Studená červená farba do kuchyne s panache

chladná červená farba do kuchyne lesklá napoli červená a biela

Studená červená farba do kuchyne s panache

Červená je signálna farba. Má silnú osobnosť a potenciál príťažlivosti. Ukázalo sa tiež, že dokážu vzbudiť hlad. Preto sa ich nuansy používajú pri navrhovaní elegantných reštaurácií. Mnoho ľudí veľmi rád používa červenú vo svojich domácich návrhoch.

Ale na druhej strane má táto farba silnú a náročnú povahu. Preto je nevhodný do spálne alebo pracovnej miestnosti. Ale dnes hovoríme o použití červenej farby v kuchyni. V tomto prípade to veľa prispieva k oddanosti vareniu.

Kuchyňa vyzerá v amarantovej červenej veľmi dôstojne

studená červená farba do kuchyne lesklá amarantová červená

Obľúbenosť červených kuchýň každým dňom rastie. Preto si určite zaslúžia veľkú pozornosť. V prvom rade prináša do praktického kuchynského priestoru pocit bohatstva a individualizmu.

Na výber je množstvo tkanín a odtieňov. Všetky tieto môžu byť použité. Výber obsahuje štíhle a lesklé aj matné povrchy. Zvážte vo svojom dome neprekonateľnú kombináciu červenej a nehrdzavejúcej ocele. Môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelé mozaikové dlaždice. Tieto sa nastavujú ako dominantné akcenty na bezúdržbových stenách a získavajú si naše srdcia.

Ultra moderný dizajn v oranžovo červenej farbe

chladná červená farba do kuchyne ultramoderná v oranžovo červenej farbe

Hladká, priestranná pracovná doska a skvelé ozdobné skrinky

studená červená farba do kuchyne ultra lesklý pult

Máte vo svojom dome na mysli mix farieb? Potom do nej vezmite červenú farbu. Mali by ste použiť päť až desať percent červenej. Vytvorte kompaktné a intenzívne červené prvky. Tieto sa okamžite stanú atrakciou vo vašej kuchyni. To je možné využiť napríklad pri navrhovaní kuchynského ostrovčeka.

Strieborný kuchynský ostrovček a bordový nábytok

studená červená farba pre kuchynský kuchynský ostrov v strieborno bielom strope

Červené barové stoličky sú nádherne zapísané v bielej suite. V tomto prípade bude ich účinok menej intenzívny, ale jemnejší. Červený dizajn určite prispeje k lepšej a uvoľnenejšej atmosfére počas večere s priateľmi.

Ste unavení z vašich nudných kuchynských skriniek? Potom odvážne vezmite štetec a nalakujte ho na červeno! Sami si ho môžete okoreniť nádhernou farbou! Urobíte silné vyhlásenie bez toho, aby ste prepadli minimalistickému štýlu. Ak sa vám to nepáči, môžete dosiahnuť individualizovaný a mierne retro nádych.

Farebné jedlá a filigránske vzory na rolke okna  

studená farba do kuchyne tmavočervené drevené štvorcové podlahové ozdoby

Rustikálne prostredie – farebné a útulné

chladná farba pre kuchyňu tradične tmavočervené skrinky mramorový povrch

Okrúhle kožené barové stoličky – retro štýl

studená červená farba do kuchyne kožené barové stoličky sivý mramorový pult

S červenou farbou by ste však nemali zachádzať príliš ďaleko. Najlepšie je kombinovať červený kuchynský nábytok v prirodzenejších odtieňoch, ako sú biele, krémové, béžové a iné svetlé odtiene. Vhodným variantom by bolo spojenie s drevom.

Krémové sedenie sa perfektne hodí k tmavo červenému nábytku

studená červená farba pre kuchyňu, mramorové obklady na posedenie v krémovej farbe

Návrh interiéru Peg Berens / Fotograf Dale Hanson

Červená a čierna sú ultramoderné a červená a šedá sú skôr vzácne a veľmi účinné kombinácie. Radšej by ste zmiešali dve farby? Červená sa nádherne hodí k zelenej, ale obe v odmeraných množstvách. Pozadie musí byť neutrálne.

Čiernobiela mozaika a vínovo červený odtieň

studená červená farba do kuchyne víno červené a biele s mozaikovým obkladovým zrkadlom

Tmavo červené tieňovanie a veľa svetla

studená červená farba do kuchyne veľmi elegantná a moderná

V poslednej dobe sú lesklé červené hliníkové skrinky veľmi obľúbené. Sú tiež super súčasní. Za tento efekt vďačia štýlovému a priemyselnému vzhľadu. Minimalistické a ľahko udržiavateľné sú nadčasové a môžu byť celoživotnou voľbou.

Chcete dosiahnuť žiarivú, mladistvú a ľahkú techno atmosféru? Môžete to urobiť červenou farbou. To vždy prináša trochu kráľovstva a elegancie.

Kuchyni tiež dodáva nezameniteľné výrazné nuansy. Tenké mozaikové dlaždice v červenej farbe sú bezúdržbové a ľahko sa ošetrujú. Do každej kuchyne vnesú kúsok orientálneho nádychu.

Vzrušujúca barová atmosféra vďaka štýlovým krvavočerveným stoličkám

studená červená farba do kuchyne so štýlovými barovými stoličkami

Jemné listové ozdoby na stenu a ohnivo červený kuchynský nábytok

studená červená farba do kuchyne ohnivo červená ozdoba listového nábytku

Roztomilá malá bytová kuchyňa – skutočne magické

studená červená farba do kuchyne roztomilý nábytok malý byt

Pokiaľ ide o psychologické efekty, ukazuje skutočnú silu. Veľmi zábavná je aj červená farba. Pripomeňme si čili papričky a Coca Colu! V kombinácii so správnymi tkaninami dosiahnete pomocou červenej farby čokoľvek. Môžete získať priemyselný aj retro dizajn. Ak napriek tomu milujete červenú, určite by ste to v kuchyni mali použiť. Vytvára skvelé povrchy a podporuje zábavu a chuť do jedla.

Po renovácii vyzerá všetko elegantne a elegantne

studená červená farba pre kuchyňu zrekonštruovanú v tmavých odtieňoch