5 absolútne fascinujúcich technologických pomôcok – rok 2019, ktoré čakajú na sponzora

Už sme publikovali články o moderných pomôckach, a to aj pre cyklistov, pre auto, do kuchyne atď. Ale tentoraz robíme niečo ešte odvážnejšie: Ide o zoznam niektorých z najväčších inovácií pre rok 2019 zo všetkých oblastí tu a v ďalšie články. Ste zvedaví na náš zoznam miniaplikácií modernej technológie? Môžu čoskoro zmeniť váš každodenný život a prepracovať ho. Všetci však stále potrebujú sponzora! Sme si ale istí, že ho nájdete.

Nové technologické vychytávky ako ZUUM menia naše mestá

ZUUM hitech gadgets elektrická obuv

Náš zoznam projektov technologických pomôcok na rok 2019

 Elektrický dopravný prostriedok ZUUM

Stručný prehľad najdôležitejších informácií o ZUUM

získať všetky dôležité miniaplikácie hitech dát

ZUUM vyzerá ako doplnkový pár topánok, ktoré vás sem a tam dopravia rýchlo a automaticky. Je to ďalšia alternatíva bicykla a možno aj niektoré elektrické prostriedky, ktoré sú menej náročné na naše svaly. Zároveň to však vyžaduje určitú stabilitu a rovnováhu. Pre fanúšikov rýchleho pohybu a adrenalínu je ZUUM určite dobrý nápad. Dve „elektrické topánky“ sú kompaktné a veľmi ľahko sa prenášajú tam a späť. Sme toho názoru, že pomôcky modernej elektrotechniky, ako je ZUUM, sa čoskoro stanú súčasťou našej panorámy mesta. Vhodný pre obe pohlavia!

Hodinky Draverik Watch 2 v čiernej farbe

myšlienka technológie draverick hitech

Hodinky Draverik 2

Druhú verziu hodiniek Draverik Watch hodnotíme ako jednu z najväčších inovácií pre rok 2019. Hodinky patria do skupiny inovatívnych technologických pomôcok, ktoré plnia niekoľko funkcií súčasne. V tomto prípade tu máme elegantné hodinky, ktoré dokážu prenášať dáta súčasne. To vám umožní ľahko nahrať hotové dokumenty do počítača alebo kdekoľvek inde. Môžete si tiež vytvoriť vlastné dokumenty a uložiť ich do nich. Informácie je možné chrániť heslom. K údajom máte prístup aj bez počítača. Obrazovku je možné prispôsobiť a máte k dispozícii niekoľko jazykov.

Hodinky Draverik Watch 2 s veľmi elegantným dizajnom

draverick skvelý dizajn

PAL Veľké noci. Lepšie ráno.

Steve Dash je meno dizajnéra tohto veľmi inovatívneho produktu. Je to jeden zo série nových technologických pomôcok, ktoré podporujú deti počas nočného spánku. Tí najmenší chcú cítiť pocit bezpečia a to je presne to, čo inovatívny produkt PAL Great Nights dosahuje. Tu sú dve ukážkové vlastnosti, ktoré odlišujú tento produkt: Po prvé, môžete nastaviť svetlo tak, aby drobci necítili strach. Zároveň však v miestnosti zostane dostatočne tma, aby ste prirodzene zaspali. Za druhé, toto zariadenie dokáže rozpoznať rušivé zvuky v miestnosti a pomocou upokojujúcich zvukov vrátiť vaše dieťa do uvoľneného spánku. V skutočnosti tento inovatívny produkt nie je zlý nápad ani pre dospelých! Mimochodom, dá sa ovládať z mobilného telefónu alebo tabletu!

Zaistite sebe i svojim deťom kvalitnejší spánok!

spiace deti hitech gadgets

ROCKOVÝ prsteň.

Dobrý doplnok, ktorý je tiež jednou z najmodernejších technologických pomôcok. Rovnako ako hodiny zobrazené vyššie Hodinky Draverik 2 slúži na prenos údajov. To je prsteň ROCK. Má dotykový senzor a tiež infračervený. Povrch je navrhnutý tak, aby sa nemohol poškriabať. Prsteň môžete ľahko dobiť znova a znova.

Bicykle a technologické pomôcky k sebe už dávno patria

gps počítačové gadgety

Di-Pro_ Bicyklový počítač

Na konci nášho článku opäť hovoríme o technologických pomôckach pre cyklistov. Hovoríme o inteligentnom počítači s technológiou GPS. Slúži ako na orientáciu, tak aj na osvetlenie. Farba sa mení v závislosti od rôznych rýchlostí. Obvykle sa červená objaví pri rýchlosti nad 45 km za hodinu, čo je tiež určené ako výstraha. Farby pre rôzne stupne rýchlosti môžete skutočne nastaviť sami. K dispozícii máte samozrejme aj senzory a ďalšie doplnky, ktoré vám pomôžu zmerať váš športový výkon.

Bezpečnejšie na cestách s-Di-Pro_ Fahhrad-PC

gadgety s myšlienkou na bicykel