5 pomôcok pre Windows 7, ktoré vás informujú o celom systéme

Gadgets for Windows 7 applications setting user

5 najlepších pomôcok pre Windows 7

Získanie okamžitých a aktuálnych informácií o systéme pre mnohých používateľov znamená mať dobre fungujúce prostredie prijatia. Gadgety pre Windows 7 na to môžu byť správnou odpoveďou.

Okrem toho, že spoločnosť Microsoft prináša podporu pre miniaplikácie pre počítače, sú stále užitočným spôsobom, ako vytvoriť aktuálny prehľad o vašom systéme a systémových prostriedkoch.

Niektorí by popreli, ak by Microsoft už nepodporoval systém – načo si robiť starosti?

Existujú moduly gadget systému Windows 7, ktoré stále fungujú a neustále vás informujú o aktualizácii systému.

Našli sme 5 pomôcok, ktoré poskytujú informácie, ktoré obvyklý systém Windows necháva. Nezabudnite, že tieto pomôcky zaberajú zdroje. Rovnako ako všetko ostatné na pracovnej ploche Windows 7 sa chcete starať o pamäť RAM. Zistite, či nasledujúce moduly gadget pre počítače poskytujú o tom viac informácií.

1. Informácie o notebooku Margu 2

Informačný prenosný modul gadget pre Windows 7

Ponúka veľa informácií o špecifikáciách prenosného počítača / notebooku. Vďaka tomuto modulu gadget máte k dispozícii aktualizácie v reálnom čase pre: Rozhrania WLAN a LAN s ID užívateľa, Internet, viacjadrové použitie, hodiny / kalendár, hlavný procesor, batériu, výrobný čas a používanie pevného disku. Môžete tiež pridať / odstrániť akékoľvek informácie a dokonca zmeniť ich zobrazenie. Margu automaticky skontroluje nové aktualizácie. Toto zariadenie ponúka všetko naraz.

2. Gadget Wi-Fi monitora Xirrus

Gadgety pre sieť aplikácií Windows 7

Toto zariadenie poskytuje potrebné informácie o bezdrôtovej sieti LAN v okolí. Stále môžete vidieť rýchlosť prenosu dát, silu signálu, miestne siete, aktuálnu adresu internetového protokolu. Stále môžete nakonfigurovať nepriehľadnosť. Ak kliknete na jeden z spôsobov bezdrôtového prenosu, budete informovaní o dostupných sieťach.

3. Gadget sieťového merača

Moduly miniaplikácií pre aplikácie Windows 7

Jedná sa o jeden z najlepších bezdrôtových monitorov prevádzky. Na prvý pohľad získate informácie o: SSID, interných a externých adresách IP, teste rýchlosti, POŽARNE dvere-Zmena stavu, stavu zabezpečenia, signálu, nahrávania / sťahovania. Názov sieťového pripojenia, názov adaptéra, maximálna rýchlosť, adresa MAC. Konfiguračná obrazovka vám umožňuje nastaviť tieto možnosti: možnosti zobrazenia, farebné schémy a oveľa viac.

4. Merač pohonu

Informácie o systéme miniaplikácií pre systém Windows 7

Vďaka nástroju Drives Meter môžete nahliadnuť do stavu svojich ovládačov a tiež nastaviť upozornenie na nedostatok pamäte..

   5. Informácie o systéme

Gadgety pre systém aplikácií Windows 7 vo všeobecnosti

Tento systém je druh všetkého v miniaplikácii, ktorá zobrazuje informácie o: operačnom systéme, čase výroby, hlavnom procesore, pamäti, pevných diskoch, sieťových jednotkách, disku CD / DVD, batérii a sieti.