Küçük Erkekler İçin En İyi Saç Kesimi Çeşitleri

2020, bir kase saç kesimi bugünlerde çocuklarla artık kesmiyor. Neyse ki, annelerin (ve babaların) küçükleri için seçebilecekleri bu harika saç modellerini bir araya getirdik. Görmek için aşağıya göz atın; bizde klasik kapı komşusu görünümü, beyefendinin çırağı tarzı ve berbere bir sonraki ziyaretinizi çok daha kolay hale getirmek için daha pek çok şey var!

Parlayan, Parlayan Kısa Bukleler@henryslocks

Parlayan, Parlayan Kısa Bukleler

Küçük oğlanları kabarık kıvırcık saçlı görmekten daha sevimli ne olabilir? Muhtemelen şimdiye kadar gördüğün en şirin şey, küçük prensinin parlak bebek buklelerini göstermenin zamanı geldi..

Günlük Üst ile Sevimli Soluk Kenarlar@hairforceones

Günlük Üst ile Sevimli Soluk Kenarlar

Yeşil ve kırmızının tamamlayıcı renkler olduğu söylenir. Kızıl saçlı bebeğinize ışıltılı yeşil gözlerini ve tombul yanaklarını ortaya çıkarmak için taze görünümlü bir kesim verin..

Orta Boy Düşen Teller@tombaxter_hair

Orta Boy Düşen Teller

Bazen tiki bir okul üniformasını alnı kapatan biraz daha dağınık bir saç modeli ile eşleştirmek iyidir. Sadece yanları kırpın ve üst kısmın büyümesine izin verin.

Yan Fırçalı Klasik Sert Parça@hosseinsarv

Yan Fırçalı Klasik Sert Parça

Çocuğunuza zor kısım stilini öğretmek için asla erken değildir. Kelimenin tam anlamıyla her yaşta herkese iyi görünüyor! Ve o büyüleyici gülümsemesiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeye hazır..

Düzenli Günler için O Düzensiz Teller@jediclippertricks

Düzenli Günler için O Düzensiz Teller

Çoğu yeni yürümeye başlayan çocuğun saçı çok yumuşak olduğundan, çocuğunuzun saçına doku kazandırmak için biraz doğal saç jölesi kullanabilirsiniz. Sadece hafif ve basit tutun.

Klasik Beyefendi Yapımında@jediclippertricks

Klasik Beyefendi Yapımında

Beyefendi olmak genç yaşta başlar ve buna nasıl giyinip öyle görünüleceği de dahildir. Kaygan bir sırt ile birleştirilmiş orta açısal bir yan solma, onu kesinlikle doğru yola koyar.

Örgülerin Yaşı Yok@ babybangz504

Örgülerin Yaşı Yok

Örgüler kızlara özel değil, asla olmadılar. Bu korkak görünümlü kilitlere kutu örgüler denir ve ana akım olmayı sevmeyen ve öne çıkmak isteyen erkekler için mükemmeldir.!

Her Sınıfta Bir Futbolcu Vardır@cresswellbarberco

Her Sınıfta Bir Futbolcu Vardır

Günümüzde sporcular sadece performanslarını değil aynı zamanda stillerini de artırabiliyorlar. Çocuğunuz bu havalı ve havadar saç kesimiyle her gün bir süperstar olabilirken neden sadece sahada bir yıldız olmayı seçesiniz??

Kefalın Yaşı Yok@jediclippertricks

Kefalın Yaşı Yok

Hemen hemen her yaşta ve her yaşta uygulayabileceğiniz gerçek bir zamansız saç kesimi. Her erkek çocuğunun asimetrik saç kesimi dünyasını keşfetmesi için bir başlangıç. Bu kefal, onu giyen çocuk için kesinlikle çok farklı olacak.!

Swoosh Yarı Kıvrımlı Üst ile Orta Sert Tıraş@ barbaruivabr

Swoosh Yarı Kıvrımlı Üst ile Orta Sert Tıraş

Hacimli saçlar bazen yanıltıcı olabilir. Bu nedenle, çocuğunuza daha az zahmetli bir saç kesimi vermek için traşlı alt yarı ile dalgalı üst kısım arasında bir kontrast oluşturmak için sert bir çizgi çizin..

Bu zahmetsizce karışık görünümü elde etmek için berberinizden biraz doku isteyin.!

İnce Solmaya Sahip Afro Düz Üst@cresswellbarberco

İnce Solmaya Sahip Afro Düz Üst

Konik kenar ve üstte eşit uzunluk asla zamansız bir saç modeli seçeneği değildir. Çok düşük bakımdır. Daha temiz bir görünüm için sert bir çizgi kesebilir ve ince bir solma elde edebilir ve aynı zamanda ona biraz yetenek katabilirsiniz..

İnce Saçlar Fırçalandığında En İyi Görünür@cresswellbarberco

İnce Saçlar Fırçalandığında En İyi Görünür

Saçların büyümesi ve kalınlaşması için zamana ihtiyacı vardır. O zamana kadar, çocuğunuzun saçını bir fırçaya dönüştürmek için biraz doğal saç jölesi ürünü ile oynayın. Taze görünüyor ve asla modası geçmiyor.

Boya? Evet Lütfen, Fade? Evet lütfen@phils_barbershop

Boya? Kontrol, Solma? Kontrol etmek!

Tüm ebeveynler, çocuklarının genç yaşta saçlarını boyamaları konusunda hemfikir değildir. Ama umursamayanlar için, çocuklarınızın renk ve doku ile deneyimlemesine izin verin. Çocuklar kesinlikle bu saç stilini sallamak için güvenle doğarlar. Onlardan alınacak bir ders, ne zaman kendimizinkini kaybetmeye başladık??

Yandan Soluk Fırçalı Afro@seviye_137

Yandan Soluk Fırçalı Afro

Düz üst afro ile oldukça benzer, ancak burada üstteki saçın eşit uzunlukta olması gerekmez. Bu tarz yüzü aydınlatır ve yüz özelliklerini vurgular..

Solmaya Sahip Kıvrımlı Yan Fırça@seviye_137

Solmaya Sahip O Kıvrımlı Yan Fırça

Bu dokulu fırçalama bize büyük bir Cristiano Ronaldo havası veriyor, değil mi? Soluk kenarlar tüm görünümü dengeler ve sevimli gülümsemesine çok dikkat çeker..

İnce Saçlı Klasik Gentleboy@pjsbarbershop

Küçük Kalp Atışı

Bu temiz, kısa, şık yandan itmeli saç modeli, kapı komşusu için mükemmel bir görünüm. Çok basit ve bu tarzda asla yanlış gidemezsiniz!

Yapımında Kıvrılmış Afro@pjsbarbershop

Yapımında Kıvrılmış Afro

Çocuğunuzun sadece bir afro kesimle nasıl harika görünebileceği şaşırtıcı. Keskin görünüyor ama şirinliğini ortadan kaldırmıyor ve daha az bakım gerektirmesi nedeniyle daha da iyi!

Konik Kenarlı Alttan Kesilmiş Bukleler@shawn_barbz

Konik Kenarlı Alttan Kesilmiş Bukleler

Alttan kesmenin her zaman, özellikle yanlara konik eklendiğinde, herkese iyi göründüğünü nasıl söylediğimizi biliyor musunuz? %100 doğrudur ve üstteki bukleleri bir sonraki seviyeye taşır.

Retro Büyümüş Görünüm@shawn_barbz

Retro Büyümüş Görünüm

Bu retro kesimi giydirmek ve sallamak için Cadılar Bayramı’nı beklemenize gerek yok. Çocuğunuzun doğal dalgalı saçları varsa, bu stille oynayın çünkü ne kadar büyükse o kadar iyidir.!

Konik Kenarlı Ağır Quiff@shrunknheads

Konik Kenarlı Ağır Quiff

Bedeni küçük olabilir ama bu onun böyle büyük bir şok anını yaşamasına engel olmamalı. Kolay şekillendirme için üstteki saçının birkaç santim uzunluğunda olduğundan emin olun ve kontrast için yanları kısa ve inceltilmiş tutun.

Patlamalarım Kesinlikle Daha İyi@sirpaulcharles

Patlamalarım Kesinlikle Daha İyi

 Fransız mahsul çeşitleri küçüklere geri dönerken, oğlunuz aniden bir model olmak için keşfedilirse şaşırmayın. Havalı bir saç modeli ve böyle çekici bir gülümsemeyle Gap Kids’in bir sonraki yüzü olacak.