Gri Saçlı Erkekler için 15 Muhteşem Saç Modeli (diğer adıyla Gümüş Tilkiler)

Gri saçlı erkekler için harika saç modelleri arıyorsanız, başka yere bakmayın. İşte gri saçları bir sonraki seviyeye taşıyan 15 görünüm.

Reynolds Üzerinden Tarak

tarak

Bu basit ama şık arkası taranmış saç modeli, gri saça ağırlık eklemek için harika. Bu çekimde Ryan Reynolds pürüzsüz, arkası taranmış bir tarz sergiliyor. Stil kafada daha geriye doğru giderken saçın nasıl yana tarandığına dikkat edin. Kesilmiş kenarlarla birleştirilen bu saç modeli, biberli saçlarla iyi uyum sağlayan kendinden emin bir ifade oluşturuyor. Ön kısımdaki minik tüy/pompadur, saç stilisti Jamie Stevens’ın yaşlı bir adamın stilinin çok önemli bir yönü olduğunu söylediği ağırlık ve doku eklemeye yardımcı oluyor. Stevens, “Bir erkek yaşlandıkça saçlarının yoğunluğu değişir ve incelir” diyor. “Düz ve gevşek görünmesini engellemek için ağırlık ve doku gereklidir.” Gri saçlı erkekler için saç stilleri biraz daha fazla varlığa ihtiyaç duyar ve bu kesim bunu sağlar. Berberinizden başın üstünde yaklaşık 1,5 ila 2 inç isteyin. Şekillendirme işlemi size hacim vereceğinden, üste çok fazla ihtiyacınız yok. Kenarlar vızıldamalı –– burada, Reynolds’ın kenarlarında yaklaşık #4 veya #5 var, ancak tercihinize bağlı olarak biraz daha kısa veya daha uzun gidebilirsiniz. Sırt, aynı kesme makinesi uzunluğuyla vızıldamalıdır. Bu saç modeli tamamen ürünle ilgili. İnce saçlar için orta tutuşlu bir pomad veya jele ihtiyacınız olacak. Daha kalın saçlar için sıkı tutuşlu bir ürün kullanın. Ürünü iyice uygulamak için ürünü havluyla kurulanmış, nemli saça, geriye doğru ve seçtiğiniz bir tarafa parmaklarınızla uygulayın. Ardından, saçı küçük bir kabarıklık/pompadour haline getirmek için bir tarak kullanın. Son olarak saçı geriye ve yana doğru tarayarak yerine oturtun. Bu size Reynolds’ın burada sahip olduğu hafif yandan süpürülmüş görünümü verecektir..

kısa gri saç modeli

Dokulu Dalgalar bu stile yön ve akış katar

Bu saç modeli, gri saçlar için hacim ve dokunun neler yapabileceğinin harika bir örneğidir. İyi bir ürün yardımıyla dalgalar vurgulanır ve sonuç dolgun bir görünümdür. Dalgalı veya düz saçlara sahipseniz ve hareket etmekte zorlanıyorsanız, bu sizin için harika bir seçimdir. Bu stil için başın üstünde 1 ila 1,5 inç isteyeceksiniz. Öndeki saç biraz daha uzun, yaklaşık 1,5 ila 2 inç olmalıdır. Bu çekimde kenarlar makasla kesilmiş, kırpılmamış. Maksimum doku için, berberinizden yanlarda ve arkada tarak üzerinde kesme makinesi kullanmasını isteyebilirsiniz. Ürünü havluyla nemi alınmış, nemli saça uygulayın. Bu stili elde etmenin püf noktası saçları kızdırmaktır. Ürün uygulandıktan sonra ürünü saçınızın arasından dilediğiniz tarafını tarayarak tarayın. Ardından, saçı farklı noktalarda karıştırmak için parmak uçlarınızı kullanın, burada kaotik ama kontrollü bir görünüm yaratın. Stili doğru bir şekilde elde etmek birkaç deneme gerektirebilir, bu nedenle deney yapın ve sizin için neyin işe yaradığını görün.

geri kaygan ve bıyık

Klasik, ikonik, kaygan sırt stili

Bu, gri saçlı erkekler için zamansız saç stillerinden biridir. Stil sahibi bir bıyıkla birleştirilmiş basit, kaygan bir sırt stili, şık bir kombinasyon oluşturur. Bunun için ‘stache’e sahip olmasanız bile, klasik kaygan görünümü elde edebilirsiniz. İşte nasıl. Tüm saçlar geriye taranacağından, üstte biraz uzun olmak isteyeceksiniz. Üstte en az 2 inç isteyeceksiniz ve gerçekten uzun gitmek istiyorsanız 3 veya 4 inç’e kadar sahip olabilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak yanlar ve arka kısımlar kesilebilir veya kırpılabilir. Bu saçlar pomatın gücüyle şekillendirilmiştir. Ellerinize küçük bir dolgu (yaklaşık iki parmak ucu büyüklüğünde) uygulayın ve havluyla nemi alınmış saça uygulayın. Elinizi kullanarak saçı geriye doğru tarayın ve saçı aşağı doğru bastırın. Saçınızı başınızın arkasında, sol veya sağ tarafta belirli bir noktaya kadar taramak isteyeceksiniz. Gerekirse, stili biraz saç spreyi ile düzeltebilirsiniz. Saç spreyi gerekmiyorsa, gidebilirsin.

George Clooney'nin Sezar saç kesimiDenis Makarenko / Shutterstock.com

Zarif Sezar Kesim

Özellikle hoş bir stil arıyorsanız, Clooney’nin saçını buraya kopyalamayı düşünün. Tam, kaygan sırt stili, gri saçları sergileyecek zarif bir saç modeli için ideal bir seçimdir. Londra’daki Ted’s Grooming Room’dan Master Berber, “gümüş kilitlerin bir incelik, deneyim ve güç duygusu taşıdığını” söylüyor. Bu saç modeli, olağanüstü bir görünüm için bu üç unsuru ortaya çıkarır. Berberinizden başın üstünde 2 ila 3 inç isteyin. Saçın önünde biraz daha uzun olmalı, böylece onu tekrar şekillendirebilirsin. Burada, Clooney’nin kenarları makasla kesilmiştir, ancak kırpılmış bir görünümü tercih ederseniz #6 veya #7 gibi daha uzun bir kesme makinesi ayarını tercih edebilirsiniz. Yanlar ve sırt, kenarlarla aynı şekilde kesilmeli veya kırpılmalıdır. Ürünü havluyla nemi alınmış, nemli saça uygulayın. Ardından, saçı bir taraftan aşağı doğru tarayarak bölümünüzü ayarlayın. Daha sonra üstteki saçı diğer yönde tarayın. Parça abartılı veya hafif olabilir. (Referans olarak, Clooney’nin sol tarafında hafif bir parça vardır.) Ayrılmayı bitirdikten sonra, burada gösterilen zarif stili oluşturmak için saçın önünü yukarı ve arkaya doğru çekin. Bir pompadour veya quiff’ten daha incelikli, ancak saçı aynı şekilde şekillendirmek istiyorsunuz. Bu tam görünümü elde etmek için, saçınızı yukarı ve sonra yana doğru, tarafınızdan uzağa doğru çekin..

Edic Dane Casual dokulu gri konikEverett Koleksiyonu/Shutterstock.com

Rahat, rahat kesim

Eric Danes’in saçı burada kaygısızlığın özüdür. Düzgün ama biraz dağınık, bu da bu saç kesimini çok yönlü yapıyor. Takılmak için idealdir ve profesyonel bir ortamda da yerinde görünmez. Gri saçlı erkekler için bazı saç stillerini çok sıkıcı veya aşırı buluyorsanız, bunu deneyin. Berberinizden başın üstünde 1,5 ila 2 inç isteyin. Yanları ve arkası makasla kesilmeli ve kesilmemelidir. Bu kesim çok fazla şekillendirmeye ihtiyaç duymaz – aslında, iyi bir penye işi ile kurtulabilirsiniz. Ama onu şekillendirmek istersen, biraz jel veya ağda saçı yerinde tutar ve buklelerinin hava koşullarına dayanmasını sağlar..

Patrick Dempsey'in Klasik Fırçalamajstone / Shutterstock.com

Patrick Dempsey’in Klasik Fırçalaması

Gri saçlara sahip olmak ve yine de modaya uygun bir tarza sahip olmak kolaydır. Bu fırçalanmış görünüm saça hafif bir ağırlık katar ve dramatik bir ifade verir. Yine de, karmaşıklığı ileten düzenli bir görünüm. Bu daha uzun bir stil olduğu için, berberinizden yaklaşık 3 inç önde olmasını isteyeceksiniz. Üstteki saç biraz daha kısa olabilir, ancak yukarı doğru fırçalayacağınız için öndeki saçın en uzun olmasını istersiniz. Birleşik bir görünüm elde etmek için yanlar ve sırtlar makasla kesilmelidir. Bu görünüm için orta tutuşlu bir pomad veya jel isteyeceksiniz. Ürünü havluyla nemi alınmış, nemli saça uygulayın. Ürünü uygularken saçınızı parmaklarınızla yukarı doğru şekillendirin. Ardından, orta ateşte bir saç kurutma makinesi alın ve kaküllerinize doğrultun. Saçı kuruturken yukarı doğru şekillendirmek için parmaklarınızı veya bir tarak/fırça kullanın.

Alttan Kesilmiş Kaygan Sırt derisi Soluk

Bu şık alt kesim ile uzaklaşan bir saç çizgisini moda ifadesine dönüştürün

Uzaklaşan bir saç çizginiz var mı? Bu zarif stil de dahil olmak üzere, gri saçlı erkekler için bazı saç stilleriyle bunu gerçekten kendi yararınıza kullanabileceğinizi bilmekten mutlu olacaksınız. Bu kaygan arka alt kesim, yukarıda gösterilen fırçalama stiline benzer, ancak hareketli kenarlar ve daha fazla tanım ile daha çağdaş bir görünüme sahiptir. Berberinizden üstte yaklaşık 3 ila 4 inç isteyin. Bu stillerin çoğunda olduğu gibi, öndeki saçlar biraz daha uzun olmalıdır. Arkası vızıldayabilir veya kırpılabilir. Yanlar cıvıl cıvıl olmalı. Buradaki stile en yakın görünüm için berberinizden yanları ve arkayı soldurmasını ve yanları karıştırmasını isteyin. Bu tarz kaliteli ürün gerektirecektir. Jel işe yarasa da pomat idealdir. Ürünü havluyla nemi alınmış, nemli saça uygulayın. Saçı geriye doğru tarayabilir ve bu şekilde şekillendirebilirsiniz ya da saç kurutma makinesini kullanarak yerinde kurutabilirsiniz. Her iki durumda da, saçı hafifçe kaldırmak için elinizle takip ederek saçı kaldırıp geri fırçalamak isteyeceksiniz..

kısa gri erkek saç modeli

Gri saçlar için daha düzenli saç kesimlerinden biri olan bu kısa stil, işlevsel ve modaya uygun

Jamie Stevens’ın belirttiği gibi, gri saç kısa olduğunda son derece şıktır. Bu saç modeli kısa saçların çoğunu yapar. Sakallı veya uzaklaşan saç çizgisi (veya her ikisi) olan gri saçlı erkekler için harika. Berber Brent Pankhurst, kısa stillerin gri saçlar için harika olduğunu çünkü “erkekler genellikle gri saçların daha kaba olduğunu düşünüyor” diyor. Bu kesimle, o kabalığı evcilleştirebilirsin. Bu süper kısa stil için üstte bir inçten daha azına ihtiyacınız olacak. Bir inçin dörtte üçü hile yapmalı. Burada yanlar ve arka kısımlar makasla kesilir, ancak bunların kırpılmasını da isteyebilirsiniz. Bu, hiç şekillendirme gerektirmeyen nadir saç stillerinden biridir. Bununla birlikte, özellikle asi saçlarınız varsa, az miktarda hafif tutma jeli veya ağda kullanabilirsiniz..

Mop Saç Modeli Uzaklaşan Saç Çizgisikaynak

Güzel bir retro görünüm, paspas stili gri saça çok yakışıyor

Gri kilitlerle eski bir ellili havayı yakalamak için paspas saç modeli iyi ve benzersiz bir seçenektir. Ayrıca dolgunluk izlenimi verdiği için saç çizgisi gerileyen erkekler için de güzel bir seçimdir. Berberinizden üstte 1 inçten biraz daha fazlasını isteyin. Kakülleriniz (saçak) da bu uzunlukta olacaktır. Yanları ve arkası da aynı şekilde kesilmeli, dilerseniz soluklaştırabilirsiniz. Bu tarz tüm taramada. Saçaklarınızı, yanlarınızı ve sırtınızı dümdüz tarayacaksınız. Üstteki saçlar için, ileriye doğru fırçalamak isteyeceksiniz. Biraz balmumu veya jel, bu stili yerinde tutmaya yardımcı olacaktır..

Sean penn dağınık gri saçak

Köşeli bir saçak, bu modaya uygun stile çok fazla hareket katıyor

Daha dağınık, daha günlük stilleri tercih ediyorsanız, bu sizin için ideal bir seçimdir. Bu açısal saçak, saç kesiminde akış yaratır. Saçın geri kalanı nispeten düzenlidir, bu nedenle patlama işleri biraz değiştirir. Dağınık saçakları elde etmek için patlamalarınızın yaklaşık 1 ila 2 inç olmasını isteyeceksiniz. Üstteki saç, patlamalardan biraz daha kısa olmalıdır. Yanları ve arkası makasla kesilmeli ve üste doğru karıştırılmalıdır. İlk olarak, saçı üste şekillendirmek isteyeceksiniz. Seçtiğiniz ürünü nemli saça uygulayın. Ardından, neredeyse kaygan bir arka kesim gibi geriye doğru tarayın. İşiniz bittiğinde, saçağınızı burada gösterildiği gibi dağınık bir görünüme sokmak için bir tarak veya parmaklarınızı kullanın. Düzgün görünümünüzü bozacak ve saçakta çözülmesini sağlayacaksınız..

Orta Stilkaynak

Bu pürüzsüz stil, öne çıkmak ve ekstra moda puanları almak için harika

Bu saç modelinin savrulan geriye doğru görünümü, saça bolca hareket katan başka bir stildir. Daha uzun bir stil olarak, bu gri saçlarınızı göstermek için iyi bir seçimdir. Berberinizden üstte 2 ila 3 inç saç isteyin. Saçınız aynı şekilde kesilecektir. Kenarlar ve arka kısımlar makasla kesilmeli, kesilmemelidir. Biraz daha kısa olacaklar, yaklaşık bir inç veya daha az uzunlukta olacaklar. Bu tarz için yüksek kaliteli bir pomada ihtiyacınız olacak. Pomatı nemli saça uygulayın. Ardından saçı geriye doğru tarayın ve elinizle hafifçe okşayın. Ön baskın için bir fön makinesi kullanışlı olacaktır. Saçı, saç kurutma makinesini önden tutarak yerine sabitlerken dalga şeklinde tarayın. Esasen, saçınızı baskın yapmak istediğiniz yöne doğru fönlersiniz..

Anderson Cooper Gri Saç

Kısa saçtan en iyi şekilde yararlanan zarif, hoş bir stil

Bu tarak üstü stili, gri saçlı erkekler için daha kısa saç modellerinden biridir, ancak büyük bir etki yaratır. Tarz sahibi olmak istiyor ama sonsuza kadar saçınızı korumakla uğraşmak istemiyorsanız bu ürün tam size göre. Berberinizden üstte bir inç kadar isteyin. Yanlar ve arka kısımlar yaklaşık #3 veya #4 ile kırpılmalı ve karıştırılmalıdır. Saçınızı seçtiğiniz yönde taramanız yeterlidir. Daha tanımlı bir parça da ekleyebilirsiniz. Gerekirse, stili yerinde tutmak için biraz balmumu veya jel uygulayın.

Jeff Bridges gri saçlarını geriye yatırdı

Kaygan sırt ve fırçalanmış stillerden öğeler ödünç alan dağınık, cesur bir stil

Bu stil, gri saçlarla iyi çalışan melez bir saç modelinin mükemmel bir örneğidir. Kısmen geriye kaymış, kısmen fırçalanmış. Bu varyasyona sahip olmak saçınızı benzersiz ve inkar edilemez bir şekilde kendinden emin yapacaktır, Berberinizden üstte ve önde 2 ila 3 inç isteyin. Bu kesimlerin çoğunda olduğu gibi, kenarların ve sırtın kırpılmamasını, makasla kesilmesini isteyeceksiniz. Bu son derece şık görünüm için pomatınızı hazırlayın. Pomatı nemli saça uygulayın, ardından tarak ve elinizle devam edin. Ön taraf için, bir pompadour için yaptığınız gibi, saçı yukarı ve geriye doğru çekmek için bir tarak kullanın. Yanlar ve arka kısımlar taranmalıdır, ancak tam etkiyi elde etmek için oradaki saçları karıştırabilirsiniz..

Daha uzun fırçalamakaynak

Gökyüzüne ulaşan hacimli bir stil (kelimenin tam anlamıyla)

Bu aşırı fırçalama stili, saç çizgileri uzaklaşan gri saçlı erkekler için eğlenceli bir seçimdir. Gri saçlı erkekler için tüm bu saç modelleri arasında en dramatik olanı bu. Bu, kalpsizler için değil, ama cüretkarsanız, bu tarz tam size göre. Bu tarz biraz zor olabileceğinden, en iyi sonucu almak için bu resmi berberinize göstermenizi öneririz. Berberinizden üstte 1,5 ila 2 inç isteyin. Saç geriye doğru hareket ettikçe uzunluğu azalmalı ve tüm saç modeli arka ve yanlarda karışır. Yanlar #3 veya #4 ile kırpılırken arkası daralır. Bu saç modeli, sağlam bir tutuşa sahip bir ürün gerektirecektir. Pomad, kil veya balmumu gibi iyi çalışır. Ürünü nemli saça uygulayın ve saçı yumuşatmak için parmaklarınızı kullanın. Ardından, saçı burada gösterildiği gibi “dik” hale getirmek için yukarı doğru tarayın. Özellikle kalın veya sert saçlarınız varsa, stili biraz saç spreyi ile sabitlemeniz gerekebilir..

yandan taranmış gri saç

Basit tutan temiz yandan süpürülmüş bir görünüm

Bu faydacı saç kesimi, telaşsız bir stil isteyen gri saçlı arkadaşlar için harika. Saç şekillendirilmiş ancak kısa, her yerde temiz bir görünüm yaratıyor. Berberinizden 1 ila 1,5 inç önde olmasını isteyin. Üstteki uzunluk, tepeye doğru geri giderken hafifçe daralmalıdır. Yanlar ve arka kısımlar, üstteki saçın dokusuna ve ağırlığına uyacak şekilde makasla kesilmelidir. İsterseniz, bu saç kesimini hiç şekillendirmemeyi tercih edebilirsiniz. Stil vermek istiyorsanız, biraz jelle çalışmak ona daha sıkı bir görünüm kazandıracaktır..

Fırçalama ve KonikShiftDrive/ Shutterstock.com

Fırçalama ve Konik

Önce kafanın yan tarafında gri saç çıkaran erkeklerde bir şeyler var, bu daha açık renkli teller, sofistike ve bir araya getirilmiş tarzlarına belirli bir je n’ais se quoi getiriyor. Klasik bir konik ve bir fırça bu gümüş tilkilerde harika görünebilir..

George Clooney gri saçlı kısa yan kısım saç modeli Matteo Çinellato / Shutterstock.com

George Clooney’nin Kısa Tarafı

George Clooney iyi görünmeye yabancı değil ve hepimizin gördüğü gibi griden de çekinmiyor. Bu daha seçkin görünümü işleyip kusursuz stil repertuarına ekleyen George, bunu klasik “yanlarda kısa, üstte daha uzun” saç kesimini alarak ve üst kısmı sağa doğru süpürerek başarır. Hiçbirimiz mükemmel simetrik değiliz ve bu tarzın gerçek güzelliği de bu; George, yüzünün “iyi” olduğunu düşündüğü yanını vurgulamak için saçlarını tarayabilir ve siz de öyle yapabilirsiniz..

Jeff Goldblum'un Doğal TarafıAndrea Raffin / Shutterstock.com

Jeff Goldblum’un Doğal Tarafı

Dinozorlardan kaçmadığı, uzaylı gemilerini devirmediği veya Conan’a konuk olmadığı zamanlarda Jeff, doğal taraf sanatını mükemmelleştiriyor. Kenarlar daha uzun bırakılarak, daha neşeli kişiliğini tamamlayan daha doğal bir görünüm verilmiş. Hayat… bulur… bir yol…

Max Joseph'in PatlamasıJaguar PS / Shutterstock.com

Max Joseph’in Patlaması

Önceki saç modeli, öğretme konusunda tutkulu bir fen bilgisi öğretmeni için yapılmışsa. İlk bakışta sizi lise kimya günlerinize götürüyor ve “bana bakın, size evrene bakış açınızı değiştirecek bir şey söyleyeceğim” diyor.

Düşük Anahtar Bıyık@stephenj.barber

Düşük Anahtar Bıyık

Gri ve kahverengi, fıstık ezmesi ve çikolata gibi bir araya gelir ve bu sonraki stil, nasıl iyi giyileceğini gösterir. Üst kısım daha uzun ve biraz dağınıkken sakal ve bıyıklar düzgünce kesilmiş ve ona “Üniversite Profesörü” görünümü kazandırılmış. bu sınavda olacak mı?

Mel Gibson'ın Sırt Fırçası ve Sakalmakarenkodenis / Shutterstock.com

Mel Gibson’ın Sırt Fırçası ve Sakal

Yol savaşçısı Mel Gibson, zarif bir şekilde grileşmiş bir sakalla zamansız fırçalanmış sırt görünümüne sahip. Yolda torunu olan baba, görünüş, deneyim ve otorite. Ya da ev sahibi görünümü olarak da düşünebilirsiniz. yarın alıcam hocam!

Martin Short'un Katmanlı Kısa MahsulAndrea Raffin / Shutterstock.com

Martin Short’un Katmanlı Kısa Mahsul

Orta ila kısa uzunlukta saçlarınız varsa ve birçoğunuz varsa, Martin’in stili kesinlikle sizin için çalışacaktır. Farklı katmanlar, her bir katmanda saç uzunluklarını sanatsal olarak (ve özenle) değiştirerek saçınızın doğal kalınlığını kullanarak daha fazla hacim ve uzunluk görünümü verir. Sonuç, gerçekten ustalık gerektiren bir görünümdür, bu yüzden bunun için berberinize bahşiş verdiğinizden emin olun..

Alttan Kesikli ve Yan Kısımlı Sakal@braidbarbers

Manikürlü Sakal ve Düzenlemelerden Esinlenilen Mahsul

Bu düzgün kesilmiş sakalla eşleştirilmiş kısa, askeri esintili bir saç kesimi, grinin yalnızca onun boya fırçası olduğunu gösteriyor. Bir erkeğin en iyi döneminde yaptığı stilistik bir seçim. Kesilmiş sakal ve kısa saç odak gösterir ve gri ile eşleştirildiğinde ne yaptığını bilen bir adamı gösterir..

Alttan Kesilmiş İnce Saçlar Geri Kaydırılmış@jediclippertricks

Alttan Kesilmiş İnce Saçlar Geri Kaydırılmış

Bağlantısız alt kesim, üst ve yanlar arasındaki anıtsal uzunluk farklılıklarıyla vurgulanır. Hem kelimenin tam anlamıyla hem de mecazi olarak yaz aylarında sizi daha serin tutarken odağı zirveye çekmek için kullanılır..

Klasik Yan İtmeli Makaslı MahsulAJR_photo / Shutterstock.com

Klasik Yan İtmeli Makaslı Mahsul

Bu sonraki stil, klasik bir kırpma üst görünümü alır ancak bilerek yanları gri bırakmıştır. Bazıları buna “doktor bakışı” derdi. 3 gün saat beş gölgesiyle eşleştirildiğinde, asistanın çift vardiyadan yeni çıktığını ve hala harika göründüğünü söylüyor. Annemi teselli ettiğin için teşekkürler doktor, senden başkasına asla güvenmeyeceğini söylüyor..

Rastgele Fırçalanmış ve Konik Kenarlar@peteyrock_thebarber

Rastgele Fırçalanmış ve Konik Kenarlar

Burada size daha enerjik, heyecan verici bir görünüm kazandıran bir stilimiz var. Genel konuşmacılar için iyi çalışır; doğal olarak insanlar coşkulu görünen birini daha çok dinlemeye eğilimlidirler. Kenarlar kısa bırakılmış, üst kısım dokulu ancak çivilenmemiş; bence az bakım gerektiren harika bir saç modeli.

Bıyık ve İşadamı Kesimi Kolu@berzinsky

Fırçalanmış Saplı Bıyık

Kulp bıyıklarıyla ilgili sadece son derece erkeksi olduğunu söyleyen bir şey var! Sakalınıza iyi bakmak istiyorsanız, bu stili denemek isteyebilirsiniz. Rastgele taranmış saçlar, stilin temel özelliği olan gidon bıyığına dikkat çekiyor. Sofistike görünüyor, zarif görünüyor. Bu zarif görünüme bir şans verin!

Orta Kısım ve Manikürlü Sakal@florida_barberian

Orta Kısım ve Manikürlü Sakal

Orta kısım veya orta kısım son yıllarda çok sık görülmüyor ancak 2019’un yeniden dirilişine tanıklık ettiğimizi düzeltiyoruz. Bu fotoğrafta, tepenin güçlü, meşe kahverengisi ile ayaz beyazı arasındaki zengin kontrastı hissediyoruz. sakal (And Dağları’nı baş aşağı görmek gibi).

Kısa Boy Fırçalama@donnyblends

Kısa Boy Fırçalama

Bu fotoğrafta, kesilmiş sakal, güçlü çene çizgisini vurgulamak için kullanılıyor ve ona çok erkeksi bir görünüm kazandırıyor. Görünümün geri kalanı kısa, fırçalanmış bir saç modeli ile elde edilir. Gri, bu stili güzel bir şekilde vurgular, bu stilin genel estetiğine doğal vurgular ve kontrast ekler.

Klasik Konik ve Fırçalama dansçı / Shutterstock.com

Klasik Konik ve Fırçalama

Daha önceki çeşitli fotoğraflarda gördüğümüz gibi, bu, saçın geri kalanına daha fazla çeşitlilik ve “renk” eklemek için gri saç eklenmesinin kullanıldığı başka bir örnek. Koyu tonlar, kirli sarı saçlı biri gibi daha gerçek ve zengin hissettiriyor. Yaşlanma belirtisi olması gereken gri saç aslında bu fotoğrafta tam tersi etki yapıyor ve konunun daha canlı ve genç görünmesini sağlıyor..

Slicked Back Undercut@cutsbycameron

Slicked Back Undercut

Kefal önde iş, arkada parti derler. Ancak bu sonraki stil tamamen iştir. İdolleriniz Bugsy Siegel ve John Dillinger ise başka yere bakmayın, bu saç kesimi sizin için yapıldı. Yanları kısa ve üstte kaygan olan gri çizgiler, size şu soruyu akla getiren bir görünüm verir: “consigliere veya caporegime?”