10 tipov, ako dosiahnuť WOW efekt v interiérovom dizajne v bielej farbe

Interiérové ​​dekorácie v lustroch z bieleho dreveného podlahového nábytku

Interiérový dizajn v bielej farbe – atraktívne interiérové ​​prevedenie

Ako ste sa naposledy cítili v bielej miestnosti? Boli ste vystrašení alebo uvoľnení? Biela je farba, ku ktorej má mnoho majiteľov domov averziu. Nie ste si istí, či môžete z bielej miestnosti vytvoriť útulnú a príjemnú miestnosť.

Ale v skutočnosti môže byť biela najčerstvejšia farba zo všetkých. Dokáže sprostredkovať čistotu, čistotu, ale aj sebavedomie a vznešenosť. Pred skopírovaním tejto verzie sa teda pozrite na týchto 10 príkladov. Budete prekvapení, aké ľahké bude previesť bielu farbu na niečo úplne pohodlné.

Najmodernejší dizajn obývačky-mestský štýl

vinutý schodiskový interiér v rohovej pohovke z bielej kože

1.      Začnite navrhovať od začiatku

Cítite sa vystrašení bielou farbou? Možno by ste to mali vidieť z iného uhla pohľadu: Biela predstavuje kulisu, pred ktorou budú dobre fungovať všetky veci, ktoré môžu zrodiť vašu kreativitu.

Máte „zabijácky“ výhľad na oceán, stromy, hory alebo mesto? Biela farba v tomto prípade funguje ako pekné plátno. Predtým, ako bude váš dom pohltený akoukoľvek farbou, mali by ste ho pravdepodobne vymaľovať na bielo a zistiť, čo na tomto pozadí funguje. Tak budete lepšie cítiť, ako sa cítite ako doma.

Prvý variant by bol vhodný napríklad pre tradičné a klasické kuchynské skrinky z mramoru Carrera

Interiérové ​​vybavenie v bielej drevenej podlahe, kuchynská doska, moderné

2. Bielu je možné použiť v tradičných aj moderných miestnostiach

Biela farba má mnoho rôznych a nádherných nuancií. Môžete sa rozhodnúť pre krémovú bielu na jednej strane a ultramodernú bielu povrchovú úpravu na strane druhej. V tomto prípade máte správne vybavenie pre minimalistické kuchyne. Ľahko nájdete aj elegantné doplnky v bielej farbe.

3. Biela je nádhernou kombináciou s vašimi obľúbenými kovmi

Starostlivo ste preštudovali najnovšie trendy v interiérovom dizajne? Biela, čierna, šedá a hnedá sú kombinované s klasickými kovovými kombináciami. Biela, nehrdzavejúca oceľ, plech, meď a zlato v súčasných interiérových dizajnoch pôsobia moderne a ich vzhľad je teplý a príjemný.

Bielu farbu môžete použiť s nerezovými spotrebičmi v kuchyni samotnej alebo s plechovými svetlami. Vo všetkých prípadoch je to skvelá kombinácia

Interiérové ​​vybavenie v bielej drevenej podlahe zaujímavé čisté línie

4. Skúste biele čalúnenie

Môžete mať obavy, že biele čalúnenie sa ťažko čistí. V niektorých prípadoch to môže byť pravda, ale máte možnosť vybrať si správnu tkaninu pre konkrétnu miestnosť.

V miestnostiach, kde je veľa ľudí, je lepšie použiť napodobeniny vyrobené z kože a falošného velúru.

5. Nechajte umelecké dielo vytvoriť ústredný bod v bielom prostredí

Prostredníctvom farebného nábytku môžete predviesť svoju vlastnú osobnosť bez toho, aby ste celú miestnosť zaplnili farbami. Okrem toho môžu nádherne vyzerať nad krbovou rímsou alebo posteľou v rovnakom odtieni.

Máte radi umelecké diela, ako sú sochy a iné kúsky, ktoré priťahujú pozornosť?

Interiér v klasickej spálni s bielymi drevenými podlahami

6. Nájdite najlepší odtieň bielej na dekoráciu interiéru

Verte či neverte, existuje toľko rôznych verzií bielej a nie sú to verzie béžovej. Všetky farby v spektre môžu zobrazovať túto nuanciu. Môžete sa pozrieť na dominantnú farbu vášho domova a vybrať si, ktorý odtieň bielej k sebe ladí.

7. Navrstvite na seba rôzne odtiene bielej

Ide o metódu, ktorou môžete vo svojom dome dosiahnuť príjemnú atmosféru. V podobných bielych variantoch by ste mohli použiť aj vzory, látky a materiály. Takto vytvoríte miestnosť s hĺbkou a zaujímavým vzhľadom. Táto metóda funguje obzvlášť dobre v spálňach.

Textil, čalúnené čelo postele a rôzne materiály v rovnakej farbe môžu všetky spolu úžasne spolupracovať

Interiér v spálni s manželskou posteľou z bieleho dreva

8. Biela farba môže spestriť váš interiérový dizajn po celý rok

Biela je ako plátno na rôzne dekorácie počas celého roka. Radi vítate jar skvelými rustikálnymi odtieňmi červenej, žltej a spálenej umbry? Pastelové odtiene si môžete vybrať aj pre túto sezónu. Biela farba na pozadí vám dáva veľkú voľnosť pri rýchlej zmene nálady v dome. Atmosféru v duchu sezóny môžete osviežiť kobercami, ozdobnými vankúšmi a inými prehozmi. Môže sa stať, že biela farba je pre vás v lete taká osviežujúca, že žiadne ďalšie odtiene už vôbec nepotrebujete.

9. Biela farba môže byť zvýraznená farbou

Nič nemôže dosiahnuť WOW efekt lepšie ako nápadný farebný prvok v mori bielych farieb.

Predstavte si bielu vaňu, umývadlo a podlahu, ktoré pôsobia proti odvážnej a odvážne pomaľovanej stene.

V nižšie uvedenom príklade vidíme červené mozaikové, tyrkysové a aqua sklenené dlaždice. Vďaka tomu bude každá kúpeľňa pôsobiť luxusne a kozmopolitne

Interiérová dekorácia v bielej drevenej podlahe, kontrast červenej dlažby a kúpeľne

10. Odstráňte všetky chyby bielou farbou

Bielu farbu môžete použiť aj ako druh korektora v miestnosti. To môže zakryť architektonické chyby, odhalené potrubia alebo iné škodlivé prvky.

Dočítali ste tento článok až sem? Vynikajúce! To znamená, že by ste chceli navrhnúť svoj dom s charakterom a sofistikovanosťou, ale ekonomicky a inteligentne. Je to úžasný nápad a dúfame, že sa vám bude páčiť!

Tmavomodré moderné jedálenské stoličky kontrastujú s bielym interiérom

modrý biely interiérový dizajn výzdoba interiéru v bielych nápadoch bytPosteľná bielizeň v tvare diamantu a vysoké čalúnené čelo postele  interiér čalúnený bielym rámom postele čelo mestaObývacia izba v bielo – pastelových farebných akcentoch interiér v bielej pohovke konferenčný stolík pastelové farebné kreslo

Kompaktný, elegantný obývací priestor – sivobiely

interiérové ​​vybavenie v bielych pohovkách vankúše tlmí nízky konferenčný stolík

Vstavané modulárne nástenné skrinky v bielej farbe – čistý interiérový dizajn

nástenná skrinka modulárna vstavaný kompaktný dizajn interiéru v bielej modernej