Fryzura Ryana Goslinga

Zestaw fryzur i brody Ryana Goslinga to z pewnością jeden z najbardziej klasycznych stylów w Hollywood. Na przykład krótkie włosy Goslinga to fryzura na jeża (inaczej fryzura Ivy League) – jest prosta, łatwa w utrzymaniu i stylizacji, a prawie każdy fryzjer wie, jak je strzyc. Z drugiej strony, długie włosy Ryana Goslinga są najczęściej kojarzone z jego fryzurą Drive, średniej długości fryzurą, która przeczesuje grzywkę, tworząc delikatną część boczną. Połącz dowolną z tych fryzur z brodą Goslinga, a uzyskasz modny wygląd idealny na każdą noc.

Jeśli zastanawiasz się nad nowym krojem i stylem na ten rok, gorąco polecamy wypróbowanie jednej z jego fajnych fryzur. Chociaż kopiowanie włosów Ryana Goslinga może nie dać ci tego samego życia miłosnego i dziewczyn, oto kilka inspiracji dla facetów rozważających nowy styl. Od jego niechlujnej długiej fryzury w Notatniku po teksturowany grzebień, który zanika w Crazy, Stupid, Love, sprawdź różne sposoby na uzyskanie najlepszego wyglądu Goslinga.

Najlepsze fryzury Ryana Goslinga

Fryzury Ryana Goslinga

Krótkie włosy Ryana Goslinga

Jeśli chodzi o krótkie włosy, fryzura na załogi jest jedną z dwóch fryzur, które są najbardziej synonimem Ryana Goslinga. Aby uzyskać wygląd Gosling, sztuczka polega na poproszeniu fryzjera o usunięcie końcówek z włosów, aby miały więcej tekstury. Tyły i boki muszą płynnie się rozjaśniać, a dla uzyskania ostatecznego stylu możesz połączyć krój z krótką brodą.

Ryan Gosling krótkie włosy z twardą częścią

Ta boczna część ze zwężającą się fryzurą po bokach jest uniesiona przez krótką pełną brodę. Z włosami zaczesanymi na bok, styl jest elegancki i gorący. Faceci mogą również łączyć krótkie włosy z różnymi rodzajami wyblakłych fryzur.

Ryan Gosling włosy i broda

Ta krótka fryzura wygląda dobrze z kolczastą częścią i krótkimi bokami. Zarost dodaje męskiego akcentu.

Ryan Gosling krótkie włosy - strzyżenie załogi + broda

Ryan Gosling długie włosy

Długie włosy Ryana Goslinga w „Pamiętniku” prawdopodobnie uczyniły go biciem serca, jakim jest dzisiaj. Wygląd Noah jest trudny do wykonania, ale jest to wykonalne, jeśli dodasz warstwy, aby cięcie miało dużą objętość. Możesz pozwolić grzywce opaść naturalnie lub rozdzielić ją, aby uzyskać ostrzejszy, bardziej męski wygląd i nie zapomnij o kultowych blond pasemkach.

Fryzura zeszytu Ryana Goslinga

Gosling stylizował również dłuższą fryzurę w La La Land. Z krótkimi włosami po bokach i z tyłu, aby kontrastować z długimi włosami na górze, gwiazda Hollywood nosił swój charakterystyczny grzebień na fryzurę z zadbanym zarostem.

Fryzura Ryana Goslinga La La Land

Ryan Gosling długie włosy

Długa fryzura Ryana Goslinga

Ryan Gosling Szalona Głupia Miłość Fryzura

Fryzura Goslinga Crazy Stupid Love jest jego najbardziej stylową jak dotąd fryzurą, ponieważ odzwierciedla jego charakter. Jeśli chcesz odtworzyć jego wyrafinowaną estetykę, powinieneś zaczesać włosy z tyłu i po bokach, pozostawiając je dłuższe na górze. Niewielką ilością produktu do stylizacji włosów możesz je zaczesać do tyłu lub rozczesać, aby wyglądały elegancko i modnie. Gosling ma rozstanie, ale zamiatanie lub czesanie jest nadal dżentelmeńskie, o ile jest wypolerowane.

Ryan Gosling Szalona Głupia Miłość Fryzura

Ryan Gosling głupia szalona fryzura

Fryzura Ryan Gosling Drive

Fryzura Drive jest popularna wśród facetów, ponieważ jego postać to fantastyczne połączenie męskości i wrażliwości. Do tego stylu potrzebujesz krótkiej fryzury z długą grzywką i gęstymi włosami na górze. Bądź ostrożny, ponieważ górne włosy łatwo opadają płasko i wydają się pozbawione życia. Pracuj w preferowanym produkcie do włosów, takim jak pomada lub wosk, i odsuń wszystko na bok, łącznie z grzywką.

Fryzura Ryan Gosling Drive

Cięcie buzzów

Stylowy fason to zdecydowany look dla mężczyzn, którzy potrzebują niewymuszonego stylu, zachowując jednocześnie fajny i profesjonalny wygląd. Jest trochę blisko skóry głowy, ale przyzwyczaisz się do niej, gdy odrośnie i dopasuje się do kształtu twojej twarzy. Gosling często nosił fryzurę z brodą lub kozią bródką, ponieważ dodaje tekstury i objętości do cięcia, nie wyglądając na niechlujny lub rozczochrany.

Krótkie włosy Ryana Goslinga

Ryan Gosling blond włosy

Gosling ostatnio przeszedł na ciemniejsze włosy, ale jest naturalną blondynką, której loki wyróżniają się, ponieważ są odważne, dzięki czemu wydaje się niewiarygodnie pewny siebie. Możesz zrobić to samo, rozjaśniając włosy na blond i przycinając je warstwami, aby nadać im teksturę lub pióro. Powinieneś poprosić fryzjera, aby zrobił to na początku i zrobił to sam, gdy poczujesz się bardziej komfortowo.

Ryan Gosling Blondynka

Ryan Gosling blond włosy

Broda Ryana Goslinga

Broda Ryana Goslinga oferuje idealną równowagę między seksownością, surowością i klasą. Gosling dopasowuje swoją brodę do długości jego włosów w tym czasie. Jeśli zdecydujesz się na jedną z jego dłuższych fryzur, takich jak ta, którą stylizował w Crazy Stupid Love, twój zarost na twarzy powinien być bardziej rozmyty, ale nie zaniedbany. Dobry szampon i odżywka do brody może naprawdę pomóc w stymulowaniu wzrostu i utrzymaniu zarostu.

Broda Ryana Goslinga

Zacznij od balsamu do brody, aby nawilżyć i odżywić. Użyj grzebienia, aby odpowiednio ukształtować i ułożyć brodę. Osoby z krótszymi włosami mogą odtworzyć brodę Ryana Goslinga, upewniając się, że ich zarost ma taką samą długość jak włosy.

Styl z brodą Ryana Goslinga

Ryan Gosling bródka

Gosling miał odmianę koziej bródki z kilkoma swoimi słynnymi fryzurami. Dobrym sposobem na skopiowanie jego stylu jest zapuszczenie pełnej brody i przycięcie wszystkiego poza wąsami i łatą duszy. Podkreśla to Twoje cechy i tworzy przyciągający wzrok kontrast.

Ryan Gosling Goatee