Vytvorte si chladnú fúziu štýlov sami – riešenie umeleckého zariadenia pre estetikov

chladná fúzia štýlov, urobte si z koženej stoličky v obývačke dekorVytvorte si chladnú fúziu štýlov sami – riešenie umeleckého zariadenia pre estetikov

Koľko ľudí poznáte, ktorí s vami vlastne súhlasia? V každom zmysle? Koľko z týchto ľudí sú členovia vašej rodiny? Áno presne. Bez ohľadu na to, či ste ženatý so správnou alebo nesprávnou osobou, či už ste dvadsať rokov so svojou polovičkou alebo zdieľate byt s priateľom, vždy je dôležité, aby sme urobili dôležité rozhodnutia ako v súdnej sieni..

Niekedy na nás drobnosti z nášho každodenného života silne vplývajú, to si musíme úprimne priznať. Ale je pekné môcť vyniknúť, ísť svojou vlastnou cestou a samozrejme mať svoj vlastný štýl!

Fúzia štýlov: umelecký kompromis

chladná fúzia štýlov urobí vašu obývačku rustikálnou

Divom interiérového dizajnu je, že neexistujú žiadne pravidlá, pokiaľ ide o štýly. Všetko, čo sa vám páči, sa dá urobiť. A ak necháte štýly protistrany roztaviť sa a zjednotiť, konečný výsledok je dobrý, dokonca závideniahodný.

Snáď sa vám to páči „Bling“V každom prípade platí, že čím nápadnejšie, tým lepšie!” Môže byť rustikálny, čím starší, drsnejší, tvrdší, tým lepší. Áno, ale určite existuje rodinný argument. Žiadny problém, pretože s trochou kreativity a kompromisu sa k jednému vrátite „Rafinovaný, rustikálny“ výsledok.

Rovnako ako ste prakticky dosiahli tento vycibrený rustikálny štýl?

chladná fúzia štýlov, urobte zo seba dekoračný kufor starým

Poďme sa pozrieť na staré vintage boxy! Sú plné triesok a pôsobia opotrebovane, ale napriek tomu každému okamžite padnú do oka. V tom je čaro rustikálnych predmetov, kde sa staré stretáva s novým. Každý kus je jedinečnou kópiou a doma skvele upúta pozornosť.

Tu je pár tipov, čo robiť so starými vecami!

  1. Vyrovnajte všetky hlavné nerovnosti, ale nechajte niekoľko zárezov, aby ste si zachovali rustikálne kúzlo a charakter.
  2. Ak je váš náter príliš tmavý alebo je na ňom veľa škvŕn, určite budete potrebovať nový ťah štetcom, možno druhý náter.
  3. Vyberte si lesklé, trblietavé kusy nábytku, ktoré potom môžete moderne vyzdobiť.
  4. Upravte vzhľad. Použite napríklad ľanové alebo bavlnené závesy. Vyberte svetlé odtiene – biela a béžová sú veľmi vhodné pre prírodné tkaniny.
  5. Zaveste: Nevyberajte nudné záclonové tyče, toto je ďalší spôsob, ako si vás opäť všimnúť – bling! Sýto hnedá kovová tyč s krásnymi ozdobami na koncoch – a máte to! Zviažte ich stuhou tenkou na kožu a nechajte slnko zavŕšiť vašu tvrdú prácu!
  6. Pokračujte v tomto vzore! Veľká pohovka s flitrovými vankúšmi. Áno, zamyslite sa nad tým, ako môžete tento vzor ďalej rôznymi spôsobmi integrovať do miestnosti, aby sa vaša izba stala dokonalým príkladom rozmanitosti dizajnu miestnosti..

Vstavaný krb s dreveným rámom, stará masívna truhlica a biele kreslo vytvárajú atmosféru v obývacej izbe

chladná fúzia štýlov robí z obývacích izieb klasiku

Retro položky, ako sú staré truhly, slúžia v súčasnom dome ako príručné stolíky

chladná fúzia štýlov urobí z vašej obývačky retro

Spálne v dramatickej farebnej palete – jednolôžkové postele s vysokým čelomchladná fúzia štýlov, urobte si spálňu-jednolôžkové postele

Teraz chceme dokončiť kombináciu štýlov umiestnením trblietavej sklenenej vázy na váš starý kufor do stredu miestnosti a možno vedľa nej umiestniť rustikálne hodiny. Pridajte niekoľko časopisov, dajte si uvariť kávu a počkajte, kým prídu vaši priatelia, aby s vami obdivovali miestnosť. Voila! Jedná sa o rafinovaný, sofistikovaný rustikálny štýl!

 Kráľovská výbava – zlaté rámy nábytku a mnoho dekoratívnych vzorov v bielej farbechladná fúzia štýlov, urobte zo seba staromódne vysoké operadlo

Nádherný dizajn chodby – improvizované schodisko vyrobené zo zásuviek na drevo

chladná fúzia štýlov, urobte si orientálne zásuvky sami

Hrubý dizajn steny – nábytok z dreva a ratanu v tejto obývacej časti

chladná fúzia štýlov a vytvorte si vlastný obývací priestor z ratanu z masívneho dreva

Orientálny nábytok – mnoho rôznych dekoratívnych akcentov

Vďaka chladnej fúzii štýlov je dekorácia mimoriadne zaujímaváV tejto jedálni môžete vidieť výbuch štýlov a rôznych akcentov    chladná fúzia štýlov a vytvorte si vlastnú jedáleň

Biely dizajn domácej kancelárie – originálne, pôsobivé akcenty a nábytok

skvelá fúzia štýlov, urobte si to sami doma