Nádherné spálne v červenej a bielej farbe

Spálňa červeno -biely červený prehoz na maľovanie fotografií

Choďte doma na odvážnu paletu farieb

Deň svätého Valentína sa ešte tak dlho nekončí a možno sú mnohí stále pod vplyvom nálady tohto festivalu. To platí aj pre mňa a preto som pocítil inšpiráciu napísať článok o romantickom zariadení spální.

Krásne spálne v červenej a bielej farbe – červená a biela vytvára tú správnu atmosféru

stenový dizajn radí spálňu v červenej a bielej farbe

Áno, červeno -biele zariadenie spální nie je v časopisoch o dizajne určite ničím neobvyklým. Kedy ste však naposledy videli ich prehľad? Čo môže byť lepšie ako živé červeno -biele spálne, ktoré vyžarujú súčasný nádych?

Hore vidíme striedajúce sa červené a biele vzory. Spolu vytvárajú bezchybný vzhľad, ktorý možno opísať ako kráľovský. Verte mi, ďalšie ozdoby už nepotrebujete.

Vo vyššie uvedenom príklade musíte použiť svoju predstavivosť

čalúnené kreslo osvetlenie fialovej spálne v červenej a bielej farbe

 Predstavte si, ako by sa táto sada stoličiek s opierkami rúk bez problémov hodila do vašej spálne. Farba dodáva miestnosti charakter. Zapínaný štýl zvyšuje ohnivú charizmu.

Nie je to obvyklá červeno -biela dekorácia

červené čalúnené sivé osvetlenie spálňa červená biela

Atmosféra na obrázku nižšie určite nevykazovala klasický červeno -biely vzhľad. Ale tu zažívate nové rozmery výstuže prostredníctvom zariadenia, ktoré pozostáva z farebných výbuchov a farebných vzorov. Červený strop, výškový gradient a nádherná súprava žiaroviek prinášajú dostatok červených odtieňov na obohatenie inak neutrálnej spálne.

Na nasledujúcom obrázku je ďalší príklad, ako ten, o ktorom práve hovoril Savio & Ravio

Červeno -biele červené čalúnené čelo postele

 Je to sivé zariadenie, ktoré nám tiež ukazuje, ako sa dá z krikľavého efektu červených akcentov urobiť niečo skvelé. Mestské podkrovia a byty budú môcť z týchto dekoračných myšlienok veľa ťažiť. Je to pravdepodobne preto, že takéto priestory predstavujú kombináciu luxusnej dekadencie a priemyselnej špičky.

Nadchnite sa pre útulnú spálňu?

Spálňa červený biely červený prehoz so vzorom orientálne

Som si istý, že by vám nevadila miestnosť, ktorá poskytuje pohodlie a štýl. Nič nemôže byť vhodnejšie na víkendovú blaženosť ako pohodlná posteľ v krásne zariadenej miestnosti, ktorá je zaliata prirodzeným svetlom.

Pozrite sa na tento veselý etnický koberec

červený perzský koberec vedľa spálne červeno -biely

Červeno -biela spálňa na poschodí je dosť dobrá pre každého, kto si môže vychutnať dúšok čaju. Máme tu do činenia s druhom súdobej výzdoby. Ale váš vlastný charakter nesmie byť zmätený, však?

Ak aj tak hovoríme o etnických vzoroch, potom by som sa chcel opýtať na nasledujúcu otázku: Ako zistíte farebné modro -žlté vankúše, ktoré dopĺňajú hlučnú ružovú výzdobu? Spálňa na poschodí s ázijským bočným stolíkom vedľa postele a koberec s kmeňovými motívmi sa môžu rýchlo stať obľúbenými u dobrých návrhárov. Ocení to najmä ten, kto miluje kultúrne obohatené prostredie.

Tu červená stena nevyzerá tak nápadne, ale veľmi zaujímavo sa spája s interiérovým dizajnom

prehoz spálňa v červenej a bielej farbe r steny

Chladné a súčasné

chladná súčasná červeno -biela červená posteľ s baldachýnom

V každej dáme je Marie Antoinetta, nemyslíte? Čas od času sa v nás prebudí a zavedie nás k parížskemu štýlu v interiérovom dizajne. Nenachádzam na tom nič zlé! Skôr by som každému odporučil, aby si to nacvičil. Na obrázku nižšie to skončilo týmto nádherným červeno -bielym dekorom, ktorý bol obohatený o niektoré moderné akcenty.

Ak chcete, aby boli vaše steny jednoduché a čisté, na dokončenie obrazu by ste potrebovali zakryť okná závesmi. Červené závesy, či už zo zamatu alebo hodvábu, sú prvkami, ktoré môžu veľmi elegantne obohatiť váš interiér.

Z Arthouse Baku

prehozová spálňa na červeno -bielych obrázkoch

Od Borden Interior Associates

červená moderná spálňa do obývačky v červeno -bielej stojacej lampe

Tmavé a nebezpečné môžu niekedy mať rovnakú kombináciu farieb. Toto je ukázané v nasledujúcom príklade. V nižšie uvedenej miestnosti vytvára dominantné červené tieňovanie s bielym akcentom správnu náladu. Dajte si k tomu pohár vína, jahody a čokoládu … Bude to perfektná noc!

Autor: Rikki Synder

červená posteľná prikrývka vzorovaná spálňa v červenej a bielej farbe

Od spoločnosti Billy Benson Company

červená pevná zásuvka konferenčný stolík v červenej a bielej farbe

Z Florensa USA

Spálňa v červeno -bielej sklenenej stene feng shui