10 neodolateľných návodov pre dymové oči

trendy líčenia dymové oči líčenie

Zostaňte v trende s dymovými očami

Mám pravdu, ak mám podozrenie, že oči sú najdôležitejším prvkom v kontakte s inými ľuďmi? Sú odrazom našej duše, nášho charakteru a temperamentu a pútajú pozornosť od samého začiatku. Všetci poznáme ľudí s krásnymi, krásnymi očami, ktorých pohľad zanecháva nezabudnuteľný dojem.

Pravdou je, že ženy veľmi často používajú príťažlivosť svojich krásnych očí ako tajnú zbraň. Niektoré trendy v líčení nikdy nevyjdú z módy. Áno, zostávajú a sú vnímaní ako klasickí. Existujú samozrejme rôzne metódy líčenia, ktoré zdôrazňujú krásu očí. Jednou z týchto klasických techník je líčenie, známe ako „dymové oči“. Nasleduje desať dymových očných sprievodcov, ktorí vás dostanú do centra diania.

So správnym make-upom budete nezabudnuteľná

trendy líčenia dymové oči líčenie očí

Smokey oči môžu byť vyrobené s rôznymi farbami alebo s rôznymi nuansami jednej farby. S čiernou farbou vyzerá táto metóda líčenia správne, úchvatne dramaticky a neodolateľne a dodáva looku hlboký, nádherný efekt. Neutrálne tóny však môžete používať aj v každodennom živote, aby ste nepôsobili tak nápadne. Ak má človek predstavivosť a túžbu, je možné urobiť veľa kombinácií. Hra farieb s fialovou a modrou, žltou a hnedou, zelenou a žltou, ružovou a čiernou a oveľa viac je skutočne zábavná a zanecháva krásne, opojné oči. K výbave, ktorú potrebujete na dosiahnutie Smokey Eys, patrí štetec na očné tiene, očný tieň v svetlejšom a tmavšom odtieni, čierna riasenka a pre veľmi dramatický vzhľad očná linka v čiernej farbe. Najlepšie je použiť dymové tóny.

Pozrite sa na uvedené obrázky a dajte si hlboký, nezabudnuteľný pohľad!

Jednoduché nasadenie

make-up moderné dymové oči make-up

Galaxy makeup

make -up moderné dymové oči galaxia

Dramatické dymové oči

Neutrálne v každodennom živote

trendy líčenia dymové oči neutrálne

Čierna pre ladný, hlboký vzhľad

trendy líčenia dymové oči líčenie vzhľad

Príťažlivosť očí

trendy líčenia dymové oči líčenie hlbší pohľad