Normal Saç Kesiminin 20’den Fazla Temel Varyasyonu

İster yarım saat şekillendirmeyi tercih edin, ister 5 dakikada hazır olmayı tercih edin, daha kısa veya daha uzun saçlara sahip olun, sizi koruduk..

Sıradan, temiz görünen saç modelleri biraz basit görünebilir ve bunda yanlış bir şey yok ama kim sıkıcı görünmen gerektiğini söylüyor? En son saç modeli trendleri hakkında fazla düşünmeyen erkekler için endişelenmeyin, basit, acelesiz bir saç modeli elde etmenize yardımcı olmak için en iyi normal saç kesimlerinden bazılarını bir araya getirdik. Bir çapak kesiminden basit bir fırçalamaya ve düzgün bir pompadour’a kadar tüm saç uzunluklarını ve türlerini kapsarız.

Herhangi bir berberden yapmasını isteyebileceğiniz, geliştirilmiş düzenli saç kesimlerinin bu derlemesine göz atın!

Soluk Taraflarla Dalgalara Binmek@kevo.sullivan/Instagram

Soluk Taraflarla Dalgalara Binmek

Bu basit kare şekilli saç modeli, yüzü belirginleştirmek için yapı kazandırır ve daha keskin açılar oluşturur, yuvarlak yüzlüler için mükemmeldir. Bu görünüme ulaşmak için uzman olmanıza gerek yok.

Dalgalı Top ile Alttan Kesilmiş Soldurma@barberiaharo

Dalgalı Top ile Alttan Kesilmiş Soldurma

Klasik alttan kesilmiş saç stilinizi basit bir “bulanık” efektle renklendirin. Solma, odak noktasına, üstte dalgalı saça doğru giden bir eğim izlenimi verecektir..

Cilt Solması ile Düz Fırçalama@barberiaharo

Cilt Solması ile Düz Fırçalama

Düz saçınıza yukarı doğru tarayarak daha fazla hacim ve doku ekleyin. Yanlardaki dikişsiz ve temiz degrade kesim ile birleştiğinde, şık tutarken yaz sıcağını yenmek için mükemmeldir..

Konik Alt Kesim ve Kıvırcık Üst@e_visionaire

Konik Alt Kesim ve Kıvırcık Üst

Doğal kıvırcık saçlarınızı nasıl şekillendireceğinizden emin değil misiniz? Kıvırcık saçlarınızı parıldamak için tepede bırakan modaya uygun, konik bir alt kesim ile asla yanlış gidemezsiniz..

Basit ve İnce Fırçalama@barberofhellsbottom

Basit ve İnce Fırçalama

Daha kısa solma ve şekillendirilmesi daha zor saçlarla, hacim vererek zahmetsizce bir araya getirilmiş görünmek için tüm saçı fırçalayın. Bu tarz çoğu yüz şekli için de iyi görünüyor.

Konik Kenarlı Düzgün Pompadour@we_married_hair

Konik Kenarlı Düzgün Pompadour

Şık ve zamansız, düzgün tek uzunlukta bir pompadour’u tanımlayan iki kelime. Pürüzsüz saç yanılsamasını yaratmak için saçınızı yukarı ve geriye doğru tarayın. Konik yan pompadour, tüm yüz şekilleri için mükemmel, modaya uygun ve klasiğin ideal bir karışımıdır.

Hafif Sıralama ile Alttan Kesik Soldurma@kaisberbershop

Hafif Sıralama ile Alttan Kesik Soldurma

Saçınızı şekillendirmek için çok zaman harcamak ama aynı zamanda düzenli tutmak ve bakımlı görünmek istiyorsanız bu stili kesinlikle deneyebilirsiniz. Kısa saçaktaki tek tip uzunluk, doğal olarak yüzünüzün açılarını vurgular ve bunu soluk kesim ile birleştirmek, dokulu saça yumuşak bir geçiş sağlar..

Düşük Solma ile İnce Saçlı Fırçalama@v.hugostyles

Düşük Solma ile İnce Saçlı Fırçalama

“Kısa yanlar, uzun top” stili, erkekler için en popüler ve çeşitli saç modellerinden biridir. Kulakların bir inç üzerinde başlayan düşük solma, şekillendirmede daha fazla özgürlük sağlar. Fırçalama ile eşleştirildiğinde, daha kalın ve hacimli saç yanılsaması yaratır..

Karamel Öne Çıkan Kıvırcık Orta Boy Mahsul@luckycatberbershop

Karamel Öne Çıkan Kıvırcık Orta Boy Mahsul

Justin Timberlake’in sarı kıvırcık saçlı anını hatırlıyor musun? Eh, bu buna çok daha şık bir yaklaşım. Standart kırpma kesimini ince bir ton vurgusu ile yükseltin, yüzünüze ve doğal buklelerinize anında dikkat çekecek.

Sarışın Düzenleme Mahsul@kilianmaddison

Sarışın Düzenleme Mahsul

Çoğu askeri kesim gibi, bu stil kolay ve pratiktir, üstte orta uzunlukta saçlarınız olsa bile, sadece bir saç jölesi kullanın ve yukarı veya yanlara getirin. Bu görünüm sarı saçlarınızın daha da parlak olmasını sağlar.

Konik Soldurma ve Makas Üst Kırpma@luckycatberbershop

Konik Soldurma ve Makas Üst Kırpma

Kalın saçlarla kutsanmış olduğunuzda, bazen sinir bozucu olabilir. Hızlı ve kolay bir şekillendirme için üst yarıyı yukarı doğru süpürün, konik solma çene çizgisi sakalınıza bağlanır, yüzünüzü çerçeveler ve elmacık kemiklerinizi vurgular.

Yan Fırçalı Makas Mahsul@kilianmaddison

Yan Fırçalı Makas Mahsul

Uzun makaslı mahsulün bir başka yolu, onu yana getirmektir. İnce asimetri kesimi, saçınızın bir kısmını uzun, diğer kısmını da sivrilen veya alttan kesilmiş bir stille kısa tutmak istiyorsanız mükemmeldir..

Küçük Pomp ve Konik@luckycatberbershop

Küçük Pomp ve Konik

Bir pompadour stilinin yüz kıllarıyla son derece iyi çalıştığını inkar edemeyiz. Daha kısa kilitleriniz varsa ve görünümünüzü yükseltmek, şık bir dokunuşla taze ve genç görünmenizi sağlamak istiyorsanız bu özel stili düşünün..

Kısa Kırpma ve Sert Çizgi Detayı@bladeandsoulberbershop

Kısa Kırpma ve Sert Çizgi Detayı

Çoğunlukla en az bir inç uzunluğunda saçlı erkeklerde görülmesine rağmen, sert bir kısım kısa saçla da harika görünebilir. Bu saç modeli, klasiğin modaya uygun bir bükümü olan incelik ve keskinliği ifade eder..

Dalgalı Yan Süpürmeli@kings_of_the_underworld

Dalgalı Yan Süpürmeli

Daha rahat bir saç modeli tercih etmek dağınık görüneceğiniz anlamına gelmez! Dalgalı buklelerinizi yüzünüzden uzağa ve yana getirmek için taraklayın. Saçınızın dokusunu ortaya çıkarmak ve hacim kazandırmak için en sevdiğiniz saç ürününden biraz kullanabilirsiniz..

Geri İtilmiş Quiff ve Yan Kısım@lewy_chewy

Geri İtilmiş Quiff ve Yan Kısım

Bu göz alıcı saç modeli ile kimse seni özlemeyecek. Kolay, çok yönlü ve inkar edilemez derecede şık. Klasik bir silüet, sert yan kısım tarafından tasvir edilir ve bu saç modeline üstte daha uzun geriye itilmiş kısa saç kesimi ile hoş bir kontrast verir..

Orta Makaslı Mahsul@liamjtwist

Orta Makaslı Mahsul

Denemeyi seviyorsanız, orta uzunlukta makaslı mahsul sizin için olanıdır. Bazı ürünlere el atın ve farklı teknikler ve stiller deneyebilirsiniz, örneğin saçlarınızı yana doğru tarayabilirsiniz..

Klasik Konik ve Fırça Sırtı@jaysfades

Klasik Konik ve Fırça Sırtı

Saçını büyütmeyi mi düşünüyorsun? Fırçalanmış klasik konik, kolayca yapıldığından en popüler olanlardan biridir. Kısa veya kaygan bir sırt oluşturmak için biraz pomad ile canlandırın.

Tarz Makas Mahsul@luckybsmith

Tarz Makas Mahsul

İster inanın ister inanmayın, saç stiliniz sizin ve kişiliğiniz hakkında çok şey söyleyebilir. Orta ila uzun saçlara sahip olmak, saçınızı şekillendirmede yaratıcılığa çok yer verir..

Bu tarz makas mahsulüne bir göz atın, rafine ancak rahat stili, güçlü ve çekici bir ilk izlenim bırakıyor. Deneyebileceğiniz birçok stilden biridir..

U Şekilli Saçak ve Fransız Mahsul@loxam_barber

U Şekilli Saçak ve Fransız Mahsul

Her zaman hareket halindeyken ve saçınızı şekillendirmek için çok az zamanınız varsa veya hiç zamanınız yoksa, kısa bir Fransız Mahsul kesimi mükemmeldir. U şeklindeki saçak, zarif ve sinirli görünmesini sağlar. Daha fazla doku eklemek için balmumu veya saç kili de kullanabilirsiniz..

Çapak ve Düşen Alt Kesim@luckycatberbershop

Çapak ve Düşen Alt Kesim

Sadeliği ve her yerde eşit uzunluğu ile bilinen çapak kesimi, kel bir saç modeli ile gitmeyi denemek istiyorsanız ama yine de size nasıl görüneceğinden emin değilseniz iyi bir seçenektir..

Çapakla birleştirilen çok yönlü düşük alt kesim, daha fazla avantaj sağlar ve çok fazla zaman ve para harcamadan şık görünmenizi sağlar.!

Orta Makaslı Mahsul@mellow_mikey

Orta Makaslı Mahsul

Eski modanın modaya uygun bir yorumu olan bu orta makaslı mahsul, çoğu yüz şekline ve yaşına uygundur. Bu stili düzgün bir kirli sakalla eşleştirin ve sadece şık değil, aynı zamanda erkeksi ve şık görüneceksiniz..

Fırçalama ile Düzgün Soldurma@napolesberbershop

Fırçalama ile Düzgün Soldurma

Saçınızı şekillendirmeye yeni başlıyorsanız, fırçalı saç modeli çoğu erkek için kolay ve uygundur..

Bu stilin pek çok varyasyonu var, ancak dikkati saçınızın üst kısmında tutmak istiyorsanız, görünümü tamamlamak için düzgün bir solma öneriyoruz..

Undercut ile Düzgün Geri İtildi@raduvitca

Undercut ile Düzgün Geri İtildi

Daha rahat bir görünüm denemek isteyen temiz kesim hayranları için bu saç stilini deneyebilirsiniz. Arkaya doğru itilmiş hacimli düzgün görünüm kışkırtıcıdır, alttan kesim ile şık görünmesini sağlar.

Kenarları İnceltilmiş Yarı Dalgalı Saç@gwilymcpugh

Kenarları Daralan Yarı Dalgalı Saç

Pushed Back normal saç, bazı buklelerle iyi görünüyor. Bununla birlikte, kenarlar bir ustura ile oyulmuş sıralar ile incelir. Üstelik sakal kalın ve yoğun ayrıca yüzü dengelemek için oldukça iyi yapılmış..

Yan Sallanan Üst ile Yüksek Konik Soldurma@mr_fineline

Yan Sallanan Üst ile Yüksek Konik Soldurma

Bu çok yaygın görünebilir, ancak bir stilin dünyadaki tüm farkı yaratma şekli. Üstten başlayarak, yanları yüksek soluklu, yandan sallanan dokudur. Ayrıca, kadrolar daraldı. Bunu eğlenceli hale getirmek için saç ürünlerini unutma.

Neredeyse Steve Jobs Düşüyor@napolesberbershop

Neredeyse Steve Jobs Düşüyor

Bazen basit hile yapar ve işte en önemli örnek. Kenarları sivrilen ve şık damla solarak işleri daha kontrollü bitirmek için fırçalamak için geri itildi. Dahası, dizilişler stilin ayrıntılarını ortaya çıkaran keskin, gözlüklerin onu daha fazla kıldığını söylemeye gerek yok Steve Jobs-sy.

Kenarları Soluk Kıvrılmış Yüksek Hacimli Üst@napolesberbershop

Kenarları Soluk Kıvrılmış Yüksek Hacimli Üst

Kısa bukleler ve özellikle ince saç dokusu, kontrol edilebilir olduğundan ve dağınık görünmediğinden çok havalı görünmesini sağlar. Bununla birlikte, odağı üste çekmek için kenarlar sivrilmiş ve soluktur. Bukleler kendi haline bırakıldığı için çok doğal bir görünüm sağlar..

Orta solmaya sahip Yan Fırçalama, Nihai Üründür@lxbarbers

Orta solmaya sahip Yan Fırçalama, Nihai Üründür

Daha basit olabilir mi? Ve yine de çok süslü? Eh, daha azının daha fazla olduğunu söylüyorlar ve demek istedikleri bu, şık orta solma ile üstte klasik yan fırça ve işleri daha da iyi hale getirmek için, çok kalın, yoğun ve bakımlı bir sakal.

Kısa Kenarlı Basit Pompadour@lxbarbers

Kısa Kenarlı Basit Pompadour

Pompadour, hem retro tarzı hem de oldukça süslü olduğu için her zaman iyi bir tercih seçeneğidir. Görüldüğü gibi, pompadour’daki boya vuruşları onu daha fazla hayata geçiriyor ve özellikle yanlar mükemmel görünmesini sağlıyor. Tek işaret, hareketsiz kalmasını sağlamak için biraz saç ürünü kullandığınızdan emin olmaktır..

Şık Drop Fade ile Ufacık Minik Diziler@ virgiltb

Şık Drop Fade ile Ufacık Minik Diziler

Bunun gibi Mid Fade’ler incelir ancak alttan kesilmiş bir tonu vardır. Ayrıca, kadrolar şık ve yerinde. Fark ettiyseniz, üst kısım orta uzunlukta hala oldukça yoğun. Bu kuru dokuyu elde etmenin yolu saç mumu kullanmaktır..

Temple Fade ile Katmanlı Pompadour@emi_bertea

Temple Fade ile Katmanlı Pompadour

Hafif bir quiff ile birlikte katmanlara sahip Pompadour her zaman yardımcı olur. Sıradaki kenarlar, sadece temiz bir düşük solma olmakla birlikte sivrilmekle kalmıyor. Ayrıca, stile eklemek için tapınak soluktur. Son olarak, temiz görünüm genel olarak çok cüretkar bir görünüm verir..

Klasik Yarı Quiffed Pompadour@donnyblends

Klasik Yarı Quiffed Pompadour

Bu, üst kısmı yarı sert ve yarı pompadour olan klasik denizci görünümüdür. Kenarları inceltilerek hafifçe geri itilir. Dahası, diziliş oldukça keskin ve şakak sakalla karışmış durumda..

En Düzenli, Düzenli Saç Modeli@gutierstudio

En Düzenli, Düzenli Saç Modeli

Bu, normal bir saç kesiminin alabileceği en düzenli saç kesimidir. Üst, yoğun bir yan süpürme ile üst ipeksi. Ayrıca, şakak derisinin solmasıyla kenarlar incelir. Anahtar, kenarları kısa tutmak, ancak dikkat çekmek için üst kısmı yoğun olacak şekilde çok kısa olmamaktır..

En Havalı İnce Saç Pompadour@mellow_mikey

En Havalı İnce Saç Pompadour

Bu ilk başta çok genel, soğuk bir saç modeli gibi geliyor ama bundan çok daha fazlası. Tapınak solması ile şık bir orta solma. Bu bile değil, üst kısım ince bir yan kısmı olan ince saçlı yoğun üst kısımdır. Son olarak, mükemmel bir şekilde yapılmış sakal, ona son dokunuşu ekler..

Funky Ancak Düzenli Undercut High Fade@mellow_mikey

Funky Ancak Düzenli Undercut High Fade

Üst kısmın yoğun olması, yandan süpürülmüş, alttan kesilmiş, şık görünmesini sağlar. Ayrıca, yüksek solma, yanların çok düzgün görünmesini sağlar. Ayrıca, sakalın içine karıştırılan tapınak, onu çok modaya uygun hale getiriyor. Her şeyin hoş görünmesini sağlayan dizilişleri unutma.

Damla Konik Soldurmalı Kıvrımlı Üst@mellow_mikey

Damla Konik Soldurmalı Kıvrımlı Üst

Bu, bir saç modeli ile elde edilebilecek en düzenli olanıdır. Olduğu söyleniyor, daha az şık değil. Kenarlar, tapınağın solmasıyla soluk konik olarak düşürülür. Üstelik tepesi kısa ama ömrü olamayacak kadar kısa değil. Alnındaki kabarık ipliklerle biraz kıvrılmış, ona biraz serin bir dokunuş veriyor.

Tapınaksız Geri İtilmiş Quiff@ eoinmccarthyhair

Tapınaksız Geri İtilmiş Quiff

Bu, gördüğümüz en temiz görünümlerden biri, bariz bir şey, ayrıca bariz olan, aynı zamanda düz iplik demeti olan geri itilmiş kısalık. Üstelik, kenarlar kısa ama sadece kısa değil, alttan kesilmiş konik ile şık bir şakak solması. Bu tarzda her şey inanılmaz.

En Düzensiz Düzenli Saç Kesimi@sayyod_khayrullayev

En Düzensiz Düzenli Saç Kesimi

Dövmeler çok düzenli değil ama kesinlikle çok fazla gösteriş katıyor. Üstelik kalın sert kısım, yandan süpürmeyi çok belirgin hale getiriyor. Ancak taraflar sadece diğer taraflar değildir. Tabii ki damla rengi soluk ama aynı zamanda konik soluk. Bir insan nasıl bu kadar çok stil ekleyebilir? İnanılmaz

Yüksek Ten Solması ile Hafif Fransız Mahsul@thecommodoreatl

Yüksek Ten Solması ile Hafif Fransız Mahsul

Çok ince olmak, ancak hata yapmayın, bu soğuk bir saç kesimi değil. Kenarlar, üst kısmı neredeyse fransız mahsulü olan şık bir yüksek solmaya benzeyen konik soluktur. Ayrıca, pocky dokulu üst kısım ona daha fazla hayat verir ve tüm dikkatleri üzerine çeker. Keskin hatları unutma.

Kısa Kıvrımlı Top ile Afro Coolness@thecommodoreatl

Kısa Kıvrımlı Top ile Afro Coolness

Kısa, sıkı ve yoğun buklelere sahip Afro saçlar, her zaman fark edilmemesi zor olan çok fazla gösteriş katar. Ancak küçük şeyler bir fark yaratır, ilk olarak, solmuş bir şakak ile şık, sivriltilmiş kenarlar. Bu, kontrol altında ve aynı zamanda özgür görünmesini sağlar. Son olarak, düzgün dizilişleri kaçırmayın.

Orta Soluk Penye Buzz Kesim@wesslane

Orta Soluk Penye Buzz Kesim

Lütfen üstte taranmış bir doku ile en havalı vızıltı kesimlerinden birine hoş geldiniz. Üstelik, yan kısımlar, yüksek konikliğe sahip o orta solma ile inanılmaz derecede düzgün ve zariftir. Bu tarzla ilgili bir sonraki en iyi şey dengeleyici sakaldır. Çok temiz bir şekilde şartlandırılmıştır.

Alttan Kesilmiş Fantazi Kaygan Geri@bern_cuts

Alttan Kesilmiş Fantazi Kaygan Geri

Alttan kesim, tespit etmek için oldukça yaygındır, ancak kaygan bir arka üst ile eşleştirildiğini görene kadar bekleyin. Stil kelimesini daha şık hale getirir. Kenarlardaki koniklik düzgün, tapınağa doğru solma, tamamen düzgün ve kontrol altında görünmesini sağlayan şeydir. Bu kadar sağlam kalması için biraz saç mumu veya jeli gerekeceğini unutmayın..

Neredeyse Düz Fransız Mahsul ama Bir Vızıltı Kesim@domthebarberian

Neredeyse Düz Fransız Mahsul ama Bir Vızıltı Kesim

Bu, ince bir Fransız mahsulü ile açık ara en kontrollü saç modellerinden biridir. Sırada, yanlardaki yüksek solma çok şık ve üstte dikkat çekmeye yardımcı oluyor. Alttan kesme yok ama konik işi yapıyor. Sıralamalar ve tapınak oldukça düzgün bir şekilde soluk.

Yüksek Hacimli Fırça Sırtı@jncuts

Yüksek Hacimli Fırça Sırtı

Bu normal bir saç kesimi olabilir, ancak bu kesinlikle normalden daha fazlasıdır çünkü hafif damla orta solma kenarları ile soluyor. Altta sıra biraz soluk ama üst kısım yoğun ve kalın. Tek gereken şey yukarı itmek ve bir nefes çekmek.

Orta Cilt Solması@jncuts

Orta Cilt Solması

Şuna bakın, bir dakikanızı ayırın diyorum. İnce bir yüksek solma tonuyla şık orta renk solması, fırçalanmış ince saçlı üst kısım ve keskin sivri çizgi dizilişi. Bununla nasıl iyi görünmezsiniz, ayrıca sakalla dengeleme sanatı onu daha iyi hale getirir..

Düşük Cilt Solması ve Bukleler@jncuts

Düşük Cilt Solması ve Bukleler

Bukleler ve yoğun üst kısım mükemmel bir kombinasyon oluşturur, ayrıca yüksek solma ve şakak rengi solma ile eşleştirildiğinde, odada rekabet olmaz. Daha sonra, sivri bir görünüme sahip olan dizilişler, ayrıntılandırmanın ne kadar önemli olduğunu söyler, hepsi bu küçük açılarda bağırış tarzıdır..

Açılı Konik ve Orta Kırpma@jose.crespo_

Açılı Konik ve Orta Kırpma

Bu saç modelinin şifresi çözülebilir mi? Bu, üstte köşeli tapınak solması ile telli dokuya sahip açık bir pompadour’un bulunduğu kesinlikle modern bir normaldir. Boyun çizgisine bir kez daha bakın, keskin soluk yaka, gösterişli damlar.

Favori Daralan ve Orta Üst@jose.crespo_

Favori Daralan ve Orta Üst

Şakak solması ile yarı dalgalı bukleler, bana bundan bahset. Bununla birlikte, üst kısmın daha dolgun ve çıkıntılı görünmesi için kenarlar inceltilmiştir. Bukleler bir miktar saç mumu ile yerinde tutulur ve ayrıca bu stil için gerekli olan kuru görünümü verir..

Favori Solması ve Tarz Bukleler@jose.crespo_

Favori Solması ve Tarz Bukleler

Bu normal bir kesim bile olabilir mi? Evet ve Hayır. Evet çünkü şakak solgunluğu olan konik kenarları olan bir alt kesimi vardır. Ve hayır, çünkü üst kısım sadece geleneksel ve oldukça süslü değil. Kısa bukleli mavi boya topu çok iyi düşürür.

Doğal Parça ve Alt Kesim@joshconnollybarber

Doğal Parça ve Alt Kesim

Düzenli saç kesimi çıtası gittikçe yükseliyor. Bu, klasik yandan süpürülmüş üst kısım ile normal bir saç kesiminin alabileceği en tatlı şeydir. Ardından, kenarlar geriye doğru itilir, ancak çok kısadır, bu nedenle bir koniklik vardır. Ve son olarak, bu saçak her şeyi haşhaş ve bling bling yapar.

Orta İşletme Mahsul@joshconnollybarber

Orta İş Mahsul

Normal saç kesiminin ticari tarafını, ince ama şık unsurlardan başka bir şey olmadan sunar. Önde küçük bir pompadour ve hafif kalın saçlar gibi yeniden elde edilen doku ile sivrilen yanlar ile klasik arkaya itilmiş üst ile başlayarak.

Klasik Konik ve Sert Parça@jodytaylorhair

Klasik Konik ve Sert Parça

Her şeyden önce, afro saçın kendi içinde çok fazla ömrü vardır ve doğru yapılırsa milyonlarca şekilde şekillendirilebilir. Bu farklı değil, üst kısım kontrollü kalın bir dokuya sahip traşlı bir saç çizgisine sahip. Kenarlar üstten daha incedir, ancak üst kısım çok kolay yönetilebilir ve daha az dokulu.

Orta Solma ve Quiff@joshconnollybarber

Orta Solma ve Quiff

Sıradan bir saç kesimi söz konusu olduğunda bahsettiğimiz şey budur. Keskin ve kısa çizgi ile mükemmel orta solma. Sonra, sakalın başladığı yerdeki tapınak solması çok güzel. Üst kısım kalın dokulu ancak fırçalanmış olması onu gayet güzel gösteriyor.

Orta Kardeş Akışı@joshconnollybarber

Orta Kardeş Akışı

Bu kesim bir vızıltı yarattı ve hala görebileceğiniz yaygın saç kesimlerinden biri. Basittir ve daha az bakım gerektirir. Kenarları üstten daha kısa ancak çok kısa olmayan basit geri itilmiş doku. Ve üst kısım, tercihen ince saçlı, onu mükemmel yapan orta uzunlukta ipliklerdir. Saçları sağlam tutmak için bazı ürünler kullanmayı unutmayın..

Kısa Düz Saçak ve Yüksek Solma@joshconnollybarber

Kısa Düz Saçak ve Yüksek Solma

Fransız mahsulünün modası asla geçmez ve günlük olarak çok fazla bakım ve şekillendirme gerektirmeyen harika bir düzenli kesim yapar. Kadrolar oldukça simetrik ve oyuna o haşhaş parıltısını ekliyor. Yanlar, tapınağa doğru neredeyse soluk olacak şekilde konik olarak alttan kesilir.

Ivy League ve Orta Solma@joshconnollybarber

Ivy League ve Orta Solma

Pocky dokulu ince saçlı yoğun üst en iyisidir. Ve kenarlar, tapınağa doğru hafif bir solma ile orta derecede soluktur. Üstteki kuru doku, onu çok daha iyi yönetir, ancak şık görünür. Kirli sakal, tepeyi oldukça iyi dengeler ve yüze eşit bir görünüm verir..

Yoğun Üst Soluk Kenarlar ve Tapınak Karışımı@domthebarberian

Yoğun Üst Soluk Kenarlar ve Tapınak Karışımı

Bu, en düzenli saç kesimi, yandan sallanan dokuya sahip klasik yoğun üst ve hepsini bir arada tutmak için bazı saç ürünleri. Ayrıca, yanların altları, dikkati en üste getirmenin şık bir yolu olan, yüksek solukludur. Solmuş tapınakları kaçırmayın!

En Temel Normal Stil@domthebarberian

En Temel Normal Stil

Bu da yüksek ve sıkı olabilir, ancak arkası biri için biraz yoğun. Bununla birlikte, yanlar, şık bir şakak rengi solgunluğu ile eski güzel klasik konik ile çok iyi korunur. Üst kısım ince tüylü ancak iyi bir hacme sahip.

Uzun İtilmiş Geri Dalgalar@DtownBarbers

Uzun İtilmiş Geri Dalgalar

Uzun düz teller her zaman rahat ancak resmi olabileceği bir gösterişe sahiptir. İnce saçlara sahip olmak her zaman burada kurtarmaya gelir ve tek ihtiyacınız olan, onu formda tutmak için biraz saç mumu. Ayrıca, yan kısımlar şakak rengi solmuşken incelir, daha iyisi olabilir mi??

İnce Tüylü Fırdöndü ile Pompadoured@egobarbers

İnce Tüylü Fırdöndü ile Pompadoured

Pompadour’lu ince saçlar onu harika bir kombinasyon haline getiriyor. Ayrıca kabarık doku, şık ve zarif görünmesini sağlar. Ayrıca, yanlar hafifçe incelir ve biraz geriye doğru itilir. Bunu akılda tutarak, bazı saç ürünleri her zaman görünüme yardımcı olur..

Drop Soluk Inch Brush Up ile Geri İtildi@evan_thebarber

Inch Brush Up ile Geri Basılan Damla Soldurma

Bu saç kesimindeki unsurlar klas ve onu bir bütün haline getiriyor. Sıralar, üst kısım fırçalanmış ve geri itilmiş olarak oldukça keskindir. Damla solma, aynı zamanda bir tapınak konik solma ile düşük bir solma gibi görünmesini sağlar. Bu alabileceğin en düzenli olanı.