Yuvarlak Yüzlü Erkekler İçin 20+ Seçilmiş Saç Kesimi

Tüm yüz şekilleri arasında yuvarlak şekil, üzerinde çalışılması en zor olanlardan biri olabilir. Hiçbir şekilde kötü bir yüz şekli değil, ancak yuvarlak yüzlü erkeklerin seçecekleri daha az stil var (oval veya kare yüzlü erkeklerin aksine).

Adam Scott yuvarlak yüz yüksek hacimli fırçalanmışDFree / Shutterstock.com

Ancak yuvarlak yüzlü erkekler için harika saç kesimleri bulmak düşündüğünüzden daha kolay. Ama önce yuvarlak bir yüze sahip olup olmadığınızı belirlemelisiniz ve eğer öyleyse, anlamanız gereken bazı önemli stilistik noktalar var..

Yuvarlak bir yüzünüz varsa, diğerlerini kucaklarken bazı stilistik unsurlardan kaçınmak isteyeceksiniz.. Anahtar, toplu işlemden kaçınırken hacim eklemektir. Hacim eklemek, yüzünüze daha fazla boyut katacak ve onunla çalışmak için daha fazla açı sağlayacaktır..

s_bukley / Shutterstock.com

Orta kısımlardan ve şakaklara doğru giden uzun saçlardan kaçının, çünkü bu unsurlar yüze genişlik katar. Ayrıca kafanıza daha fazla yuvarlaklık kattıkları için vızıltılardan kaçınmak isteyeceksiniz. Ve eğer uzun saçı seviyorsanız, fazla uzatmayın, çünkü uzun saç da genişlik katacaktır..

Buradaki fikir, saçın yanlarda daha kısa ve üstte daha uzun olmasıdır. Üstteki saçlar iyi bir hacme sahip olmalı ve yukarı doğru şekillendirilmelidir. Sezgisel olarak, alttan kesmeler her zaman yuvarlak yüzlerle çalışmaz. Aslında yuvarlaklığı vurgulayabilirler, bu nedenle bir alttan kesme seçmemenizi öneririz..

Zach Galifianakis - Yuvarlak Yüz - Yan Kısım Saç ModeliZach Galifianakis Part Hairstyle, kredi: DFree / Shutterstock.com

Ne arayacağınızı öğrendikten sonra yuvarlak bir yüz için şık saç kesimleri bulmak çok kolay. Yuvarlak yüzlü erkeklere yönelik bu saç kesimleri size ilham verecek ve sevdiğiniz bir stile yönlendirecek bir rehber. Asimetrik yan parçalı bir pompadour gibi bazı stilleri karıştırıp eşleştirmeyi deneyin.

Şüphe duyduğunuzda, üst ve kısa kenarlarda ekstra uzunluk isteyin. Onu değiştirebilir ve istediğiniz şekilde şekillendirebilirsiniz. Ve her zaman olduğu gibi, mümkün olan en doğru kesimi elde etmek için berberinize veya stilistinize fotoğraf çektiğinizden emin olun..

Yüzünüze açı ve boyut ekleme hakkında daha fazla fikir için aşağıdaki galerimize göz atın:

Justin Timberlake - Yuvarlak Yüz - Yüksek Hacimli Saç ModeliFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Yüksek Hacimli Saç Kesimi

Her şey adı üstünde! Dikey saç kesimi sizin için uygun değilse, yüksek hacimli saç kesiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Dikey saç kesimi gibi, bu stil diğer saç kesimlerine de uygulanabilir, bu nedenle farklı kombinasyonları deneyin..

Nasıl Kesilir – Bu, aldığınız saç kesiminin türüne tamamen bağlı olmayan başka bir saç modelidir. Hacim için gittiğinizden en az 3 inç saç isteyeceksiniz, ancak saçınız ne kadar uzunsa, o kadar fazla potansiyel hacminiz olur. Nasıl Tarz Yapılır – Mümkün olan en fazla hacmi elde etmek için kullanabileceğiniz birkaç saç hilesi vardır..

Saç kurutma makinesiyle şekillendirmek, saçınızdan daha fazla hacim elde etmenin kesin yoludur. Ürünü uyguladıktan sonra saçınızı yukarı doğru fönle kurutun..

Unutmayın, saçınızın hafif nemli olması saçınızın daha kolay hareket etmesine yardımcı olacaktır. Hacim elde etmenin bir başka yolu da saçınızda doku oluşturmaktır. Saçınıza ekstra kilometre katmak için fön çekmeden önce saçınızı tarayın.

Yuvarlak Yüzlü Erkekler İçin Saç Modelleri -Asimetrik Saç Kesimi

Asimetrik Stil

Asimetrik bir stil, saçınıza boyut ve derinlik katarken aynı zamanda güçlü bir görsel ilgi noktası yaratır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda asimetrik kesim ve stil var. Asimetri kavramını yukarıda belirtilen yan kısma uygulamak önemlidir..

Saçınızı ortadan bir veya iki santim uzağa (her iki tarafa) ayırarak yüzünüzün yuvarlaklığını vurgulayacaksınız. Kısa kenarlar da buna yardımcı olur (ancak simetrik kenarlar öneririz). Nasıl Kesilir – Asimetrik stiller için birçok seçeneğiniz var. Bazıları vahşi ve şıkken diğerleri daha sade ve klas.

Genellikle yanlar ve arka kısımlar normal, üst kısım ise asimetrik olarak kesilir. İyi bir stilistle çalışmak ve peşinde olduğunuz stilin resimlerini sağlamak önemlidir. Asimetrik saç kesimleri daha trend saç modelleri olduğundan, iyi bir erkek kuaförüne gitmenizi öneririz (geleneksel bir berber değil).

Nasıl Tarz Yapılır – Seçtiğiniz asimetrik saç kesiminin yoğunluğuna bağlı olarak, farklı saç ürünlerine ihtiyacınız olacak. Daha tonlu bir stille giderseniz, orta tutuşlu pomad veya jel iyi çalışmalıdır..

Daha uç stiller için şekillendirici kremler, cilalar ve macunlar gibi diğer ürünleri incelemeniz gerekir. Bunlar, daha ince ayrıntıları kaybetmeden canlı bir stili korumanıza izin verecektir..

Hunter Hayes'in Dikenli Fırçalanmış Saç ModeliKathy Hutchins / Shutterstock.com

dikenli

Hacim eklemek için keskin bir yol arıyorsanız ancak sahte şahin stilinden hoşlanmıyorsanız, saçınıza biraz sivri uç eklemeyi deneyin. Dikkat çekici bir tarz ama kesinlikle herkese göre değil.

Saçınızı diken diken dikenleri dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Bu, uzun sivri uçlara veya daha dağınık, karışık sivri uçlara neden olabilir. Nasıl Kesilir – Sahte şahin gibi, dikenli bir stil belirli bir saç kesimi gerektirmez. En önemli faktör uzunluktur..

Daha dramatik, göze çarpan sivri uçlar istiyorsanız, daha uzun bir saç kesimi isteyeceksiniz. Daha ince sivri uçlar istiyorsanız, daha kısa bir kesim yapın. Birçok saç kesimi iyi bir şekilde çivilenebilir, böylece yan kısım gibi bir şey alabilir ve ardından onu çivileyebilirsiniz..

Stil Nasıl Yapılır – Stil süreci çok önemlidir. Sıkı tutuşlu bir saç ürünü isteyeceksiniz; Çoğu erkek için orta boy bir pomad işinizi görecektir. Bu en iyi düz (veya düzleştirilmiş) saçlarda işe yarar.

Ürünü saçınıza uygulayın ve parmaklarınızı saçlarınızdan geçirerek veya tarak kullanarak dağıtın. Ardından, sivri uçları oluşturun. Daha kısa sivri uçlar için saçınızın küçük bir kısmını alın ve yukarı doğru şekillendirin..

Daha uzun sivri uçlar için saçınıza bölümler halinde yaklaşmanız, saçınızı kravat veya tokalarla bağlamanız gerekir. Kökten başlayarak ve yukarı doğru şekillendirerek her seferinde bir bölüm üzerinde çalışın.

pompadour solmasıkaynak

Klasik pompadour

Pompadour’un kaygan sırtlı stili, onu yuvarlak yüzlü erkekler için en moda saç kesimlerinden biri yapıyor. Uzun pompadourlar özellikle idealdir çünkü saçınıza bir ton hacim katarlar..

Daha kısa pompadourlar, saç kesimi kısıtlamalarınız varsa (örneğin bir iş yerinde) veya sadece daha kısa stili seviyorsanız da işe yarayabilir..

Nasıl Kesilir: Kenarlar herhangi bir jilet uzunluğu ile vızıldamalıdır – kısa pompadourlar için #2 veya #3 ve daha uzun stiller için #4 veya #5 öneririz. Saçınızın üst kısmı en az 3 inç olmalıdır, ancak daha uzun olabilir. Saçlarınız da inceltilmeli, böylece boynunuza dökülebilir..

Nasıl Tarz Yapılır: Pompadour’un şekillendirilmesi 3 adımlı bir işlemdir. İlk olarak, nemli saça birkaç kepçe pomad uygulayın. Saçınızı geriye doğru tarayın (boynunuza kadar), pomatı eşit şekilde dağıtın.

İkincisi, eğer bir rol istiyorsanız, şimdi bir tane yapmanın tam zamanı. Üçüncüsü, başın önündeki saçları kaldırmak için tarağı kullanın. Yuvarlanma hareketi kullanarak yukarı ve geriye doğru kaldırın. Daha fazla hacim için pompadour’unuzu yukarı doğru fönle kurutabilirsiniz..

Bir pompadour’u kesme veya şekillendirme hakkında daha fazla bilgi edinmek için pompadour saç modeli kılavuzumuza göz atın..

Yan Kısmı Erkek Saç Modeli Kırmızıkaynak

Yan parça

Yan kısım, yuvarlak yüzlü erkekler için belki de en esnek saç kesimlerinden biridir. Neredeyse tüm kıyafetleri ve kişisel stilleri tamamlayan zamansız bir görünüm verir..

Ayrıca, pompadour veya temel yuvarlak yüz saç kesimi gibi bu listedeki diğer stillerle de eşleştirilebilir. Zevkinize göre ayarlayabileceğiniz çok yönlü bir konsept.

Nasıl Kesilir – Yan kısım, elde edilmesi kolay, evrensel olarak tanınan bir saç kesimidir. Ayrılmayı kolaylaştırmak için başınızın üstünde yaklaşık 2 ila 4 inç saç isteyeceksiniz..

Kenarlar vızıldamalı ve tam bıçak uzunluğu size kalmış (#3 ila #6’yı öneririz). Ayrıca, yanlarda bir konik (solma olarak da bilinir) ve konik bir yaka isteyin..

Nasıl Tarz Yapılır – Orta tutuşlu bir pomada ihtiyacınız olacak. Nemli saçınıza uygulayın. Ne kadar çok pomad kullanırsanız saçlarınız o kadar parlak görünür.

Ardından, parçanızın hangi yöne gitmesini istediğinize bağlı olarak başınızın solunda veya sağında bir nokta seçin..

Bu noktaya kadar tüm saçlarınızı geriye doğru tarayın. Ardından yanları aşağı doğru tarayın. Gerekirse biraz saç spreyi ekleyin ve işiniz bitti.

Yuvarlak yüz için Sebastian Stan yüksek hacimli dikenli saç modelis_bukley / Shutterstock.com

Dikey saç kesimi

Daha keskin kesimlerden biri olan dikey saç kesimi, hacim ve daha fazlasını elde etmenin kesin bir yoludur. Bunu yapmak için biraz yüksek kaliteli pomad veya balmumuna ihtiyacınız olacak, ancak aradığınız görünüm buysa buna değer..

Dikey stil, çeşitli saç kesimleriyle de kullanabileceğiniz bir şeydir. Denemeyi deneyin ve neyi sevdiğinizi görün.

Nasıl Kesilir – Dikey saç kesimi tamamen stilde olduğundan, çok çeşitli saç kesimleriyle dikey bir görünüm elde edebilirsiniz. Dikey saç kesimini günlük tarzınız olarak kullanmak istiyorsanız standart bir saç kesimi almanızı öneririz; yani, üstte uzun ve yanlarda kısa.

Alttan kesilmiş ve yan kısım saç kesimleri bu kategoride iyi seçeneklerdir..

Nasıl Şekillendirilir – İyi tutuşlu bir pomata (ve belki biraz saç spreyine) ihtiyacınız olacak. Ürünü nemli saçınıza uygulayın, ardından şekillendirmeye başlayın. Saçı dikey yönde kıvırmak için parmaklarınızı veya tarak kullanabilirsiniz. Özellikle uzun bir stil için gidiyorsanız, biraz saç spreyi ile bitirebilirsiniz..

Yüksek Hacimli FırçalamaKredi bilgileri: Ryan Cullen

sahte şahin

Daha maceracı saç stillerini seviyorsanız, sahte şahin güzel bir seçimdir. Bu size inanılmaz bir hacim verecek ve yüzünüze açılar katacaktır..

Bu kesimi elde etmek için resimleri deneyimli bir stiliste göstermenizi öneririz. Pompadour gibi, sahte şahini tercihinize bağlı olarak daha aşırı veya daha muhafazakar olacak şekilde değiştirebilirsiniz..

Nasıl Kesilir – Sahte şahinler açıkça herhangi bir belirli uzunluk veya kesim türü gerektirmez. Bununla birlikte, iyi, dikkat çekici bir sahte şahin şekli elde etmek için orta uzunlukta saça (en az 3-4 inç) ihtiyacınız olacak..

Yanlar ve arka kısımlar daha kısa olmalı, ancak tam uzunluk size kalmış. Arka ve yanlardaki saçlar ne kadar kısa olursa, sahte şahin o kadar çok öne çıkar..

Nasıl Tarz Yapılır – Hazırda bazı saç ürünleri bulundurun. Pomad, jel veya balmumu kullanabilirsiniz, ancak seçtiğiniz ürüne iyi ve sıkı bir şekilde tutunduğundan emin olun..

Ürünü nemli saça uygulayarak başlayın. Taraklayın, ardından başınızın üstündeki saçları düz bir şekilde yukarı doğru tarayın. Saçları birbirine bastırarak sahte şahin şeklini oluşturun. Dilediğiniz gibi sivri veya başka süslemeler ekleyin.

Tom Hardy sakallı saç modelini geriye doğru kaydırdıTinseltown / Shutterstock.com

Sakal

Bu teknik olarak bir saç modeli, başınızın üstündeki saç olmasa da! Kuralları biraz esnetirken, özellikle yuvarlak görünümlü bir sakaldan kaçınıyorsanız, sakal yüzünüze hoş bir görsel kontrast katabilir..

Nasıl Kesilir – Bu kısım kolaydır––sadece sakalınızın uzamasına izin verin!

Nasıl Tarz Yapılır – Artık sakalınızı düzeltebilir ve şekillendirebilirsiniz. Harika bir seçenek, çok köşeli ve köşeli görünen sert çizgilere sahip yakın kesilmiş bir sakaldır. Bu, yüzünüzün yuvarlaklığını dengeleyecek ve daha fazla boyut katacaktır..

Yüksek Hacimli Düz Üst ve Solmaya@aaron_kiely_hair

Yüksek Hacimli Düz Üst ve Solmaya

Bu ikonik ellili saç modeli, yuvarlak yüzlü erkekler için harika bir saç modeli çünkü yüzünüze keskin açılar katıyor ve bu da daha dolgun olmasına yardımcı oluyor..

Bununla birlikte, düz üst sizin tarzınız olmayabilir ve çok yönlü yüzlerle çalışmaz. Ama beğendiyseniz ve işinize yarayacağını düşünüyorsanız, o zaman şanslısınız çünkü elde edilmesi kolay bir tarz..

Nasıl Kesilir – Yanlar ve arka kısımlar oldukça kısa bir kesme ayarı kullanılarak kesilmelidir (2 numaradan 4 numaraya kadar iyi bir aralıktır). Düz bir yüzey oluşturmak için saçınızın düz bir çizgide kesilmesini isteyin..

Ardından, stilistiniz tüm saçınızı kaldırmalı ve başın üzerinde düzlük oluşturmak için tarak üstü kesme tekniği kullanmalıdır. Saçınız tepenize yaklaştıkça kısalmalıdır..

Nasıl Şekillendirilir – İyi bir saç mumu veya jeli, düz tepeli saç kesiminin en iyi şekilde görünmesine yardımcı olur. Ürünü nemli saça uygulayın, ardından saçınızı yukarı ve geriye doğru fırçalayın veya tarayın.

doku ile sarışın açısal saçak@aaron_kiely_hair

açısal saçak

Saçınızın ana özelliği olarak bir püskül olmasını seviyorsanız, kesinlikle köşeli bir püskül kullanmak isteyeceksiniz. Açılar yüzünüze ekstra bir boyut katmanı ekleyecek ve yuvarlaklığını azaltacaktır..

Daha uzun ve yuvarlak bir yüze sahipseniz bu model özellikle size çok yakışacaktır çünkü püsküller başınızın daha kısa görünmesine yardımcı olacaktır..

Nasıl Kesilir – Yanları ve arkası beğeninize göre kesilebilir. Şüpheniz varsa, 4. saç kesme makinesiyle (yaklaşık yarım inç saç) başlayın ve oradan yukarı veya aşağı gidin.

Tabii ki, önemli olan kısım saçaktır. Berberinize kaküllerinizi belli bir açıyla kesmesini söyleyin ve uzunluklarında değişiklik isteyin. Sonuç, iyi yıpranmış veya dağınık görünen biraz asimetrik, dağınık bir saçak olmalıdır..

Stil Nasıl Yapılır? – Açısal bir saçak, bir stilden daha çok bir öğe olduğundan, teknik olarak herhangi bir stil gerekli değildir. Bununla birlikte, saçaklarınızı yerine sabitlemek için biraz hafif jel veya balmumu kullanabilirsiniz..

Aksi takdirde, saçınızı başka herhangi bir stilde yaptığınız gibi şekillendirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için köşeli saçak saç kesimi kılavuzumuza göz atın.

yan süpürme

Yan süpürme patlamaları

Bu stil, üçüncü bir seçenek oluşturmak için yan kısmın unsurlarını ve köşeli saçak saç stillerini ödünç alır. Yandan kavisli kaküller yüzünüze asimetri katacak ve size esnek bir stil kazandıracaktır..

Nasıl Kesilir – Her zamanki gibi, yanlar ve arka kısımlar kısa kesilmelidir, ancak tam uzunluk size kalmış. Saçak burada önemli olan kısım.

Kaküllerin uzunluklarında bir miktar değişiklik olmasını isteyeceksiniz ve görünümü beğendiyseniz dalgalı bir saçak bile kullanabilirsiniz. Önemli faktör, bir tarafa süpürebileceğiniz biraz uzun patlamalara sahip olmaktır..

Nasıl Tarz Yapılır – İyi yandan süpürülmüş patlamalar elde etmek için herhangi bir şekillendirici ürüne ihtiyacınız olmayabilir. Saçaklarınızı her iki tarafa doğru tarayın veya karıştırın. Gerekirse, yerine sabitlemek için biraz jel, balmumu veya saç spreyi ekleyin..

Garrett Clayton'ın Yan İnce Saçını SüpürdüFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Garrett Clayton’ın Tarafı Süpürüldü

Bu uzun, yandan süpürülmüş stil, biraz şampuandan ve belki de biraz saç spreyinden fazlasına ihtiyaç duymaz. Ama Garrett’ın yuvarlak yüzü için harikalar yaratıyor, değil mi??

Daniel Radcliffe tarağıJStone / Shutterstock.com

Daniel Radcliffe Tarak Üzerinde

Daniel Radcliffe’in tarağı, gelişigüzel yüz kıllarına rağmen çok şık görünüyor. Saç çizgisindeki küçük bukleleri seviyoruz – yuvarlak yüz şekliyle nasıl göründüğü konusunda sevimli bir şey var.

yuvarlak yüzlü erkekler için saç modelleri-2-anthonythebarber916@anthonythebarber916

kısa

Alçakgönüllü quiff, çok güçlü olmadan yüzünüze yükseklik katmanın harika bir yoludur. Yanlarda basit bir vızıltı sadece etkiyi arttırır.

yuvarlak yüzlü erkekler için saç modelleri-anthonythebarber916@anthonythebarber916

alttan kesme

Bir alt kesim için en büyük satış noktalarından biri, yuvarlak olsun ya da olmasın herhangi bir yüz şekline yakın çalışacak olmasıdır. Yukarıdaki gibi, ek bir vuruş için yanları vızıldayarak veya sivrilterek.

sarı saçlar tarandıVoyagerix/Shutterstock.com

kısa

İşte ciltle kesilmiş kenarlar olmadan eşit derecede iyi çalışan başka bir tüyo. Buradaki pürüzlü çizgiler, yuvarlak bir yüzle güçlü bir görünüm oluşturur, ancak kısa saç stilinizi size nasıl yakışıyorsa ona göre şekillendirirsiniz..

daha uzun Sezars_bukley / Shutterstock.com

daha uzun Sezar

Sezar kesimi binlerce yıldır denendi ve test edildi – kelimenin tam anlamıyla. Bu ultra basit stil, güzel görünümünü bu darmadağınık buklelerde bulur ve Renner’ın bebek yüzünde harika bir şekilde çalışır..

yuvarlak yüz geriye doğru kaymış alttan kesilmişAndrey Arkusha/ Shutterstock.com

Slicked Back Undercut

Bu kaygan arka alt kesim, yuvarlak yüz dostu listemize modern bir ektir. Hem gündelik hem de resmi durumlar için mükemmeldir ve kişiselleştirme için harika çalışır.

Tammer Hassan geri çekildiFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Geri Kaygan

Bu ağır kaygan sırt stilinin mafya için ayrıldığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Biraz eskimiş gibi görünebilir, ancak odaya eski zamanlardan bir ders getirmek isteyip istemediğinizi düşünmeniz gereken bir şey..

Fırçalanmış Klasik Konik Saçkaynak

yan süpürme

Hangi uzunlukta olursa olsun düz, yandan süpürülmüş bir kesim, herhangi bir yuvarlak yüze sığabilir. Ne kadar stilin gerekli olduğuna karar vermek size kalmış.

Nick Jonas'ın Buzz Cut'ıKathy Hutchins / Shutterstock.com

Nick Jonas’ın Buzz Cut’ı

Jonas’ın vızıltı kesimi havalı ve canlandırıcı bir şekilde kolay. Sakallı veya sakalsız giyin ve yüz şekliniz için yakışıklı, az bakım gerektiren bir görünüme kavuşun..

Jeremy Renner'ın Dikenli Alt KesimiFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Jeremy Renner’ın Dikenli Alt Kesimi

Geri süpürürken o günler için dikenli bir alt kesime güvenin, bunu yapmaz. Farklı, ama tamamen kabul edilebilir ve daha da ilginç. Yuvarlak bir yüz şekli için mükemmel olduğunu söylemiş miydik??

Soluk Modern Fransız Mahsul@domthebarberian

Soluk Modern Fransız Mahsul

French Crop’u basit seksiliği nedeniyle seviyoruz, ancak aynı zamanda tercihlerinize göre ince ayar yapmak için mükemmel bir stil. Bu özel görünüm için sadece dağınık sivri uçlar ve konik bir solma ekleyin.

Kevin Connolly dokulu saçTwocoms / Shutterstock.com

Dalgalı Üst

Dalgalı top, saçlarıyla çok uğraşıyormuş gibi görünmek istemeyenler için harika. Gevşek görünüyor. Dağınık görünüyor. Yuvarlak bir yüzle şık görünüyor.

Alttan Kesilmiş Kaygan Sırt derisi Soluk

kaygan alt kesim

Bu saç kesimi birçok dünyanın en iyisine sahip. Düşük solma, gri saçlı keskin görünüyor. Kaygan görünüm, iş anlamına gelir. Ve çok modern görünmesi için yeterli hacim var.

açısal saçak@travisantonyhair tarafından

açısal saçak

Burada sağa giden köşeli saçak, sizi her zamankinden daha akıllı ve arkadaş canlısı gösterebilir. Yuvarlak bir yüzle, köşeli saçak onu taze tutar.

Büyük Yüzler İçin Dalgalı Yan Süpürmeli Saç Modeli@barbergreg

Dalgalı Yandan Taranmış Saç Modeli

Birçok insan için kısa dalgalar doğal olarak gelir. Diğerleri için dalgalar, fırça ve saç kurutma makinesi arasında bir sanat eseridir. Yuvarlak yüz ve uygun solma ile dalgalar doğru.

Yüksek Solma ve Dokulu Açısal Saçak@ryancullenhair

Yüksek Solma ve Dokulu Açısal Saçak

Kesinlikle, 2020’de aranacak bir saç kesimi, yüksek kesim mükemmel bir çizgiye dönüşüyor. Köşeli saçaklara doku eklemek ve çok sayıda ürün, bu görünümün gelecekten olmasını sağlar.

Sezar Mahsul@dylanportner

Sezar Mahsul

Geldim, gördüm, Sezar ekinini fethettim! Bu saç kesimi, tüm ekstra mücadeleleri öne doğru iterek yuvarlak yüzü gerçekten oynuyor. Kalın sakal ve diğer yöne giden kaş çizgisi kesinlikle moda.

Hacimli Fırça Sırtı@dylanportner

Hacimli Fırça Sırtı

21. yüzyılda erkeklerin saçlarını kullanmanın birçok yeni yolu var. Bir ton hacim eklemek ve geri fırçalamak, eski kayganlığın yeni versiyonudur. Yuvarlak yüzü çevreleyen kalın kenarlar ve sakal

İnce Sert Parça@russ_thebarber

İnce Sert Parça

Bazen kuaförden yeni gelmiş gibi görünmek istersiniz. İnce sert kısmı ile bu saç kesimi, en sevdikleri stilistle saç randevularından yeni gelmiş gibi görünüyor..

Süper Şık Konik Soluk Stil@aluppercut

Süper Şık Konik Soluk Stil

Cilt solması sonsuza kadar olmuştur ve daha uzun yıllar da olacaktır. Üstte sivrilen şık kısım, yuvarlak bir yüzün biraz daha az tıknaz ve daha şık görünmesini sağlar.

Kıvrılmış Üst ve Konik Soluk Kenarlar@barberiaharo

Kıvrılmış Üst ve Konik Soluk Kenarlar

Ne yazık ki, saç maşası saç modasının erkek tarafına pek geçmedi, ancak bukleleri olanlar için bu harika bir seçenek. Ortada kıvırcık bir sahte şahin ile konik soluk kenarlar yuvarlak yüze iyi uyuyor.

Konik Kenarlı Düzgün Fırçalama@bern_cuts

Konik Kenarlı Düzgün Fırçalama

Yuvarlak yüzlü erkeklerin saç bakımına çok az zaman harcadıkları gibi görünmek istediklerini hiç fark ettiniz mi? Bu fırçalama işlemi hızlı ve kolaydır, ayrıca iyi bir genel görünüm için yüzü biraz inceltir.

Alttan Kesilmiş ve Kıvırcık Orta Mahsul@klipperkem

Alttan Kesilmiş ve Kıvırcık Orta Mahsul

2020 kesinlikle ıslak görünümün yılı. Yuvarlak yüzlü erkekler için daha da fazla. Bu alt kesim iyi aşınmış ve üst kısımdaki ıslak, kıvırcık orta kesim, gözlerin doğrudan oraya gitmesini sağlıyor.

yuvarlak yüzlü erkekler için saç modelleri@blackfishbry

Şık Yan Parça

Bu, 2020’den biraz daha fazla Mad Men. Ancak kalın çizgi, bu kesimi 21. yüzyıla getiriyor ve yuvarlak yüze çok yakışıyor..

Kısa Yan Fırçalama@jayetothekaye

Kısa Yan Fırçalama

Yuvarlak yüzlü olanlar için saçı yukarı doğru taramak, yüzü biraz daha kareler. Kenarları güzel ve düzgün tutmak, daha ince bir görünüme de yardımcı olur. Ve son olarak, ince bir sakal, yüz inceltici görünümün üstündeki kirazdır..

Düşük Damla Solma ile Sert Parça@birleşikbarbers.ispanya

Düşük Damla Solma ile Sert Parça

Cilt solması, saç kesiminden hemen sonra her zaman en iyi şekilde görünür. Burada, düşük damla solma, üstüne bir miktar hacim eklendiğinde sert kısma güzel bir şekilde gider..

Doğal Parça ve Düşük Solma@cheobarberpr

Doğal Parça ve Düşük Solma

Bu kadar çok çizgi ve sert parça ile doğal bir parça görmek şaşırtıcı derecede canlandırıcı. Düşük solmaya doğru tarandığında yüzün çok daha ince görünmesini sağlar..

Damla Soldurmalı Yoğun Kıvrılmış Üst@corneliucrihan

Damla Soldurmalı Yoğun Kıvrılmış Üst

Bu taze hakkında söylenecek tek bir şey var! Yoğun bukleler her yerde akıyor. Sert kısım keskindir. Ve damla solması cilt sıkıdır. Bu adam yuvarlak yüzü sakalıyla maskeliyor ama görünüşü şu an yüzde 100.

Tapınak Solması ve Makas Kırpması@lucas_kemper_hair

Tapınak Solması ve Makas Kırpması

Bu tapınak solması çok düşük, neredeyse yok. Bu, stilistin ekin için makasla meşgul olması gerektiği anlamına gelir. Dalgalı, dağınık ve mükemmel bir şekilde çarpık, tam yuvarlak bir yüz için.

Ön Fırçalama ve Orta Solma@lucas_kemper_hair

Ön Fırçalama ve Orta Solma

Ön fırçanın dağınık görünümü, yüzün yuvarlaklığını otomatik olarak azaltır. Orta solma ve çizgi ile eşleştirilen bu stil, iki başparmak alır.

Doğal Kısa Dar ve Dalgalı Üst@kaidenfayhair

Doğal Kısa Dar ve Dalgalı Üst

Şu anda moda olan pek çok solma ve incelme ile doğal görünüm nadirdir, ancak dokuya aykırı olduğu için yine de her zaman çok şıktır. Dalgalı üst kısım, doğal kısa koniğin mantıksal uzantısıdır..

Tam Sakal ve Kişiye Özel Fransızca@ barbaruivabr

Tam Sakal ve Kişiye Özel Fransızca

Orada gizli yuvarlak bir yüz varken, tüm farklı stiller nedeniyle görmek zor. Kesilmiş sakal, adamın yüzünü uzatır, böylece artık yuvarlak olmaz.

Patlama ile biraz Sezar ile karışık Fransız mahsulü, birleşmesi nedeniyle göz alıcıdır. Yandaki tasarımlar genellikle şok edici olurdu, ancak bu beyefendi için fark edilen üçüncü veya dördüncü şey bunlar..

Dokulu Fransız ve Açılı Saçak@lucas_kemper_hair

Dokulu Fransız ve Açılı Saçak

Kenarları soldurmak ve Fransız mahsulünü tekstüre etmek, bu beyefendinin yüzünü birkaç makas vuruşunda yuvarlaktan dikdörtgene çevirir. Üst kısımdaki açılı saçak da yuvarlaklığın azaltılmasına yardımcı olur..

Fırçalı Royal Yan Parça@ wdthebarber

Fırçalı Royal Yan Parça

Bu, bir süredir gördüğümüz en itaatkar saç modellerinden biri olmalı. Her bir saç teli çok disiplinlidir ve mükemmel bir şekilde hizalanır, özellikle üstte ince bir fırça ucu olan yan kısım onu ​​modaya uygun hale getirirken, daha temiz taraflar çok düzgün görünmesini sağlar, kesinlikle harika bir kombinasyon.

Klas Ortadan Yanlara Ayrılmış Geri İtmeli@ cutsbydk

Şık Ortadan Yan Yana Bölünmüş Geri İtmeli

Bu, şimdiye kadar maksimum dengeye sahip saç kesimlerinden biri olmalı. Sesi yönetmek için üst kısım geri itilir, ancak ince yan kısım, özellikle bu tüylerle, normal kaygan arkadan biraz daha süslü görünmesini sağlar. Temiz tıraş görünümü otoriter bir ifade verir.

Düşük Solma ile Kabarık Bukleler@travisantonyhair

Düşük Solma ile Kabarık Bukleler

Yuvarlak yüz ve temiz tıraş kesinlikle iyi bir ikili. Üst kısım, sıçrayan kabarık parlak buklelerle güzelce kıvrılmıştır. Dahası. kenarlar kalın ama altın dokunuşu için düşük soluk. Hepsinden iyisi temiz traş olmasıdır!

Tapınak Kesimli Fırçalı Fırçalama@vinsenthebarber

Tapınak Kesimli Fırçalı Fırçalama

Yuvarlak yüzler, daha tombul bir görünüm avantajına sahiptir ve bununla birlikte, bunun gibi soğuk saç stillerini gerçekten çekebilir. Üstteki ve yanlardaki saçlar yerlere gidiyor ama çok iyi yönetiliyor. Fırçalama, rahat görünmesini sağlarken, tapınak solması o temiz görünümü ekler.

Mohawked Kabarık Fırçalama@vinsenthebarber

Mohawked Kabarık Fırçalama

Damla solma, oradaki en güzel solmalardan biridir ve tatlı bir mohawk ile eklendiğinde, her şeyi on kat daha iyi hale getirir. Üst kısım oldukça süslü, bu kabarık kıvrımlı fırça, temiz şakak rengi solgunluğu ile hayatı harika kılıyor.

Pocky Top ile Yarık Tıraş@lucas_kemper_hair

Pocky Top ile Yarık Tıraş

Hareketli üst, doğru yapılırsa oldukça eğlenceli olabilir ve burada milyonlarca şekilde doğru yapılır. Kenarlar, onu biraz süslü bir stil haline getirmek için bu yarık tıraş ile düzgün bir şekilde fırçalanmıştır. Sakal yüzü oldukça iyi dengeler.

Askeri Vibe ile Mini Fırçalama@olliefosterhair

Askeri Vibe ile Mini Fırçalama

Yuvarlak yüzlerle ilgili olan şey, çok fazla cilt gerektirmemesidir, bu nedenle buradaki üst kısım fırçalanmıştır, ancak minidir. Bununla birlikte, kenarlar bu konik solma ile düzgün ve ardından kirli sakal yüzü mükemmel bir şekilde dengeliyor.

Pocky katmanlı Cilt Solması ile Fırçalayın@horatiuthebarber

Cilt Solması ile Pocky katmanlı Fırçalama

Yuvarlak bir yüz üzerinde kabarık bir katmanla fırçalamak oldukça eğlencelidir. Özellikle bakımlı bir sakalla kombinlendiğinde buradaki gibi çok düzgün bir görünüm sağlar. Kenarlardaki cilt solması, onu daha da düzgün hale getirmek için mükemmel hale getirir.

Yüksek Hacimli Yan Bölmeli Üst@rafaxhair

Yüksek Hacimli Yan Bölmeli Üst

Yan kısımlar, kelimenin tam anlamıyla, oradaki en klas ve retro saç kesimlerinden biridir. İnce sert kısım, yanlardaki kılların biraz geri itme hissi ile birlikte sivriltilmesiyle çok net olmasını sağlar. Sakal, bu temiz görünümden kaçınmak için kullanışlıdır..

Cilt Solması ile Şık Yan Kısım@russ_thebarber

Cilt Solması ile Şık Yan Kısım

Düzgün görünüm, ince yan kısımlar ve solmalarla her zaman iyi gider. Bu, aynı şeyin en iyi örneğidir. Üst kısım hafif kabarıktır, ancak yan fırçalanmıştır ve bu temiz görünüm için kenarlar tamamen inceltilmiştir..

Düzgün Buzz Cut Her Zaman Çalışır@travisantonyhair

Düzgün Buzz Cut Her Zaman Çalışır

Yuvarlak yüzler bazen orada daha az sesin tadını çıkarabilir, ancak bu, stil seçeneklerini azaltmanız gerektiği anlamına gelmez. Üst kısım düz vızıltı şeklinde kesilmiş, kenarları sivriltilmiş ve oyulmuş sıra üst kısımdaki daha az ses seviyesini oluşturuyor.

O Sivri Sakal Bir Dengeleyicidir@travisantonyhair

O Sivri Sakal Bir Dengeleyicidir

Sakal, bir yüzü olduğundan daha uzun gösterebilen bir şeydir. Buradaki özellikle çeneye doğru olan ince nokta ile oldukça özel. En iyi kısım, maksimum gösteriş için biraz soluk olan üst kısımdır..

Dengeli Ludacris Görünümü@the_ramsey

Dengeli Ludacris Görünümü

Bu saç modelinin sadece saçtan daha fazlası olduğunu not edersek. Sakal, bu görünümün oldukça gösterişli olmasında eşit derecede rol oynar. Dengeleyici bir unsur olarak sakal ile üstte kesilen vızıltı, bunu oldukça zarif bir görünüm haline getiriyor ve aynı zamanda yaz için mükemmel hale getiriyor..

Dengeleyici Sakallı Tapınak Solması ile Fransız Mahsul@renjworld

Fransız Ekin, Tapınak Solması ve Dengeleyici Sakallı

Denge anahtardır ve burada anahtarın mükemmel şekilde kullanıldığını görüyoruz. Üst kısım, yüzü tamamen dengeleyen sakalı kurtarmak için sıcak gelen o arsız şakak solması ile fransız kırpılmış, başka ne isteyebilir ki?

Drop Fade ile Geri İtilmiş Frizzed@nick_kinsley

Drop Fade ile Geri İtilmiş Frizzed

Yuvarlak yüzler çalışmak için çok fazla gayrimenkule sahip olabilir, bu nedenle her santimini oldukça iyi kullandılar. Saç ile sakal arasında kurulan denge, kabarık, kaygan sırt ve gür sakal ile mükemmel, yanlış gitmek zor.