Seveceğiniz 23 Harika Düz Üst Saç Kesimi Fikirleri

Yepyeni bir stil arıyorsanız, neden düz üst saç modelini denemiyorsunuz? Bunun ne olduğundan emin değilim, size söyleyeceğiz. Düz bir saç modeli, kısa bir saç kesimidir ve başın üstünde yüksek bir tarza sahiptir. Bu günlerde tüm öfke olan şok edici derecede kaygan bir stil. Tarz, düz görünen bir güverteye sahip olacak şekilde tasarlanmıştır, düz veya yukarı veya aşağı hafif eğimlidir..

Stil kutuya çok benzer ve uzunluğu daha kısa olabilir, ancak birçoğunun üst kısmı yüksektir. Tamamen traşlı bir arka ve yan ile şekillendirilebilirler veya soldurma ile yapabilirsiniz. Bu senin günlük tarzın değil; hiçbir şekilde muhafazakar değildir. Çok moda olan modern bir tarz. Bir trend belirleyici veya yenilikçi iseniz, o zaman bu sizin için bir tarz. Düz saç kesimine sahip olmanın birçok yolu vardır, bu yüzden birçok farklı varyasyona göz atın..

Aşağıda, Seveceğiniz 23 Harika Düz Üst Saç Kesimi Fikirleri bulunmaktadır:

  1. Düz Üst Stil

Temiz kesimli çok taze bir stil. Yanları ve sırtı tamamen traş olmuşken onu solmaz veya çok az şey vardır. Düz üst kısmın tıraşlı tarafı kafa derisine kadar uzanır; aşırı bir tarz ama aynı zamanda çok popüler.

2. Yüksek Üst

Yüksek bir tepeye sahip seksi bir stil. Bunun soluk bir tarzı var. Stilin önü çok yüksek, arkadan çok daha yüksek gibi görünüyor. Bu gerçekten de bazı ünlü stilleri ve bu stilleri podyumdaki erkek modellerde görmüşsünüzdür. Seksi, havalı ve o kadar havalı ki siz de onu sallamak isteyeceksiniz.

3. Süper Yüksek

Yüksek tepenin birçok farklı uzunluğu var ve gördüğünüz gibi bu diğerlerine göre oldukça yüksek. Ayrıca düz top stilini tamamlamak için bir solma var. Bunun diğerlerinden daha yüksek olmasını seviyoruz. Boyunuzun bir kısmını korumak istiyorsanız, kesinlikle denemeniz gereken budur. Bunun çok fazla yapısı yok; diğerleri gibi kutu gibi değil. Bu tarz size mohawk hissi de verir..

4. Kutu Tasarımları

Bu düz top için çok az serbest stil var. Çok yapılandırılmış ve kutu benzeri. Bu tarzın da bir solma var. Kısa stiller gerçekten inanılmaz ve bu kesinlikle denemeniz gereken bir şey.

5. Sarışın Tasarımlar

Bu kısa düz üst stil için yanlar ve arka kısımlar traş edilmiştir. Biz sadece bu stillerin ne kadar temiz göründüğünü seviyoruz. Gittiğiniz her yerde cilalı ve şık görüneceksiniz. Arkası oldukça kısa önden çok daha kısa. Bu, seveceğinizden emin olduğunuz çok temiz bir kesim stilidir..

6. Sistematik

Şimdi, bu ciddi bir düz top. Çok yüksek ve sistematik bir tarza sahiptir. Bu tam bir kare gibi görünüyor; biz sadece onu seviyoruz. Bundan gerçekten taze bir stil arıyorsanız, budur. Sokakta ciddi bir itibara sahip bir hip stili denemek istiyorsanız, bu stille yanlış gidemezsiniz. Bir dahaki sefere sokağa çıktığınızda bu stili sallayın. İnsanlar sizi bir rap sanatçısı sanabilir!

7. Gevşek Stil

Bu tarz, daha önce gördüğümüzden biraz daha gevşek. Her saçın yerinde olmasına gerek yoktur. Modaya uygun ve standart bir solmaya sahip. Üstte olmayan düz bir üst denemek isteyen biri için mükemmel kılan stilde çok fazla yapı yoktur.

8. Tasarımlar

Bu düz top mükemmel görünüyor ve arkasında oldukça harika bir tasarıma sahip. Tasarım yanlarda oturuyor ve oldukça havalı görünüyor. Bir rad stili arıyorsanız, o zaman bu sizin için olanıdır. Bundan daha havalı bir stili nerede bulacaksın??

9. Stil Düz Üst

Seveceğiniz şık bir solma, düz top gerçekten kaygan. Bunu bir sonraki etkinliğinizde giyin ve bayanlar her tarafınızda olacak. Saç yukarı doğru kıvrılmış ve bu tarz gerçekten olağanüstü. Bu tarzın ne kadar kaygan olduğunu seviyoruz.

10. Seksi ve Kaygan

Bu kıvırcık stil yüksek kazıklıdır. Soluk stili seviyoruz ve yandaki tasarım oldukça havalı. Bu tarz, aldığı kadar taze. Saçınız daha kıvırcıksa, bu sizin için mükemmel bir stil olabilir. Kenarlar çok kısa değil ve bu da yan taraftaki tasarımla harika bir kontrast oluşturuyor..

11. Kısa Stiller

Bu düz top tarzı oldukça kısa, diğerleri gibi değil. Tıraş her yerdedir ve hepsi bir uzunluktadır. Bu, birçok nedenden dolayı seveceğinizden emin olduğunuz çok kısa bir stil. Bunlardan biri, kısa bir stilin gerçekten dikkat çekici olmasıdır..

12. Şık Düz Üst

Düz bir üst stilin her yerinde bir solma vardır ve mükemmellik için cilalanmıştır. Herhangi bir erkeğin sallayabileceği harika bir stil. Orta uzunlukta olmasını, çok uzun olmamasını ve çok kısa olmamasını seviyoruz. Mükemmel uyum ve stil her mevsimde giyilebilir. 

13. Uzun Tasarımlar

Gerçekten yüksek olan düz bir üst stil. Bunlar oldukça kaygan stiller ve bu çok uzun. Daha uzun bir stil istiyorsanız, bu sizin için bir stil. Kenarlar gerçekten kısadır, bu nedenle düz üst ile kontrast gösterir.

14. Tuz ve Biber

Burada büyük bir solma var ve çoğundan daha uzun. Düz üst mükemmel bir tarza sahiptir. Bu adam kadınları sıraya sokacak ve her yaşta düz bir bluz giyebileceğinizi gösterecek, bu adam bunu kanıtlıyor..

15. Sadece Bir Çizgi

Bu gerçekten hasta bir düz üst stil. Büyüleyici ve tamamen baş belası. Alttaki tasarımla geçen tek satır gerçekten dikkat çekici. Bu tarz havalı çünkü hiç hareket etmiyormuş gibi görünüyor, bir kez bile. Biz bu stili seviyoruz, siz de seveceksiniz.

16. Harika Tarz

Oldukça havalı bir tarz yaratan inanılmaz bir solma. Yandaki bu tasarım benzersiz ve havalı. Üstte çok yüksek ve aynı zamanda açılı harika bir stil. Yardım edemeyiz ama tarzı seviyoruz. Bu stiller, özellikle benzersiz stiller eklediklerinde gerçekten harika görünüyor..

17. Mükemmel Tarz

Bu seksi tarz, herhangi bir erkeğin denemek isteyeceği bir tarz. Düz üst bu tarzda yüksektir ve biraz havalı olmanın ötesinde bir stil sergiler. Stilin ön tarafının da her açıdan kare olmasını seviyoruz. Genel olarak harika.

18. Dairesel Stil

Düz üst stillerin çoğu kare ve kutuya benzer, ancak bu daha dairesel bir stile sahiptir. Tarzın da oldukça büyük bir afde’si var. Buradaki düz tepe gerçekten çok yüksek ve biz onu seviyoruz. Solma düz tepeye kadar gider.

19. Güçlü Stiller

Bu güçlü stil oldukça şaşırtıcı. Yerinde tek bir saç olmadan cilalanmıştır. Tarzın oldukça taze olduğunu düşünüyoruz ve siz de öyle yapacaksınız. Resminizle uyumlu temiz bir görünüm arıyorsanız, bundan başka bir yere bakmayın..

20. Şık Düz Üst

Düz üst stiller, daha önce gördüğünüz gibi tüm şekil ve boyutlarda gelir. Kendi kişisel tarzınıza göre bir şey seçmeli ve onunla yuvarlanmalısınız. Bunun kadar harika bir stili seveceğinizden eminiz. Düz üstler birçok nedenden dolayı harikadır, her yaşta giyilebilir ve bunu burada açıkça görebiliriz. Her yaş için harika bir stil.

21. Yaşlanma Stilleri

Yaşınız kaç olursa olsun, genç ya da yaşlı olun, bu hip stilleri sallayabilir ve dünyanın trend belirleyicilerinin bir parçası olabilirsiniz. Bu tarz ciddi bir solmaya ve kafa derisi için temiz olana sahiptir. Altta çok kısa ve üstte daha uzun ama çok uzun değil.

22. Ünlü Stili

Bu, bir ünlüde görmeyi bekleyeceğiniz türden bir tarz. Bu oldukça şaşırtıcı. Hepsi tek uzunlukta ve yanları size gösterdiğimiz düz üstlerin çoğu gibi kısa. Soluk kademeli ve aşırı değil ama seksi ve sizi ünlü gibi hissettirecek bir stil istiyorsanız o zaman işte bu.

23. Kare Üstler

Bu düz üstteki kare bir üst, gerçekten ciddi bir tarz sallamayı seven birini çağırıyor. Bu yenilikçi stilde bir solma ve bir tasarım var.