50 Nefis Çikolata Kahverengi Saç Fikirleri

Neden hepimiz çikolata kahvesi saçı bu kadar çok seviyoruz? Eh, çünkü lezzetli, elbette! Daha ciddi ve teknik cevap, bir gölgenin temelde esmer ve kahverengi saç arasındaki çizgiyi bulanıklaştıracağı veya aynı anda giymenize izin vereceği olacaktır. Ya da her iki dünyanın da en iyisine sahip olmak. Nasıl bakmak istediğinize bağlı. Çikolata kahvesi saçlara hak ettiği bir selamı veren en iyi 50 görünümü burada topladık. Aşağıya doğru kaydırın ve en sevdiğinizi seçin!

1. Altın Peekabooslu Çikolata Kahvesi Saç

Katı bir mat çikolata saç bloğuna hayat vermenin bir yolu, oraya buraya birkaç küçük altın peekaboos eklemektir. Çikolata kahvesinin güzelliğinden uzaklaşmamak için zar zor görünecekler, bu yüzden sadece aydınlatacaklar..

çikolata kahverengi saç altın peekaboos

Kaynak

2. Karamel ve Kızıl Çikolatalı Kahverengi Saç

Derin çikolatalı saçlarınızı biraz açmak için yapabileceğiniz bir diğer vurgulama türü de biraz karamel veya kırmızı güneş ışığı eklemek olabilir. Ya da neden ikisi de olmasın? Sonunda lezzetli bir tarçın ve hindistan cevizi çikolatası gibi görünecek..

karamel ve kırmızı vurgulu çikolata kahvesi saç

Kaynak

3. Espresso Çikolatalı Kahverengi Saç

Hiç içine bir küp zengin çikolata erittiğiniz bir espresso içtiniz mi? Bu tam olarak bu gölgenin nasıl göründüğü. Biraz sütlü çikolata ile hafifçe tatlandırılmış koyu renkli espresso. Ve o içeceği dene. Bu gerçekten iyi.

Kısa Kalın Katmanlar ile Uzun Derin Espresso-Kahverengi Saç çikolata kahvesi saç

Kaynak

4. Vişne Çikolatalı Kahverengi Saç

İçinde kiraz şekerli çikolataya ne dersiniz? Eğer yemiyorsanız, en azından bir sonraki saç renginiz için size ilham vermesine izin verebilirsiniz çünkü harika görünüyor. Kış aylarında ve özellikle Noel’de giyebilirsiniz..

kiraz çikolata kahverengi saç

Kaynak

5. Iryna Shayk Çikolatalı Kahverengi Saç

Şüphesiz dünyanın en güzel kadınlarından biri olan süper model Irina Shayk, çikolatalı buklelerini gururla takıyor. Onları altın rengi göz makyajı ve gözlerinin muhteşem rengini ortaya çıkaran çarpıcı kırmızı bir dudakla eşleştiriyor..

Maun çikolatalı kahverengi saç

Kaynak

6. Kate Middleton

İngiltere’nin gelecekteki kraliçesi bile bunun giyilecek en iyi renk olduğuna karar verdi. Asil buklelerini etrafta taşıyor ve hepimizin bildiği ve sevdiği rengi zarif bir şekilde spor ediyor. Doğru olduğunu söylediğinde nasıl yanlış olabilir??

kate Middleton çikolata kahverengi saç

Kaynak

7. Bitter Çikolata Kahverengi Saç

Aynı şekilde çikolata birçok aromada ve kakao konsantrasyonunda gelir, böylece saçınızın farklı tonları olabilir. Bu, örneğin, kahverengiden çok esmeri andıran, ancak hepimizin sevdiği kakao aromasıyla koyu çikolata kahvesi saçtır..

koyu çikolata kahverengi saç

Kaynak

8. Fransız Örgü Taç

Örgüler geçtiğimiz sezonlarda inanılmaz bir şekilde kullanılıyor ve onları çikolata kahvesi saçlarınızla eşleştirmemeniz için hiçbir neden yok. Bu, başınızın her yerine giden çok gevşek bir Fransız taç örgüsüdür..

çikolata kahverengi saç fransız gelin tacı

Kaynak

9. Megan Fox

İşte uzun ve dağınık bir bob ile güzel aktris Megan Fox, tahmin ettiğiniz gibi, seksi ve boğucu bir çikolata kahvesi. Bronz teni ve çelik gibi mavi-gri gözleriyle mükemmel bir uyum sergiliyor ve açıkçası ona bakmayı bırakamıyoruz..

megan fox çikolatalı kahverengi saç

Kaynak

10. Bohem Çikolatalı Kahverengi Saç

Mükemmel boho yazlık görünümü mü arıyorsunuz? Çünkü onu yeni buldun. Bronzlaşmış teninizi çikolata saç, beyaz, dökümlü, açık omuz, gömlek ve altın takılardan daha iyi hiçbir şey tamamlayamaz..

sauvage çikolata kahverengi saç

Kaynak

11. Menekşe İpuçları

Menekşeler neyi ima ediyor? İçinde biraz menekşe ipuçları olan çikolata kahvesi saçlara kesinlikle sahip olmalısınız. Bunlar, birinin hemen ilişkilendireceği iki renk değil. Ancak, stilistiniz yeterince yetenekliyse, böyle görünebilirsiniz..

menekşe rengi çikolata kahverengi saç

Kaynak

12. Taylor Tepesi

Süper model Taylor Hill, Victoria’s Secret meleklerinin en sevilenlerinden biri olduğu için, muhtemelen hangi saç renginin en iyi olduğu konusunda tavsiyesini almalıyız. Çarpıcı yeşil gözlerini vurgulayan çok doğal görünümlü bir çikolata kahvesi giyiyor..

taylor hil çikolata kahverengi saç

Kaynak

13. Klasik Çikolata Kahverengi Saç

Bu, sütlü çikolatayı temsil eden temel renktir. Eğer beğenirseniz ve her şeyi geleneksel tutmak istiyorsanız bunu alabilir veya yaratıcılığınızı kullanarak üzerinde çalışmaya başlayabilir ve ne tür bir çikolatalı kahve bulabileceğinizi görebilirsiniz..

klasik çikolata kahverengi saç

Kaynak

14. Bakır Çikolata Kahverengi Saç

Yaratıcılığınızı kullanmanın harika bir örneği bu. Bu, bakırın doğru tonlarıyla karıştırılmış klasik çikolata saç tonudur. Bu nedenle, hala bildiğimiz ve sevdiğimiz kahverengidir, ancak üzerinde kırmızımsı metalik bir parlaklık vardır..

bakır çikolata kahverengi saç

Kaynak

15. Öne Çıkan Çikolata Kahverengi Saç

Vurgular söz konusu olduğunda, gökyüzü gerçekten burada sınırdır. Şaşırtıcı olan şu ki, çikolata gölgesi çok acı vericidir, buna temel olarak istediğiniz herhangi bir vurgu türünü, tadı güzel olduğu sürece ekleyebilirsiniz..

çikolata kahvesi saçın öne çıkan özellikleri

Kaynak

16. Dağınık Vintage Bukleler

Çikolata kahvesi saçınızda parlatıcı maddeler kullanın ve eski saç stiliniz için mükemmel bir tuval olmasını izleyin. Ancak çok eski moda görünmemek için buklelerinizi biraz dağınık durumda tutun..

dağınık bağbozumu bukleler çikolatalı kumral

Kaynak

17. Çikolata ve Pirinç

Bakır vurguların çikolata kahvesi saçlara neler yapabileceğini gördük. Şimdi pirinç tonlarına bakma zamanı. Aynı ailedeler. Sadece bu pirincin biraz daha fazla kenarı var. Bu peekaboo’lar sonbahar saç modeli olarak harika görünecek.

çikolata kahverengi saç pirinç peekaboos

Kaynak

18. Örgülerde Çikolata Saç

Bunlar, tipik üç telli örgüler olarak arkadan ve tüm uzunlukları boyunca devam eden iki özensiz ve dağınık Fransız örgüsüdür. Kızlarla ya da erkek arkadaşınızla bir gece geçirmek ya da sadece koltukta oturup film izlemek için mükemmeldirler..

çikolatalı brwon saç örgüsü

Kaynak

19. Çikolata Bob

Yaz aylarında çikolata kahvesi saçlarınız varsa, bu dağınık ve dalgalı bob’a sahip olmanız şart. Gittiğiniz her yerde daha fazla cilt gösterme ve güzel bronzlaşmış benliğinizi ortaya çıkarma fırsatı verecektir..

çikolata kahvesi saç bob

Kaynak

20. Çikolatalı ve Karamelli Sunkisses

Bir an için dürüst olalım. Bu çikolata bazlı bir tatlı gibi mi geliyor yoksa ne? Ama değil. Aslında, bu durumda güneşte biraz zaman geçirmişsiniz gibi göründüğü için bu durumda sunkisses adı verilen karamel vurgulu çikolata kahvesi saçtır..

koyu karamel sunkisses ile çikolata kahverengi saç

Kaynak

21. Düz Çikolata Kahverengi Saç

Saçınızın Willy Wonka’nın çocuk fantezisindeki o akan çikolata nehri gibi görünmesini istiyorsanız, o zaman en iyi şansınız hepsini düzleştirmek ve üzerine bolca parlatıcı kullanmaktır. Willy Wonka düz saç mı? ulaşıldı!

düz çikolata kahverengi saç

Kaynak

22. Parlak Çikolata Kahverengi Saç

Parlaklıktan bahsetmişken, bu kahverengi tonunun her şey düzleştirildiğinde ve parladığında ne kadar harika göründüğünün bir başka örneği. Saç maşasını bir kenara bırakın ve parlaklığa geri dönün çünkü bayanlar, buna değer!

parlak çikolata kahverengi saç

Kaynak

23. Emilia Clarke

‘Game of Thrones’ dizisinde o uzun platin peruğu taksa da, kendisi bir Targaryen olduğu için aktris Emilia Clarke, gerçek hayatta aslında çikolata kahvesi renginde bir kız. Böyle daha olgun ve gerçekçi görünüyor ve onu seviyoruz.

emilia clarke çikolata kahverengi saç

Kaynak

24. Kylie Jenner

Hepimizin bildiği gibi Jenner-Kardashian klanından biri bir şey yaptığında diğerleri de hemen peşinden gidiyor. Bu nedenle Kylie, listemizde çikolata kahvesi saçları olan ilk kişidir. Ela gözlerine iltifat ettiği için seviyoruz.

Çikolata kahvesi saç. Kylie jenner

Kaynak

25. Tatlı Çikolata Kahverengi Saç

Normdan biraz uzaklaşmak istiyorsanız, çikolatalı tonunuzu biraz balla karıştırarak ısınmasını ve yaza hazırlamasını sağlayabilirsiniz. Çikolata kahvesi tipik olarak soğuk bir tondur ve hepsini kendiniz yapabilirsiniz..

tatlı çikolata kahverengi saç

Kaynak

26. Cheryl Cole

İşte İngiliz şarkıcı Cheryl Cole, kestane dokunuşuyla karıştırılmış hoş bir çikolata kahverengi tonuyla. Ona baktığınızda fotoğraftan fırlayan çarpıcı kremsi kırmızı dudak için nasıl gittiğini kesinlikle seviyoruz..

cheryl cole çikolata kahverengi saç

Kaynak

27. Zooey Deschanel

Diğer saç renklerini kullanmış olsa da, aktris Zooey Deschanel’i imzası çikolata kahverengi saçları olmadan hayal edemeyiz. Tıpkı onu ticari marka patlamaları olmadan göremememiz gibi. Ne kadar tuhaf!

Zooey Deschanel çikolata kahvesi saçı

Kaynak

28. Mila Kunis

Kahve tanrıçası gibi erimiş şeker renginde gözlere ve tene sahipseniz, çikolata kahvesi saçlardan başka seçeneğiniz var mı? Mila Kunis, bu saç renginin neden kesinlikle muhteşem olduğuna dair bir yürüyüş dersi..

mila kunis çikolata kahverengi saç

Kaynak

29. Beyonce

Kraliçe’nin çikolata kahvesi saç kadar önemli bir trende atlama fırsatını kaçırması mümkün olmazdı. İşte saçları güzel, katmanlı bir saç kesimiyle düzleştirilmiş..

beyonce çikolata kahvesi saç

Kaynak

30. Kim Kardashian

Jenner-Kardashian ailesinin çikolata kahvesi saçlı listemizdeki ikinci üyesi Kim’in kendisi. Birkaç yıl önce bu nefis rengi tercih etti ve onu altın rengi küpeler ve ten rengi bir elbise ile eşleştirdi..

kim k çikolata kahverengi saç

Kaynak

31. Kızıl Johansson

Aktris Scarlet Johansson, birkaç yıldır spor yaptığı sarışın solmuş periye gitmeden önce, saçlarını orta kesimli ve yeşil gözlerini ve güzel gülümsemesini öne çıkaran koyu çikolata kahvesi kullanıyordu..

scarjo çikolatalı kahverengi saç

Kaynak

32. Jennifer Love Hewitt

Jennifer Love Hewitt, makyajı ve saçı her zaman eşit olan aktrislerden biridir. Aslında nasıl yaptığını bilmiyoruz ama etkilendiğimizi ilan ediyoruz. İşte o çikolata kahvesi saçları ve dumanlı gözleri ile.

jennifer aşk hewitt çikolata kahverengi saç

Kaynak

33. Jessica Simpson

Evet, biz de sizin kadar şaşkındık. 2000’lerin en iyi sarışınlarından biri olan Jessica Simpson, her zaman sarışın değildi. Ayrıca bir süre bu çikolata tonunu kullandı ve bu da onu çok daha ciddi ve olgun gösterdi..

jessica simpson çikolata kahverengi saç

Kaynak

34. Julia Roberts

Amerika’nın sevgilisi Julia Roberts, yaşlandıkça ünlü buklelerinden kurtulsa da, biraz kırmızıyla karıştırılmış çikolata kahvesi saçlarına sadık kaldı. Hepimizin çok sevdiği kocaman gülümsemesini de korudu..

julia roberts çikolata kahverengi saç

Kaynak

35. Emma Taşı

Doğal olarak sarışın olmasına rağmen Emma Stone yıllar boyunca birçok renkle oynadı. Kızıl saçlı olmayı denedi ve görünüşe göre bu en çok hoşuna gitti ama aynı zamanda dumanlı yeşil bir makyajla eşleştirilen bu çikolata kahvesi saç tonunu da tercih etti..

emma taş çikolata kahverengi saç

Kaynak

36. Cameron Diaz

İşte size bir sürpriz daha. Sarışın görünümüyle ve belki de sarışın kişiliğiyle ünlü başka bir aktrisimiz var. Yine de o da bir süre çikolataya gitti. Ve söylemeliyiz ki, gerçekten iyi görünüyordu. Sadece gözlerini nasıl vurguladığına bak!

cameron diaz çikolata kahverengi saç

Kaynak

37. Kendell Jenner

Çikolataya giden üçüncü Jenner-Kardashian Kendell. Süper model ayrıca ince ve köşeli yüzüyle iyi giden orta uzunlukta, tüylü ve dalgalı uçlu bir kesim giyiyor. Makyajı her zamanki gibi son derece konturlu ve mat..

kendall jenner çikolata kahverengi saç

Kaynak

38. Çikolata ve Erik Ombre

Çikolata ve erik karışımını muhteşem bir ombrede karıştırıp güzel görünmesini sağlayabileceğinizi söylesek ne dersiniz? Bize inanır mısın? Malısın. Çünkü bunu tamamen yapabilirsiniz ve Kasım ve Aralık rengi olarak kesinlikle harika görünüyor. Peki, ne bekliyorsun? Bu arada, işte size bazı ombre fikirleri.

çikolata kahvesi saç erik ombre

Kaynak

39. Katie Holmes

Beklendiği gibi, aktris Katie Holmes çikolata kahvesi saç renginin bakımlı tonunu tercih etti. Dudaklarında, yanaklarında ve göz farı olarak kullandığı aynı kahverenginin versiyonlarıyla makyajı da abartısız..

katie holmes çikolata kahverengi saç

Kaynak

40. Michelle Keegan

Michelle Keegan’ı ‘Coronation Street’ ve ‘Ordinary Lies’ gibi TV dizilerinden tanıyor olabilirsiniz. Ya da onu taklit etmek istediğiniz muhteşem çikolata kahvesi saçlı aktris olarak tanıyor olabilirsiniz. Her iki durumda da, ona, stil ve moda anlayışına bayılıyoruz..

Michelle Keegan çikolata kahvesi saçı

Kaynak

Önerilen okuma – Olağanüstü Bir Tarz için Mükemmel 50 Kızıl Kahverengi Saç Fikirleri

41. Jessica Alba

Herkesin Jessica Alba’nın görünüşünü kopyalamak istediği günlerde, mesele buydu. Güzel yüz hatlarınıza biraz ışık çekmek için birkaç karamel ve vanilya vurguları ve vurguları ile ortadan ayrılmış şık çikolata rengi kahverengi saç.

jessica alba çikolata kahverengi saç

Kaynak

42. Ashley Greene

Bu “Alacakaranlık” yıldızı saç, dudak ve göz farı arasında hatırlamak isteyebileceğiniz mükemmel renk kombinasyonunu buldu. Çikolata kahvesi saçları, açık altın rengi göz farı ve meyve şarabı renginde bir ruju var. vay be!

Ashley Greene çikolata kahvesi saçı

Kaynak

43. Chrissy Teigen

İnternette ünlüler arasında alaycı yorumların kraliçesi olan Chrissy Teigen, moda, stil ve güzellik hakkında bir iki şey bilen dünya çapında bir süper model. Çikolata kahvesi saçları kahve rengi gözlerini öne çıkarmanın harika bir yolu..

chrissy teigen

Kaynak

44. Selena Gomez

Bir başka çikolata saçlı tanrıça, Instagram telif hakkı Selena Gomez’den başkası değil. Harika bir saç kafasına sahip olduğunu itiraf etmeliyiz. Sadece şu deniz kızı sahil dalgalarına bakın. Onlar mutlak mükemmellik ve biz de onları istiyoruz!

selena gomez çikolatalı kumral

Kaynak

45. Yarı Yukarı Yarı Aşağı

Gerçekten yataktan çıkmak istemediğiniz ama mecbur olduğunuzu bildiğiniz o tembel sabahlar için tembel bir saç modeli seçin. Eşit derecede bohem ve şık görünen, yarı yukarı yarı aşağı dağınık topuz. Mücevherleri atlayın ve taze bir görünüm için makyajı minimumda tutun.

yarı yukarı yarı aşağı çikolata kahvesi saç

Kaynak

46. ​​Zarif At Kuyruğu

Çikolata kahvesi saç, ofiste, önemli bir toplantıda veya bir yarış galasında giyebileceğiniz zarif bir at kuyruğuna güzel bir uyum sağlar. Beyaz bir ceketi deve gömleğiyle eşleştirin ve bu vesileyle tüm mücevherlerinizin altın olduğundan emin olun..

at kuyruğu çikolata kahverengi saç

Kaynak

47. Kıvırcık Çikolata Kahverengi Saç

Bu doğal ve kabarık çikolata kahvesi omuz uzunluğu bob ile yenilikçi bir görünüm elde edin. 90’larda giydikleri gibi eğlenceli iğneler ve yazılar içeren bir kot gömlek ve aynı zamanda güçlü bir gerdanlık ekleyin ve muhtemelen yanlış gidemezsiniz..

kıvırcık çikolata kahverengi saç

Kaynak

48. Dikey Dalgalar

Sahil dalgaları var, deniz kızı dalgaları var ve sonra dikey dalgalar var. İkincisi, saçınıza hacim ve derinlik yanılsaması yaratarak, diğer birkaç bukle türünün elde edebileceği mimari bir his verir..

dikey dalgalar çikolata kahverengi saç

Kaynak

49. Courtney Cox

Aktris bir keresinde uluslararası tanınırlık kazandıktan sonra bile saçlarını bir eczane markası kullanarak boyadığını açıkladı. Bunun doğru olup olmadığını gerçekten bilmiyoruz ama bir şeyi biliyoruz. Monica’nın çikolata kahvesi saçları konusunda biraz daha çılgın olabilir miyiz??

courtney cox çikolata kahverengi saç

Kaynak

50. Alexis Bledel

İşte 2000’lerde genç kızlar olarak hayatımızı tamamen yöneten bir yüz. ‘Gilmore Girls’ü izleyip Rory hayranı olmaktan kurtulamazdınız. Hepsini istedin – saçını, kıyafetlerini, kitaplarını, sayısız fincan kahvesini, müzik koleksiyonunu, dekanını… Evet, o günlerdi…

alexis bledel çikolata kahverengi saç

Kaynak

Çözüm

Bu süperstarlardan hangisi ve çikolata kahvesi saç renkleri size en çok ilham verdi? Kim K ve onun çikolata ve altın çekimi miydi? Courtney Cox ve eczanesinin saç boyası markası mıydı yoksa sadece sunduğumuz diğer fikirlerden büyülenmiş miydiniz? Aşağıdaki yorum bölümünde bize yazın ve hangi çikolata kahvesi saç tonunu seçeceğinizi bize bildirin..