Mohawk Fade Saç Kesimi: Hawk’a Yeni Bir Bakış

Dışarıdaki tüm erkek saç modelleri arasında mohawk muhtemelen en meşhur ve tartışmalı olanlardan biridir. Bugün, bu radikal kesimin bir varyasyonunu inceliyoruz: mohawk solmaz saç kesimi.

Cilt solması Mohawk@elboribarber / Instagram

Mohawk’ı, uzun sivri uçlara bakan aşırı bir saç kesimi olarak düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, geleneksel mohawk, serseriden ilham alan varyasyonundan çok daha inceliklidir. Klasik bir mohawk, uzunluğu değişen bir tepeye sahiptir ve yüksekliği bir inçten az olabilir..

Öte yandan, mohawk soluk saç kesimi –– tahmin ettiniz–– bir mohawk ve bir solmayı birleştirir. Bu, kesime çok daha nazik bir görünüm verir, ancak yine de yüksek bir görünürlük faktörü vardır. Bazı mohawk modellerinde başın yanları tamamen tıraşlıdır. Mohawk solmaz saç kesimi ile, daha düzenli bir görünüm vermek için yanlar soluktur.

Soluk Mohawk + Saç Tasarımı + V ŞekliSoluk Mohawk + Saç Tasarımı + V Şekli, @shrunknheads / Instagram tarafından

Bu nedenle, mohawk görünümünü her zaman sevdiyseniz ancak stile bağlı kalmaktan korktuysanız, boyutuna göre mohawk solmaz saç kesimini deneyin..

Mohawk armasının yüksekliği, saçınızın ne kadar uzun olduğuna bağlı olacaktır. En iyi sonuçlar için saçınız genellikle en az bir inç uzunluğunda olmalıdır. Bu, hacimli iyi bir tepeye izin verecektir..

@vsz_barber / Instagram

Mohawk Fade Saç Kesimi Nasıl Gidilir?

Kuaförünüze ne istediğinizi söyleyerek muhtemelen iyi bir alt kesim veya Sezar kesimi elde edebilirsiniz, ancak sahip olmak istediğiniz tam mohawk saç kesiminin iyi resimlerini getirmek isteyeceksiniz. Bu, doğru yapmak için daha zor bir stildir, bu nedenle fotoğraf çekmenizi şiddetle tavsiye ederiz..

Büyük olasılıkla solma ile başlamak isteyeceksiniz. Mohawk armasının ne kadar geniş olmasını istediğinize karar verin ve o noktaya kadar kaybolun. Yani mohawk’ınızın şakak çizgilerinize kadar ulaşmasını istiyorsanız, saçınızı şakak çizgilerine kadar uzatın..

Yan Çizgili Asya Mohawk

Kenarlar için kısa bir kesme makinesi ayarı kullanın. 1’den 3’e kadar herhangi bir yer, solmanın ne kadar şiddetli olmasını istediğinize ve ne kadar kısa olmasını istediğinize bağlı olarak iyi çalışır..

Mohawk’ınızın başınızın arkasına kadar gitmesini istiyorsanız, başınızın tamamının solmadığından emin olun. Bunun yerine, mohawk için solmayan bir saç şeridi bırakarak yalnızca sırtın yanlarını soldurun.

Mohawk rengi solmuş bir saç kesimi için istediğiniz herhangi bir yaka stilini seçebilirsiniz. Tüm kesim doğası gereği soluk olduğundan, konik bir yaka en sorunsuz şekilde çalışacaktır..

@hair.nail.skin.love tarafından / Instagram

Mohawk armasının kendisi beğeninize kalmış. Düz veya çılgın şekilli olabilir. Daha incelikli bir tepe için, stilistinizden mohawk olacak saçları düzeltmesini ve düzenli bir görünüm vermesini isteyin. Gökyüzü sınırdır ve istediğiniz herhangi bir mohawk stilini talep edebilirsiniz..

Daha belirgin bir mohawk görünümü elde etmek için kuaförünüzden saçı yukarı doğru bir tepe şeklinde inceltmesini isteyin. Bunu saçınızı keserek veya vızıldayarak yapabilirler; sizin veya stilistinizin tercihine bağlıdır. Saç, ortaya doğru yükselen bir üçgen şekli oluşturmalıdır..

MohawkMohawk, @jackrobinsonpullen / Instagram tarafından

Mohawk Fade Saç Kesimi Nasıl Şekillendirilir

Mohawk solmaz saç kesiminiz, sahip olduğunuz kesim türüne göre benzersiz bir stil düzeyi gerektirir. Doğal olarak, daha hafif stiller daha az stil gerektirirken daha cesur stiller daha fazlasını gerektirir.

Kaliteli bir mum, jel veya pomad mohawk armasını evcilleştirmenize yardımcı olacaktır. Büyük bir mohawk armanız varsa, güçlü bir tutuşa sahip bir ürüne ihtiyacınız olabilir. Daha küçük tepeler için herhangi bir iyi saç ürünü işe yarayacaktır..

Ani solmaya sahip dokulu Mohawk@travisantonyhair / Instagram tarafından

Tepenizin yukarıda kaldığından emin olmak için yeterince ürün uygulayın. İsterseniz, ürüne biraz yetenek katmak için ürünü eklediğinizde onu değiştirebilirsiniz..

Mümkün olan en iyi mohawk solmasını elde etmek için, saç stilinizi düzenli ve düzenli tutmak için ara sıra kuaförünüze gitmeniz gerekebilir. Kendi saçınızı keserseniz, daha da uygun olur. Her iki durumda da, bu stile ihtiyaç duyduğu özeni ve özeni gösterdiğinizden emin olun..

Korkunç Mo-Hawk Saç Modeli@nellynelthebarber

Örgülü Mo-Hawk

Mohawk’ın çok yaratıcı bir versiyonu, eğimli katman derisi solgunluktan bebek bezinin doğal konikliğine kadar, bu bebek size biraz dikkat çekecek.

Şu anda frohawk’ınızın bakımından bıktıysanız, ancak onu tamamen tıraş etmeye cesaret edemiyorsanız, bu sıkı uzunlamasına örgüler aradığınız mola olabilir. Bu uzunlukta, hızlı bir şekilde ortaya çıkmaları pek mümkün değildir ve kişisel tarzınıza gençleştirici bir kıvılcım sağlayabilirler..

hardcore mo-hawk@cuttyfresh

Alttan Kesilmiş Konik Soldurma

Tanım olarak, tüm mohawklar alttan kesimlidir, sadece üst uzunlukları başın arkasından aşağıya doğru uzanır..

Bu özel görünümü özel yapan şey, neredeyse başınızın yan tarafının parlıyormuş gibi görünmesini sağlayan düşük patlamalı solmadır. Keskin tanımlanmış kenarlar, biraz ürün ve ince bir ense tasarımı, bu şık stili gerçek bir kazanan yapıyor.

Boyalı Frohawk@rockstarsbarberscradleyheathr

Boyalı Frohawk

Estetik özünde, Mohawk tamamen kontrastla ilgilidir. Ancak bunun sadece saç uzunluğundaki farklılıktan kaynaklanması gerekmez. Bu sürüm, kademeli renk geçişi boyutu ekler. Doğal koyu renkten parlak parlak sarışına dönüşüm, dinamik pop ekler. Ensede eğlenceli traşlı tasarımlara izin vermek için patlama solmasının tabanında biraz fazladan uzunluk bırakın.

Kıvırcık Mohawk ve Sıralaması@jose.crespo_

Kıvırcık Mohawk ve Sıralaması

Hassas kenarlı şakaklar ve saç çizgisi ile sıkı bir orta cilt solması, bu vahşi bukle patlamasını içeren mükemmel bir çevre işlevi görür. Kontrast kavramının geri dönüşü olan bu görünüm, zar zor kontrol edilen bir enerji hissi yaratır..

Keskin Alttan Kesimli İnce Sert Parça@ filowoodtheberber

Keskin Alttan Kesimli İnce Sert Parça

Sert bir kısım, farklı saç uzunlukları arasında etkili bir sınır çizgisiyse, tıraşlı versiyon askerden arındırılmış bir bölgedir. Mohawk’ın doğasına uyan aşırı bir ölçüdür. Burada, saçın adaleti sadece rahat bir düşük solma gerektirir, bu da odak noktası dokulu tepe ve sınırında, olması gereken yerde kalır..

Kıvırcık Kalın Mohawk ve Yan Çizgiler Tasarımı_@alonsoclippereller

Soluk Tasarımlı Kıvırcık Kısa Mohawk

Mohawk orta şeridi, tüm dikkatleri çeken yakışıklı, üst faturalı yıldızdır ve kesik taraflar, destekleyici rollerde oradadır. Ama doğru yönetmenle…er, berber… prodüksiyonun gerçek yıldızına yükseltilebilirler..

Kenarların tamamında hafif bir arma ve karmaşık soluk tasarımlarla gitmek, Oscar’a layık sonuçlar verebilir. Heath Ledger’ın Joker’i veya Anthony Hopkins’in Dr. Lecter’ı gurur duyardı.

mohawk@elektrik berber

İnce Dikenli Sarı Saç

Destekleyici bir arkadaş gibi, yenilmiş saç çizginiz yavaş yavaş geri çekilmeye başladığında bir mohawk sizin için orada olabilir. Tarz normalde şakaklardaki tüm tüyleri zaten yok ettiğinden, bu bölgelerdeki incelme çok daha az fark edilebilir hale getirilebilir..

İyi savaşmaya devam etmek istediğiniz sürece stratejik şekillendirme ve sivriltme kullanılabilir.

Mohawk Artı Örgüler@did_by_kid

Mohawk Artı Örgüler

Bir mohawk’ın size sağladığı en iyi şeylerden biri, beraberinde gelen seçeneklerdir. Patlamasını ve şarj edilmesini istemiyor musunuz? Kenarlarınızı ve kellerinizi sırayla soldururken kontrol altında tutmak için Viking’den ilham alan bir Fransız örgüsü deneyin..

Siyah erkek mohawk saç modeli

Tıraşlı Yanları ile Düşük Fey Top

Basit görünebilir, ancak bunun gibi kusursuz pürüzsüz bir cilt solmasına ulaşmak hiç de kolay değil. Burada merkezi sırt, yan tarafların bozulmamış inceliklerinin buluşma noktasından biraz daha fazlasıdır. İki tektonik plaka arasındaki fay hattındaki bir magma çıkıntısı gibi. İncelik kasıtlıdır, ancak güçlüdür ve ona bir kraliyet havası verir..

Jude Law mohawkBAKOUNINE / Shutterstock.com

Jude Law’ın Mohawk’ı

Mohawk’ın her zaman üstte pocky ipliklerle çok yoğun olması gerektiğini kim söyledi, şuna bakın, mohawk’ın çok olgun bir versiyonu, sadece eski güzel fırçalama teknikleriyle. Odağı üstte tutmak için yanlar hafifçe incelir, öndeki o küçük quiff ile.

mohawk@ruben_dabarber

Fantezi Mohawk Stili

Bu mohawk kişinin ihtiyacı olan şey, yani sadece bir göz atın. Üst kısım hafifçe kıvrılmış, yanlar alttan konik olarak kesilmiş. Bunların hepsi oldukça genel ama bu traşlı yarıklar bunu benzersiz yapan şey. Ve bahsetmiyorum bile, damla solması buna iyi bir dokunuş.

Kalın Afro Mohawk@cuttyfresh

Kalın Afro Mohawk

Daha genel olmayan stiller üzerinde çalışmak, bu oldukça süslü. Afro saç, çok güzel bir şekilde halledilen hacim ile mükemmel bir şekilde oturur. Üst kısımdaki fırçalı doku, hacme rağmen bu kenarlar çok iyi korunurken çok şık görünmesini sağlar..

Kıvırcık Orta Mohawk@seviye_137

Kıvırcık Orta Mohawk

Buklelerin mohawk yapamayacağını düşünüyorsanız, o zaman bu yoğun ince saçlara bir kez daha bakın, ancak kısa bukleler mükemmel bir kombinasyon oluşturur. Kenarlar, tamamen kontrollü ve şık görünmesini sağlamak için bir alttan kesme ve konik solma ile iyi korunur.

Temple Taper Soluk İnce Kefal@nick_kinsley

Temple Taper Soluk İnce Kefal

Şakak konik soluk dokunuşu, özellikle kıvırcık doğası nedeniyle bunu diğer mohawklardan ayıran bir şeydir. En iyi kısım, üstte fırça ile konik doku nedeniyle kontrol altında olan hacimdir..

Tavus Kuşu Mohawk@victorycrownbarberco

Tavus Kuşu Mohawk

Mohawk, yoğun görünümüyle her zaman ciddi olmak zorunda değildir. Bazen biraz oynaklık, görünüşü oldukça tasasız hale getirebilir. Şeker ipi pembe boyası onu çok soğuk yapar ve yüksek solma özelliği onu temizler!

Normal MoHawk değil@thebarbercole

Normal MoHawk değil

Dolabından çıkarıp sallayabileceğin her zamanki Pazar saç modeli değil. Buradaki anahtar hacimdir ve hem tp hem de arkada oldukça kalındır. Damla solma, aynı zamanda kusursuz bir çift sakal ile başka bir gösteriş katmanı ekler..

İnce Mohawked Piramit FırçalamaKiselev Andrey Valerevich/ Shutterstock.com/ Shutterstock.com

İnce Mohawked Piramit Fırçalama

Tüm mohawklar motorcudan ilham almaz, bazıları böyledir; bir sürü sınıf ile oldukça ince. Bu aynı zamanda, üst kısımdaki hacim bakımı için kenarları sivrilen ön kısımda bir fırçalamadır. Anahtar yanlardan hafifçe sivrilir.

Alttan Kesilmiş Damla Solmaya Sahip Kısa Kıvrılmış Mohawk@jakeyjim

Alttan Kesilmiş Damla Solmaya Sahip Kısa Kıvrılmış Mohawk

Bu, farklı unsurların oldukça iyi bir karışımıdır ve üst kısmın tamamı kabarıktır. Yanların altı, yarıklı bir tıraş ve onunla birlikte gelen damla solma ile kesilir. Boya, vurgulu paslı kahverengi rengiyle oldukça temiz.

Damla Soldurmalı Dalgalı Mohawk@ virgiltb

Damla Soldurmalı Dalgalı Mohawk

Aynı zamanda kalın ve düzgün bir görünüm. Üstteki saçlar dalgalı ama ince saçlar fazla hacim gerektirmediği için saç kesimi yoğun bir şekilde mohawk edilir. Sıralama, onu dengelemek için yarı kamyonet dyke sakalıyla hala orada olacak şekilde incelir..

Fransız Mahsullü Yoğun MoHawk@brodiethebarber_

Fransız Mahsullü Yoğun MoHawk

Buradaki farklı unsurların karışımı, onu iyi bir görünüm kombinasyonu haline getiriyor. Üst kısım, kenarları yüksek solmaya sahip fransız kırpılmıştır. Gerisi temiz bir tıraşla mohawk edilir, böylece düzgün görünüm üst kısımda tutarlı kalır.