Fryzury Johnny’ego Deppa

Fryzury Johnny’ego Deppa są tak samo kultowe i sławne jak sam aktor. Znany jako jeden z najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia, włosy Deppa sprawiły, że gwiazda Hollywood stała się międzynarodową ikoną mody. W rzeczywistości długie włosy Deppa w filmach takich jak Blow i jego krótkie włosy w filmach takich jak Wrogowie publiczni z pewnością wpłynęły na trendy w stylu życia mężczyzn w tamtym czasie. Jeśli szukasz nowej fryzury w tym roku, oto jak mieć włosy jak Johnny Depp!

Najlepsze fryzury Johnny’ego Deppa

Najlepsze fryzury Johnny’ego Deppa są bez wysiłku stylowe i piękne. Nie da się zaprzeczyć, że aktor emanuje naturalnym stylem, którego nie da się pobić, jeśli chodzi o długie fryzury. Od kucyka przez quiff po zaczesane do tyłu włosy, sprawdź naszą kolekcję zdjęć przedstawiających każdą fryzurę Depp!

Fryzury Johnny'ego Deppa

Fryzura Johnny’ego Deppa Public Enemies

Zacznijmy od fryzury Wrogowie publiczni Johnny’ego Deppa – klasycznej fryzury w stylu vintage z prohibicją z niskim zwężeniem po bokach i długim quiffem na górze. To, co stało się znane jako fryzura Johna Dillingera, ten teksturowany styl jest dobry dla facetów z grubymi prostymi lub falującymi włosami, którzy chcą krótkiej lub średniej długości warstwowej fryzury. Jeśli stylizujesz ten krój, pamiętaj, aby użyć odrobiny wosku lub pomady, aby utrzymać włosy na miejscu przez cały dzień.

Johnny Depp Wrogowie Publiczni

Johnny Depp długie włosy

Przy tak wielu wspaniałych fryzurach Johnny Depp jest ostatecznie najbardziej znany ze swoich długich włosów, które zaczął zapuszczać na początku lat 90-tych. Włosy Deppa w tamtym czasie były odzwierciedleniem rozwijającej się kultury grunge w Hollywood, która zastąpiła czysty wygląd gwiazdy. W przyszłych latach długa fryzura Deppa idealnie pasowała do ról w Sleepy Hollow, Chocolat, What’s Eating Gilbert Grape i Piraci z Karaibów, żeby wymienić tylko kilka!

Johnny Depp długie włosy

Johnny Depp krótkie włosy

Jakby posiadanie fajnych długich loków nie wystarczyło, krótkie włosy Johnny’ego Deppa również wywołują zazdrość! Niezależnie od tego, czy stylizował zaczesane do tyłu włosy Donny’ego Brasco, czy fryzurę rockabilly quiff Cry-Baby ze zwężającymi się bokami, nie wydaje się, aby istniała fryzura, której Depp nie mógłby ściągnąć.

Johnny Depp krótkie włosy

Inne fajne włosy Johnny’ego Deppa

Więcej informacji o najnowszych fryzurach Depp znajdziesz w naszej galerii poniżej!

Fryzura Johnny'ego Deppa

Fajna fryzura Johnny'ego Deppa

Fryzura Johnny'ego Deppa

Fajna fryzura Johnny'ego Deppa - cios

Krótkie Fryzury Johnny'ego Deppa

Johnny Depp włosy średniej długości

Fryzury Johnny'ego Deppa - krótkie włosy z bródką

Johnny Depp długa fryzura z bródką

Fryzura Johna Dillingera

Jak mieć włosy jak Johnny Depp

Najlepsze fryzury i fryzury Johnny'ego Deppa