Farebný dizajn a nápady na maľovanie na stenu – Prineste dúhu domov

Farebný dizajn a nápady na farby stien sivá jedáleň

Prineste domov dúhu – 11 skvelých okrových farieb a ako ich používať

 Milujete alebo nenávidíte farebnú schému? Alebo to závisí od prípadu? Béžová môže byť najpoužívanejším odtieňom vo vašej domácnosti alebo dávate prednosť tmavo hnedej? Bez ohľadu na to, čo si myslíte o farbách, jedna vec je jasná: ponúkajú širokú škálu možností na prerobenie miestností.

Môžete ho použiť na zlepšenie nálady alebo na vytvorenie dilemy.

Farebný dizajn a nápady na farby stien – Neutrálne alebo neónové, my v Freshideen sa snažíme splniť požiadavky jarnej sezóny.

Sivá: Najprv to bolo vyhlásené za nový trend. V skutočnosti musí láska k tomuto odtieňu teraz trochu vyprchať. Namiesto toho sa pohrajte s tmavým uhlím a vytvorte si dramatický jedálenský priestor. Hmlistú sivú vytvorte v spálni plnej prirodzeného svetla uvoľnenú atmosféru.

Farebný dizajn a nápady na farby stien

Červená

Farebný dizajn a nápady na farby stien, gitarovo červená

Vyrazte von klasickými prednými dverami a vneste do interiéru odvážne nuansy. Vytvorte silný dojem s rozprávkovou akcentovanou stenou. Uľahčite si veci pomocou pár pruhovaných vankúšov.

Ružová

Farebný dizajn a nápady na farby stien, spálňa, ružová

Pink je obľúbenou voľbou, pokiaľ ide o izby malých dievčat. Ale môže to pôsobiť aj luxusne a dospelo. Tento skvelý odtieň môže osvetliť miestnosť rôznymi spôsobmi.

oranžová

Farebný dizajn a nápady na farby stien obývacia izba oranžová

Toto je často zabúdaná farba. Môže však okamžite zahriať miestnosť, aj keď ukazuje tie najlepšie akcenty. Medzi mandarínkovou a koralovou červenou môžu rôzne odtiene dobre fungovať v akejkoľvek miestnosti.

žltá

Farebný dizajn a nápady na farby stien moderná obývačka Buddha

Je to jeden z tých odtieňov, ktoré robia ľudí okamžite šťastnými. Spoľahnite sa na jasne modrú v palete, ktorá zobrazuje celú dúhu. Môžete ich zmierniť aj spárovaním so sivým a prírodným textilom.

zelená

farebný dizajn a nápady na farby stien tradičný vchod do chodby

Vneste vonku dnu obľúbenú farbu prírody – zelenú! Je živý, osviežujúci a priťahuje pozornosť. Správny odtieň zelenej môže fungovať v každej miestnosti.

Modrá

Nápady modrý farebný dizajn a farby stien spálne závesy

V niektorých miestnostiach to vyzerá svetlé a veľmi nápadné. V iných sa však modrá javí ako podriadená a upokojujúca. V každom prípade ho môžete použiť na úplnú premenu miestnosti.

Fialová

Farebný dizajn a nápady na farby stien modrá kuchyňa fialová stena

To určite nie je prvá voľba pre väčšinu dizajnérov, s výnimkou detských izieb. Pokiaľ ale túto farbu použijete inteligentne a striedmo, môže pôsobiť ako elegantný a zároveň prekvapivý prvok. Funguje to úžasne v tradičných aj moderných izbách.

biely

Farebný dizajn a nápady na farby stien, spálňa, moderné

Niekedy je najlepšie držať sa základov. Vyhlásiť, že neviem, je nuda. Pri správnom použití tento odtieň robí neuveriteľné vyhlásenie.

Hnedá

Farebný dizajn a nápady na farby stien trendy sedacia súprava do obývačky

Béžová sa často javí ako zlý rap dizajnu. Existuje však dobrý dôvod, prečo je tento odtieň taký populárny. Nemôžete s ním urobiť chybu. V miestnostiach, kde chcete nájsť pokoj, použite svetlé nuansy. Odvážte sa dostať čokoládovú hnedú, ak chcete veci zamiešať.

čierna

Farebný dizajn a nápady na farby stien modrá kancelária čierna klasika

Tento odtieň nie je potrebné používať striedmo. Môžete ju vnímať ako neutrálnu, ale je to dramatickejšie.