Uzaklaşan Bir Saç Çizgisi için 20+ En İyi Saç Modeli (Genişletilmiş)

Uzaklaşan saç çizgisi, saç dökülmesinin en yaygın biçimlerinden biridir. Neyse ki, aynı zamanda üzerinde çalışılması en kolay olanlardan biri.

Pek çok insan, saç diplerinizi kapatmanız gerektiğini düşünüyor, ancak durum gerçekten de öyle değil..

Giymeyi seçebileceğin pek çok stil var, ama işte bizim favorilerimiz.

Bradley Cooper tarağı ayırdıKrista Kennell/Shutterstock.com

Ayrık Tarak Üzeri

Tarak üzerinde oldukça tartışmalı bir stil. İyi çalışabilir, ancak aynı zamanda felakete de yol açabilir – bu yüzden onu listede bu kadar düşük tutuyoruz. Tarakla karar verme faktörü, inceltme saçınızın mı yoksa sadece uzaklaşan bir saç çizginizin mi olduğudur..

Aşırı ince saçlarınız varsa, bu stilin size göre olmadığını kabul edin ve saçınızı kalınlaştırmaya çalışırken başka bir şey arayın. Aksi takdirde, bu saç kesimi tam da aradığınız şey olabilir..

Nispeten uzun saçların varsa ve bu şekilde kalmasını istiyorsan, o zaman bu stili düşün (ne yaparsan yap, lütfen saçını salmasına izin verme ve saç çizgini gizlemeye çalış).

Gerileyen saç çizgisi için Hıristiyan balya ekibi kesildis_bukley/Shutterstock.com

Mürettebat Kesimi

Mürettebat kesimi, asker saç kesimi ile ilgili makalemizde daha önce yazdığımız bir saç modelidir. işte yine burada.

Burada ortaya çıkan bir tema görüyor olabilirsiniz – kısa saç kesimleri, azalan saç çizgileriyle daha iyi çalışma eğilimindedir (başka seçenek olmadığını söylemeye gerek yok!).

Bu kesim temizdir, az bakım gerektirir ve görünümünüze zarar vermez. Kısa saç kesimi, yüzünüzün diğer kısımlarına, özellikle de şekline çok fazla dikkat çekme eğilimindedir, bu nedenle, saçınızın neredeyse tamamını kesmeden önce bunun sizin için işe yarayıp yaramadığını düşünmek isteyebilirsiniz..

Bruce Willis Temiz TıraşTinseltown/Shutterstock.com

Temiz Tıraş

Bazen saç kesimi biraz karmaşık olabilir. Temiz bir tıraşa ne dersiniz? Başınızı temiz bir şekilde tıraş etmek en bariz çözümlerden biridir..

Saçınız yoksa, başa çıkmanız gereken bir saç çizginiz yok demektir. Kuşkusuz, bu tarz çok etkilidir ve harika görünebilir – tek şey, muhtemelen bu fikre zaten sahip olduğunuz ve başka bir şey aradığınızdır..

Bu tamamen anlaşılabilir, ancak yüz şeklinize uygun olabileceğini düşünüyorsanız, kesinlikle temiz bir tıraş düşünmelisiniz..

Jude Law mohawkBAKOUNINE / Shutterstock.com

Mohawk

Mohawk, burada bahsedilen diğerlerinden daha uzun bir stildir. Çılgınca bir şey kastetmiyoruz, sadece kenarları kesilmiş kısa ila orta uzunlukta bir Mohawk.

Kesilmiş kenarlar, saçınızın şeklini Mohawk ile tanımlamanıza izin vererek, uzaklaşan saç çizginizden dikkati uzaklaştıracaktır..

‘Mohawk’, sadece bir santimetre olsa bile, istediğiniz kadar uzun olabilir. Şimdi bu senin azalan saç çizgini kucaklıyor.

Her neyse, kim biraz mohawk hareketini sevmez ki?

Patrick Wilson Yakın KesimDFree/Shutterstock.com

Yakın Kesim

Patrick’in yakından görünümü bize gösterdiği gibi, azalan bir saç çizgisiyle iyi görünmek için süslü bir şey yapmanıza gerek yok. Bu kesim, mürettebat kesimine benziyor, ancak üstte daha da uzun.

Saçınızı harika bir şekilde şekillendirmek için yeterince uzun tutmaya çalışmıyorsunuz (bu daha sonra olacak), ancak saç çizginizin üzerinde dalgalanacak kadar uzun tutmak istiyorsunuz..

Bu, özellikle azalan saç çizgisinin ilk aşamalarında işe yarar – onu etkili bir şekilde gizleyebilir ve yine de yakışıklı görünebilirsiniz. Hala yapabiliyorken biraz uzunluğu kucaklayın (veya ‘saklayın’).!

Jason Statham kısa vızıltı kesimGa Fullner/Shutterstock.com

Vızıltı Kesimi

Vızıltı kesimi, uzaklaşan bir saç çizginiz olduğunda kullanılabilecek en iyi stillerden biridir. Sadece sürekli kısalan saç çizgisinin görünürlüğünü azaltmakla kalmaz, aynı zamanda son derece yakışıklı görünmek için de yapılabilir..

Bu stili kullanan oyuncu Jason Statham’ı ele alalım, erkeksi ve çekici görünmüyor mu??

Johnny Depp'in Uzun Saç ModeliPAN Fotoğraf Ajansı/Shutterstock.com

daha uzun saç kesimi

Herkesin en sevdiği korsan, bize uzun saç modellerinin uzaklaşan bir saç çizgisiyle ne kadar iyi çalışabileceğini gösteriyor. Daha uzun saç kesimi. Kendinize “Bu ne anlama geliyor?” diye soruyor olabilirsiniz.

Daha uzun saç kesimleri ile, her türlü saç stilini azalan bir saç çizgisiyle sallamayı kastediyoruz. Çok fazla insan, saç dökülmesi durumunda saç çizginizi kapatmanız gerektiğini düşünüyor, ancak gerçek şu ki, hemen hemen her saç kesimini sallamaya devam edebilirsiniz..

Uzun saç kesimleri burada oldukça işe yarayabilir, tıpkı kısa saç kesimi gibi ya da ne istersen onu yapabilirsin. Başkalarının geçmişte benzer bir stili başarılı bir şekilde giyip giymediğini görmek için neden en sevdiğiniz kesimlerden bazılarını ve ‘uzaklaşan saç çizgilerini’ Google’da aramayı denemiyorsunuz??

Nic Cage'in uzun, kaygan arkasıKathy Hutchins/Shutterstock.com

Nic Cage’in uzun, kaygan arkası

Filmlerini beğenseniz de beğenmeseniz de, Nic Cage’in uzun, kaygan saç modeli, saç çizginizi kontrol altına almanın oldukça benzersiz bir yoludur. Bu yazı için bu kadar!

Asıl mesele şu ki, sadece azalan saç çizginizi kapatmaya çalışmamalısınız, aynı zamanda kendinize güvenmeli ve farklı stiller denemelisiniz..

David Beckham'ın kaygan arka alt kesimi + sakal kombinasyonuJaguar PS/Shutterstock.com

David Beckham’ın kaygan arka alt kesimi

David Beckham’ın kaygan arka alt kesimi + sakal kombinasyonu seksi değilse, o zaman ne?

Hugh Laurie Katmanlı Klasik Kesims_bukley/Shutterstock.com

Hugh Laurie Katmanlı Klasik Kesim

Hugh Laurie, azalan bir saç çizgisiyle başa çıkmak için kendi yöntemine sahip, ya da öyle görünüyor.

Gordon Ramsay Uzaklaşan Saç Çizgisis_bukley/Shutterstock.com

Gordon Ramsay

Mürettebat indirimi kraliyet için yeterince iyiyse, kim için yeterince iyi değil??

Prens William sıkı kırpılmış saç modeliKathy Hutchins/Shutterstock.com

Prens William Dar Kesilmiş Saç Modeli

Mürettebat indirimi kraliyet için yeterince iyiyse, kim için yeterince iyi değil??

Regülasyon Kesik Çıkan Saçkaynak

Yönetmelik Kesimi

Düzenleme kesimi, son zamanlarda HaircutInspiration.com’daki başka bir makalede ele aldığımız bir stildir. Bu askeri saç kesimi, başınızın üst kısmını 3 numaraya kadar kırpmayı ve yanları ve arkayı kafa derisine kadar daha kısa (hafif bir sivriltme ile) kırpmayı içerir. Elde edilen şekil gerçekten sert, maço bir görünüm verdiğinden, bu kesim, saç çizgisi gerileyen herkes için harikalar yaratıyor..

Slicked Back Undercut@thebarbacorp

Slicked Back Undercut

Uzaklaşan saç çizginize daha az dikkat çekmenin gizli yollarını arıyorsanız, kaygan arka alt kesimi harika bir seçimdir. ‘Alttan kesilmiş’ kısım, yanlarınızın oldukça kısa bırakıldığı anlamına gelirken, üst kısım hala makul miktarda uzunluğa sahiptir. Daha sonra bir tarak ve saçınızın üst kısmını geriye “kaydırmak” için bir saç ürünü alabilirsiniz. Önden bakıldığında saç çizginizi fark etmek bile zor olabilir..

Zac Efron - Mop Saç KesimiEverett Koleksiyonu / Shutterstock.com

Paspas

Paspas üstü olarak da bilinen paspas, adından da anlaşılacağı gibi paspas gibi görünen orta uzunlukta bir saç modelidir! Bu kesim, uzaklaşan saç çizginizi gizlice gizlemez, hatta onu kucaklamaz – bunun yerine sadece örter. Kalın, güçlü saçlarınız varsa, o zaman bir paspas büyütmek, saç çizginizi çok fazla çaba harcamadan örtmenin kolay bir yolu olabilir..

Konik solma, yan süpürme, ince saç@barberiaharo

Konik Solması

Çoğu kısa saç kesimi gibi, konik solma, saç çizginizle mücadele ediyorsanız stilinize büyük bir iyilik yapar. Genel fikir, üstteki saçın uzun tutulması ve yanların ve arka kısımların yavaşça çıplak deriye dönüşmesidir. Çok fazla üst saça sahip olmanın getirdiği şekillendirme özgürlüğü nedeniyle, konik solmanın birçok farklı çeşidi vardır..

yükseklik & Sıkı Uzaklaşan Saç ÇizgisiKredi: Harley Detrick

Yüksek ve Sıkı

Yüksek ve Sıkı, bu listedeki başka bir kesimin bir çeşididir – mürettebat kesimi. Bu kesim, sırtın ve yanların çoğunun neredeyse kafa derisine kadar tıraş edilmesini ve ardından yukarı doğru sivrilmesini içerir. Üstte bir miktar saç kalır (tipik olarak oldukça kısadır) ve ara sıra bir tarafa taranır. Örneğin sivri uçlar şeklinde biraz doku eklemek, dikkati saç çizgisinden uzağa ve saçın kendisine çekmeye yardımcı olabilir..

Genç Dwayne'in mürettebatı kesildiGenç Dwayne’in mürettebatı kesildi – Shutterstock.com

Genç Dwayne’in mürettebatı kesildi

Sade bir zarafet ararken genç Dwayne’in mürettebat kesimini yenmek zor.

Daniel Craig'in Yakın KesimiFeatureflash Fotoğraf Ajansı/Shutterstock.com

Kapat Kes

James Bond bile uzaklaşan bir saç çizgisiyle uğraşmak zorunda. Adam yakın bir kesim yakışıklı gösteriyor mu!

Gri Saç Fırçalanmış Kısa kenarlarJack-Frog/shutterstock.com

Kısa kenarlar

Saç çizgisinin çekilmesinin iyi olmadığını kim söylüyor? Bu yoğun gündelik kesim kesinlikle gösterişli görünüyor ve benzer bir sakalla dengeli bir şekilde erkeksi. Her şeyi keskinleştirmeyin, biraz kaygısız bir dokunuş, gündelik ve parti etkinlikleri için mükemmel görünmesini sağlar..

alma-saç çizgisi-andrewdoeshair@andrewdoeshair

Dalgalı Tellerin Kendi Zihinleri Vardır

Gerçekten uzun üst kısmı ve alt tarafının kesik olması tüysüz köşeleri çok iyi gizler. Bu kesim, solmuş kenarları olan arkaya itilmiş üst kısım ile çok iyi yürütülür. Pastanın üzerindeki kiraz, çok bakımlı ve uzatılmış sakaldır..

Ön Hacimli Klasik Konik Makaslı MahsulNeonShot / Shutterstock.com

Ön Hacimli Klasik Konik Makaslı Mahsul

İnce saçlarınız varsa, o zaman bu anahtardır, hafifçe fırçalayın ve yanlarda konik, bu da üstünüzün yoğun ve hoş görünmesini sağlar. Bu yarı dalgalı saç, bu parlaklığa sahip olmak için biraz saç yağı ile parlak boyadan kaynaklanmaktadır..

Gevrek Yüksek Solmaya Sahip Örgülü Fırçalama@napolesberbershop

Gevrek Yüksek Solmaya Sahip Örgülü Fırçalama

Uzaklaşan saç çizgisinin yaşlılar için olduğunu kim söylüyor? Çok korkak ve modern bir pocky fırçasıyla karşınızdayız. Ve bu çekiciliği nasıl eklersiniz? Konik, tüm dikkati en üste getirmek için yanları soldurur. Sakalını unutma, eğlencenin bir parçası!

İş Kesimi@barber_djirlauw

İş Kesimi

Bu, bakımı ve sahip olması en kolay kesimlerden biridir. Tek ihtiyacınız olan, üstteki tüyleri geriye itmek ve doğal olarak şeklini almasına izin vermek için biraz saç mumu. Daha şık hale getirmek istiyorsanız, o çizgiyi daha köşeli hale getirin ve sakalla sorunsuz bir şekilde karıştırın..

George Clooney'nin Üzerinde Tarak

George Clooney’nin Temiz Tarağı Bitti

George Clooney bir istisna, üzerindeki herhangi bir kesik harika görünüyor. Ama burada onu, kenarları sivrilen ve solmayan, tonlu bir tarak taktığını görüyoruz. Deli gibi patlatmak için sakalıyla karıştırdı.

Yan Süpürme Lundgren

Dolph Lundgren’in Tarafı Süpürüldü

Dolph Lundgren, oldukça iyi dengelenmiş bu güçlü kare yüze sahip. Bu yan süpürme ile daha da dengeli hale getirir. Yakından bakarsanız, yan bölünmüş uçlu. Bu, farklı tarafların bir karışımıdır, ancak klasik yan süpürme onu pop yapar.

Sıkıca Yan Penye@donnyblends

Sıkı Yan Penye

Yüksek hacimli, kalın saçlara sahip olduğunuzda ancak köşeleri uzaklaştığında ne olur? Bunu yapın, bir yan parça yapın ve bu temiz görünüm için yana doğru fırçalayın. Ayrıca, uçlara doğru hafif bir solma ile daha şık bir görünüm için yanları daraltın. Artık kimse köşeleri bile fark etmeyecek!

Kaygan Geri Phoenix

Geri Çekilmiş Saç Çizgisini Kaydırın

Jose Phoenix herhangi bir görünümde başarılı olabilir ama bu mükemmelliğin ötesinde. Saç çizginizin azaldığını ve çok iyi görünmediğini düşünüyorsanız, bir kez daha düşünün. Tüm saçları geri çekmek ve az miktarda saç mumu kullanmak, neredeyse mükemmel görünmesini sağlar..

Sober Side, Soluk Temple ile Süpürüldü@blackfishbry

Taper Fade ile Şık Alt Kesim

Saç kesimi hemen hemen doğru olduğunda sahip olduğu görünüm budur. Ve mükemmel saç kesimi nasıl olur? Yoğun bir üst ve alttan kesilmiş konik solma ile başlayın. Ardından, gerileyen bir saç çizginiz varsa, klasik bir yan parça kullanın ve tarzınızın tekrar sallandığını görün..

Mürettebat Kesimi Damon

İnce Saçlar İçin Daha Uzun Mürettebat Kesimi

Bu daha temiz görünüm, azalan saç çizgisinin daha şık görünmesini sağlar. Minimum bakım gerektiren kesimlerden biridir. Nasıl sallarsın? Basit, üstte sivrilen ve yanlarda sıkı bir sivrilen fırçalayın. Ve son olarak, asmak için elinizi üstüne fırçalayın..

Uzun Saç

Keanu Reeves’in Rakipsiz Uzun Saçları

Bu sadece başka bir uzun saç modeli değil. İlk olarak, dulun zirvesi buz kırıcıdır ve ardından uzun saçlı ıslak görünüm gelir. En iyi kısım, uçları biraz kıvırmaktır. Ve bahse girerim, saçı yanlara mükemmel şekilde çeken gizli yan kısmı fark etmediniz..

Gerçekten Keanu Reeves olmanın kolay olduğunu mu düşündün??

Konik Soldurmalı Pompadour@luckycatberbershop

Konik Soldurmalı Pompadour

Uzaklaşan saç çizgisi stilleri zaman zaman oldukça zordur. Sıradaki şeyler, bir fırçalanmış pompadour’a ihtiyacınız var. Bundan sonra klasik konik cilt solması gelir. Ve özetlemek gerekirse, stil, ince kesilmiş bir sakal dengeyi sağlar. Ve bahsetmiyorum bile, o paslı boyayı unutma.

Yandan Fırçalanmış Örgülü Saç@corneliucrihan

Yan Fırçalı Örgülü Saç

Bu daha uzun bir dul zirvesi olarak nitelendirilebilir mi? Muhtemelen. Uzun düz saçlı yoğun bir üst. Buradaki anahtar bir düzleştirici kullanmak ve renkler için kuru boya kullanmaktır. Ardından, konik cilt solması ile keskin hat gelir. Zaman zaman bir rötuş gerektirebilir, ancak her seferinde karşılığını verir.

Jamie Dornan'ın Orta Makaslı MahsulFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Jamie Dornan’ın Orta Makas Mahsul

Yarı kıvırcık saçlara sahip olmak biraz dağınık olabilir ama burada değil. İhtiyacınız olan tek şey onu sakinleştirmek için biraz saç mumu. Ve başın her yerinde eşit olarak inceltin. Son olarak, biraz şekillendirmek için normal bir yan parçaya sahip olun..

Düz İtilmiş Geri Teller@thecommodoreatl

Düz İtilmiş Geri Teller

Yoğun bir hacme sahip Kaygan Sırt Saçları harikalar yaratabilir ve bu bir örnek. Gizli numaralar, biraz saç mumu ile düzleştiricidir. Son olarak, saça o kuru dokuyu vermek için biraz kurutun. Bütün grubu geri it ve işte gidiyorsun!

Not: Biraz sakal kurtarmaya gelebilir.

Orta Kırpma ve Konik Solma@peteyrock_thebarber

Orta Kırpma ve Konik Solma

Bu tarzın öne çıkması için bir saç çizgisine ihtiyacınız olacağını söylemek oldukça doğru olabilir. Listede bir sonraki uzun bir üst ve daha kısa kenarlar. Orada bitmiyor, keskin bir çizgi ile kraliyet ortası bir solmaya tokat atın. Sonunda, o klasik fırçayı geri almak için elinizi saçın içinden fırçalayın..

Klasik Eski Yan Bölmeli Quiff Üst@adamoc_hair

Klasik Eski Yan Bölmeli Quiff Üst

İşte uzaklaşan saç çizgisinin klasik, puro versiyonu. Bu görünümün malzemeleri oldukça basit: Bir yan kısım, Temple konik ve çok fazla gösteriş. Yan kısım teknik olarak bu köşeleri kaplıyor ama bunun temizliği onu odadan farklı kılıyor..

Tapınak Soluk Sakallı İnce Saç Pompadour@gutierstudio

Tapınak Soluk Sakallı İnce Saç Pompadour

Bir bakışta bu, uzaklaşan bir saç çizgisi gibi bile görünmüyor ve bu nasıl? Eh, kenarları agresif bir şekilde sivrilmeyen iyi hacimli pompadour. Bu tarzın çoğu, yan yanıklara karışan mükemmel derecede yoğun bir sakalla mümkündür..

Döndürülmüş Birinci Sınıf Erkek Topuz@filippomelloni

Döndürülmüş Birinci Sınıf Erkek Topuz

Bu saç modeli çok uygun ve şık ama aynı zamanda modaya uygun. Tabii ki, iyi uzunlukta biraz kalın saça ihtiyacınız var. Şimdi, bunu yaptığınızda köşeleri oldukça iyi gizler ve sizi maço ya da alfa gibi gösterir..

Tapınak Konikli İnce Saçlı Pompadour@hayden_cassidy

Tapınak Konikli İnce Saçlı Pompadour

Bu ne kadar dengeli bir saç modeli. Yüksek hacimli düz teller ile birlikte bir tapınak soluyor. Tüm saç demeti, bir miktar saç mumu ile geri itilir. Mümkünse, böyle uzun bir sakala sahip olmak her şeyi dengeler ve pompadour’u iltifat eder..

İnce Yan Fırçalı Sivri Saç Çizgisi@figarosbarbershoplisboa

İnce Yan Fırçalı Sivri Saç Çizgisi

Bu gösterişli bir retro tasarım giymek her gün değil. Zaman zaman iyi bir rötuş gerektirecek tarzlardan biri olmak. Bu saç modelinin ekipmanı, konik soluk kenarları olan şık bir yan kısımdır. Ve son olarak, üst kısım biraz yan fırça ile vurgulanır. Ve işte gidiyorsun! 

Retro Klasik Tarak Üzerinde Damla Solması@m15berbershop

Retro Klasik Tarak Üzerinde Damla Solması

Bu nihai retro iş görünümüdür. Tıraşlı bir yan kısım ile klasik bir derinin solması. Şimdi, bu görünümü sallamak istiyorsanız, o zaman bir yan parça ile başlayın ve parçayı 0 boyutunda kesme makinesi kullanarak tıraş edin ve ardından klasik bir derinin solması üzerine tokatlayın. Bildiğin bir sonraki şey harikalar yarattığın.

Arkası Yaslanmış Kıvırcık Sakal@thecommodoreatl

Arkası Yaslanmış Kıvırcık Sakal

Bu, saç çizgisi gerileyen en keyifli saç modellerinden biridir ancak en iyi sonucu almak için gerçekten ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Buradaki anahtar, düzgün bir şekilde yapılmış dizilimler ve titizlikle sivrilen kenarlardır. Dul kadının zirvesinde patlayabilir, ancak biraz ürün ve patlama ile tüm tepeyi geri itin!

Uzun Saçak Kaybethttps://haircutinspiration.com/the-top-7-hairstyles-for-a-receding-hairline/

Uzun Saçak Kaybet

Sen misin Chris Evans? Bu, Chris Evans’a çok yakın ve biraz fasulye dökmek için bu saç modeli kolayca uygulanabilir. Üst saçı daha uzun ve yanları konik tutun. Ama bir not al, solmaz, bununla solmazız. Sırada biraz saç mumu ve saçakların dışarı sarkması için elinizi gevşekçe fırçalayın.!

Gavin Rossdale'in Öne ÇıkanlarıGavin Rossdale’in Öne Çıkanları

Gavin Rossdale’in Öne Çıkanları

Rossdale her zaman yeşil kalan bir isimdir. Bu, hacmi genel olarak oldukça uzun bir üst ve daha kısa kenarlarla tutmakla ilgilidir. Sonraki, onunla birlikte gelen üstteki vurgu. Üstteki ve yanlardaki düzensizliğe dikkat edin, bu kasıtlıdır ve bu tarzın gündelik görünmesini sağlar.

Temple Fade ve Side-Swept Long Quiff@oscarsandco

Temple Fade ve Side-Swept Long Quiff

Saklanmak istiyorsan bundan daha iyi bir numara yok. Kalın hacimli çok uzun ve yoğun üst. Hangi alttan kesilmiş konik ve cilt soluk tapınak eşlik ediyor. Üstteki kalın hacim, alın köşelerini gizlemeyi kolaylaştırır.

Konik İş Kesimi ve Sakal_AJR_photo / Shutterstock.com

Konik İş Kesim ve Sakal

Adam Levine ve George Clooney’nin bir kombinasyonunu hayal ettiniz mi? Merak ediyorsanız, sonuç bu! Bu fırçalama çok fark yaratıyor ve sakal onu dengeliyor ve o grimsi saçlar onu daha çok George Clooney yapıyor.

Tom Felton'ın Orta Dokulu Mahsul_ DFree / Shutterstock.com

Tom Felton’ın Orta Dokulu Mahsul_

İnce yan kısmı olan tarak iyi bir ışık aldı ve bir süredir moda oldu. Ve işte burada Tom, onu bir şampiyon gibi sallıyor. Şimdi, ya yapmak istersen? İşte tarif, Üst kısmı hala uzun olacak şekilde kenarları daraltın. Ancak fırça makası ile hacmi azaltın..

Kısa Kenarlı Daha Uzun Dalgalı Üstler@gwilymcpugh

Kısa Kenarlı Daha Uzun Dalgalı Üstler

Saç çizgisini geri çekmeye başladığımızda hepimizin sahip olmak istediği görünüm bu değil mi? Bu stil, hacim olarak oldukça yoğun olan yarı dalgalı saçların bir sonucudur. Sıradaki, hafif sivrilen açıkça tanımlanmış kenarlardır. Ve hepsini kontrol altında tutmak için, hepsini geri itmek için biraz saç mumu gerekir. Bazinga!

Solmuş Alt Kesimli Penye Geri İtilmiş@henlo_

Soluk Alt Kesimli Penye Geri İtilmiş

Bu kanat şeklindeki saç modeli kesinlikle sizi uçuracak. Tek ihtiyacınız olan, konik kenarları olan bir alttan kesilmiş bir uyuşturucu. Kenarlara her zaman bir solma ekleyebileceğinizi unutmayın, ancak bazen daha azı daha fazladır. Saçı tamamen geriye itmek için saç mumu kullanın.

Konik Kenarlı Klasik Penye Sırt@barbergreg

Konik Kenarlı Klasik Penye Sırt

Bu daha çok yarı van dyke sakallı ince bir Chris Evans görünümü. Bunun zaman zaman hacmi koruması gerekiyor, yoksa üst kısım takılmaya başlayacak ve bu da onu daha az temiz hale getirebilir. Köşeleri unutun ama üst kısmı kaygan olan konik solmaya bakın, tek kelimeyle harika!

Yan Fırçalı Konik Dalgalı Kalın Saç@jeremywexlerhair

Yan Fırçalı Konik Dalgalı Kalın Saç

Chris Pratt’e benzemiyor mu? Eh, çoğu benzer saç stilinden kaynaklanıyor. Bu, bir partide, bir tarihte veya bir toplantıda iyi çalışabilecek başka bir basit görünümlü kesim, adını siz koyun. Bu stile birleşik bir görünüm kazandıran net bir yan kısım yoktur. Ve her zaman olduğu gibi konik merak ediyor.

Pompa & Yönetmelik Karışımı@iisakkinummi

ponpon & Yönetmelik Karışımı

İnce saçların olduğunu düşünüyorsun ve bu bir serseri mi? Hayır, işte örnek! Yapmanız gereken tek şey, kademeli inişli, konik kenarları olan sert bir tarafla başlamaktır. Listede bir sonraki adım, üste çok fazla dokunmamak için yan fırçalamak. Ve biraz saç mumu her zaman yardımcı olur!

Yandan Sallanan İnce Saçlı Pocky Strand@kings_style1

Yandan Sallanan İnce Saçlı Pocky Strand

Bu, her köşede gördüğünüz başka bir saç kesimi değil. o kadar çok elementi var ki, insan saç çizgisinin uzaklaştığını bile fark etmiyor. Gizli sosu dökmeme izin verin, o şık konik solma ve yan kısım aynı anda ve açıkçası o yan fırçalanmış pocky iplikçik, tüm farkın olduğu yer burası..

Retro Sarışın Asılı Teller@loxam_barber

Retro Sarışın Asılı Teller

Rocky’nin saçını savurduğu ve hepimizin çenemizi düşürdüğü o bakışı hatırlıyor musun? Bu retro saç modeli aynı aileden geliyor ve düşen teller öyle. Üstte iyi bir hacme sahip konik kenarlara ihtiyacınız var, yandan fırçalanacak şekilde eğitilmiş ancak yerinde serbestçe asmak için gevşek!

Yan yanık solma ve Pompadour@joshcraig.hair

Yan yanık solma ve Pompadour

Ne farkettin? Evet, tam olarak bu. Tapınak mevcut değil ve tepenin çevresi çok fazla. Onları yerinde tutmak ve sola veya sağa sallamak için iyi bir saç balmumuna ihtiyacınız var. Pompadour, üste daha fazla hacim eklemeye ve köşe boşluklarını doldurmaya yardımcı olur.

Vurgulanan Quiff@iisakkinummi

Kendine Güvenen Parmak Fırçalanmış Sarışın Quiff

Bu tarz Fransızca konuşuyor mu? Bu, vurguları ve bir paltosu olan quiff’in klas ve kraliyet versiyonudur. Yanları çevirebilmeniz için sesi yanlarda, biraz daha üstte tutun. Ayrıca, ayırt edici kılmak için düşük anahtarlı bir yan kısım ekleyin.

Parlak Sarışın Fırçalama@anton_marchenko_

Parlak Sarışın Fırçalama

Bu stil için anahtar kelime, kademeli düşüşle birlikte kenarların daralmasıdır. Üst kısım kıvrılmış, parlak sarı boya ile fırçalanmış. Soluk, tapınağın gitmesiyle bariz bir şey değil. Temiz tıraş görünümü, çok şık ve modern görünmesini sağlar.

Hafif Fırçalanmış Kıvırcık Atkılı Üst@andrewthebarber316

Hafif Fırçalanmış Kıvırcık Atkılı Üst

Uni görünümleri asmak çok zor ama bu kesinlikle çocuk oyuncağı gibi görünüyor. Gündelik fırçalama, çok dengeli görünümün bunu mükemmel kıldığı gerçeğiyle birlikte çok fazla yapar. Bu, gündelik olmasına rağmen resmi durumlar için kullanılabilir..

Cilt Solması ile Yan Fırçalama@benji_thebarber94/Instagram

Cilt Solması ile Yan Fırçalama

Ekstra mil için yanlarda şık bir konik solma ile klasik yan fırçayı hoş geldiniz. Kadrolar çok detaylı ve o solmuş tapınak görünümü için o kenarlar soluk olacak şekilde oyulmuştur. Bu onu sakal için mükemmel bir giriş noktası yapar.

Atılmış Yarı Kıvrılmış Pocky Saç@travisantonyhair

Atılmış Yarı Kıvrılmış Pocky Saç

İnsanlar görebiliyorsa, saç çizgisi gerilemesi bir sorundur, bu, saç çizgisini kapatmanın klasik bir örneğidir. Yarı bukleler pocky fırfırlı doku, bu daha temiz görünüm için yanlarda bu solma ile oldukça moda..

Çekilmiş Kenarlı Retro Yan Süpürme@figarosbarbershoplisboa

Çekilmiş Kenarlı Retro Yan Süpürme

Bu saç modeli, farklı yönlerin harika bir birleşimidir. Üst tarafı yan süpürme olan soğuk ince kısım. Ayrıca, geri çekilen tarafı çok düşük anahtar yapar. Öte yandan şakak köpekbalığı yüzgeçli ve gerisi bu düzgün görünüm için temiz traşlı.

Cilt Solması ile Afro Üst@ virgiltb

Cilt Solması ile Afro Üst

Tüm uzaklaşan saç çizgileri, bunun gibi kötü değildir. Düz çizgili doku, ayrıntılara verilen önemden gelir. Bununla birlikte, üst kısım tamamen kontrol edilerek ve kısa bir fırçalama hissi ile kenarlar orta derecede soluktur..

Sharky Brush Up Fade@seuelias

Sharky Fırçalama

Gerçekten de saç çizginizin azalmasının artık onu şekillendiremeyeceğiniz anlamına geldiğini mi düşünüyorsunuz? Bunun ne kadar hoş göründüğüne daha yakından bakın, üst kısım kabarık dokuyla fırçalanırken kenarlar incelir ve ardından cilt soluklaşır, çok havalı!

Centilmen İkiz Yarık Sevişmek@seuelias

Centilmen İkiz Yarık Sevişmek

Bu şık görünümü kim sevmez, hem üst hem de yanlar hacimlidir ancak oldukça kontrollüdür. üst kısım şakak ile fırçalanmıştır, çift yarıklı tıraştır. Şakak solması da sakalı oyuna getirmeye yardımcı olur.

Kabarık Resmi Olmayan Kısa Yan Fırça@cresswellbarberco

Kabarık Resmi Olmayan Kısa Yan Fırça

Elbette önce güvenlik, ancak bu incelikli görünüme bir göz atın. Kenarların alt kısmı soluktur ve üst kısmı kabarık tüylüdür. Yan fırçası onu çok havalı yapıyor. Bu kaba orta solma, ona bu ekstra temiz çekiciliği ekleyen şeydir..

Temple Fade ile Yan Fırçalama@nomadbarberldn

Temple Fade ile Yan Fırçalama

Bunu gördükten sonra, saç çizgisinin çekilmesinin gerçekten bir sorun olduğunu mu düşünüyorsunuz? Üst kısım burada olduğu gibi, kenarları sivrilen ve o arsız şakak solmuş olan inanılmaz bir şekilde yan fırçalanmış. Solma, görünümü dengelemeye yardımcı olan bir sakal için yol açar.

Pocky Sharp Dizilimi ile Temple Fade@seuelias

Pocky Sharp Dizilimi ile Temple Fade

Pocky kadroları her zaman harika bir fikirdir, ancak burada sadece bu değil. Üst kısım ince afro saçlı uzun ve şakak soluyor. Bu aynı zamanda sevişme olarak nitelendirilir ama çok kontrollü bir.

Klas Zencefilli Yan Kısım@linus_jasper

Klas Zencefilli Yan Kısım

Köklere geri dönersek, bu çok klasik bir görünüm. Üst kısım, bazı yan fırçalarla yan kısımlara ayrılmıştır, bu ince kısım ile eğlenceli hale getirir, yan kısım da her şeyi retro yapar. Yan taraftaki konik, dikkati üste iter.

Şakak Solması ile İnce Saç Yan Fırça@cutsbyerick

Şakak Solması ile İnce Saç Yan Fırça

Temple Fade çok süslü ve doğru yapıldığında. Tıpkı bunun gibi, üst kısım, aynı zamanda bir damla solma dokusuna sahip olan, yüksek ila orta ila düşük solma ile yan fırçalanmıştır. İyi bir tüye sahip olmak iyi bir tüy verir.

Temple Fade ile Vurgulanan Fırçalama@staygold31

Temple Fade ile Vurgulanan Fırçalama

Uzaklaşan saç çizgisi, saçınızı taramamak için iyi bir bahane değildir. Buradaki fırça, kenarları sivrilen ve arsız bir şakak solması olan şakak, onu ince yapan şeydir. Vurgu, saç stilinin iyi görünmesini sağlar.

Kaygan Fırçalanmış Quiff@kaidenfayhair

Kaygan Fırçalanmış Quiff

Quiff, genellikle kenarları konik soluk olan açık bir pompadour’dur. Bu saç stilini çok düzgün yapan şey solmadır ve solma oldukça yüksek başladığında saç çizgisinin uzaklaşan köşeleri bile fark edilmez..

O Köşeyi French Crop ile örtün@xbigwesx

O Köşeyi French Crop ile örtün

Saç çizgisi çekilmesi oldukça yaygın bir sorundur ancak çözümler oldukça çok yönlüdür. Bu, şık bir yarık tıraş ile alttan kesilmiş konik soluk kenarları olan zarif bir fransız mahsulüdür..

İnce Saçları Soldurarak Fırçalayın@kaidenfayhair

İnce Saçları Soldurarak Fırçalayın

İki şey, fırçalama ve o yoğun görünüm stili oluşturuyor. Şaka bir yana, temiz görünümle, çentiği hafifçe üstte, bu konik solma ile temiz bir görünümle tüm mantıklı. Üst kısım ince saç ancak kalın hacimlidir, bu nedenle dikkat.

Daha Uzun Saplı Katmanlı Yan Fırça@ryancutshair

Daha Uzun Saplı Katmanlı Yan Fırça

Yan fırçalar oldukça temiz ama bu, hepsinin en havalısı. Özellikle katmanlar ve daha uzun tapınak ile 70’lerin retro görünümlerinden bazılarına sahiptir. Düzgün tıraş görünümü, dikkati zirveye taşır.

Konik Kenarlı Katmanlı Fırçalama@adhbrand

Konik Kenarlı Katmanlı Fırçalama

Neredeyse saç çizgisini unutturacak çok düzgün bir yaklaşım. Bununla birlikte, temiz görünüm, katmanlı fırça ile arkadaşıdır, onu çok farklı ve temiz kılar. Yan tarafta konik ve işte orada!

Konik Solmaya Sahip Puffy Pompadour@tolgs__berber/Instagram

Taper Fade ile Puffy Pompadour

Doğru yapılırsa saç çizgisinin çekilmesi modaya uygun bir moda olabilir. Bu, kenarları konik soluk olan şişirilmiş bir pompadour. Buradaki soluk, görünümü bir çentikle temiz hale getirir.

İnce Saç Küçük Puf@travisantonyhair

İnce Saç Küçük Puf

İnce saçlar küçük kabarıklıkları oldukça iyi yapar ve bu en iyi örnektir. Kenarlar oldukça iyi bir şekilde inceltilmiş ve dikkati kısa çizgiye çekmek için hacmi azaltılmıştır. Sakal, görünümü oldukça ince ama iyi destekler.

Fırçalama artı İnce Kıllı Kefal@marcovfialho

Fırçalama artı İnce Kıllı Kefal

Saç dökülmesinin sizin için şekillendirmenin sonu anlamına geldiğini düşündüyseniz, yanılmıyorsunuz, kesinlikle yanılıyorsunuz. Bu, doğru şekillendirildiğinde azalan saç çizgisinin bu fırçalanmış kefal gibi harikalardan daha fazlasını yapabileceğine bir örnek..

Damla Konik Solması ile Kalın Dul'un Zirvesi@evandellbespokebarber

Damla Konik Solması ile Kalın Dul’un Zirvesi

Stilistiniz oyunu nasıl doğru oynayacağını biliyorsa, saç çizgisinin azalması o kadar da kötü bir anlaşma değil. İnce sert kısım, yanlar ve üst kısım arasında iyi bir ayırıcıdır ve bu arsız düşen konik solma her şeyi oldukça düzgün yapar!

Kalın Sakallı Uzun Yan Bölmeli ÜstAmir Bajric/ Shutterstock.com/ Shutterstock.com/ Shutterstock.com/ Shutterstock.com

Kalın Sakallı Uzun Yan Bölmeli Üst

Üst kısım ne kadar uzun olursa, kısım daha iyi olur. Buradaki yan kısım, kurtarmaya gelen ince sert kısım ile gösterinin en önemli kısmı. Kenarlar incelir ve sakalın içine iyice karışması için üzerlerinde iyi bir hacme sahiptir..

Kabarık Quiff ile Alttan Kesilmiş Yan Kısım@dziki_barber_barbershop

Kabarık Quiff ile Alttan Kesilmiş Yan Kısım

Saç çizgisi biraz abartılı olsa da, günü güzelleştiren kısa tüylülüktür. Mükemmel kabarık üst sadece izlemek için harika bir manzara. Kenarlar, çok temiz ve zarif bir görünüm elde etmek için düzgün bir sakal karışımıyla solmuş, yandan ayrılmış koniktir.

Taper Fade ile Serbest Düşüş Fırçalayın@ cutsbydk

Taper Fade ile Serbest Düşüş Fırçalayın

Buradaki fırça, üstte serbest düşen telli bir dokuya sahip oldukça sıradan. Konik solma ve soğuk yaklaşımı ile kenarlar oldukça minimaldir. Temiz tıraş, yanlarda neredeyse mükemmel bir solma ile düzgün görünümü geliştirir.

Temple Fade ile Kalın Hacimli Pompadour@venturegroomingco

Temple Fade ile Kalın Hacimli Pompadour

Kalın pompadourlar, özellikle bu şekilde doğru yapıldığında her zaman dikkat çeker. Üst kısım kabarık ancak idare edilir ve yanlar maksimum kontrol için inceltilir ve geriye doğru itilir. Tapınak o düzgün görünüm için soldu.

İnce Saç Yan Süpürme@figarosbarbershoplisboa

İnce Saç Yan Süpürme

İnce saçın bir avantajı vardır, bu da yoğun hacimle eşleştirildiğinde muhteşem görünmesini sağlar. Yanlar çok itilmiş bir stil ile katmanlı. Bu tarzdaki yan süpürme, görünüme sadece iyi bir retro dokunuş.

Düşük Solmaya Sahip Geri İtilmiş İnce Teller@nickbarford

Düşük Solmaya Sahip Geri İtilmiş İnce Teller

Saç çizgisi oldukça gergin olsa da geriye itilen teller süslü olanlardır. Kenarlar incelir ancak oldukça iyi harmanlanır, böylece ekstra bir katman kayganlığı ekleyen arsız bir orta solma ile hala sağlıklı bir görünüme sahiptir..

O Bıyık ve Dul'un Zirvesini Geri Çekti@blackfishbry

O Bıyık ve Dul’un Zirvesini Geri Çekti

Bu haydut görünümü, özellikle bu arkaya itilmiş üst ile eşleştirildiğinde oldukça egzotik. Yanlardaki solma oldukça düzgün bir hareket ve bıyık ona ekstra dokunuş katıyor.

Orta Solma ile Blonde Widow's Peak@chadius_maximus

Orta Fade ile Blonde Widow’s Peak

Zarif olmak söz konusu olduğunda daha az şey daha fazladır. Onu gördüğümüz gibi, üst kısım geriye itilmiş ve ince dokulu iplikler olduğu için, üst kısım minimum tüylenme ile geri itilmiştir. Kenarlar daha sonra daha da şık bir hacim için incelir ve ardından ortadan soluklaşır.