7 inovatívnych záhradných pomôcok, ktoré musíte vyskúšať!

Zima sa už takmer skončila a veľmi skoro začneme opäť záhradníčiť. Radi by sme vám včas pomohli – tentokrát v podobe 7 veľmi cool záhradných pomôcok. Už sú tu!

Pripravte sa chytro na novú záhradnícku sezónu!

Nápady na záhradu Stihl GP100

Našich 7 najlepších záhradných gadet

Akumulátorový ventilátor STIHL BGA 100

Čo je pre vás najnáročnejšia činnosť v záhrade? Je možné, že sa málo bavíte s upratovaním nepotrebných listov a iného organického odpadu? Potom potrebujete skvelý akumulátorový ventilátor, ktorý vám pomôže! Tu je nový model s ergonomickým tvarom a niekoľkými stupňami rýchlosti.

 Zvlášť vhodné aj pre ľavákov.

Kosenie trávnika je teraz celkom jednoduché

Záhradné nápady robotickej kosačky WORX Landroid

Robotická kosačka

Robotické kosačky sú medzi záhradnými pomôckami stále obľúbenejšie. Landroid od WORKS je náš absolútny favorit. Môžete s ním pracovať až do 100 metrov štvorcových a nič nevynechá. Pamätá si prekážky a ťažké miesta a postupom času sa stáva ešte efektívnejším.

Hľadaj múdre záhradnícke pomôcky pre vtáky?

záhradné nápady silo na kŕmenie vivara

Kŕmne silo Vivara

Táto inovácia sa týka podávačov vtákov. Na prvý pohľad krmivové silo vyzerá ako normálny kŕmny stĺp. Vďaka inteligentne umiestneným okrúhlym otvorom sa vtáky dostanú k potrave bezpečnejšie a jednoduchšie. Okrem toho je riziko kontaminácie znížené na minimum.

Zavlažujte svoju záhradu na diaľku!

nápady na dažďovú záhradu

Ovládač CloudRain

Máte krásnu záhradu a chcete sa o ňu starať, ale nemáte dostatok času a ste neustále v pohybe? Pre moderných ľudí, ako ste vy, sa to stalo System Cloud Rain vyvinuté. Nastavenie je veľmi jednoduché a rýchle. Polievanie a ďalšie činnosti budú dobre fungovať vo vašej neprítomnosti. Zariadenie navyše nepotrebuje batérie ani napájanie, pretože sa nabíja slnečnou energiou. Všetko, čo potrebujete, je WLAN, ku ktorej sa pripojí systém čakania.

HomeBiogasLTD – žijte múdrejšie a udržateľnejšie

himebiogas nápady na výrobu plynových záhrad

Inovácie HomeBiogasLTD

HomeBiogasLTD je iniciatíva založená na princípe crowdfundingu, ktorá vyvinula mnoho praktických projektov na ochranu životného prostredia. Inovácia, ktorú vám chceme predstaviť, je domáca výroba bioplynu. Získate veľmi jednoduchú sadu, ktorú môžete zostaviť bez našej pomoci. Stačí tam vyhodiť organické odpadky a máte plyn na varenie alebo na iné domáce účely. Nepotrebujete vôbec žiadnu elektrinu! Typická domácnosť bude schopná vyrábať elektrickú energiu až 3 hodiny z vlastných odpadkov.

Záhradná pomôcka na sadenie zemiakov

Paul Potato skvelé nápady na záhradu

Paul Zemiak

Ste fanúšikom zemiakov a zemiakových jedál? Ak na to chcete vyrobiť materiál sami a urobíte to celkom jednoducho, pozrite sa na tento nápad! Jedná sa o vyvýšený systém určený špeciálne na pestovanie zemiakov. Vďaka konštrukcii podobnej veži to môžete urobiť až desaťkrát viac zemiakov na meter štvorcový nechať niečo vyrásť!

Vysejte všetko moderným a inteligentným spôsobom!

sejeme nápady do záhrady

Tertilla

Zostaňme trochu dlhšie pri vlastnej výrobe v záhrade. S Tertilla môžete automatizovať výsev semien. Táto inovácia je odolná voči vode, takže sa v daždi nerozbije. Zariadenie je možné dobíjať aj pomocou slnečnej energie.