45 jasnych i fajnych fryzur dla dziewczynek

Nasze nastoletnie i młode dorosłe lata to najlepszy czas na kreatywność, próbowanie nowych rzeczy i odnalezienie siebie, stylu i mody. W późniejszym życiu większość ludzi nie ma tak dużej swobody twórczej, aby eksperymentować ze swoim wyglądem. Dlatego postanowiliśmy stworzyć listę fajnych fryzur dla dziewczynek, które możesz nosić w szkole lub w wolnym czasie. Tak czy inaczej, wszystkie są oświetlone.

1. Fajne fryzury z kokardą dla dziewczynek

Zacznijmy od warkoczy, ponieważ od kilku lat są głównym trendem w stylizacji i są idealne dla nastolatek. Ale nie byle jakie warkocze. To pleciona kokardka, która wzbudzi w szkole wszelkiego rodzaju zazdrość.

kokarda do włosów fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

2. Pleciony irokez

Skoro jesteśmy przy temacie warkoczy, poznaj plecionego irokeza. Zastąpił znacznie bardziej ryzykowny i skłonny do zaangażowania tradycyjny irokez, a wszystko polega na odzwierciedleniu starego z warkoczem zamiast ogolonej głowy i kilkoma kolcami.

plecione irokezowe fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

3. Fajne fryzury dla średnich włosów

Kosmiczne bułeczki to z definicji fajne fryzury dla dziewczyn. Ale najlepsze w nich jest to, że są tak łatwe do wykonania. Dodatkowo są niezwykle wszechstronne, co oznacza, że ​​możesz je nosić w szkole, klubie lub na ulubionym festiwalu muzycznym.

czerwone kosmiczne bułeczki fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

4. Najlepszy kucyk

Ariana Grande mogła nadać tej fryzurze swój charakterystyczny wygląd, ale nie wymyśliła dokładnie koła. Nastoletnie dziewczyny robiły to w jeden sposób, zanim zostało to zakwalifikowane jako fajne fryzury dla dziewcząt.

najlepsze fryzury dla dziewczynek w kucyk

Źródło

5. Fajne proste fryzury dla dziewczynek

To naprawdę nie jest dużo prostsze niż fale na plaży, prawda? I są po prostu takie ładne! Możesz wypróbować stary przepis na spanie z wilgotnymi włosami zaplecionymi w warkocz lub możesz podkręcić prostownicę do maksimum i stworzyć luźne fale we włosach.

fale na plaży fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

6. Messy Updo Fajne fryzury dla dziewczynek

Wysokie bułki są idealne, ale niechlujne bułki są jeszcze lepsze. Pozwalają wyrazić swoją kreatywność i wolny, artystyczny duch, jak nic innego. I możesz je połączyć z dżinsowym śpioszkiem i białą męską koszulą.

niechlujne updo fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

7. Czeskie fajne fryzury dla dziewczynek

Nic nie mówi o cyganerii jak korona z kwiatów. Następnie możesz nosić włosy w dwa warkocze typu fishtail. To idealna letnia fryzura, która dobrze komponuje się z nagim lub minimalnym makijażem na długie dni na plaży na wakacjach.

czeskie fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

8. Fajne fryzury dla dziewczyn na balu

Studniówka to największa noc, kiedy jesteś nastolatkiem. Sama sukienka może być atrakcją Twojego wyglądu, ale stylizacja również musi być elegancka. Oto fajny pomysł, który obejmuje kaskadę kwiatów wiśni opadającą na zestaw miękkich, vintage’owych fal.

bal fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

9. Naprawdę fajne fryzury dla dziewczyn

Czasami fajnym czynnikiem są szczegóły. Na przykład, jeśli nosisz prostą fryzurę, taką jak górny kok, zawsze możesz ją urozmaicić zestawem nowatorskich szpilek bobby. Te to złote nożyczki i po prostu jesteśmy na ich punkcie szaleni!

szpilki nożyczki fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

10. Kwiatowe fajne fryzury dla dziewczynek

Innym sposobem na tchnięcie życia w klasyczną fryzurę jest dodanie prawdziwych kwiatów. Ten pomysł na fryzurę jest idealny na ślub w ogrodzie, niezależnie od tego, czy jesteś druhną, czy tylko gościem. Oto wskazówka – wybierz duże kwiaty, które również mają słodki zapach.

kwiatowe fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

11. Boczny kucyk

Jakby ten boczny kucyk nie był wystarczająco zabawny i modny, biorąc pod uwagę, że jest to powrót do lat 90., jest również pokryty małymi białymi kwiatkami. Takie ozdoby do włosów można kupić w dedykowanych sklepach lub bezpośrednio na Amazon.

boczny kucyk fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

12. Plażowe fryzury dla dziewczynek

Gdzie byśmy byli wszyscy, gdybyśmy nie mieli fryzury, na którą chodzimy, gdy jesteśmy na plaży? Wszystkie dziewczyny wiedzą, jak trudno jest utrzymać włosy szczęśliwe w palącym słońcu, słonym wietrze i wilgoci. Ale fale na plaży i dużo odżywki to klucze.

fajne fryzury na plaży dla dziewczyn

Źródło

13. Fajne fryzury dla dziewczynek z perłami

Jeśli musisz wziąć udział w bardziej wyrafinowanym lub eleganckim wydarzeniu, które wymaga ubioru, to perły są zawsze odpowiedzią. Te perłowe szpilki to marzenie każdej dziewczyny, ponieważ wyglądają jak bajka.

perłowe fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

14. Warkocz bąbelkowy

Istnieje wiele rodzajów warkoczy, które możesz wypróbować, ale warkocz bąbelkowy jest zdecydowanie jednym z najfajniejszych. Kilka razy widzieliśmy to nawet na czerwonym dywanie, udowadniając, że jest to jedna fryzura zatwierdzona przez celebrytów.

bąbelkowy warkocz fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

15. Brudny górny węzeł

To jedna z najprostszych i najwygodniejszych fryzur, które możesz ściągnąć. Większość dziewczyn robi to na co dzień lub gdy po prostu mają zły dzień z włosami. Możesz użyć prostej gumki do włosów lub, jeśli twoje włosy nie są do tego wystarczająco długie, garści szpilek.

niechlujne najlepsze fryzury dla dziewczynek

Źródło

16. Fajne fryzury dla dziewczynek z opaską na głowę

Opaski na głowę były w tym sezonie fajnym sposobem na dodanie akcesoriów, gdy nie chcesz lub nie masz czasu, aby stylizować włosy w inny sposób. Są również świetnym sposobem na dodanie popu koloru do monochromatycznego zespołu, jeśli chcesz go trochę ożywić.

fajne fryzury dla dziewczyn z pałąkiem na głowę

Źródło

17. Fajne fryzury dla dziewczynek z warkoczami

Jest to luźny warkocz typu fishtail lub syrena. Aby to zrobić, wystarczy jak zwykle zapleść rybi ogon, a następnie palcami pociągnąć za nią, aż poluzujesz pasma na tyle, aby był bardziej bałagan niż zwykle. Podziel go tu i tam z kilkoma gumkami.

luźne fishtail fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

18. Fajne fryzury dla dziewczynek z czapkami

Zima to nie żart ani dla ciebie, ani dla twoich włosów. Mroźne temperatury, zimny wiatr i śnieg mogą naprawdę uszkodzić zarówno korzenie, jak i pasma włosów. Jeśli masz rozszerzenia, obrażenia mogą być jeszcze większe. Więc upewnij się, że nosisz czapkę.

czapka fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

19. Fajne nowe fryzury dla dziewczynek

Jesteśmy pozytywnie zakochani w kreatywnych i wychodzących na smyczkach do włosów i jest to zdecydowanie dobry przykład. Chodzi o to, że możesz wyrazić siebie i wysłać wiadomość za pomocą ozdoby do włosów, która Cię definiuje, zamiast foremki do ciastek.

złota biżuteria fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

20. Fajne fryzury dla dziewczynek?

Jeśli nie chcesz lub nie możesz farbować całych włosów, ponieważ nie masz na to pozwolenia od rodziców lub regulaminu szkolnego, zawsze możesz skorzystać z małej farby przez zanurzenie. Największym obecnie trendem, jeśli chodzi o kolor, są niekonwencjonalne odcienie, takie jak ten komiksowy żółty.

modne fryzury dla dziewczynek

Źródło

21. Seapunkowy trend

Jeśli nie znasz tego, czas poznać trend seapunkowy. Zaczęło się na Tumblrze w 2011 roku i ma wiele wspólnego z popkulturą opartą na motywach wodnych, takich jak ten kołyszący kolor włosów i wspaniałe wybory modowe, które go uzupełniają.

seapunkowe fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

22. Fajne fryzury Peekaboo dla dziewczynek

Oto kolejna luka na wypadek, gdybyś nie mógł farbować włosów. Wypróbuj kilka ciekawych rzeczy w trybie peekaboo. To słonecznikowa żółć w masie brunetowych włosów na bardzo potarganym i niechlujnym bobie. Przeciwstawne kolory pomagają się wydobyć.

cytrynowe peekaboo fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

23. Niekonwencjonalne kolory dla nastolatków

Kwasowa zieleń jest ulubioną wśród nastolatek na całym świecie. Po prostu przejrzyj dowolny festiwalowy lookbook, a zobaczysz, że ten chemicznie wyglądający odcień włosów inspirowany Atomówką jest wielkim hitem.

kwaśne zielone fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

24. Kobaltowe niebieskie fryzury dla dziewczynek

Kobaltowoniebieski klasyczny bob z ciężką grzywką zmieszany z całym charakterystycznym różowym strojem Moschino i złotą biżuterią z logo Moschino? Tak proszę! Gdzie się rejestrujemy? To kwintesencja wyglądu nastolatka i możesz go teraz skopiować.

kobaltowe fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

25. Fajne fryzury dla dziewczynek z kręconymi włosami

Jeśli masz kręcone włosy i chcesz je nieco ułożyć, zawsze możesz zabrać je na ładne fale na plaży zamiast zwykłych loków. Ten odcień jest pastelowo lawendowy i jest idealny na wiosnę i lato.

lawendowe fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

26. Koralowe fajne fryzury dla dziewczynek

Mówiąc o letnich fryzurach i kolorach dla nastolatek, co powiesz na koral, największy trend gorącego sezonu? I tak jesteś na wakacjach ze szkoły, więc możesz zaryzykować i wybrać ten pudrowy i całkowicie syreno-koralowy odcień włosów.

koralowe fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

27. Fajne fryzury dla dziewczyn w pastelu

Pastel nigdy nie wyjdzie z mody jako kolor włosów, co oznacza, że ​​możesz całkowicie rozbujać ten szykowny współczesny styl pinup z włosami z waty cukrowej, kwiecistymi okularami przeciwsłonecznymi, teatralnym naszyjnikiem, lampartem, koralową szminką i kolczykiem w nosie. To dużo fajnego kiczu!

pastelowe fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

28. Lemoniada Bob

Ten konkretny kolor nazywa się lemoniadą i jest połączeniem platynowego blondu i delikatnego pastelowego różu. Rewelacyjnie komponuje się ze śliwkową lub magenta pomadką. Dodatkowo możesz również nosić ten wspaniały warstwowy bob, który jest teraz tak modny.

lemoniada bob fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

29. Czarno-żółte fajne fryzury dla dziewczynek

Wspaniałą rzeczą w łączeniu dwóch przeciwstawnych kolorów w spektrum jest to, że zamiast kolidować, wydobywają się nawzajem. Tak też jest w przypadku tej brunetki o północy i słonecznej żółci.

czarno-żółte fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

30. Samuraj Bun

Być może słyszałeś już o koku samurajskim jako fryzurze, którą zwykle noszą mężczyźni z kolekcji „męski kok – top knot”. Ale czy wiesz, że też możesz to uprawiać? Możesz nawet dodać złoty pierścionek do włosów, aby go upiększyć i nadać mu bardziej kobiecy.

samuraj kok fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

31. Proste fryzury warkoczowe

Czasami mniej znaczy więcej, gdy na przykład musisz codziennie chodzić do szkoły. Musisz budzić się każdego ranka i przejść przez rutynę włosów. Dlaczego nie spróbować prostego warkocza, który zaoszczędzi Ci trochę czasu i wysiłku?

warkocz fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

32. Fajne fryzury dla dziewczyn z krótkimi włosami

Jeśli nie masz pod ręką żadnych akcesoriów do włosów, ale musisz ulepszyć swój wygląd na specjalne wydarzenie, nie musisz się martwić. Zawsze możesz być kreatywny dzięki szpilkom bobby. Wypróbuj dwa zestawy w różnych kolorach w zależności od własnego odcienia.

zielone szpilki fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

33. Fryzury dla nastolatek z szalikiem

Chusty na głowę są uosobieniem łatwego luksusu i dekadenckiego stylu. Przywodzą na myśl długie letnie wakacje w południowych Włoszech i pokazy mody w stylu Dolce & Gabanna i Valentino. Próbowałeś już jednego??

szalik fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

34. Punkowa rola zwycięstwa

Rolki zwycięstwa były noszone głównie w latach 50. przez kobiety jako styl odświętny po II wojnie światowej, który szybko wszedł do głównego nurtu i popkultury. Jednak przetrwały do ​​dziś w postaci vintage pinup.

punk zwycięstwo rolki fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

35. Tylny warkocz

Porozmawiaj o rockability! Tylny warkocz zakończony niechlujnym kokem można nosić razem z kurtką ze sztucznej skóry lub ze sztucznym futerkiem. Dodaj błyszczącą kopertówkę i trochę dżinsu na dokładkę i masz gotowy wygląd na wybiegi.

z powrotem warkocz fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

36. Scrunchie z lat 90.

Nawet jeśli jesteś nastolatkiem żyjącym w teraźniejszości, jeśli jesteś fashionistką, na pewno słyszałeś o gumce z lat 90. Jeśli go widziałeś, to już jesteś guru stylu. A jeśli posiadasz i używasz jednego, nagrodzimy Cię 100 punktami stylizacji za złamanie normy!

fajne fryzury scrunchie dla dziewczyn

Źródło

37. Fajne fryzury dla dziewczyn z grzywką

Jeśli planujesz uzyskać grzywkę, sugerujemy najpierw skontaktować się ze swoim stylistą. On lub ona będzie w stanie wskazać, jaki rodzaj grzywki jest najlepszy dla twojej struktury twarzy. Poza tym, nie możemy tego wystarczająco podkreślić, nie próbuj robić sobie grzywki w domu.

grzywka fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

38. Selena Gomez

Teraz nadszedł czas, aby przyjrzeć się fryzurze sławnego nastolatka, aby uzyskać prawdziwą inspirację z Hollywood. Numer jeden to ukochana Selena Gomez, ponieważ jest najbardziej znaną i najczęściej obserwowaną osobą na Instagramie, co oznacza, że ​​jest prawdziwym trendsetterem.

selena gomez fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

39. Zakurzone liliowe fajne fryzury dla dziewczynek

Mówiąc o nietradycyjnych kolorach, jak niesamowity jest ten zakurzony liliowy? Najbardziej podoba nam się to, że możesz go nosić zarówno w gorącym, jak i zimnym sezonie bez mrugnięcia okiem. Płynnie przechodzi z lata w zimę.

zakurzone liliowe fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

40. Carey Mulligan

Brytyjska aktorka Carey Mulligan to nastoletnie marzenie z tym beżowym blond długim pixie. Z przodu ma nawet skręcony warkocz z dwóch nici, który uwalnia jej rysy i podkreśla jej urodę. Podoba nam się fakt, że na tym zdjęciu prawie nie ma makijażu.

Carey Mulligan fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

41. Emma Watson

Nieczęsto zdarza się, że Emma Watson podejmuje takie ryzyko ze swoim wizerunkiem, ponieważ zwykle jest dobrą dziewczyną we wszystkim, ale tutaj jest z odrobiną kołysania w tym wysokim i ciasnym upięciu, które sprawia, że ​​wygląda trochę jak gwiazda rocka.

emma watson fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

42. Kamień Emmy

Piękność Emmy Stone nie zna granic, a jednym z jej parametrów są jej rude włosy. Ale czy wiesz, że Emma jest z natury blondynką? Farbuje włosy na czerwono, bo lubi to bardziej i dlatego, że podkreśla jej cudowne morskie oczy.

emma stone fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

43. Jennifer Lawrence

Jeśli chodzi o fajne fryzury dla dziewczyn, nie możesz się pomylić z Jennifer Lawrence. Została odkryta, gdy miała 14 lat i zaproponowano jej stanowiska aktorki i modelki, ponieważ była taka piękna. Oto jak wtedy wyglądała aktorka.

Jennifer Lawrence fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

44. Taylor Swift

Mimo że Tay-Tay nadal nosi swoje loki i charakterystyczne blond włosy, nie można zaprzeczyć, że przeszła długą drogę od swoich wiejskich czasów. Teraz ma znacznie bardziej wytworny, elegancki i drogi wygląd niż wtedy, gdy była nastolatką.

Taylor Swift fajne fryzury dla dziewczynek

Źródło

45. Ariana Grande

Ariana Grande stawia wysoko poprzeczkę, jeśli chodzi o fajne fryzury dla dziewczyn. Wypracowała kultowy wygląd dzięki wysokiemu kucykowi, który wzbogaciła o przedłużenia, aby wyglądał na pełniejszy. Używa również metalowych ozdób, takich jak te pierścionki, aby uzyskać dodatkową ostrość swojego wyglądu.

ariana grande fajne fryzury dla dziewczyn

Źródło

Wniosek

Fajne fryzury dla dziewczynek mają jedną wspólną cechę. Muszą być niezwykle wyraziste, kim jesteś i jakie przesłanie o sobie chcesz przekazać światu. Możesz wziąć przykład ze swojej ulubionej celebrytki, wybrać fryzurę z lat 90., wybrać niekonwencjonalny kolor włosów lub użyć eklektycznych szpilek. Chodzi o to, aby poeksperymentować i bawić się włosami!