesimi beğeninize göre değiştirebilirsiniz..

CHRISTIAN BALE modern kefal perdeli saç modeli

Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

modern kefal

The Beastie Boys tarafından ünlenen ve Joe Dirt filmiyle yeniden popüler hale getirilen bir saç kesimi olan modern kefal, saçlarının uzun olmasını tercih eden genç erkekler için iyi bir seçimdir. Daha uzun bir stil olsa da, oldukça az bakım gerektirir. Bu nadiren görülen bir genç erkek saç kesimidir, bu yüzden kalabalığın içinde göze çarpacaktır. Minimum özenle maksimum uzunluğu seven erkekler için en iyisidir. Nasıl elde edilir: Kulakların etrafındaki alan ve başın üst kısmı, diğer birçok çağdaş saç stilinde olduğu gibi kısa kesilir. Arkadaki saç, efekt için eklenen katmanlarla uzun kalır. Uzunluğu ve katmanları istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz..

Sörfçü Dağınık Stili

kaynak

Mükemmel Tousle

Mükemmel tousle, ideal “yataktan yuvarlanma” tarzıdır. Şaşırtıcı bir şekilde, doğru olması için biraz deneme gerekiyor. Rahat bir görünüm isteyen genç erkekler için harika. Bu görünüm için bir saç kesimini atlamanız gerekir, böylece saçlarınız uçlarından yapışır. Bu, ideal tousled stili için en iyi koşulları sağlayacaktır. Nasıl elde edilir: Düzensizden zahmetsizce şıklığa geçmek için biraz yumuşak tutuşlu saç jölesi gereklidir. Islak ve yağlı bir görünümden kaçınmak için bezelye büyüklüğünde bir miktar kullanılmalıdır. Köklerde biraz hacim elde etmek için bir alay fırçası kullanın, ancak üst katmanda dalga geçmeyin. Son olarak, parmaklarınızı nazikçe saçınızın arasından geçirin, gerektiğinde sivri uçlar ve favorilerinizi düzeltin..

Cody Simpson sarışın dalgalı sevişmek yukarı ve geri fırçalanmış

s_bukley / Shutterstock.com

Dalgalı/Kıvırcık Uzun Saç Modeli

Bu, kıvırcık saçlı genç erkekler için başka bir harika kesim. Saç ne kadar kıvırcıksa, o kadar az şekillendirme gerekir. Pompadour ve dikey saç kesimi gibi saça hacim ve boyut katar. Kıvırcık saçla çalışmak zor olsa da, bu kesim buklelerinizi modaya uygun bir şekilde sallamanıza olanak tanır. Bu stil, aynı şekilde evcilleştirilmesi zor olabilen dalgalı saçlar için de iyi sonuç verir. Nasıl elde edilir: Yanlarda bir alt kesim yapmak ve üstte biraz uzunluk bırakmak isteyeceksiniz. Hacim için biraz köpük, tepedeki kıvrımı belirginleştirmek için güçlü tutunan ağda ve görünümü tamamlamak için saç spreyi kullanın. Ekstra hacim için köklerde bir alay tarak veya fön makinesi kullanılabilir.

pompadour

@vsz_barber

Bağlantısı Kesilmiş Pompadour

Her zaman popüler olan pompadour geri dönüş yapıyor ve bu varyasyon şık, şık bir kesim ve kişiliğe sahip. Göze çarpan bir görünüm için bağlantısız alt kesimi ve pompadour’u birleştirir. Pompadour ciddi bir bakım gerektiriyor, bu yüzden herkes için değil. Ek olarak, atletizmle uğraşan erkekler, pompadour stilini sürdürmeyi zor bulabilir. Bununla birlikte, temiz bir görünümden hoşlanan erkek çocuklar bu moda stili seveceklerdir. Nasıl elde edilir: Kaküllerinizin en azından kaş uzunluğunda olmasını isteyeceksiniz. Genç erkekler için saçın çok uzun olması gerekmez ve daha kısa saç daha kısa, daha ince bir pompadour üretecektir. Yanlardaki ve arkadaki saçlar üst kısımdan çok daha kısa kesilmelidir. En önemlisi kısa saçın bitip uzun saçın başladığı dramatik bir çizgi olmalıdır. Bağlantısı kesilmiş alt kesim ile ilgili kılavuzumuz, bağlantısız stil hakkında daha fazla bilgiye sahiptir. Pompadour’u şekillendirmek için biraz pomad alın ve saçınızı geriye doğru tarayın. Bir elinizde tarak tutarken diğer elinizi kullanarak saçı öne doğru itin ve aynı zamanda saçı önden yukarı doğru tarayın. Küçük bir denemeden sonra iyi bir pompadour yapmak kolay olacak.

çekici genç adam

çekici genç adam

Yüksek ve Sıkı Keşif

Yüksek ve sıkı, en ünlüsü, dramatik olarak kısa bir askeri saç kesimi olarak bilinir ve yüksek ve sıkı keşif, klasik orijinal stilin bir varyasyonudur. Bu kesim herkes için olmasa da, yüksek düzeyde aktiviteye olanak sağlayan bakım gerektirmeyen bir kesim sağlar. Çeşitli atletizm türleriyle uğraşan veya çok az saçtan hoşlanan veya hiç saç sevmeyen erkekler bu kesimin tadını çıkaracaklar. Başın ortasındaki saçları vurgular ve son derece düzenli bir görünüm verir. Aynı zamanda, buklelerini evcilleştirmek isteyen kıvırcık saçlı erkek çocuklar için de iyi bir seçimdir. Nasıl elde edilir: Çoğu berber ve stilist, nasıl yüksek ve sıkı bir saç kesimi yapacağını bilir ve bu varyasyona aşina değillerse, bunu yapmak kolaydır. açıklamak. Evde kesmek de kolaydır. Yüksek ve sıkı keşif kesimi için, arka ve yanlar 1 numara ile veya hiç koruma olmadan vızıldayacak. Alternatif olarak, arkadaki ve yanlardaki saçlar kolayca tıraş edilebilir. Yüksek ve sıkı keşif, standart yüksek ve sıkıdan birkaç yönden farklıdır. En önemlisi, üstte çok daha az saç kalır. Bir iniş pistine benzemelidir ve genellikle bu takma ad verilir..

Düşük Cilt Solması

@jarredsbarbers

Düşük Cilt Solması

Süper kısa bir stile ihtiyacı olmayan erkekler solmaya bayılacak. Üst kısımdaki uzun saç, yanlardaki solma ile tezat oluşturarak bu kesimi öne çıkarıyor. Pompadour gibi, klas bir görünüm verir, ancak solma biraz daha rahattır ve her durumda giyilebilir. Nasıl elde edilir: İyi bir solma için bir berber veya stilisti ziyaret etmenizi öneririz. Solmanın ne kadar kademeli olmasını istediğinizi ve üstte ne kadar saç kalmasını istediğinizi belirtin. Alttan kesilmiş bir görünüm için gidiyorsanız, muhtemelen aniden başlayan bir solma ile üstte bir veya iki inç isteyeceksiniz. Klasik solma stili, saçın üst kısmıyla uyum sağlayan kademeli bir incelime sahiptir..

Ani solmaya sahip dokulu Mohawk

@travisantonyhair tarafından

Mohawk

Mohawk veya sahte şahin çok vahşiyse, mohawk solmasını düşünün. Bu, diğer muhafazakar kesimlerden öğeler ödünç alan klasik mohawk’ın çok daha ince bir versiyonudur. Birçok farklı şekilde şekillendirilebilir ve diğer düşük profilli kesimlerle uyum sağlayabilir. Mohwak fade, geleneksel mohawk konseptini alır ve tonunu düşürür. Nasıl elde edilir: Mohawk solması, elde edilmesi aldatıcı kesimlerden biridir ve eğitimli bir kuaförün üstesinden gelmesi en iyisidir. Bilmeniz gereken her şeyi size söyleyen mohawk solması hakkında eksiksiz bir rehberimiz var. Kılavuz, kesim özellikleri ve stil seçeneklerini içerir, bu nedenle mohawk renginin solmasına ilgi duyuyorsanız, okuduğunuzdan emin olun..

Sarmaşık Ligi Solması

@z_ramsey tarafından

sarmaşık ligi

Mürettebat kesimi erkekler için basit ve şık bir seçenek olsa da, Ivy League bunu bir sonraki seviyeye taşıyor. Saç, mürettebat kesimiyle aynı şekilde kesilir, ancak üstte ayrılacak kadar saç kalır. Ivy League geleneksel olarak bir yan parça ile eşleştirilir, ancak yan parça olmadan da tasarlanabilir. Her iki durumda da, klasik bir kesimde güzel bir varyasyon. Nasıl elde edilir: Ivy League genellikle makasla kesilir. Başın üst kısmında genellikle yarım inç ila bir inç saç vardır, bu nedenle stilistinize ne kadar tercih ettiğinizi söylemeyi unutmayın. Ancak saçların ayrılabilmesi için ön kısımda biraz daha uzun olması gerekir. Yanlar ve arka kısım için, daha kısa kesme ayarıyla (#2 ila #4) kademeli bir daralma/solma isteyin.

Sörfçü Dağınık Stili

kaynak

Sörfçü Tarzı

Plajdan ilham alan bu kesim yaz için idealdir. Bakım gerektirmeyecek kadar kısa, ancak şekillendirecek kadar saç var. Dağınık bırakılabilir, çivili, kısa bir quiff’e geri fırçalanabilir – olasılıklar sonsuzdur. Uysal erkekler için basit, rahat bir tarz. Nasıl elde edilir: Başın üstündeki saçlar oldukça uzun olmalıdır. 1 ila 3 inç arasında herhangi bir yer yapacak. Arka ve yanlar yaklaşık bir inç uzunluğunda olmalıdır. Kişisel tercihinize bağlı olarak biraz daha kısa veya daha uzun kesebilirsiniz. Sörfçü kesimine şekil vermek için nemli saçı kurutun ve saçın tamamına bir miktar ürün uygulayın. Sörfçü tarzı için saçı yüzünüzden biraz yukarıya doğru şekillendirin. Bu, biraz oynayabileceğiniz eğlenceli bir stil..

erkek topuz

Çerez Stüdyosu/Shutterstock.com

erkek topuz

Erkek topuzu, daha uzun saçları tercih eden erkekler için ideal bir seçimdir. Saç, tercihinize bağlı olarak dağınık veya düzenli olabilen bir topuz haline getirilir. Stil vermesi ve bakımı inanılmaz derecede kolaydır. Ayrıca saçlarınızı uzun ve topuz şeklinde kullanabileceğiniz için çeşitli saç modellerini kullanmanıza da olanak tanır. Saçınızdan daha fazla mesafe kat etmek için standart topuz stilindeki birçok varyasyondan birini bile deneyebilirsiniz. Nasıl elde edilir: Topuzunuzda istediğiniz tüm saçları toplayın. At kuyruğu gibi bağlayın, ancak bandı bükün ve toplanan saçın üzerinden ikinci bir geçiş yapın. Saç uzunluğunu yarıya kadar durdurun ve kendinize düzenli bir topuz olacak.

üst düğüm

@alexthebarber305

Üst Düğüm

Üst düğüm, topuzu alan ve ona samuraydan etkilenen bir yetenek katan erkek topuzundaki şık bir varyasyondur. Saç topuz haline getirilmek yerine, başın tepesinde tek bir düğümle bağlanır. Genellikle bu düğüm tepenin hemen üzerinde bulunur. Bu, çok yönlü saç kesimlerini seven erkekler için harika bir kesim çünkü uzun ve kısa saç stilinin bir kombinasyonu. Üst düğüm için biraz uzunluğa ihtiyacınız olacağından, tanımı gereği daha uzun bir stildir, ancak bir düğüme çekildiği için daha kısadır. Ek stil için birkaç uzun saç telini asılı bırakabilirsiniz. Nasıl elde edilir: Bu stil için oldukça fazla saça ihtiyacınız olacak –– en az 8 inç. Genel olarak, başın üstündeki saç uzun kalan tek kısımdır. Yanlar ve arka kısımlar genellikle kısa tutulur, böylece bunu bir alt kesim ile eşleştirebilirsiniz. Uzun saçınızı alın ve geriye doğru tacınıza doğru çekin. Sıkı, düzgün bir düğümle bağlayın (bu biraz pratik gerektirebilir) ve üst düğümünüz var.

kanat saç kesimi

@jodytaylorhair

Kanatlar

Bu patenciden etkilenen stil biraz bakım gerektirir, ancak saçınızı daha uzun tutmayı seviyorsanız, bu iyi bir yatırımdır. Bu, doğal dalgalı saçları olan erkekler için en iyisidir, ancak düz saçla da elde edebilirsiniz. Saç orta uzunluktadır ve yandan kanatlar gibi yükselir. Nasıl elde edilir: Bu kesim için yanlarda en az kulak hizasında saça ihtiyacınız olacak. İsterseniz daha uzun gidebilirsiniz. Saçın katmanlı olmasına ihtiyacınız var ve berberinizden uçları bir usturayla kesmesini istemeniz en iyisidir. Kanat elde etmek için birkaç teknik var, ama işte basit bir tane. Nemli saçları sadece hafifçe ıslanana kadar havluyla kurulayın. Bir şapka takın ve açıkta kalan saçların yukarı çıkması için saçınızı fönleyin. Bu size kanatlı bir stil verecektir. Stili yerinde tutmak için biraz saç jölesi veya ağda da kullanabilirsiniz..

Erkek Saç Modelleri - Emo Saç Kesimi

Emo Saç Kesimi

Bu saç modeli 2000’lerin ortalarından sonlarına kadar olan emo hareketiyle popüler hale geldi. Dalgalı, düzensiz bir dokuya sahiptir ve genellikle daha uzun saçlarda görülür. Saç da genellikle siyaha boyanır, ancak bu bir zorunluluk değildir. Bu, saçlarında öne çıkmak ve eğlenceli bir stile sahip olmak isteyen yaşça büyük erkekler için güzel bir seçim. Aynı zamanda ağır müzik çalan birçok erkek müzisyende de görülür ve bu genellikle bu kesimi alan erkekler için ilham kaynağıdır. Nasıl elde edilir: Bu, yüksek kaliteli bir kesim gerektirir, bu nedenle berberinize veya stilistinize bitmiş ürünün bir resmini gösterdiğinizden emin olun. Kaküllerinizin uzun tutulmasını, ancak uçlarının bir ustura ile kesilmesini isteyin. Asimetrik bir görünüm için kaküllerinizi bir tarafa itin. Arka ve yanlardaki saçlar kısa kesilebilir veya uzun bırakılabilir. Ardından, nemli saçınıza biraz ürün alın ve başın tepesine yakın saçları toplayın. Şekillendirmeyi istediğiniz gibi tamamlayın.

Seth Green saç modeli

s_bukley / Shutterstock.com

Üflemek

Patlama, saçınıza tonlarca hacim katan gerçekten eşsiz bir saç kesimidir. Bu dikkat çekici bir tarzdır, bu yüzden aşırı dışa dönük erkekler muhtemelen bundan zevk alacaktır. Adı görünüşten gelir; saç kafadan patlıyor gibi görünüyor! Patlama düzenli bakım ve şekillendirme gerektirir, bu nedenle meşgul erkekler için ideal bir seçim olmayabilir. Zamanınız varsa ve patlamanın görünümünü seviyorsanız, bunun için gidin. Sabah patlamanızı hazırlamak için kabaca beş ila on dakika harcamayı bekleyin. Nasıl elde edilir: Arka ve yanlar normalde bir patlama için soluktur ve üstteki saçlar uzun bırakılır. Bir fön makinesi kullanarak tüm saçınızı yukarı kaldırın ve fönle kurutun. Saçınıza biraz güçlü tutunan saç jölesi sürün ve tekrar kurutun. Yerine sabitlemek için saç spreyi ile kaplamanız gerekebilir..

Fırçalanmış Alt Kesim

@dannyandcobarbers

Fırçalama

Fırçalanmış saç modeli, modayı takip eden erkekler için ideal olan, modaya uygun, dikkat çekici bir kesimdir. Kısa saça benzer şekilde, kaygısızlığı ifade eden dağınık görünümlü bir stildir. Yanlar ve arka kısımlar kısa kesilirken üst kısımdaki saçlar şekillendirilerek yüksek kontrastlı, yüksek hacimli bir kesim yapılır. Fırçalama, şık bir görünüm isteyen klas bayanlar için iyi bir seçimdir. Nasıl elde edilir: Fırçalanmış saç modeli karmaşık olabilir. Nasıl kesileceğini ve şekillendirileceğini öğrenmek için fırçalı saç modeli hakkındaki kapsamlı kılavuzumuzu okuyun..

Vino tarafından Temp Fade

Tapınak Solması

Geçici solma olarak da bilinen şakak sivriltme, kısa saçı seven erkekler için son derece çok yönlü başka bir seçenektir. Son derece aktif erkek veya temiz kesimli bir görünüm tercih eden erkek çocuklar için idealdir. Aynı zamanda doğası gereği çok yönlü bir saç kesimidir, çünkü bıçak koruyucusunu değiştirerek solmanın boyutunu ayarlayabilirsiniz. #2’den #4’e geçmek size daha uzun solukluk verecek ve stili önemli ölçüde değiştirecektir. Nasıl elde edilir: Kuaförünüzden bir tapınak konik solması isteyin. Oldukça yaygın bir tarzdır ve birçok berber bunu bilir. Değilse, bir resim getirin ve resimde gösterilen solmayı isteyin.

Zac Efron'un Paspas Üstü

carrie-nelson / Shutterstock.com

Katmanlı Paspas Üstü

Altmışlı yıllarda ünlü dört parçalı bir gruptan paspas üst stilini tanıyabilirsiniz (Peatles ile tekerlemeler). O zamandan beri modaya uygun bir stil olarak yeniden canlandırıldı ve erkek çocuklar için harika bir orta ila uzun boy seçeneği. Bir paspas üstü ile alın ve kulaklar kapatılır, bu nedenle daha büyük alınlı veya uzun yüzlü erkek çocuklar için iyi çalışır. Bu kesim yüzü sıkıştırma eğilimindedir. Ancak yuvarlak yüzler için önermiyoruz. Nasıl elde edilir: Öndeki saçlar kaşlara ulaşacak ve yanlar kulakları kapatacak şekilde başın etrafındaki saçları eşit şekilde düzeltin. Arkası aynı uzunlukta ama biraz daha uzun olabilir. İsterseniz kaliteli bir ağda veya jel ile şekillendirebilirsiniz..

Jilet Parçası Gevşek Tarzlı Pompadour

@z_ramsey

dağınık pompadour

Dağınık pompadour’un çok fazla karakteri var ve kolayca göze çarpıyor. Bu listedeki diğer bazı stiller gibi, dağınık pompadour da ciddi bir stil gerektirecek, ancak başka hiçbir yerde bulamayacağınız türden bir görünüm. Moda ve tımar söz konusu olduğunda proaktif olan daha büyük erkekler için harika bir seçim. Nasıl elde edilir: Dağınık pompadour için saçınızın hangi yönde uzadığını bilmeniz gerekir. Öğrenmek için saçınızı iki yana doğru itin ve hangi tarafın saçınıza en fazla hacim verdiğini görün. İstediğin taraf bu. (Düz saçlar için saçınızı sağa veya sola istediğiniz gibi fönleyin. Ardından saçınızı ters yönde şekillendirin.) Saçınızı biraz nemli kalacak şekilde havluyla kurutun. Ardından saçınızı uzadığı yöne doğru fönleyin. Biraz saç ürünü (jel, ağda veya macun) alın ve saçınızı ters yönde şekillendirin, pompadour oluşturmak için saçı yukarı ve arkaya doğru şekillendirin. (Pompadour stil rehberimizde pompadour yaratma konusunda daha fazla ipucu var.)

Klasik Geri Kaygan

Kredi: Örgü Berberler

cilalı saç

Bu görünüm hemen hemen her tür saçla elde edilebilir. İlk olarak, saçlar uygun şekilde yıkanır ve fönlenir. Daha sonra parlaklığı az olan pomad ile her şey düzeltilir. Saç dalgalı veya kıvırcıksa, saça şekil vermeden önce düzleştirilmelidir..

geri kaymış

@russ_thebarber

Kenarları Daralan Penye Pompadour

Bu, kırmızı halıda yürüyen yıldızların favori erkek saç modellerinden biridir. Orta uzunlukta saçlar için çalışır ve bir dulun zirvesini vurgulamak için kullanılabilir. Bu görünüm aynı zamanda kalın sakalla en iyi sonucu verir. Bu görünüm için çok parlak ve beton benzeri tutuşa sahip bazı pomadlar gereklidir. Ürünü kuru saça uygulayın ve geriye doğru kaydırın. Ayrılığın saçta tanımlandığından emin olun ve herhangi bir başıboş uçları yerine düzleştirmek için ek ürün kullanın..

erkekler için okul saç kesimi

@hideoutbarber

Klasik Saç Kesimi

Bu saç kesimi özellikle tam bir sakalı vurgulamak içindir. Duruma göre değiştirilebilen klasik erkek saç kesimidir. Resmi durumlar için saçlar geriye doğru kayabilir ve düzleştirilebilir. Gündelik durumlar için, dağınık bir şekilde minimal bir stil ile giyilebilir. Bu görünüm için sadece orta veya hafif tutuşlu ürünler kullanılır. Saç, ürün yerindeyken taranmalıdır..

erkek saç kesimi-2-seuelias

@seuelias

Klasik Ön Tousle

Bu tarz saçlarında doğal dalgalar olan kişiler tarafından giyilir. Ön kısım, pomad veya saç mumu kullanılarak şekillendirilmiştir, böylece tousle düzgün bir şekilde tanımlanabilir. Saçın geri kalanı klasik tarzda basit bir şekilde taranır. Alnın bu görünümde bir miktar hacmi vardır ve bu nedenle saç nemliyken şekillendirilmelidir..

erkek saç kesimi

@hideoutbarber

Uzun Üst ve Kısa Sırt

Bu saç kesiminde yanlar ve arka kısımlar kısadır, ancak üst kısım uzun ve dokulu bırakılarak hem kaygan hem de dağınık görünümlerin kolayca elde edilmesini sağlar. Orta tutuşlu ürün, saçı yandan ayırdıktan sonra kullanılır ve üst kısım iğnelenmeden nazikçe yerine oturtulur. Gereken belirginlik ve şekillendirme miktarına bağlı olarak saç nemli veya kuru olabilir..

yan parça

@tonisaura_barbershop

Yan Kısım + Alt Kesim

Bu saç modeli, alttan kesimli insanlar için idealdir çünkü saç stiline biraz ilgi katar. Yan kısım son derece belirgin ve sade olup, pomad benzeri su bazlı şekillendirici kullanılmıştır. Eklenen parlaklık ile bu görünüm resmi bir görünüme dönüşebilir çünkü saçlar kafa derisine yakın bir yerde kaygandır. Daha temiz sonuçlar için şekillendirme için tarak kullanılmalıdır..

erkek saç modeli

Yan kısımlı saç üzerinde şık tarak

Düz Saçlar İçin Combover Saç Kesimi

Bu klasik açılan stil için güçlü tutuşlu veya orta tutuşlu bir miktar pomad gereklidir. Saç geriye taranır, ancak görünüm etrafında bir miktar vızıltı yaratmak için çapraz bir şekilde. Durum resmi ise, görünümü bitirmek için düşük veya orta parlaklıkta bir kaplama kullanılabilir. Yan kısım tercih edilir ve ürün sadece kuru saça uygulanmalıdır..

Kıvırcık Üst Solmaya

kaynak

Kıvırcık Saçlar İçin Kısa Saç Kesimi

Bu stil, tüm dünyadaki gençler tarafından tercih edilen klasik bir kısa saç kesimi stilidir, ancak küçük bir farkı vardır – saçın alın kısmının bir inç daha uzamasına izin verilir. Saça şekil vermek ve alın bölgesini belirginleştirmek için bukle kremi kullanılır. Bu yıl daha uzun saç kesimleri trend olsa da, bu görünüm aynı sonuçları veriyor ancak herhangi bir şekillendirme süresi gerektirmiyor..

Sıralı Dikenli Dokulu Sahte Şahin

@z_ramsey

Kısa ve Dikenli

Bu, klasik kısa erkek saç kesimlerinin onlara harika bir görünüm kazandırmak için nasıl farklı bir unsura sahip olabileceğinin başka bir örneğidir. Bu oomph faktörü için saç çizgisi boyunca saça bir miktar uzunluk verilir. Şekillendirme, bir miktar hacim ve doku için saçın üst kısmı boyunca yapılır. İkinci gün saçları fazla şekillendirme gerektirmez.

Liam Payne'in Paspas Üstü

Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Liam Payne’den Masum Paspas Topu

Kim Liam Payne’in daha genç atılan paspasına aşinadır. Bu görünüm çok ince ve doğru yapılırsa resmi ve gündelik durumlar için iyi gidebilir. Bu stilin anahtarı, hacmi korumak için kenarları hafifçe sivrilterek ve üst kısmı makaslayarak hacmi korumaktır. Son olarak, tüm grubu yandan süpürün ve BOOM!

Gençlerde Kıvırcık Orta Fransız Mahsul

@horatiuthebarber

Kıvırcık Orta Fransız Mahsul

Bu, her zaman yeşil kalan en sevilen genç saç kesimi olabilir mi? Üst bukleler, açık ve koyu gölgeli çift sarı perma boyası nedeniyle çok fazla canlı ve parlaktır. Kenarlar inceltilmiş ve bu saç kesimleriyle dikkatleri üstte çekmek için oldukça klasik bir hareket..

Solmuş Kenarlı Düzgün Geri İtilmiş Quiff

@napolesberbershop

Solmuş Kenarlı Düzgün Geri İtilmiş Quiff

Hafif bir dul tepesi ile kısa ila orta boy bir geri itme ile şık genç saç modeline hoş geldiniz. Yanlardaki sivriltme, her şeyi temiz yapar ve bu ekstra çekiciliği verir. Ayrıntıları göstermek için keskin hat çok gereklidir ve son olarak, çene sakalı iyi bir dengeleyici dokunuştur..

Temiz İnce Konik Olan Dalgalı Top

@_robweston

Temiz İnce Konik ile Dalgalı Top

Yarı kıvırcık kaplamalı klasik yoğun üst, tüm bunların konusu. Diğer her şey, bu düzgün dokunuş için şakak sakalın içine soluyor ve kenarların sivrilen soluk olduğu görünümü destekliyor. Kısa sıraya dikkat edin, o kadar da sevimli değil?

Dağınık Top ile Yaka Tasarımı

@beholdthybarber

Dağınık Top ile Yaka Tasarımı

Her yerinde traşlı yarıklar ve dağınık ama oldukça savrulan bir üst ile partinin hayatına hoş geldiniz. Kenarların sivrilmesine şaşmamalı, ancak normalde göreceğimiz kadar değil. Bununla birlikte, yanlar, traşlı yarıklarla çok yenilikçi bir görünüme sahip ve üst kısımdaki boya sadece harika bir dokunuş.

Klasik Kısa Fransız Mahsul

@kevinluchmun

Klasik Kısa Fransız Mahsul

French Crop, hemen hemen her yaş için gidilebilecek retro ama klasik olanlardan biridir ve neredeyse tüm durumlar bir sorun değildir. Burada, bu şık konik solmaya sahip gençler için bunu mükemmel yapan birkaç önemli faktör var, şakak o temiz arduvaz görünümü için tamamen soluk.

Düşük Solma ile Küçük Kıvrılmış Üst

@omargadier_78

Düşük Solma ile Küçük Kıvrılmış Üst

Bu bulutlu dokulu afro saçlara sahip olmak, düzgün bir şekilde ilgilenilmezse dağınık olabilir ama buraya bakın, hiç sorun değil. Aynı anda hem yoğun hem de kontrollü bir üst kısım ile keskin ve iyi oyulmuş bir çizgi ile şık ve temiz bir damla solmaya sahiptir. Güzel tapınağın solmasını unutma.

Konik Alt Kesim ve Yan Süpürmeli Orta Üst

Yalnızlar / Shutterstock.com

Konik Alt Kesim ve Yan Süpürmeli Orta Üst

Orta uzunlukta saçlarla yandan tarama hepimizin istediği bir şey değil mi? Bu, kenarları hafifçe sivrilen ince bir alt kesime sahip yan süpürmeden farklı değildir. Üstelik alından sarkan püsküller onu çok eğlenceli kılıyor..

Konik Yaka ile Genç Çocuk Sarışın Katmanlı Saç Modeli

@barbercarlo

Konik Yakalı Sarı Katmanlı Saç Modeli

Kıvrılmış üst kısım oldukça normal ama yan taraflar o kadar da normal değil ve en iyi yanı, parlak bir boya ile daha uzun süre bükülmüş olması. Kuru kalın dokuya sahip kaba ince saç, günlük olarak görülen bir şey değildir. Yanlar ve arka kısım, hacmi korumak için hafifçe incelir, ancak büyük bir karışıklık yaratmaz.

Yüksek Soluk ve Kıvırcık Saçaklı Genç

@braidbarbers

Yüksek Solma ve Kıvırcık Saçak

Gençlerin sevdiği klasiklerden biri, bir şakak solmuş bir alttan kesimle başlar, en iyi kısım sıraların oyulması ve aynı zamanda sivriltilmesidir. Sırada, üst kısım parlak sarı boya ile kıvrılmış ve daha kalın bir hacme sahip. İnce saça permalı ne gerek var.

Harika Fırçalama

@aaron_kiely_hair

Harika Fırçalama

Yumuşak ve ince saçlar her zaman eğlencelidir, çünkü fışkıran hava onu haşhaş gibi gösterir. Kenarları sivrilen ve solmayan, bu yüzden bütün bir görünümü özel kılıyor, ayrıca üst kısmı parlak tutmak için ürünlerle yarı kıvrılıyor. Gündelik bir görünüm için savurgan tutun ve resmi günler için geri itin.

Undercut ile Afro Cilt Solması

@we_married_hair

Undercut ile Afro Cilt Solması

Afro saç bazen dağınık olabilir, ancak doğru yapılırsa bazı harika stil ifadeleri çekebilir. Bu, yanlarda alttan solma ile uzun telli fırça arasında iyi bir karışımdır. İnce saç olmasına rağmen şık bir şakak ile yoğun bir tepe ile soluyor.

Bir genç için kıvırcık kovboy

@berberdeano

Cowlick ile Kıvırcık Köşeli Saçak

Gençlik stilleri, üstte daha fazla stil yapılabilmesi için daha uzun üst kısmı daha kısa kenarlarla göstermekle ilgilidir. İnceltilmiş kenarlar her zaman sihrini gösterecek ve dikkati, uzun stantların sihirli ve yarı kıvrılmış dokusunu ince kıllarla yaptığı tepeye çekecektir..

Bükülmüş Alınlı Günlük Üst

@zana_thebarber

Bükülmüş Alınlı Günlük Üst

Yan süpürme ipleri bir şeydir ve özellikle alnınızı daha küçük gösteriyorsa neden olmasın? Buradaki yan kısımlar, şakak tamamen ten rengi solmuş ve temiz tıraşlı bir görünüm, bu stili gündelik ancak resmi durumlar için mükemmel hale getiriyor..

Konik Fransız Mahsul

@barrykieran_signature_hair

Konik Fransız Mahsul

Bu konuda bir şey söyleyebilir miyiz? Kenarları konik solmuş klasik Fransız Mahsulleri, şüpheye düştüğünüzde her zaman işe yarar. Sırada, sıralı diziler için ince detaylar, tamamen haşhaş görünmesi için hafif bir itme olarak ihtiyaç duyduğu tek şey. Üst kısım, bazı atılmış teller ile biraz pocky.

Yan Süpürmeli Konik Soluk Genç Saç Kesimi

@cuttyfresh

Yan Süpürme Konik Solma

Yan süpürme daha serin olabilir mi? Belki değil! Konik solmaya sahip bu zor kısım, kendimizi şık bir saç kesimi ile eğlendirmek için ihtiyacımız olan tek şey. Şakak solgunluğu, keskin çizginin, simetrik bir görünüme sahipken ayrıntıların ne kadar önemli olduğu hakkında her şeyi anlattığı ekstra lezzet katar..

erkek saç kesimi

@andyauthentic

Fırçalanmış Pompadour

Bu, çok kademeli konik soluk kenarları olan ince saçlı bir pompadour’lu gençler için çok iyi bir olgun kesim olabilir. Sonunda, şakak solması, solmuş dizilişlerle bu temiz görünüme zarif dokunuş, bugünlerde pek görülmeyen bir şey. Parlak boya ile üstte fırça işi yapar.

Cilt Solması

@dannyandcobarbers

Cilt Solması

Bu, alın saçaklarının çok uzun olmadığı, ancak alnın fazladan bir inçini kaplayan harika bir iş çıkaran ve asılı saçakların zaten kimseyi incitmediği Fransız mahsulünün başka bir çeşididir. Kenarlar orta derecede soluk, sıralar tamamen traş edilmiş, şimdi buna tatlı diyoruz.

Fırça Geri Cilt Solması

@dannyandcobarbers tarafından

Orta Soluk

Yüksekten Ortaya solma, kesimin bunun gibi ayrılması için her zaman tatlı bir noktadır, üst kısmın belirginleştiği ve kenarların solduğu mükemmel alan şıktır. Bununla birlikte, üst kısım fırçalanır ve ardından kuru ince saç dokusuyla geriye doğru itilir, bu şimdi genç mi? İşte orada bir adam.

sarışın sahte şahin

@berberdeano

sarışın sahte şahin

Bu saç kesiminde kesinlikle köşe yok, yanlar ince bir alt kesim ile çok soluk. üst kısım boya ile bu kalın görünüme sahip olmak için abartılı, böylece o fırçanın daha canlı ve kabarcıklı görünmesi için. Siyah alt tonlar, boyanın mükemmel bir beceri ve özenle yapıldığını gösteriyor..

Solmaya ve Dağınık Üste Sahip Konik Alt Kesim

@jakebolland

Solmaya ve Dağınık Üste Sahip Konik Alt Kesim

Bu dağınık üst ve alt kesim, “okul için çok havalı” tanımıdır. Alt kesimi daha uzun uçlarla birleştiren klasik konik kesinlikle yerinde!

okul saç kesimi-erkekler için-charliegray248

@charliegray248

gevşek tüy

Bu havadar quiff, aradığınız tüm soğuk hislere sahip olabilir! Çok eğlenceli ve bu nedenle stil ile deneme yapmak harika.

V Şekilli Saçak

@barberiaharo

V Şekilli Saçak

Kaküllü (veya püsküllü) saç kesimleri, en iyi özelliklerinizi vurgulamanın ve stilinize simetri veya asimetri getirmenin harika bir yoludur. Buradaki ‘düzensiz’ trim, özelliklerine göre yumuşak bir çizgi oluşturur.

Fransız Tarzı Top ile Tıraşlı Yanlar

@barberiaharo

Yan Çizgi Tasarımlı Uzun Kıvırcık Fransız

Bu traşlı saç modeli kuralları biraz esnetmeyi seviyor. Buradaki örnekte olduğu gibi stil sahibi veya doğal olarak giyilmiş olması harika görünüyor.

Orta Saçaklı Dokulu Fransız Mahsul

@jarredsbarbers

Orta Saçaklı Dokulu Fransız Mahsul

Fransız mahsulü, dövülebilirlik açısından hem çok yönlü hem de güvenlidir. Görünüşünü bozmak çok zor.

Yan Sert Çizgi Tasarımı ile Dokulu Fırçalama

@jarredsbarbers

Yan Sert Çizgi Tasarımı ile Dokulu Fırçalama

Eğer ‘büyük ya da eve giden’ kişilerseniz, bu saç kesimi stili tam size göre olabilir..

Etkileyici hacim ve doku ile bu stil, eklenen dokunun işini yapmasına yardımcı olacak bir sürü saçınız varsa en iyi sonucu verir. Sert çizgi kesinlikle daha da fazla eğlence katıyor.

Küçük Asi Öne Çıkanlar

@jarredsbarbers

Küçük Asi Öne Çıkanlar

Yaratıcı bir kişiliğin kendini ifade etmenin farklı yolları vardır ve bazıları için tercih edilen vurgu tonudur. Burada uygulananlar gibi son derece zıt renkler, bütün bir görünüm makyajı yapmanın kolay bir yoludur..

Büyüyen köklerin de daha belirgin olacağını unutmayın..

Bağlantısız Kaş Tasarımlı Fransız Mahsul

@kieronthebarber

Bağlantısız Kaş Tasarımlı Fransız Mahsul

Birbirinden kopuk kaş tasarımı 2019 yılında bir dakikalığına her yerde gözüktü değil mi? Ama orada kalması gerektiğini kim söyledi. İster sev ister nefret et derim, tarzını tamamlayacak çok güzel bir detay.

Undercut ve Islak Üst Görünüm

@peteyrock_thebarber

Undercut ve Islak Üst Görünüm

Islak görünüm, birkaç nesil için eski zamanların klasiğidir. Bu parlaklık-tutma oranı tutarlılığına ulaşmak için saç jölesi uygulamak, benzer sonuçlar elde etmeniz için en kolay yol olabilir.!

Bir alttan kesilmiş veya solmuş kenarlarla eşleştirin, bir deneyin ve taze görüneceksiniz (duştan çıkarken)!

Dokulu Mahsulde İnce Sivri Uçlar

@tonisaura_barbershop

Dokulu Mahsulde İnce Sivri Uçlar

Dikenli saçlar bir süredir ortalıkta dolaşıyordu ancak son yıllarda saçın çok daha rahat bir şekilde yıprandığını ve şekillendirme açısından biraz daha doğal görünmesini sağlayan daha ince sivri uçlar olduğunu gördük..

Uzun Regülasyonlu Kesim ve Sert Çizgi Tasarımı

@tonisaura_barbershop

Uzun Regülasyonlu Kesim ve Sert Çizgi Tasarımı

Bu, ordudaki kodu geçemezdi ama kesinlikle süper kötü görünüyor! Özellikle o yan traşlı tasarımla. Düzenleme mahsul şeklini korumak ve büyümesine izin vermek de size benzer sonuçlar verebilir.

Dişler Dokulu Mahsul ve Yüksek Solma

@tonisaura_barbershop

Dişler Dokulu Mahsul ve Yüksek Solma

Düzgün dokulu bir mahsul elde ettiğinizde, işçiliği sergilemenin en iyi yolu, her bir parçasının görülebilmesi için üzerine biraz ürün uygulamaktır. Dikenli ve asimetrik saçak onu eve getiriyor.

Düzenlemeden Esinlenilen Orta Mahsul

@tonisaura_barbershop

Düzenlemeden Esinlenilen Orta Mahsul

Şekli ve uzunluğu en iyi şekilde korumak için makasla orta bir mahsul yapılır. V fade deseni bu stilin tüm çizgilerini bir araya getiriyor..

Konik Soldurma ve Geri Fırçalama

@tonisaura_barbershop

Konik Soldurma ve Geri Fırçalama

İnceltilmiş saç ve fırça geri, bu bizi hemen 50’lere ve onların yağmalarına geri getiriyor.

Oldukça cömert bir konik solma ile modernize edilmiş, hızlı şekillendirme söz konusu olduğunda en iyilerden biri düşük anahtardır. Çok karmaşık bir şey değil, normal tarakla çıkarın ve gitmeye hazırsınız.

Spike Dokulu Fransız Mahsul

@tonisaura_barbershop

Spike Dokulu Fransız Mahsul

Bu sivri uçlar ikinci kez çekilmeyi hak ediyor, ancak çok dikkatli bir şekilde düzenlendikleri için burada dikkatleri saç kesiminin kendisi çekiyor gibi görünüyor..

Kıvırcık Sahte Şahin

@moohammad_hamze

Kıvırcık Sahte Şahin

İyi uygulanmış bir solma ile eşleştirilmiş bir sahte şahin bir gösteri durdurucu olabilir. Bukleler, tüm topluluğu tamamen daha ilginç kılıyor.

Keskin Fırçalama ile Düşük Solma Funk

@omargadier_78

Keskin Fırçalama ile Düşük Solma Funk

Bazen keskin bir fırçalama, hızlı bir tıraş tasarımı veya seçtiğiniz herhangi bir öğe karışımı kadar basit ayrıntılar eklemek, herhangi bir saç kesiminden tamamen benzersiz bir saç modeli yaratabilir.!

Orta Solma ve Makas Kırpma

@borodagolova

Orta Solma ve Makas Kırpma

Birlikte ve akıllı. Bir orta makas mahsulü birçok şekil alabilir ve buradaki, bunda süper şık görünüyor! Solma, görünümün genel şekline yardımcı olur.

Fransızca Orta Solma ve Açısal Saçak

@rm_barber

Fransızcada Orta Solma ve Açısal Saçak

Bu örnekteki doku açıkça bir deseni takip ediyor, saçak deseni! Sıralama durumu, saç uzunluklarını birbirine bağlamak için hafif bir daralmaya yol açarken.

Modern Presley

@borodagolova

Modern Presley

The King’in saç stiline bu kadar saygılı ve metodik bir şekilde benzeyen bir saç modeli ile gerçekten karşılaşmazsınız. Bunun senin havan için doğru olduğunu düşünüyorsan, bunun için git!

Kalın Açılı Sivri Uçlu Genç Çocuk

@berberdeano

Kalın Açılı Sivri Uçlarla Alttan Kesilmiş

Kimse bunun harika görünmediğini söyleyemez. Ön tarafın perspektifi sizi aldatarak bağlantısız bir alt kesim olduğunu düşünmenizi sağlarken arka kısım yaka çizgisini biraz aşağı indirerek soluklaşmayı tamamlar..

Sönük Kenarları İnceltilmiş Pocky Top

@sean_the_barber_

Sönük Kenarları İnceltilmiş Pocky Top

Bazen basit gerçekten yapar. Çok yumuşak ve kısa u-şekilli bir saçak, özelliklerini tamamlarken, cildin incelmesi hayran kalmayı çok kolaylaştırır.

Yoğun Sakallı Mohawked Yüksek Solmaya

@frankdabarber

Yoğun Sakallı Mohawked Yüksek Solmaya

Yüksek solma, bu pocky dizilişiyle çok moda, bunu çok ayrıntılı yapan şey, üstüne kısa fırçalanmış dokulu bir mohawk eklenmesi, bu stili yenilikçi bir şeye dönüştürmenin yolu. Alttaki sakal her şeyi dengeliyor.

Pocky Tossed Fransız Mahsul

@dylanportner

Pocky Tossed Fransız Mahsul

Pocky, bu arsız Fransız mahsulü titreşimleriyle tepeye fırladı, bunu çok genç bir etki saç modeli yapan şey. Yanlar, tapınağın yarıya indirilmesiyle konik bir solma ile oldukça soğutulur. Şimdi buna trend oluşturmak diyoruz.

Sharky Mohawked Fırçalama

@berberbarrass

Sharky Mohawked Fırçalama

Bu fırçalama oldukça trend ve özellikle bu mohawk dokusuyla eşleştirildiğinde onu daha da ilginç hale getiriyor. Yanlar, bu arsız solmaya yol açmak için düz bir şekilde incelir. Şakak rengi solması, stile çok daha temiz bir görünüm verir ve bu sakalı destekler.

Günlük İnce Saçları Fırçala

@andrewthebarber316

Günlük İnce Saçları Fırçala

Bu dikkati çekmek ve alışılmışın arasından sıyrılmak için sarı ince saçlar burada. Saç kesiminin basitliği, onu eğlenceli kılan şeydir, üst kısım düz, kısa bir uzunluk ve kenarlar orta konik. Üstteki gevşek puf, bu tam hacimle tamamen sallar.

Kayıp Tapınaklı Pocky Kefal

@dencioaguilar

Kayıp Tapınaklı Pocky Kefal

Bundan daha trend bir şey olabilir mi? Sadece bir göz atın, üst kısım, arkası katmanlı çivili, kısa tüylü pocky dokulu. Yanlar, arkada ince uzun bir kefal ile arsız, alçak bir şakak solması ile incelir. Bu, ince ama yüksek sesliliğin en iyi örneğidir.!

90'lar Tüm Zamanların En Sevilen Mohawkları

@andrewdoeshair

90’lar Tüm Zamanların En Sevilen Mohawkları

Bu, klasik gençlik kültürüyle herkesin sevdiği her zamanki retro tarzınız değil. Üst kısım çok mohawk doku ile yoğun bir şekilde fırçalanırken, arka kısım çok ince bir kefaldir. Yanların hacmi düşük, bu kalın saç dokusuyla kafadaki her şeyi dengelemek için.

Fransız Mahsul ve Keçi Sakalı, Evet Lütfen

@dencioaguilar

Fransız Mahsul ve Keçi Sakalı, Evet Lütfen

Bu açısal görünüm fazlasıyla mükemmel, düz çizgi, aynı zamanda inceltilmiş solmaya damlıyor. Üstelik, üst kısım, bu ince saç fransız mahsulüyle hafifçe pocky dokulu, onu toplam yenilikçi bir görünüm haline getiriyor. Kenarlar, tam ihtiyaç duyulan şey için keçi sakalı ile temiz bir görünümle inceltilmiş.

Kayıp Tapınak ile Uzun Taraf Süpürüldü

@thaddeus.10

Kayıp Tapınak ile Uzun Taraf Süpürüldü

Kim demiş uzun saç ayrılamaz diye? İşte klasik bir yan taramaya yeni bir bakış ama gerçekten iyi uzunlukta saçlar. Yandaki saçların bir küme gibi görünmeden oldukça gösterişli bir şekilde kayması için kısım oldukça yüksektir. Alttan kesilmiş tapınak solması her şeyi telafi ediyor!

Pitch Perfect Pompadour

@besthairstylesmen

Pitch Perfect Pompadour

Bu mükemmellik seviyesi nasıl olabilir? Üst kısım, hafif dalgalı bir his ile şaşırtıcı bir şekilde pompalanmıştır, saçın geri kalanı sadece biraz daha kısa uzunluktadır ve yanlar, pençe yarıklı tıraş ile bu modaya uygun yıl için mükemmeldir.!

Yan Fırçalı Kalın Sert Parça

@barbershopconnect

Yan Fırçalı Kalın Sert Parça

Sert kısımlar doğru yapıldığında göz kamaştırıcıdır ve burada doğru yapıldığında belki daha da iyi olur. Üst kısım sadece fırçalanmakla kalmaz, aynı zamanda düz, sert bir doku ile biraz fırçalanır. Kenarlar, tapınağa doğru ince alçak solma ile konik soluk, hepsi çok düzgün bir görünümde.

İnce Saç Fırçalama

@thehammerbarber

İnce Saç Fırçalama

İnce saç, hacmiyle oynamak için çok iyidir ve bu şekilde yapılabilir. İnce saçlar önde fırça ile kümelenir ve başın arkasına serilir. Kenarlar, bu sinsi sakal alanı için kolay şakak solması ile konik soluktur.

hasta geri kaygan

@ wdthebarber

hasta geri kaygan

Geri kaymanın sadece yaşlılar için olduğunu kim söylüyor? Burada her yaştan erkek tarafından tamamen sarsılabileceğini görüyoruz. Buradaki anahtar, açısal bir dizilim ile damla konik solmadır. Şakak solması, ruh halinize oldukça uygun olan temiz görünümü zorlamak için başka bir incelik dokunuşudur..

Temiz Saplı Yan Fırça

@ wdthebarber

Temiz Saplı Yan Fırça

Temiz bir saç stilini kim sevmez ve bundan daha ne kadar temiz olur? Üst kısım, kalın saç hacmi ile yan fırçalanmıştır, ancak yanlar, konik ve solma ile oldukça soğuktur. Tapınak, sadece daha temiz bir yaklaşıma doğru atılan bu ekstra adım için soluk.

Kenarları İnceltilmiş İnce Fırçalama

@ cutsbydk

Kenarları İnceltilmiş İnce Fırçalama

Fırçalama her zaman trenddir ve bu sadece onu daha iyi hale getirir. İnce fırçalama, bunu biraz benzersiz yapan şey, kenarları konik soluk. Üst kısmın geri kalanı soğuk bir görünüm için serilir, ancak daha temiz bir yaklaşım için yüzün geri kalanı tıraş edilir.

Soğuk Taraflı Daha Uzun Atkılı Üst

@berber_bronson

Soğuk Taraflı Daha Uzun Atkılı Üst

Bu tarz, çok az bakım gerektirmesi ve çok şık bir dokunuşla soğuk görünümünde parlaması nedeniyle en çok beğenilenlerden biridir. Kenarlar, hacmi korumak için yeterli ve tamamen kontrollü görünmesini sağlamak için yeterli olan titizlikle incelir.

Pocky Laid Ön Alttan Kesilmiş Damla Konik

@ berber1uk

Pocky Laid Ön Alttan Kesilmiş Damla Konik

İnce alt kesimler, bu tip saç stillerinin daha fazla cazibe kazanmasıyla bu günlerde giderek daha popüler hale geliyor. Üst kısım, kenarları sivriltilerek sıkıştırılmış dokuludur. Konik, daha şık bir görünüm için düşürülürken, yine de şık bir görünüm korunur.

Boyalı Vurgularla Yan Fırçalama

@ onunbatur

Boyalı Vurgularla Yan Fırçalama

Bu, bir saç kesiminin alabileceği kadar bir genç, üst kısım, bu havalı görünüm için vurgu yapmak için iyi bir bordo-ish boya ile bir yan ipucu ile fırçalandı. Kenarlar, üst kısmı oldukça iyi yapan konik ile çok belirgin olmayan bir görünüm için yine ince bir şekilde alttan kesilir..

Arsız Gülümseme ile Kabarık Quiff

@headhunters.ruskipametnik

Arsız Gülümseme ile Kabarık Quiff

Yandan ponponlar her zaman bir trenddir, ancak pek çoğu bu trendin 1970’lere kadar uzandığını bilmez. Bununla birlikte, üst kısmı biraz daha uzun tutarak ve saç kurutma makinesi kullanarak bu şık görünüm için kenarlarda güzel bir konik solma ile şişirerek bunu sallayabilirsiniz ve gülümsemeyi unutmayın.!

Undercut Konik ile Kabarık Quiffs

@headhunters.ruskipametnik

Undercut Konik ile Kabarık Quiffs

Yan kısımlar her zaman gündemdeydi ama bu daha büyük bir vızıltı yaratıyor. Üst kısım, iyi şişirilmiş bir tüy ile hafifçe yanlara ayrılmıştır. Kenarlar ilk başta alttan oyulmuş ve daha sonra bu ekstra mil için arsız bir şakak solgunluğu ile konik soluk. Çene kayışı sakalı eşit derecede daha iyi bir kombinasyon oluşturur.

Yan Parçalı Yan Fırçalama

@z_ramsey

Yan Parçalı Yan Fırçalama

Bu kendine güvenen genç görünümü sevmeyen, yan fırça ve ince ama güçlü bir yan parça ile soğuk bir fırça ile burada. Düzgün görünüm, özellikle her şeyi oldukça zarif kılan temiz tıraş görünümü nedeniyle oldukça gösterişlidir..

pocky üfleme

@brodiethebarber_

pocky üfleme

Bu stilin anahtarı, saçı tarayan saç ürünleri ile saçı nispeten daha uzun tutmaktır. Kenarlar, üst kısım fırçalanmış olarak tamamen geriye itilir. Özellikle ortalığı karıştırmamak için sesi kısmayı unutmayın..

Düşük Solmaya Sahip Kırık Fransız Mahsul

@joshconnollybarber

Düşük Solmaya Sahip Kırık Fransız Mahsul

Tek tip bir şekilde uzayan kalın sarı saçların serbest dökülmesine izin verilebilir ve bu, iyi bir Fransız mahsulü oluşturur. Kenarlar hafif soluktur, böylece üst kısım hacminin çoğunu geri kazanırken üst kısım hafif kabarıktır.

Orta Solmaya Sahip İnce ve Kısa Bukleler

@collinantonyhair

Orta Solmaya Sahip İnce ve Kısa Bukleler

Okul veya üniversite için çok rahat bir görünüm. Anahtar, bunu anında şık yapan yanlarda incelir ve solgundur..

Hacim Efsanesi burada!

@besthairstylesmen

Hacim Efsanesi burada!

Kenarları yeterince katmanlı olan o çılgın kabarık pompadour’a bir bakın, böylece arkaya itilebilsinler ve yine de kontrol altında görünebilsinler. Diziliş, özellikle hacmi ve açısal şekli ile kontrol altında olan başka bir unsurdur..

“>