Flow Fryzury Dla Mężczyzn

Fryzura typu flow, znana również jako bro flow, fryzura ze skrzydłami lub fryzura hokejowa, jest popularnym męskim stylem wśród surferów, deskorolkarzy, hokeistów, baseballistów, hipsterów, a nawet preppy. Podczas gdy fryzury z długimi włosami wyglądają na beztroskie i są często noszone przez mężczyzn o wyluzowanych osobowościach, same włosy typu flow i czesanie są w rzeczywistości dość wymagające w pielęgnacji, ponieważ wymagają od facetów wyhodowania włosów do średniej lub długiej długości. Niemniej jednak, jeśli szukasz przykładów fajnego stylu hokejowego, zapoznaj się z najlepszymi włosami typu flow dla mężczyzn poniżej i zainspiruj się, aby zapuścić włosy na dłużej.

Oto najlepsze fryzury dla mężczyzn wszystkich rodzajów włosów, w tym włosów prostych, grubych, cienkich, kręconych i falowanych. Od krótkich fryzur po długie, teksturowane fryzury, to najfajniejsze męskie fryzury w tym roku!

Przepływowa fryzura

Jak rozwijać przepływ

Najlepsze męskie włosy typu flow polegają na używaniu dobrych produktów do pielęgnacji długich włosów. Aby rosnąć flow, będziesz potrzebować cierpliwości, aby włosy odrosły. Aby uzyskać wygląd średniej długości, potrzebujesz co najmniej 5 do 6 cali włosów. Dla mężczyzn, którzy chcą długiego brokatu, poczekaj, aż twoje włosy osiągną długość ramion. W międzyczasie możesz stylizować dowolną liczbę modnych fryzur, od quiff po grzebień, męski kok i górny węzeł. Faceci mogą zmaksymalizować wzrost włosów, używając dobrych szamponów i odżywek, aby utrzymać zdrową skórę głowy.

Męskie włosy płynące

Jak uzyskać fryzurę Flow

Dzięki cierpliwości, determinacji i najlepszym produktom dla Twojego rodzaju włosów, wszyscy mężczyźni mogą uzyskać fryzurę typu flow. Oto, co musisz zrobić, aby uzyskać falujące włosy.

  • Po pierwsze, oczywiście musisz zapuścić włosy do pożądanej długości. Możesz zacząć stylizację gorącego brokatu od średniej długości włosów, które docierają do twoich uszu.
  • Po ciepłym prysznicu osusz włosy ręcznikiem i pozostaw lekko wilgotne.
  • Użyj wysokiej jakości szczotki z włosia dzika, aby przeczesać włosy od przodu do tyłu i po bokach.
  • Aby stworzyć skrzydła, nałóż lekko utrwalającą glinkę lub krem ​​do stylizacji. Użyj palców, aby rozprowadzić produkt do włosów od nasady aż po końce, podkreślając dłuższe włosy po bokach i w kierunku tyłu głowy.
  • Kontynuuj przesuwanie dłoni i palców po włosach przez cały dzień. Z pomocą produktów do stylizacji wytrenujesz włosy.

Po wymodelowaniu fryzury co kilka miesięcy musisz odwiedzać stylistę lub fryzjera, aby przyciąć końcówki i odciąć rozdwojone końcówki. Krótkie cięcie może sprawić, że Twoje włosy będą rosły zdrowe, mocne i lśniące, zapewniając piękne, naturalne wykończenie. Postępuj zgodnie z tymi krokami, aby uzyskać przepływ, a faceci w końcu będą mieli idealną fryzurę typu flow i grzebień!

Fryzura Flow - długie falowane włosy zaczesane do tyłu

Najlepszy przepływ włosów dla mężczyzn

Niezależnie od tego, czy masz proste, grube, falowane czy kręcone włosy, oto najlepsze męskie fryzury typu flow. Istnieją nawet stylowe przykłady krótkich fryzur, które możesz uzyskać, jeśli wolisz krótkie włosy od dłuższych fryzur.

Fryzury Hokejowe

Męskie fryzury Flow

Fajne brokatowe włosy

Długie, falujące włosy dla mężczyzn

Fryzura z krótkimi włosami

Najlepszy prosty przepływ włosów

Fajne męskie fryzury z Flow

Modne kręcone włosy

Fryzury Flow – krótkie boki z długim teksturowanym grzebieniem na wierzchu

Strzyżenie Flow - Średniej Długości

Strzyżenie w hokeju na lodzie

Strzyżenie z długimi włosami dla mężczyzn

Fryzury z krótkimi włosami dla mężczyzn

Rozpuszczone włosy męskie

Strzyżenie surferów - męskie Flow

Najlepsze fryzury dla sportowców

Fryzura Wings - fryzura hokeisty

Najlepsze męskie fryzury Flow