Top 50 fryzur dla małych dziewczynek do noszenia na każdą okazję

Fryzury dla małych dziewczynek są urocze i czarujące. Co kwalifikuje się jako dobre fryzury dla małych dziewczynek??

Każda fryzura, która nie obciąża delikatnych włosów i skóry głowy.

Nie oznacza to jednak, że fryzury dla małych dziewczynek obracają się wokół naturalnych fryzur.

Dodaj warkocz, stwórz plecione korony księżniczki lub dodaj kilka kolorowych detali do miksu, a otrzymasz idealnie urocze fryzury dla małych dziewczynek.

Dziewczyny są zbyt świadome tego, jak wyglądają. Dlatego dobranie fryzury do tak młodego wieku to świetny pomysł.

Pokaż swojemu małemu zdziwieniu różnorodność dostępnych dla niej fryzur. Będzie Twoim najlepszym wyznacznikiem, że wybór jest dla niej właściwy.

1. Fryzury dla małej dziewczynki: krótkie, urocze i z kolorowymi akcentami

dziewczyny krótkie fryzuryŹródło

Fryzury krótkie do średniej długości dla małych dziewczynek są najłatwiejsze w utrzymaniu. Twoje maluchy są zawsze w biegu i pełne energii. Dlatego naturalna fryzura sięgająca do brody może być jedną z najlepszych opcji dla małej księżniczki.

Łatwo rozczesać i rozczesać, jeśli włosy będą swobodnie spływać. Równie łatwo jest to przypiąć we wszystkich rodzajach „doków”. Cokolwiek robisz, nie zapomnij o kolorowych spinkach do włosów, oczywiście zatwierdzonych przez małą księżniczkę.

2. Naturalna fryzura dla długich włosów

długie włosy małe dziewczynki fryzuryŹródło

Wiemy, że większość małych dziewczynek marzy o byciu księżniczkami. Najbardziej rozpoznawalną cechą księżniczki są jej długie, piękne warkocze, zawsze płynące kaskadą wirów i fal. To świetna fryzura dla małej dziewczynki, zarówno dlatego, że wygląda wspaniale, jak i dlatego, że w ogóle nie obciąża jej włosów.

3. Śliczne updo dla małych dziewczynek

plecione updo dla małych dziewczynekŹródło

Czy przygotowujesz się do uroczystego wydarzenia? Oto kilka inspiracji, jeśli chodzi o fryzurę Twojego malucha. Urocze updo z plecioną koroną i luźno opadającymi lokami z tyłu. Jest łatwy, wspaniały i na pewno sprawi, że twoja mała dziewczynka poczuje się jak księżniczka.

4. Śliczne fryzury dla dziewczynek

pleciona fryzura na długie włosyŹródło

To urocza fryzura dla małych dziewczynek z długimi włosami. Może się wydawać, że do osiągnięcia tego potrzebne są całkiem spore umiejętności. Niemniej jednak jest to dość łatwe. Wystarczy kilka gumek, cierpliwość i kilka szpilek z kwiatowymi dekoracjami. Ta fryzura sprawdza się zarówno na co dzień, jak i jako fryzury ślubne dla małych dziewczynek.

5. Swobodnie płynące zamki i fryzura z pałąkiem na głowę

naturalne fryzury dla małych dziewczynekŹródło

Niech te warkocze swobodnie płyną, jeśli twoja mała księżniczka to lubi. Niemniej jednak możesz dodać bandanę, która pełni podwójną rolę ochronną. Może zapobiegać wypadaniu włosów na twarz i powodowaniu podrażnień. Jednocześnie może zapewniać łagodną ochronę przed promieniami słonecznymi.

6. Naturalna fryzura dla kręconych małych dziewczynek

kędzierzawa dziewczynaŹródło

Loki i cewki są urocze. W związku z tym najlepszą rzeczą do zrobienia, jeśli Twoje dziecko ma takie piękne loki, jest ich naturalne opuszczenie. Oczywiście akcesoria do włosów nigdy nie bolą. Dodaj kilka szpilek lub opaskę na głowę, aby uzyskać dodatkowe wsparcie.

7. Fajne fryzury dla małych dziewczynek

pleciony kok z kokardą fryzury dla małych dziewczynekŹródło

Luźno pleciona korona księżniczki, która otacza głowę i jest zaakcentowana błyszczącą kokardą, to bezstresowa fryzura. Twój maluch to pokocha.

8. Naturalna fryzura z grzywką

kok i grzywka fryzury dla małych dziewczynekŹródło

Niektóre dziewczyny są po prostu stworzone do grzywki i falujących włosów. Na te dni, kiedy nie chcesz robić nic skomplikowanego z włosami swojej dziewczyny, pozwól im naturalnie lśnić. Dodaj opaskę na głowę, taką jak ten perłowy pałąk, aby uzyskać dodatkową uroczą nutę.

9. Warkocze i upsweep fryzury dla małych dziewczynek

plecione fryzury dla małych dziewczynekŹródło

Warkocze nigdy nie wychodzą z mody. Dla dzieci są fajnym elementem, którym można się popisać. Ta oszałamiająca fryzura z upsweep i kilkoma warkoczami sprawi, że Twój maluch poczuje się wyjątkowo.

10. Fryzury z warkoczami dla małych dziewczynek

pleciona fryzura z kokardą do włosówŹródło

Każdy rodzaj warkoczy lub skręconych warkoczy wygląda oszałamiająco na twoich dzieciach. Nie wspominając o tym, że są ochronne, łatwe do zrobienia i cofnięcia oraz naprawdę wygodne w noszeniu. Niezależnie od tego, czy oglądamy plecione warkocze, plecioną księżniczkę w koronie, czy też jeden pleciony kucyk, wszystkie wyglądają naturalnie i pięknie dla Twojego dziecka.

11. Krótkie fryzury dla małych dziewczynek

tęczowe włosy krótkie włosyŹródło

Mówiąc o komforcie i łatwości utrzymania naturalnego piękna włosów Twojego malucha, taka krótka fryzura jest idealna. Zwłaszcza jeśli Twoja mała dziewczynka ma gęste, proste włosy, krótka fryzura przycięta do perfekcji doda idealnie wypolerowanej nuty bez względu na wszystko. Kredowe pasemka to dodatkowy fajny element dla Twojego dziecka.

12. Wysoka bułka, grzywka i kwiaty

fryzury dla małych dziewczynek wysoki pleciony kokŹródło

Fajny? Bez cienia wątpliwości. Ten maluch ma jedną z najfajniejszych fryzur, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Długie grzywki, które idealnie oprawiają twarz, nienaganne upięcie i kolorowa kokardka dla wsparcia i dodatkowego efektu wow.

13. Fryzury dla małej czarnej dziewczynki

skręcane warkocze dla małych dziewczynekŹródło

Czarne włosy są piękne. Jednak może być trudne do utrzymania i stylizacji. Właśnie dlatego fryzury dla małych czarnych dziewczynek, które najlepiej pasują, to te, które są znane jako fryzury ochronne. Te urocze, misterne warkocze to jedna z fryzur, które możesz przymierzyć.

14. Fryzura imprezowa dla małych dziewczynek

satynowa wstążka pleciona fryzura dla małych dziewczynekŹródło

Czy Twój maluch przygotowuje się na przyjęcie urodzinowe swojej najlepszej przyjaciółki? Sprawdź tę oszałamiającą zabawną fryzurę, która jest naprawdę łatwa do osiągnięcia.

15. Warkocze o długości podbródka dla małych dziewczynek

skręcane warkocze o długości podbródkaŹródło

Charakterystyczna czarna fryzura, senegalskie warkocze skręcane wyglądają tak samo oszałamiająco na małych dziewczynkach, jak na kobietach. Wypróbuj je ze swoim dzieckiem. Pokocha fajny czynnik, jaki dają warkocze i ich wszechstronność.

16. Krótkie fryzury dla małych dziewczynek

różowe włosy dla małych dziewczynekŹródło

Przypomina fryzurę Amelie, prawda? Zabawny kolor może znacznie pomóc w tworzeniu specjalnej fryzury, która pasuje do osobowości Twojej małej dziewczynki.

17. Zwinięta fryzura Bob dla małych dziewczynek

zwinięty bob z kwiatowym dodatkiem do włosówŹródło

Prawie każda naturalna fryzura, która pasuje do Ciebie, działa również na Twoje maleństwo. Tylko spójrz, jak urocza jest ta zwinięta fryzura bobowa. Posiekane końce i miękkie wykończenie, a twoja mała dziewczynka ma godną pozazdroszczenia fryzurę.

18. Kręcone kucyki dla małych dziewczynek

kręcone warkoczeŹródło

Może to nie być zaskoczeniem, ale kucyki lub warkocze dla małych dziewczynek z kręconymi włosami to jeden z najłatwiejszych sposobów na oswojenie tej grzywy. Ponadto są łatwe w wykonaniu i wygodne w noszeniu. Urocza fryzura dla dziewczynki, która nigdy nie wychodzi z mody.

19. Krótkie fryzury dla małych dziewczynek

krótkie włosy naturalny wyglądŹródło

Kiedy krótka fryzura już jej nie przetnie, urozmaicaj ją koralikowymi opaskami na głowę. Poproś malucha, aby pomogła Ci wybrać kolory, które pokocha najbardziej i pracuj razem nad stworzeniem jej słodkiego wyglądu każdego dnia.

20. Warstwowa fryzura dla małych dziewczynek

warstwowa fryzura dla małych dziewczynekŹródło

Fryzury warstwowe świetnie nadają się do tworzenia większej objętości i głębi, szczególnie w przypadku cienkich, cienkich włosów. Jeśli taki rodzaj włosów ma twoja dziewczyna, wypróbuj warstwową fryzurę z długimi grzywkami. Z tą bazą będzie łatwo stworzyć różne fryzury.

21. Plecione fryzury dla małych dziewczynek

Plecione fryzury dla małych dziewczynekŹródło

Dwa holenderskie warkocze wiązane z tyłu z dużą kokardą wyglądają uroczo w fryzurze do połowy do połowy dla małych dziewczynek. Zdecydowanie warto spróbować przynajmniej raz. Ten wzór w kształcie serca jest uroczy.

22. Pleciona fryzura z cienkich włosów

warkocz koronyŹródło

Cienkie włosy są również dość kruche, szczególnie u małych dziewczynek. Unikaj zbyt mocnego czesania lub tworzenia bardzo ciasnych fryzur. Ten niski warkocz chroni włosy, jednocześnie dając maluchowi możliwość wyglądać i czuć się jak księżniczka.

23. Plecione warkocze Updo

plecione updo dla małych dziewczynekŹródło

Stwórz jeden warkocz. Rozłóż włosy na pół. Obróć dwie sekcje w górę i zabezpiecz je satynową kokardką, aby uzyskać miękki i elegancki wygląd. Szyja Twojego dziecka będzie oddychać w letnie dni, a jej włosy będą wyglądać wspaniale w ten sposób.

24. Łatwe fryzury dla małych dziewczynek

elastyczne fryzury dla dziewczynekŹródło

Ok, przyznajemy to. Każda fryzura, która ma tak wiele gumek do włosów, nie wydaje się łatwa do osiągnięcia. Zaufaj nam jednak, tak naprawdę jest. Wystarczy drobny grzebień do rozdzielenia każdego kosmyka, który będzie spięty elastyczną i cierpliwością. Wyniki są oszałamiające.

25. Naturalne fryzury dla małych dziewczynek

pleciony półdoŹródło

Czy chcesz uzyskać te zawijasy dla swojej małej dziewczynki? Po prostu zakręć włosami, gdy są wilgotne i pozwól im wyschnąć w ten sposób. Odkręć zawijasy, pozwól im całkowicie wyschnąć i użyj palców, aby rozplątać bardzo ciasne zwoje. Naturalnie ułoży się w przepiękną fryzurę dla małych dziewczynek.

26. Warkocze i skręty dla małych dziewczynek

skręcone warkoczeŹródło

Zacznij od podzielenia włosów na cztery sekcje. Dwie większe sekcje powinny zaczynać się na czubku głowy, a dwie mniejsze powinny być skierowane do tyłu. Zabezpiecz każdy z nich osobno.

Zacznij splatać lub skręcać każdą część włosów. Zabezpiecz je za każdym razem, gdy skończysz. Przeciągnij dwa warkocze z dolnej części w kierunku tych na górze i zabezpiecz je razem za pomocą kokardek i gumek.

27. Naturalne fryzury dla małych dziewczynek

plecione naturalne fryzury dla małych dziewczynekŹródło

Wspomnieliśmy, że najlepsze fryzury dla małych dziewczynek to takie, które nie wywierają nacisku na włosy i skórę głowy. Cóż, ten luźny warkocz fishtail jest jednym z najlepszych przykładów takich fryzur dla małych dziewczynek. Pozostawia również dużo miejsca na dodanie niektórych elementów, takich jak szpilki i mankiety do włosów, które Twoje dziecko pokocha.

28. Urocza fryzura X-Warkocz dla małych dziewczynek

X-pleciona fryzuraŹródło

Zastanawiasz się, jak można osiągnąć tę oszałamiającą fryzurę? Rozłóż włosy na pół i zacznij splatać z każdej strony w kierunku przekątnej. Kiedy oba warkocze się spotkają, zabezpiecz szpilkami, a następnie kontynuuj zaplatanie po przeciwnych stronach.

29. Naturalna fryzura dla czarnych kręconych włosów

naturalne czarne włosyŹródło

Ta urocza mała księżniczka obnosi się z naturalną fryzurą idealną do czarnych falowanych włosów.

30. Naturalne fryzury dla małych dziewczynek

pleciona naturalna fryzura dla dziewczynekŹródło

Odkryj te urocze piegi, wyciągając połowę włosów do góry. Jeśli robienie pół w górę, pół w dół nie wystarczy, użyj włosów na piękny warkocz, który może również działać jako naturalna opaska na głowę. Zabezpiecz ją za pomocą szpilek i zapewnij swojej małej księżniczce komfort, którego potrzebuje.

31. Fryzury dla małych dziewczynek z koralikami

zroszony małe dziewczynki fryzuryŹródło

Co może być fajniejszego niż posiadanie koralików we włosach? Stosowane jako mankiety do włosów, te drobne elementy dekoracyjne są idealne do ozdobienia warkoczy, kilku pasm włosów lub stworzenia wzoru, który pokocha Twoje dziecko.

32. Złożone plecione fryzury dla małych dziewczynek

plecione długie włosy fryzury dla małych dziewczynekŹródło

Kolejny przykład niesamowitej fryzury ochronnej. Oszałamiający i złożony warkocz fishtail.

33. Koraliki i warkocze: fryzury dla małych dziewczynek

Koraliki i warkocze Fryzury dla dziewczynekŹródło

Warkocze nigdy nie tracą swojego fajnego czynnika. Koraliki zawsze przynoszą trochę więcej. Kolorowe i figlarne warkocze z koralików są idealne jako fryzury dla małych dziewczynek.

34. Gładki kucyk z warkoczem skręcanym

pleciony kucyk dla małych dziewczynekŹródło

Ta fryzura wygląda najlepiej na prostych włosach ze względu na skręcony warkocz, który działa jak ozdoba prostego kucyka. Jeśli masz to, czego potrzeba do splatania, wypróbuj tę fryzurę dla swojego dziecka. Ona to pokocha.

35. Fryzura w kucyk dla małych dziewczynek

elastyczny kucykŹródło

Kucyk to klasyczna fryzura dla małych dziewczynek i nie tylko. Spróbuj przymocować koński ogon tu i tam kilkoma gumkami w naturalnym kolorze. Stworzą niesamowity efekt i fajną fryzurę dla Twojej małej księżniczki.

36. Wysoki pleciony kucyk dla małych dziewczynek

pleciony kucykŹródło

To kolejna wariacja na temat klasycznego kucyka dla małych dziewczynek. Bajkowa fryzura, która sprawi, że Twoja mała dziewczynka poczuje się jak bajkowa księżniczka.

37. Warkocze z akcentem w kształcie łuku dla średnich włosów

warkocze dla małych dziewczynekŹródło

Średnia fryzura z grzywką wygląda uroczo u małych dziewczynek. Aby zwiększyć urodę, ułóż dwa wysokie warkocze wykończone kokardkami i gumkami do włosów. Uwielbiamy tę naturalną i łatwą fryzurę.

38. Styl kucyka z niespodzianką dla małych dziewczynek

styl kucykŹródło

Zrób kucyk jak najwyżej na czubku głowy. Przygotuj więcej gumek, aby zabezpieczyć następujące kroki. Do pierwszego kucyka dołóż kolejne pasmo włosów i zabezpiecz je gumką. Kontynuuj te kroki, aż dojdziesz do podstawy szyi i pozwól reszcie włosów swobodnie płynąć.

39. Fryzury dla małych dziewczynek na krótkie włosy

fryzura bobaŹródło

Ta szykowna fryzura została stworzona dla divy. Wygląda nie tylko wyrafinowanie i szykownie, ale także uroczo i naturalnie. Prosta stylizacja włosów w ciasne fale i stosowanie łagodnych produktów do włosów, aby utrzymać je na miejscu.

40. Fryzury na krótkie kręcone włosy

kręcone warkoczeŹródło

Brakuje Ci inspiracji, jak ułożyć krótkie kręcone włosy? Weź odcień tej uroczej księżniczki, której włosy są spięte w dwa wysokie warkocze.

41. Kręcone fryzury małej dziewczynki

naturalne kręcone włosyŹródło

Ta niesamowita kręcona grzywa jest całkowicie naturalna. Czasami najlepszym sposobem na ułożenie tak imponującej, soczystej grzywy jest umożliwienie jej swobodnego przepływu. Może się plątać i być trudnym w utrzymaniu. Niemniej jednak zaleca się, aby naturalne kręcone włosy od czasu do czasu oderwały się od wszystkich skrętów i warkoczy.

42. Pleciona fryzura dla małych dziewczynek

pleciony kokŹródło

Plecione bułeczki to odmiana klasycznych bułek, o wiele bardziej zabawna i zabawna dla najmłodszych. Dodatkowo będziesz wolny od stylizacji włosów przez cały dzień, ponieważ ta fryzura utrzymuje grzywę malucha na miejscu przez cały dzień.

43. Fryzury ślubne dla małych dziewczynek

fryzura ślubnaŹródło

Wesela to wyjątkowa okazja dla każdego, także dla dzieci. W związku z tym, dlaczego nie traktować włosów swojej małej księżniczki tak samo, jak traktujesz swoje? Ta stylowa fryzura z mnóstwem skrętów i loków ma szykowną i zabawną nutę, która sprawia, że ​​jest idealna jako fryzura ślubna dla małych dziewczynek.

44. Kokarda dla małych dziewczynek

kok z kokardąŹródło

Bułeczki baleriny? Jasne, tylko z dodatkowym zabawnym akcentem. Stwórz tę gładką bułkę i dodaj do niej przyciągający wzrok element.

45. Afroamerykańskie fryzury dla małych dziewczynek

naturalne kręcone włosyŹródło

Krótkie fryzury ślubne dla czarnych włosów są oszałamiająco urocze i piękne. Pozostaw grzywę swojej małej księżniczki w całej okazałości i zwiększ czynnik zachwytu tylko za pomocą uroczej kokardki.

46. ​​Fryzury dla dziewczynki updo

plecione updo z kwiatkiemŹródło

Pamiętasz wiele pasm i gumek wspomnianych wcześniej? Ta fryzura jest odmianą tych misternie wyglądających, ale łatwych do osiągnięcia fryzur dla małych dziewczynek. Tyle że tym razem włosy, które kiedyś płynęły swobodnie w pięknych falach, są teraz ułożone w idealnie podkreślony kok zabezpieczony gumką.

47. Fryzury dla małej dziewczynki: skręcony niski kok

skręcony niski kokŹródło

Czy masz ochotę wypróbować coś nowego, jeśli chodzi o fryzury dla małych dziewczynek? Wypróbuj tę skręconą niską bułkę. Są zabawne i zabawne, a ich wykonanie i zamocowanie zajmuje mniej niż 5 minut.

48. Fryzury updo małej dziewczynki

wysoki kok z kokardą fryzury dla małych dziewczynekŹródło

Kolejna fryzura, która może działać równie dobrze jak codzienna fryzura dla małej księżniczki lub jako fryzura ślubna.

49. Balerina Updo dla małych dziewczynek

upięte baleriny z biżuterią dla małych dziewczynekŹródło

Kok baleriny, który wygląda na nieco niechlujny, to odpowiednia rzecz dla twojej małej księżniczki. Dodaj grzywkę i zapewnij uroczą nutę.

50. Fryzury dla dziewczynek z grzywką

zarośnięta grzywka warstwowy krój dla dzieciŹródło

Dopóki grzywka nie dociera do oczu, jest mile widzianym dodatkiem do fryzury Twojego dziecka. Zawsze są fajne, a twoja mała dziewczynka je pokocha.

Gotowy do zmiany wyglądu?

Niezależnie od tego, czy twoja mała dziewczynka bierze wskazówki od księżniczki Disneya, czy celebrytów, opanowanie kilku fryzur dla małych dziewczynek jest koniecznością.

Sprawdź nasze 50 niesamowitych pomysłów na fryzury dla małych dziewczynek i znajdź inspirację.