Farby stien v spálni, ktoré okamžite padnú do oka

Farby stien v spálni zelená biela kombinovaná posteľ

  Farby stien v spálni, ktoré upútajú pozornosť

Prišiel nový rok a mnohí používajú tento nový začiatok ako perfektnú príležitosť zmeniť obraz svojho bytu niekoľkými novými ťahmi. Spálňa je prvou miestnosťou, ktorú ráno vidíte po otvorení očí, a opäť z nej pochádza posledný letmý dojem, ktorý vaše zmysly nadobudnú, keď večer zaspíte po dlhom dni..

Aký lepší nápad, ako osviežiť svoj domov, ako nápad na úplne nový náter v spálni?

Spálňa – pred a po maľovaní na stenu

Farby stien v spálni zelená biela posteľ s baldachýnom

Dnes predstavujeme štyri možnosti farby stien pre váš budoár. Každý odtieň je jedinečný svojim individuálnym spôsobom, a to nielen preto, že robí izbu pútavejšou s nezabudnuteľným odtieňom, ale aj vďaka všestrannému použitiu. Nasleduje bohatý sortiment fotografií, ktoré ukazujú užitočnosť každej farby v rôznych typoch nábytku, od tradičného po ultramoderný. Nehovoriac o tom, že sme zahrnuli niekoľko živých prekvapení, ktoré obsahujú niekoľko tipov na zaručene vynikajúci dizajn miestnosti, aby ste si boli istí, že nový rok začal vo veľkom štýle.

Smaragdovo zelená v spálni

Farby stien v spálni zelené biele kreslo s kvetinovým vzorom

Začíname s farbou Panteone pre rok 2013: smaragdovo zelená. Elegancia, prirodzenosť, dynamika – toto všetko a ešte viac evokuje smaragdovo zelená farba. Nehovoriac o tom, že tento odtieň je najlepší na prijatie všetkých sviežich zelených divov zvonka, od exteriéru po domácu pohodu. Hlboké tieňovanie drahokamov tejto farby môže dodať lesk aj tej najjednoduchšej miestnosti a zároveň nechať život a energiu preniknúť do každého malého kúta. Upokojujúca a upokojujúca, ale aj úžasne nápadná, smaragdovo zelená je nepopierateľnou voľbou farby pre tento rok. Nižšie vidíme smaragdovo zelenú spálňu so skutočne podmanivým akcentom na jednej zo stien, ktorá oslavuje silu vzácnych minerálov.

Smaragdová zeleň má tiež vlastnosť vyzerať sviežo a jasne. Aj ten najčistejšie zariadená spálňa môže byť osviežená týmto odtieňom zelenej, ako ukazuje nasledujúci obrázok.

Navyše, tkaniny s rastlinnými motívmi môžu byť použité na poskytnutie miestností, ktoré boli pri tohtoročnom víťazovi spestrené nuansami zelene.

Mnoho smaragdovo zelených spální sa raduje zo vzorov v štýle Hollywood Regency, ako je strop zdobený mriežkou na fotografii nižšieFarby stien v spálni zelená biela nočná lampa biele tienidlo

Naša ďalšia spálňa bola predstavená v predchádzajúcom článku Decoist v sekcii Varianty dekoru v tónoch drahokamu. Všimnite si poučný efekt, ktorý môže mať trochu tmavší odtieň zelenej, keď je v kontraste k lampám a umeleckým dielam v skutočných smaragdovo zelených tónoch.

Nasýtené smaragdovo zelené farby – závesy a nástenné zrkadlá

Farby stien v spálni zelená biela posteľná bielizeň závesy

Ak si netrúfate na rozhodnutie prelakovať svoje steny, vždy môžete pridať akcenty vo zvolenej farbe! Nasledujúci obrázok zobrazuje steny so špeciálnou textúrou, ktoré sú ešte zreteľnejšie doplnené záclonami v bohatých odtieňoch smaragdovej zelene. Vezmite si Notza, ako sa presne tieto tóny odrážajú v zrkadle, ktoré si on sám osvojuje vo svojom ráme, takže celkový efekt smaragdovej zelene je v dôsledku toho zvýšený.

mandarinka

Farba mandarínkového tanga alebo mandarínky bola farbou Pantone pre rok 2012. Neverte, že táto farba už bola vyčerpaná! V skutočnosti je to stále farba, ktorú v roku 2013 často uvidíte! V tomto ohnivom odtieni sa červená a oranžová stretávajú v neuveriteľnej zmesi, ktorá sa presadí v každej miestnosti, ktorú zdobí. Dole vidíme stenu nakreslenú veselou mandarínkovou farbou, ktorej tón zachytáva svieža biela farba, ktorá nepretržite pokrýva zvyšok miestnosti..

Živá oranžová farba

Farby stien v spálni oranžové jasne pozitívne

Keď hovoríme o bielej, musíme tiež zdôrazniť, že akcenty a dekoračné prvky v tomto jasnom odtieni môžu obzvlášť dobre kontrastovať s výraznými odtieňmi mandarínky. Na nasledujúcom obrázku sa sami presvedčte o ostrom efekte, ktorý vytvára biely nábytok, biela lampa a biely ozdobný kus na stole.

Pohodlný dizajn spálne – oranžové steny

Farby stien v spálni oranžová stena čalúnená bielym čelom

Existuje nejaký iný tón, ktorý vyniká v kombinácii s mandarínkovou farbou? Samozrejme fialová! Pozrite sa na ťahanie postele nižšie, ktoré vyniká v odtieňoch anilínovej červenej a fialovej. 

Hravé, veselé farbyFarby stien v spálni oranžová purpurová ružová posteľná bielizeň

Niekedy stačí jedna jasná farba. Inokedy je kúzlo v ich počte. Žltú, červenú, oranžovú a fuchsiovú je možné medzi sebou vynikajúco kombinovať a vytvoriť tak farebnú spálňu ako na obrázku nižšie, ktorý už bol zobrazený v predchádzajúcom príspevku v Decoist pod nadpisom Návrhy návrhov pre malé spálne, navrhnúť. Tiene západu slnka v ich najušľachtilejšej podobe!

Interiér ženskej spálne so štýlom

Farby stien v spálni živé posteľné obliečky vankúše žltý rám postele

Predstavili ste si niekedy, že mandarínková farba môže byť dokonale elegantná? Nižšie uvedená miestnosť predovšetkým vďaka svojmu obloženiu pútavým nábytkom v štýle Hollywood Regency, ako aj vybaveniu umeleckými dielami a akcentmi v doplnkových odtieňoch modrej ukazuje, že táto farba môže stelesňovať lesk..

Klasické a moderné zariadenie kombinované s nábytkom

Farby stien v spálni oranžovo biela posteľná bielizeň knihy na čele

Polnočná modrá

Teraz trochu upokojme náladu upokojujúcim polnočným tieňom. Čím je táto farba taká obľúbená? Sú navrhnuté tak, aby vytvárali pocit hĺbky bez toho, aby boli tmavé. Dokonale sa jej darí patriť k námorným tónom bez toho, aby bola klišé. Vyzerať moderne bez toho, aby ste sa stali sterilnými. A je tiež taká zvláštna, že sa prejavuje ako mužská, pričom ženskú eleganciu nevynímajúc. Čo na tom nemilovať ?! Na obrázku nižšie je polnočná modrá spálňa z londýnskeho bytu Icon Interiors.

Rozmarná, romantická atmosféra v spálni

Farby stien v spálni tmavo modrá moderná polnoc

Vďaka zatarasenému výhľadu s industriálnou chuťou má modrá spálňa zobrazenú nižšie nepopierateľne moderný vzhľad, vďaka ktorému sú kovové akcenty v nej o to vhodnejšie pre taký jedinečný priestor.!

Viac nádherných farebných paliet v spálniUžite si rozmanitosť vzorov

Farby stien v spálni tmavo modrá moderná pohodlná

V ďalšej zobrazenej miestnosti je polnočná modrá ideálnym pozadím pre nuansy bielych, čiernych a svetlých azúrových tónov.

Farby stien v spálni tmavo modrý mužský štýl

Predstavte dekoratívne prvky v čerstvej bielej! Vďaka námorným asociáciám, ktoré vyvoláva, môže modrá vyvolať letný pocit v každom ročnom období, najmä ak je v kontraste k bielemu nábytku (a okrúhlym zrkadlám pripomínajúcim okienka)!

Farby na stenu v spálni nástenné zrkadlo klasické nočné lampy

Môže sa polnočná modrá dokonca javiť ako vidiecka? Posúďte sami! Nižšie môžeme rozlíšiť eklekticky vyzerajúce police plné kníh a malú sadu dekoratívnych predmetov na pozadí steny zvýraznenej polnočnou modrou. Hravé umelecké dielo s neónovými akcentmi zabraňuje tomu, aby bola izba braná príliš vážne!

Farby stien v spálni s tmavomodrými akcentovanými bielymi prehozmi

Kyslá žltá

Skončíme s farebným odtieňom stien spálne, ktorý jednoducho prevonia váš estetický zmysel! Alebo vám to aspoň vyrazí dych! Kyslá žltá je výrazný žltý odtieň s malým zeleným nádychom. Túto farbu je veľmi často možné vidieť v kombináciách s prírodnými odtieňmi hnedej, ako je znázornené na obrázku nižšie.

Farby stien v spálni jasne žltý vzor motýľov

Teraz sa nechajte preniesť do elegantného priestoru ultramodernej spálne. Hnedé odtiene opäť slúžia ako preferované akcentové farby, zatiaľ čo lesk kyslej žltej je obmedzený na dvere šatníka, police, čelo postele a zásuvky na stole. Toto je teda užitočný návod, ako udržať mocný oblek na uzde!

Farby stien v spálni vstavaná žltá matracová skriňa

Teraz robíme obrat k tradičnému, čo sa najmenej dá očakávať najmä v súvislosti s touto farbou, najmä preto, že v nižšie zobrazenej ženskej spálni dosahuje svoj účinok vo veselej súhre s odtieňmi lososovej farby a odtieňmi zelenej..

Farby stien v spálni hravý veselý dizajn žltá zelená oranžová

Zostaňme pri dievčenskom štýle. Nie! Poďme hlbšie! Táto spálňa zo sieťoviny čerpá svoj silný efekt z nasýtených farieb, akými sú napr B. Ružová a zelená. Je ťažké si predstaviť, že ten istý efekt by sa dal dosiahnuť pomocou stien jednoducho natretých na bielo, nemyslite si to?!

Farby stien v spálni žltý luster ženský

Blížime sa ku koncu s ilustráciou miestnosti, ktorá dokáže vytvoriť kyslú žltú náladu spojením zlatožltých stien a zelenej podlahy. Biele látky zabraňujú zahlteniu miestnosti farbami.

Farby stien v spálni žlté slnečné podkrovie

Ktorá zo všetkých farieb, ktoré sú dnes k dispozícii, upútala vašu pozornosť? Obdivujete silne nasýtenú smaragdovú zeleň, obohatenú o nuansy samotného drahokamu, podľa Pantone farbu roka? Alebo vás pravdepodobne fascinuje prenikavý oheň mandarínkovej farby. Tiež sa môže stať, že ste už ponorení do jemnej elegancie polnočnej modrej. Išli by ste proti spoločným očakávaniam a nechali by ste si steny spálne vymaľovať kyslo žltou farbou? Dajte nám vedieť svoje myšlienky zanechaním komentára nižšie …