Sakallı Erkekler İçin En İyi 30 Saç Modeli

Çoğu erkek “saç modeli” kelimesini duyduğunda, kafalarının üstündeki saçları düşünürler. Ancak yüzlerindeki tüyleri her zaman dikkate almazlar. Sakalınızın saç kesiminizle nasıl etkileşime girdiğine dikkat etmemekle, stilinizi bir sonraki seviyeye taşıma fırsatını kaçırıyorsunuz..

2017’nin birçok trend stilinde sakalların önemli bir rol oynayacağı sonucuna vardık. Daha fazla erkek, sakalların saç kesimlerini güzel bir şekilde dengeleyebileceğini ve tamamlayabileceğini fark ediyor ve farklı saç stillerine bakarken her ikisini de düşünüyorlar. Sakallar sadece erkek saç stillerine ekstra bir boyut kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda kendini ifade etme ve yaratıcılık için başka bir çıkış sağlar..

Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Saç kesimlerini ve sakalları eşleştirirken dikkate alınması gereken birkaç unsur vardır. Saç kesimi-sakal eşleşmesini sağlayabilecek veya bozabilecek saç tipini, sakal uzatma kabiliyetini, karşılaştırmalı uzunlukları ve diğer faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. Kulağa karmaşık geliyor, doğru?

Ama korkmayın—– bu makaleyi bu yüzden yazdık. bizim bulacaksınız sakallı erkekler için en iyi saç modelleri ve tam olarak neden çalıştıkları hakkında biraz. İster ince bir bıyık, ister kalın bir sakal bırakabilirsiniz, burada size uygun bir saç kesimi ve sakal eşleştirmesi bulacaksınız..

Zachary Quinto alttan kesilmiş sakal profilini düzelttiKathy Hutchins / Shutterstock.com

Slicked Back Undercut

Bir Saç Kesimi İlhamı makalesine bir göz attıysanız, muhtemelen alttan kesme açılır penceresini gördünüz. Hemen hemen her şeye uyan klasik stillerden biri ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde sakallı erkekler için en iyi saç stillerinden biri. Alt kesiminizin uzunluğu ile sakalınızın uzunluğu aynı olmalıdır. Saçınızın yanlarında ve arkasında #3’lük bir kesme makinesi alırsanız, sakalınızı #3 ile düzeltin. Bu eşit, dengeli bir görünüm yaratır. Sakal, alt kesimi düzeltmeye devam eder ve sakal ile kesim arasında bir uyum oluşturur. Ayrıca bir solmanın bu eşleştirmeyi nasıl etkileyeceğini de düşünün. Sakalınız doğal olarak belli bir noktada aniden duruyorsa, solmak bununla çatışabilir. Öte yandan, yüzünüzdeki kıllar yavaş yavaş incelirse, buna uygun bir solma olacaktır. Tabii ki, ikisinden birini seçebilirsiniz –– tamamen nasıl tıraş olduğunuzla ilgili.

erkek topuzÇerez Stüdyosu/Shutterstock.com

Erkek topuz / Üst düğüm

Erkek topuzu muhtemelen sakalla gitmek için tasarlandığından, bu belki de listedeki en belirgin eşleşmedir. Sakal, topuzu dengeler ve hoş bir kontrast ekler. Baştaki saçlar, arkada küçük bir topuz halindedir ve sakal, başın bir bütün olarak birleştirilmesini sağlar. Aynı şey bir üst düğüm için de geçerlidir. Erkek topuzu ve üst düğüm de her türlü sakalla iyi çalışır. Burada, anız muhtemelen o kadar da iyi çalışmayan sakal stilidir. Orta boy bir sakal muhtemelen hile yapacak. Bu, sakalınızın ne kadar hızlı uzadığına bağlı olarak yaklaşık 4 ila 6 haftalık bir büyümedir. Bu aynı zamanda genellikle temiz traşlı veya oduncu görünümüne gitmeyen çoğu erkek tarafından giyilen tiptir. tam ortada.

sakallı dağınık saç

Tüylü / Dağınık saç

Bir sakalı dağınık saçla eşleştirmek de kolay görünebilir. Onlarca yıldır sakal, umursayan görünümün amblemi olmuştur ve tüylü saç ve sakalın eşleşmesi, tartışmasız bu tarzın özüdür. Bazı erkeklerin hedeflediği belirli bir güven ve hatta isyankarlık yayıyor. Tarzın adından da anlaşılacağı gibi, biraz düzensiz veya dağınık görünen sakallara sahip olmak kesinlikle sorun değil. Bu, sakalınızın düzgün olması için düzenli olarak kesmeniz gerekmediği anlamına gelir. Çok fazla kontrolden çıkarsa, hızlı bir düzeltme iyi bir fikirdir, ancak aksi takdirde dağınıklık iyidir ve kaygısız görünüme katkıda bulunur. Tam bir sakal bırakamıyorsanız, korkmayın – bu stili biraz kirli sakalla giyebilirsiniz. Sakalın hafifliği, genel görünüme başka bir pürüzlülük katacaktır. Tüylü bir saç modeli veya dağınık bir görünüm burada bir kesim için idealdir. Katmanlar, dağınık sakalınızı tamamlamak için saçınıza hacim kazandırmaya da yardımcı olabilir. Bu, sakallı erkekler için minimal şekillendirme ve bakımla iyi görünen birkaç saç modelinden biridir..

kısa@virogas.barber tarafından

temiz tüy

Bu, çekilmesi biraz daha zor, ancak yalnızca ilgili stil nedeniyle. Harika bir saç kesimi yaratma mücadelesine hazırsanız, mükemmel bir stil için onu bir sakalla eşleştirin. Kısa sakalın hacmi, daha küçük ila orta boy sakal ile en iyi şekilde dengelenir. Bu, görsel bir kontrast yaratır ve saçınızın odak noktası olan kısa çizgiden uzaklaşmaz. Sakal her şeyi eşit yapar; burada dikkat edilecek nokta bu değil. Kesilmiş, düzgün bir sakal, güzel ve şık bir kısa saç kesimi ile en iyi şekilde görünür. Tüm saçlar yerinde olduğunda, harika bir klas görünüm elde edersiniz. Bu, daha kısa bir sakal önerildiği için doğal olarak çok fazla sakal çıkamayan erkekler için iyi bir seçimdir..

Kalın sakal, yanları taranmış, konik alt kesim@adamjosephchase

yan süpürme

Maceracı saç kesimlerini ve sert sakalları seviyorsanız, bu saç modeli tam size göre. Burada yer alan sakallı erkekler için saç modelleri arasında en cüretkar olanı bu. Daha büyük bir sakalla iyi dengelenmiş uzun, asimetrik bir kesim. Bu stilde saçların tamamı birlikte akar ve hem saç hem de sakal odak noktalarıdır. Bu ofis için en iyi saç modeli olmasa da sakallı erkekler için en dikkat çekici saç modellerinden biridir. Ancak, iyi bir kesim ve bazı ciddi stil gerektirir. Tipik olarak, yandan süpürme stili bir alt kesim ile eşleştirilir. Alttan kesme kılavuzumuza yan süpürme alttan kesmeyi dahil ettik, bu nedenle stille ilgilenip ilgilenmediğinizi kontrol edin.

Jake Gyllenhaal yan kısmı uzun saçKathy Hutchins / Shutterstock.com

Yan parça

Tıpkı alt kesim gibi yan kısım da sakallı erkekler için en klasik saç modellerinden biridir. Bu, çeşitli durumlarda işe yarayan bir kesim arıyorsanız idealdir. Resmi veya gündelik, yan kısım ve sakal kombinasyonu size iyi hizmet edecektir. Bu stil, bir yan kısmın zarif kayganlığını sakalın sağlamlığıyla birleştirir. Herhangi bir sakal boyutu burada işe yarar; Anız veya saat beş yönündeki bir gölge bile parçayı vurgulayacak ve tamamlayacaktır. Ve yan kısım size diğer saç modellerinin çoğunun sağlayamadığı bir avantaj sağlar. Bir yan kısım ile tamamen temiz tıraş olmak istiyorsanız, stili bozmadan yapabilirsiniz. Yan süpürme alt kesimi gibi stiller, pürüzsüz bir yüzle en iyi şekilde görünmez.

sakallı kel bryan cranstonKeçi sakallı kel

Kel

Bu teknik olarak bir saç modeli olmasa da, kel artı sakallı görünüm, alabileceğiniz en tanınmış “erkeksi” stillerden biridir. Sakal, kelliği dengeler ve kafaya dolgunluk kazandırmaya yardımcı olur. Yine de kel olacaksanız bu özellikle idealdir. Taraklarla kelliğinizle savaşmayı seçmek yerine, onu kucaklamayı ve bunu yaparken şık görünmeyi tercih edebilirsiniz. Buradaki bir başka avantaj, herhangi bir stile ihtiyacınız olmamasıdır. Bu nedenle, saç çizginiz size iyi davranmıyorsa, bu klasik engebeli görünümü göz önünde bulundurun..

Sakallı Yan Süpürmeli Alt KesimKredi: Örgü Berberler

Sakallı Yan Süpürme Alt Kesim

Daha uzun bir sakalınız varsa, cesur ve çarpıcı bir görünüm elde etmek için daha uzun bir saç modeli ile eşleştirebilirsiniz. Bu özel stil, bıyık bölgesine kadar uzanan uzun bir yandan süpürülmüş çıkıntıya sahiptir..

Gerard Butler geri akış bro saç modeli kayganDFree / Shutterstock.com

Hafif Dalga Dokusu Geri İtildi

Şık, profesyonel bir görünüm için bakımlı bir sakalı arkaya doğru taranmış bir saç kesimi ile eşleştirin. Bu basit kombinasyon zarif, zamansız ve az bakım gerektirir.

Klasik Yan Parça@mattjbarbers

Penye Yan Kısım

Yan kısım, en çok yönlü erkek saç modellerinden biridir, bu nedenle sakallarla son derece iyi çalışması şaşırtıcı değildir. Çok fazla iş de gerektirmez–– burada gösterildiği gibi, basit bir penye kısım harikalar yaratabilir.

sarışın kaba doku@spizoiky

sarışın kaba doku

Sakalın daha kalın bir dokuya sahipse, neden daha dokulu bir saç modeli yapmıyorsun? Bu uzun saç kesimi, saçın pürüzlü dokusunun parlamasını sağlayarak çok fazla hareket yaratır..

Cilt Solması ile Fransız Mahsul@barber_djirlauw

Cilt Solması ile Fransız Mahsul

Düzgün bir şekilde kesilmiş bir sakal ve düzgün bir şekilde kesilmiş bir saç kesimi mükemmel bir eşleşmedir. Fransız mahsulü bu görünüm için özellikle harika bir seçenektir..

Kaygan Geri Hipster Stili@andrewlampeberber

Hippi Penye Kenarları Soluk Geri Kaygan

Retro stiller hala her zamanki gibi popüler. Bu kaygan arka kesim, stili tamamlayan sakal ile ellilerin daha yağlı görünümüne saygı gösterir..

sakallı erkekler için saç modelleri - blackfishbry@blackfishbry

Dalgalı Sakallı Sade Sallanan Üst

Daha uzun sakallı birçok erkek, bol sakallarını sergilemek için daha kısa saçı tercih ediyor ve bu kısa, dalgalı stil tam da bunu yapıyor..

Alttan Kesilmiş Konik Kenarlı Gizli Düğüm@iisakkinummi

Alttan Kesilmiş Konik Kenarlı Gizli Düğüm

Üst düğüm, sakalla güzel bir şekilde karışan, kötü şöhretli popüler bir görünümdür. Bu basit ama modaya uygun stil, her şeyi düzenli tutmak için düğümü başın arkasına götürür.

Gevşek Kıvırcık Saç + Alt Kesim Solması Gevşek Kıvırcık Saç + Alt Kesim Solması, @mattjbarbers tarafından

Gevşek Kıvırcık Saç

Kıvırcık saçlar, burada gösterilene benzer gündelik stilleri kaybetmek için çok uygundur. Optimum kıvırcıklık için saçlar daha uzun tutulur ve her şeyi dengelemek için sakal daha kısa kesilir.

Bağlantısı Kesilmiş Alttan Kaygan Geri@boar_and_blade

Uzun Sakallı Fırçalanmış Sırt Stili

Uzun bir quiff, uzun bir sakal için harika bir eşleşmedir. Bu özel fırçalanmış sırt stili, saçta dalgalılık yaratmak için parmakla taramayı kullanır..

Cildi Soluk Sakallı Buzz Cut@shawn_barbz

Cilt Solması ile Buzz Cut

Az bakım gerektiren bir stilin peşindeyseniz, klasik vızıltı kesiminden başka bir yere bakmayın. Daha kısa sakal veya keçi sakalı ile en iyi sonucu verme eğilimindedir, ancak uzun sakalı çarpıcı biçimde vurgulamak için de kullanılabilir..

sakallı erkekler için saç modelleri@blackfishbry

Soluk Taraflı Basit Sarmaşık Ligi

Başka bir kaygan arka görünüm, Ivy League’in bu yorumu düzenli ve temiz. Saç modeli sakalınızın daha düzgün görünmesine yardımcı olacağından, daha uzun ve biraz dağınık bir sakalınız varsa bu harika bir seçimdir..

Yan Kısım Ayrılması@squirebarbershop

Yan Kısım Ayırma

Bağlantısız yan kısım, klasik tarzda modaya uygun bir yorum. Sonuç, her tür sakalla uyumlu hoş, sofistike bir görünümdür..

Undercut + Fırçalanmış FohawkUndercut + Fırçalanmış Fohawk, @tombaxter_hair tarafından

Undercut + Fırçalanmış Fohawk

Eğlenceli, biraz serseri bir görünümden sonra mı? Bu hibrit saç kesimi, biraz asi ve biraz da çekingen bir stil yaratmak için sıradan bir sahte şahin ve düzgün bir alt kesim kullanır..

Düşük Solma Fırçalama ve Stache İşleme@rokkmanbarbers

Düşük Solma Fırçalama ve Stache İşleme

Bu saç modeli, süper klas bir şey isteyen kalın saçlı erkekler için idealdir. Saçlar, gözleri beyefendi bir şekilde kıvrılmış bıyık içeren sakala doğru yönlendiren düşük solma ile dalgalar halinde fırçalanır..

geriye doğru taranmış alttan kesilmiş sakalRoman Samborskyi/Shutterstock.com

Konik Kenarlı Altın Kaygan Sırt

Daha ince saçlarınız varsa ancak kalın ve dolgun bir görünüm istiyorsanız, bu daha uzun stili deneyin. Saç düz bir şekilde yerine geri fırçalanır ve daha fazla derinlik ve boyut eklemek için sakal uzatılır.

Hipster Sakal ve Fransız Mahsul Büküm@boar_and_blade

Fransız Mahsul Büküm

Bu tarz, doğal olarak kıvırcık bir sakalı eşit derecede karışık bir Fransız ekiniyle tamamlar. Bu son derece dokulu saç kesiminin üzerinde küçük bir asimetrik saçak bir kiraz gibidir..

Cilt Solması ile Fransız Mahsul@joshconnollybarber

Cilt Solması ile Fransız Mahsul

Daha faydacı ve az bakım gerektiren bir şey mi istiyorsunuz? Bu daha basit Fransız mahsulünü, ten rengi solmuş ve kısa sakallı deneyin. Ara sıra fırçalama dışında herhangi bir şekillendirme gerektirmez.

Line Up Konik Soluk Pompadour@juanmapeluka

Line Up Konik Soluk Pompadour

Bu rüzgarlı kumsal görünüm için, bunu havaya uçurulmuş pompadour’u düşünün. Dalgalı saç tellerini oluşturmak için parmak taraması yapılır ve süper kısa sakal denge sağlar..

Shutterstock_538654882Roman Samborskyi/Shutterstock.com

Yan Fırçalanmış İnce Saç

İşte daha ince saçlı erkekler için harika bir görünüm. Saç uzar ve geriye doğru taranır, bu da saçın olduğundan daha kalın görünmesini sağlar ve sakal bu yanılsamayı daha da artırır..

Line Up Konik Solmaya Sahip Dokulu Üst@juanmapeluka

Line Up Konik Solmaya Sahip Dokulu Üst

Şık ve maceracı bir şey mi arıyorsunuz? Simetri ve belirginlik katan düzenli bir çizgiye sahip bu dökümlü dokulu üst kısma göz atın.

Fransız Mahsul@jarredsbarbers

Fransız Mahsul

Sadece bu kalın, yoğun ve yüksek hacimli sakala bir göz atın. Alt yüze doğru ilerledikçe sakal daha da kalınlaşır ve yukarıdaki fransız mahsulü için tüm dengeyi sağlar. Fransız Ekinleri oldukça düzgün ama yanlardaki solma, sakalı mükemmel bir şekilde tamamlayan şeydir..

Sakal Yarıklı Düzgün Pompadour@mintbarbershops

Sakal Yarıklı Düzgün Pompadour

Sakal yarıkları çok yaygınlaşıyor ama düşündüğünüzden daha fazla dikkat gerektiriyor. Sakal, yanakların daha kabarık görünmemesi için yanları biraz daha ince bırakarak alta doğru kalınlaşır. Ayrıca, bu eğimli şakak ile saç da çok süslü ve ince bir pompadour onu mükemmel bir boogie tarzı yapıyor.

Line Up ile Sakalın Solması için İnce Tapınak@eddie_rtb

Line Up ile Sakalın Solması için İnce Tapınak

Bunun özellikle saç dokusuyla Drake’ten çok ilham aldığını görüyoruz. Sakal çok kusursuz bir şekilde tapınaktan başlar ve bu şakak solması bunu kolaylaştırır. Ayrıca bıyık, bu özel Drake görünümü için inceltilmişken, saçlar az solmuş fırçalanmış.

sakallı erkekler için saç modelleri@blackfishbry

Yan Süpürmeli Dövmeli Yan

Sadece saç stillerinin daha uzun saç tellerine sahip olabileceğini kim söyledi? Bu sakalı daha uzun ve daha kalın saç telleriyle kontrol edin. Bu tüyler, o ısılı tarakla düzenli olarak taranarak o düz dokuyu elde eder. Bıyık, tamamen yere serilmiş daha uzun saçlarla farklı değil.

Daha uzun Quiffdaha uzun quiff, @barber.josh.o.p tarafından

Daha uzun Quiff

Her zaman olduğu gibi sakal ve saç modeli el ele gitmeli, bu da farklı değil. Oldukça yoğun olan çene hattı sakalı, bu dengeyi sağlamak için tüm ağırlığı çeneye doğru çeker, tam teşekküllü bir pompadour olan yüksek damla solma.

Sönük Kenarlı Düz ​​Fransız Mahsul@criztofferson

Düz Penye Fransız Mahsul

Bu tarzın o kadar iyi aktığını görebiliyor musunuz, neredeyse gerçek dışı görünüyor! Sakal, şakak solması boyunca devam eden ve çene çizgisinden sonra sakalın solmasından bahsetmiyorum bile. Bunu çok odaklı bir stil haline getirerek, bunu destekleyen bıyık da tıraş edilir ve tüm dikkat sakala verilir..

sakallı-erkekler için-agusdeasis-harstyles@agusdeasis

Keskin Telleri ile Yönü Şaşkın Üst

Buna dengenin nasıl göründüğü denir, üst kısım çok pocky, ancak yandan sallanan bir fırça ile mahsur. Kenarların solmuş olması sakal için iyi bir başlangıç ​​noktası sağlar ve bu solma saç ve sakal için iyi bir uyum sağlar. Bu sakal, dengeyi sağlamak için inceltilmeden iyi şekillendirilmiştir..

Kabarık Üst ve Ayık Konik Yan@ virgiltb

Kabarık Top ile Ayık Konik Yan

Sakal başlatmak için genellikle düşük bir solma veya bir şakak solması görüyoruz ama bu farklı bir şey. Sakal için aynı hacme sahip yanlardaki eşit hacim daralması, onu tek bir gövde haline getirir. Artık sakal, biz aşağı inmeye devam ettikçe saç boyunu uzatır. Bu, çeneye doğru güzel bir uzun sakal örneğidir..

Sakallı Kıvırcık Saç ModeliSakallı Kıvırcık Saç Modeli, @barbermikethomas tarafından

Sakallı Kıvırcık Saç Modeli

Kaba sürtünme buna derler ve bu oldukça iyi yapılır. benzer hacme sahip kenarlar yardımıyla şakak yoluyla harmanlanır. Bunun bir bütün gibi görünmesinin bir başka nedeni de, üst kısmı kısa buklelere ve oldukça kalın olan saç dokusuna sahip belirgin bir yan kısım olmamasıdır..

Quiff Dağınık Saç Modeli Varyasyonu

Quiff Dağınık Saç Modeli Varyasyonu

Bunun yüzün şekliyle ilgisi var, uzun bir yüz yapısına sahip olmak, dolgun dokulu kalın bir sakal onu çok olgun gösteriyor. Kalın bir dokuya sahip yarı kıvrılmış bir tüy ile tepesinde, sizi kolayca öne çıkaran bir şeydir. Bir takım elbise giy ve sonra sihrin gerçekleştiğini gör.

Sakallı erkekler için saç modelleri@russ_thebarber

Düşük Anahtar Tarafı

Saç tellerinin dokusunu ve şeklini kontrol edin. biraz ince ve biraz kıvrılmış. Bu, bunun gibi saç stilleri ile bir avantaj olarak kullanılabilir. İnce yan kısım, sakalı kolayca karıştırmaya yardımcı olan bu şakak solması oluşturmaya yardımcı olan iyi bir koniklik sağlar. Sakal kıllarının daha uzun olması onu hem uzun hem de kalın yapıyor.

Dokulu Cilt Solması@luiiisc_

Dokulu Cilt Solması

Son zamanlarda, keçi sakalı yakınındaki dik yarık tıraş, tıpkı tapınaktaki eğimli tıraşların bir stilin alabileceği kadar moda olması gibi giderek daha popüler hale geliyor. Bu sakalın kıldan kalın olması ağırlığı çeneye doğru çekiyor ve saçı çok sakin ve gevşek gösteriyor, kim sevmez ki?

Alttan Kesilmiş Soluk Fransız Mahsul@chambers_sheffield

Alttan Kesilmiş Soluk Fransız Mahsul

Şu dolgun dokuya bakın, sakalın tamamı kalın ve dolgun. Saç telleri, kalınlığı arttırmak için daha uzundur, bu da onu yanlarda daha ince, altta daha kalın yapar. Şakak rengi solmuş fransız mahsulü sakalı aydınlatır ve kişinin modaya çok düşkün olduğunu söyler..

Sarışın Swagger Saç Modeli Sakallı

Kalın Doku Yüksek Hacimli Üst

Şimdiye kadar bir filmde değilse, şu anda bir film çekiyordur! Şahsen çok fazla gösteriş, sakal biraz kaba dokulu ve genel olarak dengeli bir his elde etmek için saç daha kalın. Saç, sakalın içine doğru incelen karışım ile süslü bir şekilde yanlara ayrılmıştır..

Sarı Saçlar Fırçalanmışkaynak

Sarı Saçlar Fırçalanmış

Sadece ben miyim yoksa iki kez fırçaladığını fark edebilir misin? Bir kez üstte ve çenede ikinci olan bu, kenarları sivrilen ve soluk olan dikey simetrik bir saç modelidir, ancak sakalın daha az doku ile başlamasına yardımcı olur. Alçaldıkça saç telleri uzar ve kalınlaşır..

Cilt Solmaz Düz Üst AfroCilt Solmaz Düz Üst Afro, @mattjbarbers tarafından

Cilt Solmaz Düz Üst Afro

Şimdi biz buna çok bakımlı ve bakımlı bir saç modeli diyoruz, üstte afro kıvrılmış bir fırça ve sakal, saç şekli gibi yanaklara doğru uzunluğu çekmek için yanaklarda sivrilen ve yeterince kalın. Kenarları iyice karıştırmaya yetecek kadar inceltmeyi unutmayın.

Yan Süpürme QuiffYan Süpürme Quiff, @mattjbarbers tarafından

Yan Süpürme Quiff

Buna çok iyi hacimli diyelim, üstteki ve sakaldaki saç telleri mükemmel derecede kalın ve büyüme, her şeyin korunduğunu söylüyor. Üstte ve altta hacim olması, bunu harika bir stil yapan şeydir ve temel kural yine aynıdır, kenarları cazibeye yetecek kadar karıştırın.

Top Düğümlü Sarışın Stilikaynak

Top Düğümlü Sarışın Stili

Dürüst olalım, hepimiz dağınık sakallı arsız bir üst düğüm bekliyorduk. İşte burada, yanlar, bıyık ve çene kayışı sakalına doğru daha kalın telli kabarık saçlardır. Bununla birlikte, üst düğüme olan tüm dikkat ile üst kısım benzerdir, bu da bunu çok merkezi bir yüz temelli stil haline getirir..

Yandan Süpürmeli Şık Gözlük ve Sakalkaynak

Yandan Süpürmeli Şık Gözlük ve Sakal

Bu size ciddi bir his vermezse, o zaman başka hiçbir şey olmaz, hacim sakala doğru büyük ölçüde abartılır ve basit bir yan kısım ile üst kısımda oldukça kontrollü tutulur. Bununla birlikte sakal, korunan bir şekle sahip paslı bir his verir..

Pompadour Yandan Ayrılmış ve Bıyıkkaynak

Pompadour Yandan Ayrılmış ve Bıyık

Bonjour! Bu stil, tamamı o parlak ürünle arkaya doğru itilmiş, klasik yandan bölünmüş pompadour ile inanılmaz bir fransız alt tonu damlatır. Öyle değil, tonlu bıyıklı sakal, onu daha da iyi bir stil haline getiriyor. Şu yan kısma bak, bu da zor bir kısım, çok fazla tarz değil mi??

Erkekler İçin Yüksek Kısa Saç Modelikaynak

Erkekler İçin Yüksek Kısa Saç Modeli

Ramit Sethi, sen misin? Bu resimde gördüğümüz hacim her şeyi anlatıyor, böylesine şaşırtıcı bir hacimle bir kişi oldukça farklı stilleri çekebilir. Üst kısım, boya ipuçlarıyla birlikte kalın saçlı, yan fırçalanmış bir tüydür. Sakal, arsız bir inceltme ile benzer şekilde kalındır..

Sakallı erkekler için kıvırcık saçgulserinak1955/Shutterstock.com

Uzun Kıvırcık Saç

Şimdiye kadar formülü bildiğinizi düşünüyorum, uzunluk ve hacmi üstte ve altta dengeleyin. Bu farklı değil, üstteki daha uzun doku hafifçe kıvrılmış ve sakal da daha uzun tellere sahip. Genel olarak yoğunluk, gümüş bir gölgeye boyanmış olan tepeye benzer.

Sakallı Ve Gözlüklü Hipster Sahte Şahin@berberholigan

Sakallı Ve Gözlüklü Hipster Sahte Şahin

Sadece ben miyim yoksa iki tane de fırça mı görüyorsun? Biri alnında, diğeri ise o uzun sakal kıllarıyla tam çenede. Genel olarak yoğunluk veya hacim o kadar yoğun ki, sağlam görünmesini sağlıyor. Buradaki hile, tapınakta kalın hacimli, solmaz, konik olmayan, sadece sağlam hacimli bir karışım elde etmektir..

Manikürlü Sakal ve Kalın Sivri Desen@abbas_ahmadifard/Instagram

Tasarımcı Sakal ve Kalın Sivri Desen

Şimdi, bu doğrudan tanrılardan. Üst kısım, aralarında yuvalar bulunan katmanlı bir fırçadır. Bu artı, sakal boyunca uzanan yarık tıraşlarla temiz damla solması, onu kesinlikle erkeksi bir tatlı stil haline getiriyor. Sakal, saç kadar kalındır ve o kutumsu dokuyu korumak için şekillendirilmiştir..

Sivri Fırçalamadansçı / Shutterstock.com

Sivri Fırçalama

Bu bana Chris Hemsworth’ün Thor: Ragnarok görünümüyle tarzını hatırlatıyor. Üst kısım, sahte bir renk tonu ile fırçalamak için hafifçe evcilleştirilmiştir. Kenarlar sakalı karıştırmaya yetecek kadar incelir ve sonra aşağı indikçe yoğunluk büyük ölçüde artar. Bu stilde önemli olan kalınlıktır..

Sert Kısım, Solma ve Sakal, Evet Lütfen@thatrorberber/Instagram

Sert Kısım, Solma ve Sakal, Evet Lütfen

Bunun benzersiz olmasının birçok nedeninden biri, bariz bir konik karışım veya solma karışımı görmememizdir. Sakal kendiliğinden başlar ve uzadıkça yavaş yavaş uzar. Yanakların kenarları incelir ve çene dokusu aşağı indikçe daha kalındır. Kafanın yanları soluktur, bu da sakalın oldukça iyi çıkmasına yardımcı olur.

Manikürlü Sakal ve Pompadour@florida_barberian

Manikürlü Sakal ve Pompadour

Tıraş olmaz Kasım deyince herkesin peşinde olduğu tarz bu mu? Bence öyle, sakaldaki engebeli kalın saçlar çok sert bir izlenim bırakıyor ve özellikle bu hacimle, pek şikayet edemezsiniz. Üst kısım pompalıdır, böylece daha da incelik kazanır. Hatta herhangi bir şey hakkında şikayet edebilir misin??

Sivri Pompadour ve Uzun Sakal@florida_barberian

Sivri Pompadour ve Uzun Sakal

Lütfen bu klas pompadour ve daha kalın, daha uzun ve daha dolgun bir sakal ile son stilin büyük, kötü versiyonuna hoş geldiniz. Kenarlar, sakalla iyi bir şekilde karışması için yeterli olan ince bir şekilde incelir. Pompadour, aynı anda hem sağlam hem de şık görünmesini sağlamak için çok iş yapıyor.

Düzenleme Kesim ve Uzun Tam Sakal@renaud_mtlbarber

Düzenleme Kesim ve Uzun Tam Sakal

Tüm dikkatleri sakalınıza çekmek istediğinizde, sakalın katlanarak uzamasına izin verin ve ardından sakalınızı olabildiğince sakin bir şekilde şık hale getirin. Bu durumda ince sert bir parça ile yandan süpürülür. Damla solması, sakalı kavisli bir dizilişle patlatan şeydir, bu kesimle nasıl yaşlanabilir??

Yüksek Solma ile Tam Sakal ve Kısa Mahsul@jerrinhaveshair

Yüksek Solma ile Tam Sakal ve Kısa Mahsul

Sadece fransız mahsulü ve fırçasının bir bebeği olsaydı, böyle görünürdü. Fransız ekin görünümü için küçük fırça da yerleştirilebilir. Ayrıca, sakal karıştırılmadan kenarlar soluktur. Kenarlar oldukça kalın ve yoğun, aşağı indikçe daha da kalınlaşıyor, çok dolgun bir görünüm sağlıyor, arada bir düzeltmeyi unutmayın..

Tasarımcı Favorileri@moohammad_hamze

Tasarımcı Favorileri

Bu bir başyapıt olarak nitelendirilmezse, ne olacağından emin değilim. Üst kısım tarak katmanları ile geriye doğru itilir, ayrıca yanlar bu güzel şakak ve bir dizilim ile oldukça benzersizdir. Sakal bir dizi yarıkla başlar ve incelmeden daha kalına doğru büyür, stil böyle görünür.

Designer Fade ile Pompadour İçin Boyama@moohammad_hamze

Tasarımcı Fade ile Pompadour İçin Boyama

Boya, kabarık bir pompadour, sivriltilmiş yanları ve traş rengi solmuş ve şakak renginde solmuş karma sakal. Bu sakal oldukça çok yönlüdür, böylece kişi tenis yamalarını gizleyebilir ve bu dokuya sahip yoğun bir keçi sakalına sahip olabilir, böylece süslü üst ve süslü sakal üzerinde daha fazla odak dağıtılır.

Kalın Sakallı Atkılı Üst Bir Çift@ tombusson

Kalın Sakallı Atkılı Üst Bir Çift

Kısa saçlar bana Chris Hemsworth’u hatırlatıyor ve özellikle bu tarz ona çok benziyor. Tamamen sarı bir görünüme sahip, fırçalanmış kalın bir sakal, tam da bu mükemmel dokunuş. Kenarlar incelir ve bu sağlıklı görünüm için alttan kesim olmadığını görürsünüz.

Kaygan Geri Fırçalama ve Konik@ tembelkara

Kaygan Geri Fırçalama ve Konik

Başka bir saç modeli bu kadar dengeli olabilir mi? Üst kısım çok düz bir iplikle geriye doğru kaymıştır. Kenarlar, üste daha fazla dikkat çekmek için ince yanlara bölünmüştür. Sakal, görünümü dengeleyen ve onu yoğun yapan şeydir..

Kalın Sakallı Bağlanmış Saç@finn.brock

Kalın Sakallı Bağlanmış Saç

Klas olmanın tanımı bu mu? Evet, öyle olduğuna bahse girersiniz. Saç oldukça incedir, ancak bazı tellerin düşmesiyle tamamen bağlanır. Sakal burada oldukça fazla büyümüş ve bu da hacmine katkıda bulunuyor. Hafif incelmesi, saçla harmanlamasına yardımcı olan şeydir..

Görkemli Kıvırcık Sevişmek@thecommodoreatl

Görkemli Kıvırcık Sevişmek

Çoğu zaman sakallı olmanın bütün amacı, görünümü dengelemektir. Üst kısım kısa kıvrılmış, bu yüzden yoğun görünüm onu ​​çok havalı yapıyor. Bununla birlikte, benzer şekilde, yoğun sakal onu eşit derecede eğlenceli ve caz yapar..

Kenarları Soluk Örgülü Üst@v.hugostyles

Kenarları Soluk Örgülü Üst

Yakından bakarsanız, tüm görünüm oldukça şık. Sakal 1 numara makasla düzleştirilir. Üst kısmın üstte örgülerle soldurulması, eğlencenin olduğu yer. Daha temiz görünüm hem korkak hem de klas.

Düşük Solma ile Sert Kenar Süpürme@ivanshavethesailor

Düşük Solma ile Sert Kenar Süpürme

İnce sakallar, kalın sakallar kadar modadır. Spesifik olarak bu, tepenin ince bir sakalla dengelendiği soğuktur. Üst kısım, aynı zamanda bir damla solma olan bir yan kısım ile yandan süpürüldü. Solmaya, sakal için iyi bir giriş sağlar.

Zencefil Sağlam Kalın Görünüm@hair_bello

Zencefil Sağlam Kalın Görünüm

Bir süredir gördüğümüz oldukça dengeli görünümlerden biri. Üst kısım kaygan arka somunda hafif tüylenme var. Üst kısım ince tüylüdür, bu nedenle geri itmek kolaydır. Kenarlar o kalınlıkta konik alttan kesilir. yüzü oldukça iyi dengeleyen sakal.

Bukleli Anız Balonu@hair_bello

Bukleli Anız Balonu

Anız, bu temiz ama kaba görünüme doğru bir adımdır. Olduğu söyleniyor, üst kısım kalın ve kabarık bukleler ile birlikte her şeyi çok düzgün yapan anız. Kenarlar hafifçe incelir ancak yine de hacme sahiptir.

Sert Kısmı Alttan Kesilmiş Kalın Sakal@_robweston

Sert Kısmı Alttan Kesilmiş Kalın Sakal

Biri %100 sağlam görünüm mü dedi? Evet, artı modaya uygun görünüm. Sakal, zencefil ve tepeyi dengeleyecek kadar kalındır. Üst kısım yandan süpürülmüş ama her zamanki gibi değil, arsız bir cilt solması ile sert bölünmüş bir alt kesimdir..

Yan Fırçalı Düzgün İnce Sakal@ cutjunkies

Yan Fırçalı Düzgün İnce Sakal

Uzun yüzleri şekillendirmek oldukça zor ama burada tam bir beceriyle yapıldığını görüyoruz. Üst kısım, tamamen inceltilmiş sakal ile yandan fırçalanmıştır. Yanlar, üstte hafif tüylü bir yan fırça olmak üzere cilt soluyor.

Temple Taper ile Fırçalanmış Pompadour@chadius_maximus

Temple Taper ile Fırçalanmış Pompadour

Bir bakışta bu kadar dengeyi ne sıklıkla görüyoruz? Pek sık değil. Üst kısım, pompadour ipuçlarıyla fırçalanmıştır. Tüm bunlar, alt yüzü dengeleyen sakal ile dikkati üstte tutmak için kenarları sivriltilmiş.

Suave Uzun Sakallı Uzun Top@chambers_sheffield

Suave Uzun Sakallı Uzun Top

Bu şimdiye kadarki en erkeksi bakış mı? Belki! Bu konudaki denge delicesine iyi. Üst kısım, kenarları tamamen sivrilen ve soluk olan uzun saçlı pompadour. Tüm bunlar, sakalın tamamen uzun ve bakımlı olması çok sert ve sağlam bir görünüm verir..

Soluk Sakallı İnce Kıvırcık Üst@jose.crespo_

Soluk Sakallı İnce Kıvırcık Üst

Burada o kadar çok şey oluyor ki, tepeden başlayarak, ince saçlı kıvırcık, yanları gittikçe inceliyor. En iyi yanı, bu saç sakal dengesini sağlayan şakak renginin solmasıdır. Ayrıca o canlı kadroyu da unutma.

İnce Saçlı Pompadoured Push Back@nickbarford

İnce Saçlı Pompadoured Push Back

İnce saçların en iyi yanı, daha az ürünle nispeten daha kolay ayarlanmasıdır. Buradaki üst kısım düz yukarı itilmiş ve yanlar sivriltilmiş. Bu düzgün görünüm ve yüz dengesine ulaşan yoğun sakal için solma orta derecede solma.

Temple Fade ile Geri Kaydırılmış Şişirilmiş@kaidenfayhair

Temple Fade ile Geri Kaydırılmış Şişirilmiş

Her şeyden önce, bu görünümün dengesi harika. Olduğu söyleniyor, üst kısım, sivriltilmiş kenarlarla geriye doğru kaymış ve sonunda düzgün bir tapınak soluyor. Buradaki sakal, saç çizgisinin fark edilmemesinde büyük rol oynar..

İnce Saç Fırçalama@cutsbyerick

İnce Saç Fırçalama

En iyi iltifat ederse, sakallar her zaman bir görünümün en iyisini ortaya çıkarır. İşte tüm hikaye bu. Üst kısım, hacim bozulmadan tutularak fırçalanır, yanlar çok uyuşuk görünmek için bir yarık tıraş ile inceltilir. Sakal, tepenin aynadaki görüntüsüdür.

İkiz Yarıklı Buzzed Butch Cut@seuelias

İkiz Yarıklı Buzzed Butch Cut

Buzz Cut, kalın sakalla her zaman iyi gider, çok sert bir askeri görünüm verir. Tüm bunlara ek olarak çift yarıklı tıraş her şeyi on kat daha iyi hale getiriyor. Tatlı orta solma, kenarları çok şık hale getirir.

Kıvrımlı Top ile Düşen Soldurma@thaddeus.10

Kıvrımlı Top ile Düşen Soldurma

Üst kısmı kıvrılmış Drop Fade çok gösterişli bir görünüm sağlar ve arkadaki kefal mükemmel bir kombinasyon oluşturur. Üst kısım oldukça rahat, ancak bu düzensiz dokuyla fırlatıldı. Bu sakalın karışımı, tapınağın solması nedeniyle.

Star Shave ile Kıvrılmış Fırçalama@criztofferson

Star Shave ile Kıvrılmış Fırçalama

Yıldız Saç Kesimi, kelimenin tam anlamıyla değil ama o arsız orta solma için yarık tıraşlı konik bir yıldız tıraşı var. Üst kısım kıvrılmış, ancak bu stilin damlaması için yanlarda bir miktar alt kesim ile fırçalanmış.

Yüksek Soluk Konik Örgülü Üst Düğüm@jackofallfades_

Yüksek Soluk Konik Örgülü Üst Düğüm

Yüksek Soluklar saf altından başka bir şey değildir. Örgülü üst kısım havalı ve modaya uygun bir görünüm sağlar, ayrıca boya çok fazla stil ifadesi yapar. Solma, yüzü tamamen dengeleyen sakalın içeri girmesine yardımcı olur.

Sert Parçalı Neredeyse Mohawk@ace.simetrik

Sert Parçalı Neredeyse Mohawk

Tom Hardy’nin görünüşü dediğimiz şey bu mu? Evet efendim! Üst kısım pocky bir doku ile mohawked ve yan kısımlar sert parçalı konik soluk. Ancak sakal, görünümü çeken ve yüzü sabitleyen şeydir..

Kıvırcık Sakal ve İnce Bukleler@carlito_thebarber

Kıvırcık Sakal ve İnce Bukleler

Sakal kalın olduğunda iyidir diyen, bu ince sakalı uzun bir çene sakalıyla kontrol edin. Bu, üste o kadar çok yakışıyor ki, hem ince tüylü hem de yanları inceltilmiş, üstte kıvırcık hacim var.

O Anız ve O Quiff@hairmenstyles

O Anız ve O Quiff

Bu kirli sakal, geriye doğru itilen o ince saç ucuyla tepeyi tamamen tamamlayan bir şey. Kenarların alt kısmı sivriltilmiştir, ancak hiçbir parça yoktur, bu nedenle hepsi tek bir birleşik görünüm hissi verir.

Yan Fırçalı Çeneli Sakal@sunshinesnipps

Yan Fırçalı Çeneli Sakal

Hacim konsantrasyonu bu stili yöneten şeydir ve size ayrıntılara son derece dikkat edilerek yapıldığını söylememe izin verin. Üst kısım, sakal için yol açan ve her ikisi de tepeye doğru yoğun olan orta solmaya sahip yandan fırçalanmış kısa tüydür..

Mohawked Fransız Mahsullü Kalın Sakal@phils_barbershop

Mohawked Fransız Mahsullü Kalın Sakal

Bu görünüm kadar yoğun olan saç modeli ve sakal rekabette geride kalmıyor. Üst kısım mohawk olup, yanlar sivriltilmiş ve yanlarda soluktur. Bunların hepsi, ağırlığı oldukça iyi tutan bir sakalla biraz fransızca kırpılmış.

Dapper Mullet ile Thunder Tıraş@thehammerbarber

Dapper Mullet ile Thunder Tıraş

Bu sakaldan kefal kombinasyonuna, gök gürültüsü şeklindeki tıraşın hemen üstünde, bu görünümü çok moda yapan şey. Sakal, görünümü kaygan bir görünümle sabitleyen şeydir..

Temple Fade ile Şişirilmiş Pompadour@thehammerbarber

Temple Fade ile Şişirilmiş Pompadour

Yakından bakarsanız, çenelerin etrafındaki ve üstteki konsantrasyon oldukça düzgün. Tapınak düzgün bir şekilde solukken kenarlar incelir. Sakalda ayrıca bunu biraz daha iyi yapan bir yarık tıraşı var, bu görünümde yanlış giden var mı? Hayır

Kalın Sakallı Kıvırcık Saç@adhbrand

Kalın Sakallı Kıvırcık Saç

Kalınlık bir trend ve biz burada onun tüm gücüyle tanık oluyoruz. Sakal, üst kısım kadar kalındır ve en iyi yanı, üst kısmın sade ve rahat bir görünüm için atılmış olmasıdır..

Fırça Yukarı ile Alttan Kesilmiş Taraflar@titan_barber

Fırça Yukarı ile Alttan Kesilmiş Taraflar

Sakalın görünüme nasıl çevre kattığını izlemek oldukça ilginç. Üst kısım, daha fazla gösteriş eklemek için üst kısım bu çizgi traşlarıyla fırçalanmış şekilde alttan kesilmiştir..

Mohawk Stili Fırçalama@giuse_laguardia

Mohawk Stili Fırçalama

İlk önce ne hakkında konuşmalıyız? Sakal, üst kısmı boyanmış ve yarı mohawk dokusu ile fırçalanmış olduğu için üst kısım kadar sağlam, daha da iyi oluyor mu? Sakalın düzgün bir giriş yapması için kenarları soluk olsun.

Uzun Fransız Mahsullü Anız@the_ramsey

Uzun Fransız Mahsullü Anız

Sakal-saç dengesi oldukça ince, üst kısım arsız anız ile kırpılmış uzun fransız. Ancak bıyık oldukça zarif ve üstte kiraz var. O sakalı oyuna getirmek için kenarlar solmuş.

Orta Kısımlı Zencefilli Wolverine@cresswellbarberco

Orta Kısımlı Zencefilli Wolverine

Bu Hugh Jackman değil mi? Şey, bunun zencefil versiyonu. Üst kısım, orta solma ile orta kısımdan ayrılmıştır, bu da fırlatılmış fırça ile bu eğlenceli hale getirir. Solma, oyunu çok süslü yapan bir sakal getiriyor!

Fırçalanmış Eşkıya Hafif Sakal@olliefosterhair

Fırçalanmış Eşkıya Hafif Sakal

Bu görünüm, özellikle boyundaki dövme ile çok hippi. Kenarlar, üst kısım fırçalanmış ve boyanmış olduğu için çok solgundur, onu çok eğlenceli hale getirir. Sakal çeneye doğru yoğunlaşır ve solgun görünüm için yanlar incelir.

Tıraşlı Yarık Kenarlı Buzzed Üst@nickbarford

Tıraşlı Yarık Kenarlı Buzzed Üst

Tıraşlı bir yarık ile dövmeli boyun, yenilikçi bir trendin açık bir görünümüdür. Üst kısım, çok ince soluk kenarlarla kesilmiş vızıltıdır. Sakalın oldukça zarif görünmesini sağlayan düzgün taraflar, tüm bu görünümü oldukça moda kılıyor..

Kıvırcık Tepeli Eşsiz Keçi Sakalı@seuelias

Kıvırcık Tepeli Eşsiz Keçi Sakalı

Üst kısım oldukça kabarık ve bu patlama hissini vermek için boyanmış. Ancak, burada gösteriyi çalan ekmek. Keçi sakalı, ilk olarak, sakalla harmanlanmış şakak ile oldukça kalın, bu görünümü tamamen başka bir seviyeye taşıyor..

Uzun Sakal ve Soğuk Fransız Mahsul@yakuzabarber

Uzun Sakal ve Soğuk Fransız Mahsul

Bu terazinin ağırlığı, uzun dokusuyla sakala, yoğun görünümüyle hafif hacmiyle sakala doğru eğilmelidir. Bununla birlikte, üst kısım, Fransız kırpma stili ile biraz incedir. Kenarları düzgünce karıştırmak için soluk.

Kaptan Amerika Bakışı@seuelias

Kaptan Amerika Bakışı

Düzgün ve dengeli bir görünüm için bir ödülümüz olsaydı, bu güçlü bir yarışmacı olurdu. Buradaki düşük solma, sakaldan saç stiline bağlantının yapılmasında önemli bir rol oynar, üst kısım, yanlarda hafif bir konik olan fırçalanmış bir pompadourdur.

Z Tıraş ile İnce Vızıltı Kesimi@horatiuthebarber

Z Tıraş ile İnce Vızıltı Kesimi

Klasik vızıltı kesimine çok modern ve zarif bir yaklaşım. Üstteki “Z” yarığı, genel stilini ortadan kaldırıyor. Ayrıca, mükemmellik için kenarlar yavaş yavaş soluyor, ayrıca o düzgün görünüm için sakalın kalın ve inceltilmesinden bahsetmiyorum bile.

Yoğun Katmanlı Yan Süpürme@marianodivaio

Yoğun Katmanlı Yan Süpürme

Bu görünümle ilgili her şey harika. Üst kısım, kenarları hafifçe sivrilen bir yan süpürme tonuyla mükemmel bir şekilde katmanlanmıştır ve sakal, kalın yoğunluğuyla sadece üst kısmı taklit eder.

Sağlam Viking Kaygan Arka Üst Alttan Kesilmiş@cresswellbarberco

Sağlam Viking Kaygan Arka Üst Alttan Kesilmiş

Üst kısmı geriye doğru kaymış zencefil sağlamlığı oldukça zarif. Yanlarda solmaya sahip bir alt kesime sahip dulun zirvesi, onu çok iyi ve şık hale getirir. Kalın sakal, alt yüzü oldukça iyi dengeler.

Sharky Fırça Yukarı@seuelias

Sharky Fırça Yukarı

Frisky ince fırça, sevdiğimiz şeydir. Ve bu da gözler için bir şölen, yanlardaki oyuk. Sakal tamamen ağırlığı sabit tutmakla ilgilidir ve sakala modaya uygun bir dokunuş için ihtiyacınız olan tek şey yarık tıraştır..

Zencefilli Kalın Sakal, Katmanlı Geri İtmeli Top@uluslararası berberler

Zencefilli Kalın Sakal, Katmanlı Geri İtmeli Top

Zencefilli kalın sakal, kesinlikle, bu görünümü oldukça erkeksi yapan, katmanlarda çok fazla gerilemeye sahip bir stil ifadesidir. Üstteki katmanlar, bu tapınak bağlantısıyla daha da zarif hale getiriyor, çok temiz bir şey.

Pocky Top ile Önde Gelen Kalın Sakal@thebarbercole

Pocky Top ile Önde Gelen Kalın Sakal

Bazen muhteşem dokusu ve mükemmele yakın hacmiyle sakalın başı çekmesine izin vermelisiniz. Buradaki sakal, dik duran düz ve yoğun telleri ile gösteriyi tamamen çalıyor. Ancak üst kısım pocky sıkışmış hafif fırçalanmış.

Hasta Taraflı Kalın BıyıkGardinovachki/ Shutterstock.com/ Shutterstock.com

Hasta Taraflı Kalın Bıyık

Bu, özellikle yandan ayrılmış düzgün bir üst kısım ile çok barmenimsi bir görünüm değil mi? Sakal ve bıyık, yüzün çevresini tamamen artıran, büyümesine izin verilen kalın uzun tellerden oluşur..

Yandan Bölmeli Penye Fırçalı@thebarbercole

Yandan Bölmeli Penye Fırçalı

Buradaki kontrast, boz sakal ve iyi taranmış üst kısım ile oldukça hoş. Sert parçalı ince kısım, yukarıdan yanlara büyük bir ayrımdır. Buradaki yüksek solma, üst kısımdaki yan fırça görünümüyle ekstra düzgün bir görünüm katmanı ekler..

Yan Fırçalı Üst Kısmı Dengelemek İçin Daha Uzun Sakal@thebarbercole

Yan Fırçalı Üst Kısmı Dengelemek İçin Daha Uzun Sakal

Her şey üst kısmın sakalla olan kontrastı ile ilgili. Sakalın uzun ve kırlaşmış olması, tam tersi olan saçı patlatır. Yandan fırçalanmış pocky dokulu üst kısım, o düzgün yüksek solma ve şakak rengi solma ile harika bir kombinasyon oluşturuyor.

İnce Saçlı Uzun Saplı Uzun Üst@nickbarford

İnce Saçlı Uzun Saplı Uzun Üst

Görünümü doğru dengeleme oyununda, orta uzunlukta bir üst ve yanları katmanlı olan daha çarpıcı bir görünüm. Sakalın devreye girmesiyle şakak soluklaşır ve bu sakal görünümü doğru dengeler. Bıyık, tüm görünüme sadece zarif bir dokunuş.

Saçaklı Mini Fransız Mahsullü Kalın Sakal@collinantonyhair

Saçaklı Mini Fransız Mahsullü Kalın Sakal

Buradaki üst köşeli saçaklı oldukça temiz ve mini bir fransız mahsulü sadece. Tüm görünüme serin bir dokunuş. Yan kısımlar, sakalın bu kalın sakalla kolayca karışmasını sağlayan o arsız alçak şakak rengi solgunluğu ile giderek inceliyor, her şey dengeli görünüyor.

Sık Sakallı Dalgalı Kıvrık Top@ cutsbydk

Sık Sakallı Dalgalı Kıvrık Top

Üst ve alt kısımdaki ses yönetimi sadece mükemmel. Yarı dalgalı ve kısa kıvrılmış, başlamak için harika bir kombinasyon. Yanlarda o şık görünümü koruyarak sakalla oldukça iyi uyum sağlayan soğuk şakak rengi solgunluğu ile kenarlar soldurulur..

Kalın Sakallı Fransız Mahsul@firas.barber

Kalın Sakallı Fransız Mahsul

Sakalın tepeye dengesi oldukça düzgün. Fransız mahsulü, çene ve bıyık üzerinde yoğun sakal ile alında yoğunluk ile tepeye hacim getirir. Kenarlar, işleri daha düzgün hale getirmek için şakak rengi soldurma ile konik soluk.

Mükemmel Dengeli Bukleler@ jameswilliams_jtt

Mükemmel Dengeli Bukleler

Üstte ve buklelerde tutulan hacim oldukça kayda değerdir. Bukleler, kenarları sivrilen kısa bukleler ile tepeye odaklanır. Düşük solma, sakalın karışmasını ve gösterişini göstermesini sağlar.

Sert Parçalı Kalın Yarı Ark Sakal@donnyblends

Sert Parçalı Kalın Yarı Ark Sakal

Kabartmalı sert yan tarama oldukça egzotik bir görünüm ve buradaki sakal çok süslü. Bu kalın sakal, sert parçalı yan kısım ile kabarık üst kısım ile tamamlanır ve konik olan tarafın alttan kesilmesine yardımcı olur.

Dengeli Ses Yukarı ve Aşağı@collinantonyhair

Dengeli Ses Yukarı ve Aşağı

Rastgele yan fırçalanmış üst kısım konik kenarlarla ancak hepsinden iyisi hacminde oldukça yoğun. Üst kısım, yandan süpürüldüğü için yanlardan biraz daha uzundur ve daha sonra kenara asılır. Şakak, maksimum tekdüzelik için kalın bir sakalla harmanlanmıştır.

Yarım Boyalı Sakal ve Kıvırcık Top@rumbarber/Instagram

Yarım Boyalı Sakal ve Kıvırcık Top

Yarısı krem ​​beyaza boyanmış sakal ile bir süredir gördüğümüz ilginç stillerden biri. Üst kısım yoğun kıvrılmış, ancak serbest düşen doku, kenarları sivriltilmiş, neredeyse fransız kırpılmış hale getiren, eğlenceli hale getiriyor.