Fırçalanmış Saç Modeli

Fırçalanmış saç modeli, kısa, pompadour veya solma gibi diğer klasik erkek saç modelleri gibi ikonik bir isme sahip değil. Yine de, kesinlikle taranmış bir saç kesimi gördünüz ve muhtemelen bundan hoşlandınız. Hacimli, kalın saçlarla tanımlanan fırça, kısa ila orta uzunlukta saçları olan herkes için iyi görünüyor. Havalı, taranmış saç stilleri genellikle bu erkek saç kesimi stiline özgü rahat, dağınık bir stille karıştırılır..

Sonunda, fırçalama, çoğu erkeğe uyan kolay bir saç kesimidir ve aynı zamanda şekillendirmesi çok kolay olmanın ek avantajını sunar. Modern ve farklı bir saç modeli ile erkek saç kesimini gözden kaçırmak çok zor. Bir saç stilini nasıl yapacağınızı ve oluşturabileceğiniz harika varyasyonları öğrenmek için okumaya devam edin!

Fırçalanmış Saç Modeli

Fırçalanmış Saç Kesimi Nedir??

Fırçalanmış saç modeli, dikenli saçlara benzer şekilde, düz bir şekilde fırçalanmış gibi görünen saçları içerir. Saç ne kadar uzun olursa, bu stil o kadar baş döndürücü ve etkili görünecektir. Alt kesimde olduğu gibi, bu saç kesiminin yanları ve arkası, başın üstündeki saçları vurgulamak için kısa kesilmiş veya soluktur. Genel görünüm, kısa kenarların ve uzun saçların üst trendde bir varyasyonudur, böylece solma veya alttan kesim daha uzun dokulu saçlarla birleştirilir..

Saç kesimi için şekillendirme inanılmaz derecede önemlidir, bu da saçın sadece ön veya yan kısımları yerine tüm tepesinin şekillendirilmesini gerektirir. Ek hacim ve yükseklik olmadan, fırça düz oturur ve hacimsiz diğer uzun saç stillerine benzer.

Yüksek Solmaya Sahip Dağınık Fırçalanmış Saç Modeli

Fırçalanmış Saç Modeli İçin Neye İhtiyacım Var??

Fırçalanmış saç modeli, başın üstündeki saçın 2 ila 4 inç uzunluğunda olmasını gerektirir. Daha uzun saçlar kolayca uçar ve yetişmek için çok fazla saç ürünü gerektirir; bu arada, daha kısa saçlar istenen yüksekliğe ulaşmayacak ve dağınık bir toplu kesim gibi görünecek.

Havalı Sarışın Fırçalanmış Saç Kesimi

Ne yazık ki, kıvırcık saçlı olanlar için, bukleler yukarı doğru şekillendirmeye direnme eğiliminde olduğu için erkeklerin fırçasını çıkarmak zor olabilir. Dalgalı veya düz saç bu görünümle en iyi sonuçları verecektir..

Son olarak, fırçalanmış stili elde etmek için ihtiyacınız olan tek şey, pomat veya ağda, saç kurutma makinesi ve fırça veya tarak gibi kaliteli şekillendirme ürünleridir. Fırçalar doku eklemek için düz saçlarda en iyi sonucu verirken, taraklar dalgalı saçlar için daha iyidir.

Fırçalanmış Saç ile Düşük Konik Solma

Fırçalanmış Saç Nasıl Şekillendirilir

Fırçalanmış saç kesimini şekillendirmek kolaydır ve adımlar, pompadour ve kısa saç gibi diğer popüler stiller için kullanılan yönteme benzer. Bu stili denedikten sonra bağımlısı olacaksınız. Fırçalama gibi zahmetsizce şık saç modelleri her durumda işe yarayacaktır. Fırçayı şekillendirmek için şu yönergeleri izleyin.

  1. Şekillendirmeden önce saçınızı yıkayarak ve hafif nemli olana kadar havluyla kurutarak hazırlayın..
  2. Tüm saçınızı kaplayacak kadar pomad, ağda veya macun sürün. Saç ürününü saçınıza eşit olarak dağıttığınızdan emin olun..
  3. Ürünü uygularken tüm saçınızı yukarı doğru fırçalayın veya tarayın. Dikenli bir saç stili gibi şekillendirin, ancak dağınık, darmadağınık ve dokulu kaldığından emin olun. Saç tellerini bir araya toplamamaya çalışın.
  4. Karışık bir görünüm vermek için parmaklarınızı saçınızın arasından geçirin.
  5. Kaküllerinizi şekillendirmek ve saçınıza hacim kazandırmak için parmaklarınızı tararken kurutun. Eşit bir görünüm için başınızın ortasındaki saça yeterince ısı ve doku aldığınızdan emin olun..

Orta Uzunlukta Fırçalanmış Sakallı Saç

Havalı Fırçalanmış Saç Modelleri

Fırçalanmış stil şu anda popüler bir erkek saç trendi ve basit stilde birçok varyasyon var. Size gelecek için saç kesimi fikirleri vermek için, en iyi fırçalanmış saç kesimlerinden oluşan bu galeriyi derledik. Bu resimler ayrıca gelecekte havalı fırçanızı şekillendirmek için bolca ilham verecek. Bu tarz sahibi erkeklerin ayak izlerini takip edin ve bu çok yönlü, stili kolay erkek saç kesimini seçin..

Kısa Kenarlı Kalın Dokulu Fırçalanmış Saç

Kısa Kenarlı Kalın Dokulu Fırçalanmış Saç

Dalgalı Fırçalanmış Saçlar

Dalgalı Taraklı Saçlar

Fırça Yukarı ile Alttan Kesilmiş

Fırçalanmış Saç Modeli ile Alt Kesim

Dağınık Fırçalama ve Sakal ile Düşük Cilt Solması

Dağınık Fırçalama ve Sakal ile Düşük Cilt Solması

Hafif Sakallı Dağınık Fırçalanmış Saç

Hafif Sakallı Dağınık Fırçalanmış Saç

Uzun Dokulu Fırça ile İnceltilmiş Saç

Uzun Dokulu Fırçalanmış İnce Saçlar

Yüksek Soluk ve Sakallı Fırçalanmış Saç Modeli

Yüksek Soluk ve Sakallı Fırçalanmış Saç Modeli

Kalın Fırçalanmış Saçlarla Yüksek Cilt Solması

Kalın Fırçalanmış Saçlarla Yüksek Cilt Solması

Fırçalanmış Üst Kısa Kenarlar

Fırçalanmış Üst Kısa Kenarlar

Dokulu Fırçalanmış Saç Kesimi ile Kısa Konik Yanlar

Dokulu Fırçalanmış Saç Kesimi ile Kısa Konik Yanlar

Kalın, Düz Fırça Yukarı ile Düşük Solma

Kalın Düz Fırça Yukarı ile Düşük Solma

Dağınık Fırçalı Kesim ile Yüksek Cilt Solması

Dağınık Fırçalı Kesim ile Yüksek Cilt Solması

Şekillendirilmiş ve Uzun Fırçalanmış Saçlarla Orta Kel Solma

Şekillendirilmiş ve Uzun Fırçalanmış Saçlı Orta Kel Solma

Kalın Fırçalama ile Yüksek Solma

Kalın Fırçalama ile Yüksek Solma