Gözlüklü Erkekler İçin En Sevilen 40 Saç Kesimi: Mükemmel Tarzınızı Bulun

Saç kesimine gittiğinizde, muhtemelen saç tipinize en uygun saç kesiminin ne olacağını düşünüyorsunuzdur. Ya da belki yüz şeklinizi dikkate alıyorsunuz. Gözlük takan bir centilmenseniz, muhtemelen kesim ve çerçevelerinizin nasıl etkileşeceğini düşünmüyorsunuzdur. Gözlüklü erkekler için bazı saç kesimlerinin daha yeterli olduğunu söylemeye gerek yok..

Ama bir düşünün: Görmek için gözlük takarsanız, her zaman yüzünüzdedirler. Yüzünüzün odak noktasıdırlar ve günlük yaşamınızda büyük bir rol oynarlar. Neden gözlüklerinizi tamamlayan harika bir saç modeli almıyorsunuz??

Jake Owen uzun saç akış gözlükleris_bukley / Shutterstock.com

Gözlükler ilkokulda alay konusu olan pek çok şeyin (kötü şöhretli “dört göz”) kaynağı olsa da, artık çağdaş tarzda bir merkez noktası haline geldiler. Ve pek çok türde gözlük mevcut olduğundan, onlar kendi başlarına gerçek bir moda aksesuarıdır. Kişiliğinize uygun çerçeveleri seçtikten sonra tek ihtiyacınız olan harika bir kıyafet ve muhteşem bir saç kesimi. Ve şanslısın ki, harika bir saç kesimi bulmana yardım edebiliriz.!

Size uygun bir stil seçmenize yardımcı olmak için gözlüklü erkekler için kapsamlı bir saç kesimi listesi hazırladık. Ve herkesin her boyutta ve şekilde gözlüğü olduğu için bunu dikkate aldık, yani burada herkes için bir şeyler var.

John Goodman mürettebat saç kesimis_bukley / Shutterstock.com

Daha Küçük Gözlükler İçin Daha Kısa Saç Modelleri

Daha küçük gözlükleriniz varsa, daha kısa ila orta uzunlukta kesimler yapmak isteyeceksiniz. Daha uzun stiller başınızı ve yüzünüzü dengesiz hale getirebilir ve sizi potansiyel olarak modaya uygun bir sahte pasla baş başa bırakabilir..

Üstte Quiff ile Bağlantısı Kesilmiş Alt KesimÜstte Quiff ile Bağlantısı Kesilmiş Alt Kesim, @javi_thebarber_ tarafından

alttan kesme

Alttan kesim, spot ışığından çıkmayı reddeden tek bir saç kesimidir. Ayrıca gözlüklü erkekler için en iyi saç kesimlerinden biridir. Daha küçük gözlükleriniz varsa, bir alttan kesim, kısa bir kesimle başınıza biraz simetri katacaktır. Ve biraz kontrast istiyorsanız, canlı bir varyasyon için kenarları her zaman kısa tutabilir ve üstüne uzunluk ekleyebilirsiniz. Alttan kesim, küçük gözlüklerinizi güzel bir şekilde dengeleyecek ve size klasik bir görünüm kazandıracaktır..

Zac Efron'un Orta Boy Saç ModeliJoe Seer / Shutterstock.com

sarmaşık ligi

Okul, iş veya diğer resmi durumlar için harika olan sade bir tarzın peşindeyseniz, o zaman Ivy League tam size göre olabilir. Esasen mürettebat kesiminin daha uzun bir versiyonudur ve dünyanın dört bir yanındaki erkekler tarafından sevilir. Gözlük takan bir sporcuysanız veya az bakım gerektiren bir saç kesiminden hoşlanıyorsanız, Ivy League gözlüklerinizle iyi çalışacaktır. Bir bonus olarak, minimal stil gerektirir, bu nedenle harika bir görünüm elde etmek için sonsuza kadar aynanın önünde harcamak zorunda kalmazsınız..

Brad Pitt yan kısım saç modelis_bukley / Shutterstock.com

Yan parça

Yan kısım, hemen hemen her zaman önerdiğimiz bir başka popüler saç modelidir. Doğal olarak, gözlüklü erkekler için en iyi saç kesimlerinden biridir. Daha kısa bir yan kısım, daha küçük gözlüklerle güzel bir şekilde eşleşecektir. Yanlarda bir cilt solması ile birleştirin ve süper moda olan dengeli bir görünüme sahip olacaksınız. (Bonus ipucu: Bu listedeki kesimlerin çoğuna bir dış görünüm ekleyin ve harika bir stiliniz olacak!)

gözlüklü erkekler için saç kesimi@blackfishbry

Geri Kaygan

Spektrumun orta veya geniş alanlarına düşen gözlükleriniz varsa, biraz daha fazla seçeneğiniz olacaktır. Daha küçük gözlükler, daha uzun saçlarla kolayca alt edilebilir, ancak daha büyük gözlükler buna kurban gitmez. Bununla birlikte, süper kısa saçın (kafanın her yerinde 1 numaradan bahsediyoruz) kafanızın dengesini biraz bozacağını unutmayın..

pompadeur-şeker kafaları@Şeker kafatasları

pompadour

Orta ila büyük boy gözlükleriniz varsa, pompadour sizin için harika bir saç modeli. Pompanın yukarıya doğru hareketi, gözü gözlüklerinizden saçınıza doğru çekecektir. Bu harika bir kombinasyon ve biraz stil gerektirse de, sonuçta seveceğinizi garanti ettiğimiz klasik, retro bir görünüm ortaya çıkıyor..

Fırçalanmış Quiff Saç Modeli Sarışın Viorel Sima/Shutterstock.com

kısa

Dikey olarak ilham alan bir başka saç modeli olan kısa saç, 2019’un saç stilinin ayırt edici özelliklerinden biri olacak ve gözlüklü erkekler için favori saç kesimlerimizden biri olacak. Saçınıza biraz doku ekleyebilir ve ciddi bir hacim elde edebilirsiniz ya da sahte bir pompadour görünümü için biraz geriye tarayabilirsiniz. Daha büyük bir gözlükle harika giden eğlenceli, çok yönlü bir stil.

Alttan Kesilmiş Örgülü Erkek Topuz@_karco

erkek topuz

Daha uzun saçlar ve küçük gözlükler birbirinin dengesini bozabilirken, uzun saç ve büyük gözlükler harika bir kombinasyondur. 2019’da çerçevelerinizle birlikte erkek topuzunu sallamayı düşünüyorsanız, yapın! Size resmi saç modeli modası yaşasın veriyoruz. Erkek topuzunun bir yararı, saçınızı uzun ve gevşek veya daha kısa ve toplanmış olarak kullanabilmenizdir. Her ikisi de orta ila büyük gözlüklerle güzel bir şekilde eşleşecek.

arkası kesilmiş-gözlükler

Yuvarlak Gözlüklü Kaygan Sırt Altı Kesimi

Bu, zamansız bir görünüm için saçınızı geri alan başka bir stil. Kısa kenarlar ve yüksek kontrast, gözlüğünüzün ve saçınızın öne çıkmasına yardımcı olur. Bu stilde süper çağdaş bir dokunuş için bir cilt rengi solmasıyla eşleştirin.

Yuvarlak gözlükler doğal olarak gözlerinizin daha oval şeklini yansıttığından, yüzünüzü çok fazla kapatan saç kesimlerinden kaçınmak istersiniz. Yuvarlak gözlükleriniz varsa püsküllü saç modellerinden uzak durmanızı öneririz..

Zachary Quinto taranmış arka yan kısımSam Aronov / Shutterstock.com

tarak

Pompadour ve quiff gibi, tarak saçınızı yüzünüzden alır ve başınızın üzerinde belirgin bir noktaya yerleştirir. Bu, güzel bir görsel kontrast oluşturmaya ve saçınızı ve gözlüğünüzü tek bir odak noktası haline getirmek yerine ayrı odak noktalarını tutmaya yardımcı olacaktır..

gözlüklü-erkekler için saç kesimi-patty_cuts@patty_cuts

Line Up + Kare Bardaklar

Kare gözlükler ile saçınızda çok fazla hacim çekebilirsiniz. İsterseniz püsküllü bir saç kesimi de seçebilirsiniz, ancak isterseniz temiz tıraşlı bir yüz tercih edin. Sakalınız ve püskülleriniz varsa, birbirleriyle rekabet edecekler ve bu süreçte yüzünüzü gizleyecekler..

Fırçalanmış Geri Uzun Kenarlar beylersanneberg/shutterstock.com

Fırçala

Fırçalama, gözlüklü erkekler için daha göz alıcı saç kesimlerinden biridir. Daha incelikli bir görünüm için tonunu kısabilir veya neredeyse fönlü saç kesimi bölgesine gelene kadar yukarı kaldırabilirsiniz..

Kaygan Geri Bağlantısı Kesilmiş Alt Kesim Jakub Zak/ Shutterstock.com

Bağlantısı Kesilmiş Alt Kesim

Bu listedeki diğer birçok kesim gibi, bağlantısız alt kesim saçınıza hacim katacak ve kontrast sağlayacaktır. Özellikle zor bir bölüm istiyorsanız, başka bir maceralı saç kesimi. Bununla birlikte, #4 gibi orta kesme ayarıyla kırpılan üstte ve yanlarda daha az saç bırakarak daha çok yönlü hale getirebilirsiniz..

Gözlüklü Erkekler İçin Rahat Kaygan Sırt ve Sakal_@filippomelloni

Rahat Kaygan Sırt ve Sakal

Bu saç modeli, eğlenceli bir bükülme ile sofistike bir görünüm sunuyor.

Kalın saçlarda ve şekillendirmede en iyi sonucu verir, bundan daha kolay olamazdı, sadece elinize az miktarda jel ekleyin ve şekillendirmeye başlayın. Saçınızın hala daha fazla ürüne ihtiyacı varsa, kaygısız hissi korumak için bu görünümü saç spreyi ile tamamlamanızı öneririz..

Robert Downey'nin Gözlüklü Ivy League Saç KesimiJaguar PS / Shutterstock.com

Downey’nin Klasik Kısa Yan Fırçalı Üstü

Bu klasik görünüm harika çünkü kilitleri yerine oturtmak hiç zaman almıyor. Kenarlar kısa, bu yüzden orada sorun yok ve üst kısım birkaç kaydırma ile kolayca taranıyor.

Yanları Soluk Dalgalı Yan Dalgalı Üst@ryan_davieshall

Yanları Soluk Dalgalı Yan Dalgalı Üst

Renkli sekizgen gözlükler her köşeden gözleri çekerken, dağınık ama şık dalgalı bir üst kısım, solmuş kenarlarla iyi gider..

Konik Kenarlı Boyalı Katmanlar@giuse_laguardia

Konik Kenarlı Boyalı Katmanlar

Gerçekten zamanını aynada geçiren bir adam için boyanmış katmanlar harika görünüyor. Kirli sarışın, saçlarının doğal açık kahverengi renklerine çok yakışıyor ve yuvarlak gözlüklerin üzerindeki kaş barı cesur bir seçim..

Boyalı Püsküllü İnce Soluk Kenarlar@mintbarbershops

Boyalı Püsküllü İnce Soluk Kenarlar

Bozukluk burada cilt solması artı boyalı saçak ile uyumludur. Bu bir uyandırma ve kapıdan çıkma kesimidir, ayrıca Lennon tarzı çerçevelerle çekici görünüyor.

Orta Solma ve Tache ile Quiff@juanmapeluka

Mid Fade ve ‘Stache ile Quiff

Bunca yıldan sonra hala göz kamaştırıcı. Biraz su, ağda ve saç kurutma makinesinin bir kişinin görünümünü değiştirmek için yapabilecekleri inanılmaz. Bıyık, küçük keçi sakalı ve özenli gözlükler, görünümü bir araya getiriyor..

İnce Tapınak Solması ile Alttan Fırçalayın@peteyrock_thebarber

İnce Tapınak Solması ile Alttan Fırçalayın

Uzun saçtan bir değişiklik gerektiğinde, alttan kesilmiş fırça yepyeni görünmek için iyi bir yoldur. Kenarları hafifçe kesin, ancak üstte birkaç inç bırakın ve fırçalayın. Maksimum etki için kaş çubuğuyla aynalı gölgeler ekleyin.

Dizilişli Kısa Kıvırcık Fohawk@rockstarsbarberscradleyheathr

Kısa ve Kıvırcık Sahte Şahin

David Beckham sahte şahini 2000’lerin başında popüler hale getirirken, 2020’ye adım adım yaklaşırken geri dönüyor. Bu, bukleleri olanların eskisinden tamamen farklı görünmeleri için harika bir yol. Gözlükler için kalın çerçeveler ve hafif kirli sakal bu heyecan verici görünümü tamamlıyor.

Konik Kenarlı Dikenli Fırçalama@we_married_hair

Burst Fade ile Dikenli Doku

Uzun sivri görünüm geri döndü ve bu çekimde 2019’un en sıcak görünümü olan patlama solması ile birleştirildi. Genellikle şakaklarda veya kulak çevresinde solan patlama solması, dünyanın her yerindeki basketbolcular ve rapçiler tarafından seviliyor. Görünümü tamamlayan bir gerileme çifti Ray-Bans.

Alttan Kesilmiş Dokulu Kase Mahsul@poolethebarber

Alttan Kesilmiş Dokulu Kase Mahsul

Babanız saç kesimi için para ödemek istemediğinden, kase kesimi çok uzun bir yol kat etti ve en yakın kabı kafanıza attı. Günümüzde dokulu görünüm artı alttan kesim ve kedi gözlükleri bin yıllık bir Beatle görünümü sağlıyor.

Cilt Solması ile Saçaklı Doku@r.örgü

Cilt Solması ile Saçaklı Doku

Bazen dağınıklık için dağınıklık vardır, bazen de moda için dağınıklık vardır. Bu, son derece dağınık olan püsküllü ve üstte kiraz gibi bir çift tıknaz bardak olan ikincisidir..

Gözlüklü Fırçalanmış Dalgalı Saçlar@poolethebarber

Fırçalanmış Dalgalı

Çoğu erkek sabah kalkıp gitmeyi sever. Eğer o canlı dalgalı görünümü istiyorsanız (büyük boy gözlüklerle), çalar saati biraz daha erkene ayarlamalı ve aynada biraz zaman geçirmelisiniz..

Drop Fade ile Geri Kaydırılmış@barber_djirlauw

Drop Fade ile Geri Kaydırılmış

Kuru kaygan sırt görünümü, rüzgarın saatlerce saçların arasından estiği gibi sağlam hissettiriyor. Bir damla solgunluk, özenle kesilmiş sakal ve bazı çarpıcı tonlarla, bu dış mekan için bir görünüm.

Alttan Kesimli Daha Kısa Kenarlar@jediclippertricks

Alttan Kesimli Daha Kısa Kenarlar

Şehirde bir randevu veya hatta süslü bir gece için harika, kısa kenarları ve bir damla alt kesimi olan bu köpüklü üst, modern yenilikçiliğin özüdür. Tıknaz sekizgen tonları bunu tekrar teyit ediyor..

Konik Solmaya Sahip Dağınık Üst@ninothenice

Konik Solmaya Sahip Dağınık Üst

Yaz esintileri sonbahara girerken, tepedeki kısa saçlar biraz daha uzar. Dağınık üst kısmın bu versiyonu, klasik Ray-Bans’e mükemmel şekilde uyan konik solmada yan tarafa bir veya iki çizgi ekler.

Gözlüklü Konik Solmaz Fransız Mahsul@r.örgü

Alttan Kesilmiş Fransız Mahsul

DJ Snake müziğiyle listeleri yönetebilir, ancak saç kesimi Fransa’nın her yerinde dalgalara neden oluyor. Alttan kesimli Fransız mahsulü, futbol sahasında geçen bir gün veya müzik üreten bir gün için mükemmeldir. Dairesel çerçevelerdeki sarı lensler, kalabalığın içinde öne çıkmasına yardımcı oluyor.

düz kabarık saç@hairbymikebernstein

Asya Spike ve Konik Taraflar

Pek çok Asyalı erkek askerde zaman geçirir ve sonrasında kesintiye devam ederler. Hafif bir solmaya sahip bu temel başak.

Gözlüklü Konik Soluk Pompadour@z_ramsey

Konik Soldurmalı Pompadour

Pompadour zamansız ve her nesil doğru anlıyor gibi görünüyor. Yavaş konik solmaya sahip bu kesim, üst düzey gözlüklerle çok iyi uyum sağlar.

Boyalı Yan Kısım@skillsthebarber

Boyalı Yan Kısım

Çantanız birinci sınıf bir profesör gibi görünüyorsa, boyalı yan kısım tam size göre. Kökler kendini gösteriyor ve senden daha akıllı gözlükler kesinlikle öğrencileri diken üstünde tutacak..

Dalgalı Üst Alt Kesim@cartersupplyco

Dalgalı Üst Alt Kesim

Dalgalı saçlarını daha da büyütmekten korkmayanlar için, dalgalı üst kısım. Kenarlar güzelce kesilmiş, üst kısım ise yukarı ve yukarı fırçalanmaya devam ediyor. Retro havalı Ray-Bans için mükemmel.

Blonge Guys için Yüksek Solma@braidbarbers

Alttan Kesilmiş Dalgalı Doku

Her şeyi ileriye götürmek, sarı bukleleri mükemmel bir şekilde dağılmışken buraya gitmenin yolu gibi görünüyor. Cilt solması çok sıkı, bu da çerçevelerdeki hayvan desenini tamamlıyor.

Orta Ayrılmış Teller@we_married_hair

Orta Ayrılmış Teller

Saçları ortadan ayırmak eskiden inekti, ama artık değil. Klasik görünümdeki bu modern güncelleme, doğru şekilde şekillendirildiğinde orta kısmın seksi ve havalı olabileceğini gösteriyor. Yuvarlak Ray-Bans, izleyiciyi yüzüne çeker.

Dokulu Fransız Mahsullü Orta Solma@did_by_kid

Dokulu Fransız Mahsullü Orta Solma

Fransız mahsulü süslü bir Sezar gibidir, ancak burada dokulu kesim saça çok derinlik katar. Orta solma hepsini bir arada tutarken, süslü gölgeler görünüme biraz eski tarz hip-hop ekler.

Swavy Top ile Undercut Konik@ jessro_abq

Swavy Top ile Undercut Konik

Saçın ne kadar büyüyebileceği sadece hayal gücüne bağlıdır. Buradaki tepedeki dalgalar, üstü açılır bir spor arabaya binmekten geliyormuş gibi görünüyor, tam olarak mesele bu. Alttan kesilmiş konik yanları temizler ve kedi gözü sunnies için yer açar.

Yandan Döndürülmüş Klasik İnce Saç@hairsoda

Yandan Döndürülmüş Klasik İnce Saç

1950’lerde şu anda sahip olduğumuz tüm saç ürünleri olsaydı, tüm modelleri yan kısım ve kalın kenarlarla temiz ve zarif görünürdü. 2019 olduğunu nereden biliyoruz? Bu klasik görünüm, daha küçük modern güneş gözlükleri ve çerçevedeki vahşi baskı ile daha da zenginleştirilmiştir..

Düşük Solma Katmanlı Pompadour@juanmapeluka

Düşük Solma Katmanlı Pompadour

Bazen tüm saç spreyi, jel ve ağda mükemmel bir şekilde bir araya gelir. Kenarlar düşük olduğu için burada durum böyle, ancak pompadour gök yüksek ve tam olarak tarz. Gözlüklerdeki metal çerçeveler, görünümü Dünya’ya geri getiriyor.

Dalgalı Top ile Konik Soldurma@lopezcuts

Dalgalı Top ile Konik Soldurma

Üst kısım burada dalgalı ve hafif bir yan kısım ile ekstra şık görünüyor. Konik solma ve tapınağa ekstra dikkat ve buradaki sakal cazip görünüyor. Cubmaster yarım çerçeveleri de yerinde.

Fringe'i tazeleyin

Fringe’i tazeleyin

Aylardır berber görmemiş biri gibi, makyaj saçakları son derece meşgul bir adamı gösteriyor. Bu görünüm, ekin üst ve cilt solmasının tersidir, bu nedenle biraz sınıf ve zarafet gösterir. Kalın çerçeveler modern bir dokunuş katıyor.

Gözlüklü Adam Topuz@ iyi günler

Alttan Kesilmiş Küllü Adam Topuz

Erkek topuz, gerçek kullanışlılığı nedeniyle hala popülerliğini koruyor. Buradaki gri boya işi çok çağdaş görünüyor ve yuvarlak gözlükler onun özelliklerine uyuyor.

Yan Kısım Saç Modeli Gözlük

Klasik Yan Kısmı Mahsul

Her şeyi olan bir erkek için yan kısım mükemmel görünüyor. Burada, gözlüklerinin yuvarlak çerçeveleri, güçlü yüz özelliklerini mükemmel bir şekilde vurgulamaktadır..

Yandan Süpürme Alttan Kesilmiş Islak

Islak Taraflı Süpürge Alttan Kesilmiş Görünüm

Saçı ıslak tutmak veya en azından ıslaklık görünümü çok Jersey-Shore benzeri bir görünümdür. Bu, jelin çok belirgin bir yan parça ile üste konulmuş gibi görünüyor. Soluk ve aynalı gölgeler, görünümün çok sevimsiz olmasını engeller.

Geri Kaygan Saç Modeli Gözlükleri

Hacimli Geri Kaydırılmış

Bazen basit, kolaydır. Bir ürün koyduktan sonra saçı taramak veya fırçalamak, saçınızı yerinde tutmanın kolay bir yolunu sağlar. Yuvarlak çerçeveler kalp şeklindeki yüzünde iyi görünüyor.

Soluk Sakal ve GölgelerKredi: Örgü Berberler

Sakal ve Gölgelerle Soluk Fırçalayın

Bir minibüsünüz varmış gibi görünmek istiyorsanız bu model tam size göre. Üstte kısa bir fırça, solmuş kenarları sakallı, görünümü vintage yapar. Ekstra gösteriş için biraz patenci/sörfçü gözlüğü ekleyin.

Gözlüklü Fransız Mahsul

Gözlüklü Fransız Mahsul

Gözlerin ruhun penceresi olduğunu söylüyorlar, ancak yuvarlak gözlüklü bu Fransız mahsulü gerçekten egonun derinliklerinde parlıyor..

Orta Cilt Solması Dokulu Mahsulkaynak

Orta Cilt Solması Dokulu Mahsul

Dokusu olan mahsul, bugünlerde genç nesille her yerde. Cildin solması şekli sağlar ve cılız Browline gözlükleri burada gerçekten işe yarar.

Yandan Süpürmeli Şık Gözlük ve Sakalkaynak

Yandan Süpürmeli Şık Gözlük ve Sakal

Hiçbir şey yandan taranmış saçları kesilmiş bir sakal gibi eğlenceli amca demez. Bilimsel gözlükler, çocuğu birkaç saat onunla bırakmanın uygun olduğunu gösteriyor.

Yan Süpürmeli Saçak Açısal Stilkaynak

Yan Süpürmeli Saçak Açısal Stil

Bir yan parçaya sahip olmak, aynı zamanda bir yan parçaya sahip olmamak burada gerçekten iyi görünüyor. Üst kısım uzun, yan kısım bir süredir kesilmedi. Köşeli gözlükleri çıkık elmacık kemiklerine uyuyor.

Wild Brush Up Cilt Solması ve Gözlüklerkaynak

Wild Brush Up Cilt Solması ve Gözlükler

İşte vahşi olanlara! Bu fırçalama, aslında geri gelmeden önce sonsuza kadar devam edebilir gibi görünüyor. Cilt solması gergin ve Annie Hall dairesel gözlükleri şu anda çok doğru.

Gözlüklü Düz Saçlı Erkek Saç ModeliYalnızlar/Shutterstock.com

Dalgalı Yandan Süpürmeli Saçak

Bukleli veya fırçalı insanların tüm eğlenceyi yaşamasına izin veremeyiz. Düz saçlı insanlar da şamatacı ve şıktır. Büyük boy Sally Jessy Raphael çerçeveleri, aksi takdirde ciddi görünüme hafif bir dokunuş katıyor.

Erkek Çocuk için Daha Uzun Süpürülmüş Kısa Saç ModeliYalnızlar/Shutterstock.com

Uzun Taranmış Quiff

Birçok erkek yaz aylarında kısa saçı tercih ederken, havalar soğuduğunda saç telleri uzar. Bu daha uzun süpürme tüyü sonbahar için mükemmel ve gölgeler, sanatçı ve şakacının bir kombinasyonunu gösteriyor.

Gözlüklü Kıvırcık Saç Modelis_bukley/Shutterstock.com

Gözlüklü Kıvırcık Saç Modeli

Gözlüğünüzün üst kısmına dikkatsizce örtülmüş dağınık bir saçak, “yataktan yuvarlanmış bir görünüm” için idealdir. Karışık bir stille eşleştirin ve hazırsınız. Buradaki gözlükler, tüm konuşmayı yapan saç olduğu için abartısız.

Yandan Süpüren Dağınık Stil ama Gözlüklü Zarifs_bukley/Shutterstock.com

Yandan Süpüren Dağınık Stil ama Gözlüklü Zarif

Dağınık görünüm her zaman vardır. Parmakları saçların arasından geçirmek veya kapıdan dışarı çıkmaktır, ama işe yarıyor. Özellikle burada saat beş gölgesi ve kalın modern çerçeveler var..

Klasik Kesim LA StiliKredi: Örgü Berberler

Klasik Kesim LA Stili

Los Angeles, dünyanın en moda insanlarından bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Burada klasik bir LA kesimi, kısa kenarlar anlamına gelir ve sörfçü görünümü için geriye doğru süpürülür. Sunnies üzerindeki net çerçeveler ölü bir LA eşantiyonu.

Erkekler İçin Yüksek Hacimli Üst ve Kısa Saç ModeliAmazingmikael/shutterstock.com

Dokulu Üst ve Klasik Daralan

Yeni bir kesim almayı düşünmek kolay değil. Yüksek hacimli ve sivrilen kenarlara sahip bir üst ile her şey netleşir. Gözlükler onu yaratıcı biri gibi gösteriyor..

Fırçalanmış Geri Uzun Kenarlar beylersanneberg/shutterstock.com

İş Mahsul

1980’lerden Wall Street görünümü hala etrafta. Saçları geriye doğru taramak ve yanlarını uzun tutmak bazıları için zenginlik göstergesidir. Metalik çerçeveler, bazı 1990’ları görünüme getirirken yine de havalı.

Kıvırcık Bond Kısa Sörfçü Saç ModeliDean-Drobot/shutterstock.com

Kıvırcık Sörfçü Akışı

Sörfçüler istedikleri zaman istediklerini yaparlar. Kısa, kıvırcık stiliyle bu adam gitmek istediği yere dalga geçer. Gölgeler de tipik sörf stili.

Islak İkonik Sörfçü Saç Modelisergey-Causelove/shutterstock.com

Islak Orta Mahsul

Islak saç otomatik olarak bir plaj veya havuz anlamına gelir. Buradaki ıslak bakışla, bu sörfçü tamamen gelecekle ilgili olduğunu ve geçmişin sorunları hakkında endişelenmediğini gösteriyor. Mavi renkli tonlar, yeni çıkmış dalgalı görünümle mükemmel uyum sağlar.

Süpürülmüş Fringe Orta SaçMyvisuals/shutterstock.com

Süpürülmüş Fringe Orta Saç

Rahat ve rahat, bu saç kesimi için oyunun adıdır. Üst kısım uzundur, ancak kenarlar nispeten kısa iken yana doğru süpürülür. Büyük boy güneş gözlükleri güneşli bir gün için mükemmeldir.

Undercut Surfer saç modeliDiana-Indiana/shutterstock.com

Undercut Surfer saç modeli

Sörfçüler suya bakarken doğayla bütünleşmenin bir yolunu bulmalıdır. Bu fırçalama, doğanın tüm olasılıklarına meydan okuyor ve neredeyse bir dalgayı andıran gökyüzüne kadar gidiyor. Cılız Browline tonları derin bir düşünce sürecini gösterir..

Hafif Kısa Kesilmiş Saç ModeliAJR_photo/shutterstock.com

Yandan Süpürmeli Kısa Quiff

Bu görünüm, ofiste sıradan Cuma günleri ve sonrasında içecekler için mükemmeldir. Kısa saç nedeniyle hafif yan tüy oldukça küçüktür, ancak birkaç hafta içinde büyük bir fırça olabilir. Damarlı ahşap çerçeveler biraz neşe katıyor.

Gerard Butler Gözlük Dokulu Dağınıks_bukley / Shutterstock.com

Gerard Butler Gözlük Dokulu Dağınık

Gerald Butler, diğer şeylerin yanı sıra bir savaşçı, casus ve hayalet olmasına rağmen her zaman iyi görünüyor. Şık dağınık do ve havacı tonları ile Butler, bazı kırmızı halılara hazır.

Yüksek Cilt Solması Alt Kesimi@virogas.barber

Yüksek Cilt Solması Alt Kesimi

Son birkaç yıl, cildin solduğu yıllar olmuştur. Berbere gittiklerinde herkes onları alır ve hepsi ölü gibi taze görünür. Bu karışık üst, solmuş ve büyük boy Lennon gözlükleriyle iyi gider.

Orta Kısım veya Konik Kenarlar veya Her İkisiYalnızlar/ Shutterstock.com/ Shutterstock.com

Orta Kısım veya Konik Kenarlar veya Her İkisi

Teller üzerindeki bu kontrol tamamen bir sanat biçimidir. İnce orta kısım oldukça benzersiz ve bunu sık görmüyoruz. Ancak yan fırça, kenarları sivrilen tepeye soğuk bir dokunuş. Bu resmi olmayan ama yine de arsız yapan şey sadece üstüne bir atıştırmak.

Kenarları Cilt Soluk Kısa Fırçalı ÜstAmir Bajric/ Shutterstock.com/ Shutterstock.com

Kenarları Cilt Soluk Kısa Fırçalı Üst

Denge, iyi bir saç stilinde aradığımız şeydir ve burada elde edilen de tam olarak budur. Sakal ve saç birbirini tamamlıyor, özellikle saçın yan kısımlarının solgun olması ve üst kısmın hafifçe fırçalanmış olması.

Kaba Dokulu Saçlı Düzgün Yan Kısım@thebarbercole@thebarbercole

Kaba Dokulu Saçlı Düzgün Yan Kısım

Fön ile kurutulmuş bir üst size her zaman pürüzlü bir doku verecektir. Buradaki yan kısım, yanların kontrollü görünmesini sağlayan düzgün bir orta solma ile her şeyi iyi organize ediyor. Buradaki sakal, o kirli sakal görünümüyle yüzü oldukça iyi dengeler.

Düşük Soluk Taraflı Kabarık Quiff@hair_bello

Düşük Soluk Taraflı Kabarık Quiff

Yandan ayrılmış tüyler oldukça süslü ve konik kenarlar onu düzgün bir görünüm için yapıyor. Düşük solma, özellikle bu hacim bir sakalla dengelendiğinde, üst tarafı fırçalanmış kısa tüylerle düzgün bir görünüm oluşturur..

Yan Fırçalı Basit Soluk Kenarlar@collinantonyhair

Yan Fırçalı Basit Soluk Kenarlar

Kenarların inceltildiği, üst kısmın nispeten kısa olduğu ve biraz stil faktörü eklemek için bazı yan fırçaların olduğu çok temiz ve basit bir yaklaşım. Temiz tıraş, yüze harika bir dokunuş.