Her Saç Tipi İçin En İyi 10 Erkek Saç Bakım Ürünü

Görünüm, günümüz hayatının bir varlığı haline geldi, bu yüzden herkes iyi görünmeye, yani ilk etapta sağlıklı bir cilde ve saça sahip olmaya odaklanıyor. Bu nedenle saç, kişinin sunum ve imajının önemli bir aksesuarıdır. İnsanların en iyi sonuçları elde etmek ve modern ve zarif bir saç stilini benimsemek amacıyla saç ürünlerine giderek daha fazla para harcamaya başlamasına şaşırmıyoruz..

Saçımızın başkalarının gözünde nasıl göründüğünün önemi göz önüne alındığında ve hepimiz iyi bir izlenim bırakmak istediğimiz için, okuyucularımızı en çok kullanılan saç ürünleri hakkında bilgilendirmenin yararlı olduğunu düşünüyoruz, saç tipine göre faydalarını tartışıyoruz, kişinin tarzı ve kişiliği. Bu nedenle, erkek saç ürünlerinin ilk 10 listesini oluşturduk..

Haircut Inspiration’da yer alan tüm ürünler editörlerimiz tarafından ayrı ayrı seçilir. Ancak, perakende bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın aldığınızda, bir satış ortağı komisyonu kazanabiliriz..

doku tozu

doku tozu

Doku tozu daha çok saçlarının zamanla daha fazla hacim ve ışık kazanması gereken erkekler tarafından kullanılır. Farklı saç tiplerine (uzun saç/kısa saç; ince saç/yapışkan saç/kıvırcık/ düz vb.) hitap eden birçok doku tozu kategorisi vardır..

Ancak görünen o ki çok az kişi bu ürünün özelliklerini ve faydalarını biliyor. Kişi kendine şunu sorabilir: Bir pudra saçımın daha iyi görünmesine nasıl yardımcı olabilir? Cevap oldukça basit: silika bileşenlerinin (geleneksel silikondan farklı bir şey) özelliklerinden dolayı, saçlar sertleşir ve hacim, liflerin sürtünme mekanizması aracılığıyla otomatik olarak indüklenir. Ve hepsi bu kadar değil: Toz ayrıca saçtaki fazla yağı tutma, temiz ve sağlıklı bırakma yeteneğine sahip kimyasallar içerir. Başka bir deyişle, doku tozunun yaptığı şey saçınızı kökten uca ayırmaktır. Bu nedenle, en iyi sonuçları elde etmek için, doku tozunun köklerden başlayarak tüm saçınızı kaplaması gerekir. Yine de, saç modeli sonunda biraz macun veya pomad ile tanımlanmalıdır, bu nedenle mükemmel bir saç görünümü elde etmek için pudra yeterli değildir..

Dezavantajı, doku tozunu uyguladıktan sonra yumuşak bir saça sahip olmayı unutabilmeniz ve aynı zamanda, pudra miktarını abartırsanız, tam tersi bir etki elde edebilirsiniz..

AmazonŞimdi alSebastian Yeniden Şekillendirici Saç Spreyi

Saç Serumu ve Saç Spreyi

Saç serumu ve saç spreyi iki ikame saç ürünüdür. Parlak ve esnek bir saç modeli elde etmek istiyorsanız saç serumu sizin için doğru seçimdir. Öte yandan, ihtiyacınız olan şey sadece bir bitiş ise, saç spreyi daha uygun olmalıdır..

Saç serumu örneğin kıvırcık saçlar için değil, aynı zamanda uzun saçlar veya kuru saç tipi için de kullanılmalıdır. Özellikleri yumuşatıcı bir tedaviye izin vererek yumuşak, nemlendirici, pürüzsüz ve parlak hale getirir. Şampuan ile birlikte kullanılması ve ıslak saça veya banyodan sonra kuru saça uygulanması tavsiye edilir..

Saç spreyi ise saçı korur ve saçın daha uzun süre dayanmasını sağlar. Esnek tutuşlu saç spreyinden orta spreye ve son olarak maksimum tutunan saç spreyine kadar değişir. Bazen uygulamasının yıkama yoluyla çıkarılması gerekir..

AmazonŞimdi alköpük

köpük

Erkekler genellikle saçlarına köpük uygularken tereddüt etseler de bu ürün hacim, parlaklık ve doku açısından mucizeler yaratabilir. Temel bileşenleri polimerler, pirinç proteinleri, biberiye vb.’dir. Mus, saçın köklerinden uçlarına kadar uygulanmalıdır. Bu ürün her saç tipi için uygundur. Macun veya krem ​​gibi diğer saç ürünleri ile birlikte kullanılması tavsiye edilir..

Şimdi alyerçekimi macunu

Yapıştırmak

Saçınıza parlaklık ve tutuş (orta ve kesin tutuş arası) sağlayabilecek saç ürünü macundur. Bu, erkeklerin en çok kullandığı saç ürünleri olarak biliniyor. Macun uygulandıktan sonra saçlar esnek hale gelir ve saçın ayrılmasını sağlar. Islak saça uygulandığında macun, saçın hem dokusunu hem de hacmini iyileştirir..

AmazonŞimdi almürettebat lifi

Lif

Bir diğer popüler saç ürünü ise elyaftır. Bu her zaman kuru saçlarda kullanılmalıdır. Sadece orta ve kısa saçlar için uygundur ve saçınızın artık her yöne gitmemesi için bitmiş ve mükemmel bir saç modeli elde etme avantajına sahiptir. Ayrıca fiberin daha fazla hacim sağlama özelliği vardır. Saçlarınız uzunsa bu ürünü denememelisiniz çünkü saçlarınız dağınık olabilir..

AmazonŞimdi alPaul Mitchell Şekillendirici Krem

Krem

Orta veya uzun saçlı bir erkekseniz ve düşük bir tutuş ve orta derecede doğal bir parlaklığa ve ayrıca saç ayrımına ihtiyacınız varsa, kremi denemelisiniz. Bu sadece kuru saçlarda kullanılmalıdır. Kremler sadece kıvırcık saçlara veya kalın saç tipine uygulanmalıdır. Bileşenleri yağlardan ve amino asitlerden yapılmıştır. Bu elementlerin özellikleri sayesinde saçlar güçlü, esnek ve doğal bir görünüme kavuşur. Kremler, saçınızın dokusunu iyileştiren saç kremleri gibi davranır. Ayrıca, mum veya pomad ürünler için en iyi alternatiftir..

AmazonŞimdi alBeyler-Cumhuriyet-Rafine-Döküm-Saç

Jel

Erkekler için kullanışlı bir saç ürünü olan jel, saçınızı parlatmak için ana kapsamı olan ancak aynı zamanda yüksek tutuş sunabilen jeldir. Saç tipinden bağımsız olarak genellikle erkeklerin kullandığı yaygın bir üründür. Bununla birlikte, kısa veya ince saçlar en iyi sonuçlar için güçlü jel formüllere veya ek ağda kullanımına ihtiyaç duyduğundan, uzun saça uygulamak daha kolaydır..

AmazonŞimdi alErkekler balmumu için TIGI Yatak Başlığı

Balmumu

Ağda sadece kuru saça uygulanmalıdır. Orta ve kısa saç tipleri için daha uygundur. Etki, orta tutuşlu parlak bir saçtır. Ayrıca saçların dağınık olması durumunda mükemmel ve yapılandırılmış bir bitiş sağlayabilir. Ayrıca uzmanlar ağdayı kıvırcık saçlarda değil, düz saçlarda kullanmayı tavsiye ediyor. Bu ürün pomad ile aynı özelliklere sahiptir, sadece daha az tutuş sağlar. Bununla birlikte, saç parlaklık derecesi orta ila yüksek arasındadır, bu da saç tutuşundaki düşük seviyeyi telafi etmelidir..

AmazonŞimdi alKuru Şampuan Batiste

Kuru şampuan

Hepimiz her zaman sağlıklı ve temiz görünen güzel bir saça sahip olmak isteriz. Ne yazık ki, bu çoğu durumda bir yanılsamadır, çünkü genellikle saçlar yıkandıktan birkaç gün sonra yağlı hale gelir. Geleneksel inanışlara ve mitlere göre saçlar günlük olarak temizlenmeli ve yıkanmalıdır. Yine de uzmanlar, saçların daha kuru hale geleceği ve artık sağlıklı görünmeyeceği için bunun olumlu etkilerden daha fazla olumsuz etkileri olduğunu savunuyorlar..

Saçınızı her gün yıkamak gereksiz bir zaman ve emek kaybı olmasının yanı sıra, doğal yağ miktarını azaltır ve sağlıksız bir görünüme kavuşmasına neden olur. Ancak yağlı saçlara sahip olmaktan kaçınmak isteyenler için çözüm, köklerden başlayarak yağ fazlalığını azaltma ve aynı zamanda daha hacimli hale getirme kapasitesine sahip kuru şampuan saç ürünüdür..

AmazonŞimdi alsuavecito-pomad

pomad

Son olarak, parlak, orta tutuşlu bir saç isteyen erkekler için çözüm pomattır. Bileşenleri mineral yağ veya su bazlı olabilir. Pomadı öne çıkan ürünlerimizde 1. sıraya koymamızın nedeni, jel gibi diğer saç ürünlerinden farklı olarak onu kullananların saçlarını gün içinde istedikleri zaman ve istedikleri kadar yeniden düzenleyebilmeleridir. ağda vb. Ayrıca uygulama sonrasında saçınızı sert ve kuru bırakmadığı için kullanımının herhangi bir yan etkisi yoktur..

Pomatlar kıvırcık ve kalın saç tipleri için uygundur. İnce saçlarda hiçbir şekilde kullanılmamalıdır..

Pomadın geliştirilmiş bir versiyonu, yüksek tutuşta parlak saçlar sağlayan kildir. Ancak bu ürünün en büyük artısı saça aktarılan hacimdir. Ayrıca, kil, doğal yağlarını korurken ve saç derisi için bir dizi besin ve mineral sağlarken saç kirlerini temizleme, saçı besleme ve kıvırcık veya kıvırcık saçları kontrol etme yeteneğine sahiptir..

AmazonŞimdi al