Jednoducho vyberte farby – skvelé tipy na rýchle rozhodnutie

jednoduchý výber farieb štýlový luster

Jednoducho vyberte farby – skvelé tipy na rýchle rozhodnutie

Rozmýšľali ste nad desiatkami vzorových farieb a stále ste nenašli ten správny odtieň pre vašu izbu? Tu diskutujeme o tom, ako môžete prekonať túto paralýzu farieb, ako sa dá inšpirovať všade naokolo a dokonca vytvoriť novú paletu farieb v celom dome..

Začnime hneď!

Existujú odtiene, s ktorými sa ľahšie pracuje. Ak ste doteraz nemali šťastie na farby, ktoré ste si vybrali, teraz je pre vás ťažšie obdobie. Niektoré farby, napríklad ružová, je obzvlášť ťažké dosiahnuť. Neutrálne odtiene, ako je šedá, béžová a jemne hnedá, ako aj strieborná modrá, sú celkom zhovievavé.

Táto izba: Coventry Gray

ľahké vyberanie farieb perfektná kombinácia bieleho a zeleného nábytku

Vlastne je v poriadku nemať farbu. Vynechajte rady týkajúce sa farby a choďte na bielu. Je svieži, klasický a ľahký a hodí sa ku všetkému. Ak sa vám zdajú odlepené, vyberte si odtieň, ktorý vám bude na stene držať roky. Možno je to presne to, čo chceš, nie?

V obchode si nemôžete vybrať farbu. Je to často mätúce a nikdy nedosiahnete dokonalý tieň pre svoju izbu. Robte to ako profesionáli: stačí začať snovým obrázkom. Zamyslite sa nad tým, ako by mal vzhľad nakoniec vyzerať, uložte si obľúbené obrázky z miestnosti a odfoťte sa so sebou, aby bol výber jednoduchší.

Táto miestnosť: texaská koža

ľahko si vybrať farby krásne vzory odtieňov modrej a šedej

Myslite na hotové kombinácie. Chcete napríklad, aby sa k vašim žulovým doskám alebo chladným sivým obkladom hodila stena v modrej alebo šedej farbe? Vezmite si so sebou také obrázky, ktoré vám pomôžu pri načítaní.

Táto akcentovaná stena: čerstvý akvamarín

ľahký výber farieb lesklý povrch v bielej farbe so zelenou závesnou lampou

Nebuď veľkorysý. Môžete mať dlhý zoznam miestností, ale začnite od tých najmenších.

Vyberte si farbu podľa zariadenia alebo tkanín alebo umeleckých diel v miestnosti.

Spokojnosť s výsledkami v prvej miestnosti vám dodá odvahu do ďalšej práce.

Retro elegancia v kúpeľni

ľahký výber farieb, elegantný dizajn kúpeľne

Nebojte sa držať určitých odtieňov farby. Časopisy a webové stránky často poskytujú konkrétne informácie o tom, ako je možné dosiahnuť farbu na obrázku. Prečo to tiež nevyužijete?

Táto stena: Key Largo Green

ľahko vyberateľné farby svetlohnedé steny mnoho obrázkov

Vždy, ale vždy najskôr urobte skúšku. Použite rovnaký povrch, aký ste plánovali – vysoký lesk vyzerá inak ako matný alebo polomatný. Buď si kúpte testovacie plechovky, alebo si vezmite hotový tanier vo veľkosti plagátu a zistíte, ako stojí vo vašej miestnosti. Pred kúpou celej dávky však pokračujte v testovaní farby.

Tmavomodré tóny vytvárajú námorný nádych

ľahký výber farieb námornej nálady v tmavo modrej

Pomoc profesionálov je ľahšie dostupná, ako sa očakávalo. Mnoho dizajnérov, dekoratérov a špecialistov na farby vám ochotne poradí a ich rady sa potom vyplatia. Nebojte sa s vami prísť do kontaktu.

Táto miestnosť: Coral Pink od CWB Architects

ľahký výber farieb romantickej atmosféry v svetlo modrej a koralovo ružovej farbe