Fryzura Peaky Blinders

Fryzura Peaky Blinders szaleje na męskiej scenie włosów. Jako gwiazda popularnego programu telewizyjnego Peaky Blinders, wielu z was z pewnością zastanawiało się, jak uzyskać i stylizować fryzurę Cilliana Murphy’ego. Jako aktor, który gra Thomasa Shelby’ego, jego włosy Peaky Blinders stały się popularnym nowoczesnym wyborem dla wielu facetów, którzy chcą mieć teksturowaną fryzurę.

Krótko mówiąc, tę fryzurę Peaky Blinders można najlepiej opisać jako boczną, przeczesaną francuską uprawę z brzęczącymi bokami o długości około ćwierć cala (rozmiar osłony clippera nr 2). Ważne jest, aby pamiętać, że cięcie po bokach nie jest wyblakłe, ponieważ włosy nie skracają się stopniowo od góry do dołu. Jednak zdecydowanie możesz wybrać fryzurę ze stożkowym blaknięciem.

Fryzura Peaky Blinders

Jak uzyskać włosy Peaky Blinders Cilliana Murphy’ego?

Wygląda na to, że fryzura Peaky Blinders Cilliana Murphy’ego była w dużej mierze inspirowana współczesnymi trendami fryzjerskimi, a nie faktycznymi stylami Anglii z lat 20. XX wieku, w której odbywał się serial. Dlatego Twój lokalny fryzjer nie powinien mieć problemu ze strzyżeniem i stylizacją charakterystycznej fryzury Peaky Blinders.

Peaky Blinders włosów

Aby uzyskać odpowiedni wygląd, po prostu poproś fryzjera, aby zaczesał boki za pomocą osłony do strzyżenia #2. Możesz dostosować tę długość do swoich pragnień, ale pamiętaj, że musi być pewien kontrast między włosami na górze i po bokach. Następnie musisz poprosić o warstwowe cięcie na górze, które pozostawia co najmniej dwa cale włosów z przodu, co pozwala na stylizację grzywki.

Jak ułożyć fryzurę Peaky Blinders?

Aby ułożyć fryzurę, nałóż na włosy średnio lub mocno utrwalającą pomadę lub wosk. Aby uzyskać teksturowany, naturalny wygląd, upewnij się, że produkt do włosów dla mężczyzn zapewnia matowy połysk. Teraz przesuń włosy w prawo, aby stworzyć fryzurę z grzywką na bok, pozostawiając resztę włosów w nieładzie i nieporządku.

Fryzura Peaky Blinders

Poniżej zestawiliśmy kolekcję fryzur Peaky Blinders z przykładami zarówno wyblakłych, jak i brzęczących wersji, dzięki czemu możesz zdecydować, która jest dla Ciebie odpowiednia.

Fryzura Thomasa Shelby

Cillian Murphy Peaky Blinders fryzura

Cillian Murphy fryzura dla Peaky Blinders

Strzyżenie Peaky Blinders - teksturowane przycięcie z grzywką

Peaky Blinders Hair — teksturowana uprawa z intensywnym blaknięciem skóry

Fryzura Peaky Blinders - teksturowana francuska uprawa z brodą

Fryzury Peaky Blinders - Wysoka blaknięcie skóry z teksturowanym przycięciem na górze

Cillian Murphy Peaky Blinders Hair - Cool Side Swept Fringe

Cillian Murphy krótkie włosy

Peaky Blinders Hair - blednące z falistym francuskim przycięciem

Fajna fryzura Thomas Shelby - Peaky Blinder Hair and Style