7 nových fitness pomôcok, ktoré vás budú motivovať cvičiť v roku 2019

Fitness pomôcky samy o sebe nedosiahnu športový výkon skôr ako vás. Môžu však byť veľmi dobrou cvičebnou motiváciou, ktorá vás dostane na cestu k lepšej kondícii. Rozhodli ste sa dosiahnuť pre rok 2019 krajšie a zdravšie telo? Potom by ste sa mali určite pozrieť na nasledujúce inovatívne športové potreby a zapamätať si ich!

Art Fitbit Aria 2 – merajte hodnoty a výkon

športová motivácia fitbit aria2 scale

Fitness pomôcky typu Fitbit Aria 2 Smart Scale

Hlavnou funkciou tohto druhu športových pomôcok je meranie vášho fyzického výkonu počas dňa. Môžu tiež mať informácie o vašom telesnom tuku a vašom Index telesnej hmotnosti doručiť. Na vytvorenie profilu ho môže použiť až 8 ľudí súčasne. O investíciu sa tak môžete podeliť s priateľmi!

 Sleep HR Tracker – fitness pomôcka pre lepšiu kvalitu spánku

motivácia k cvičeniu ifit sleep hr tracker

Sledovač spánku iFit Sleep HR

Ďalšie odporúčanie pre motiváciu cvičenia sa nazýva iFit Sleep HR Sleep Tracker. Funkciou týchto typov fitness pomôcok je meranie kvality vášho spánku. Pretože to má veľký význam pre kvalitu vašich služieb počas dňa. Možno práve to stojí v ceste dokonalému športovému výkonu.

PowerDot – fitness pomôcka na uvoľnenie svalov

powerdot muscile odhad športovej motivácie

Elektrický stimulátor svalov PowerDot

Každý fitness inštruktor vám povie, že svaly sa po cvičení musia zotaviť. V opačnom prípade namiesto dobrých výsledkov dôjde k zraneniam a zbytočnému preťaženiu. S tým často súvisí aj nedostatok motivácie cvičiť. PowerDot by urýchlil regeneráciu vašich svalov. Toto je jeden z najviac odporúčaných fitness prístrojov pre rok 2019.

Socha- digitálny športový systém

skultúrniť skener tela motivácia šport

Sochársky výkon

Je to vynikajúci príklad tréningového systému. To vám poskytne informácie o vašom telesnom zložení. Telesný tuk je možné merať až v 24 rôznych bodoch. Existujú aj odporúčania, ako sa zbaviť tuku na ťažkých miestach.

Theragun G2Pro – posilňovňa pre hlbokú svalovú stimuláciu

športová motivácia theragun g2pro 4

Theragun G2Pro

Ďalším z našich odporúčaní pre fitness pomôcky je Theragun G2Pro. Hlboká svalová stimulácia je hlavnou funkciou tohto zariadenia. Je obzvlášť nápomocný pri ťažkých bolestiach svalov a úrazoch.

Pulzný oxymeter Masimo iSpO2 – posilňovňa pre srdce

masimo ispo22 oximeter športová motivácia

Pulzný oxymeter Masimo iSpO2

Naše srdce je pri cvičení veľmi namáhané. Neustále a aktuálne informácie o jeho stave sú povinné pre športovcov, ktorí sa usilujú o špičkový výkon. Ale nielen pre nich. Takáto pomôcka by bola veľmi dôležitá aj pre hobby športovcov s vysokými nárokmi na seba! Pomocou iSpO2 Pulse a ďalších podobných fitness pomôcok môžete zmerať prístup k kyslíku a ďalším dôležitým parametrom.

triediť motiváciu ozmo aktívny inteligentný pohár

Inteligentná fľaša Ozmo

Inteligentné športové fľaše sú často oveľa dôležitejšie, než si myslíte. Človek veľmi často podceňuje dôležitosť pitnej vody a po tréningu sa cíti zle kvôli dehydratácii. Tomu sa chcú vyhnúť inteligentná fľaša Ozmo Active a podobné inovácie v oblasti fitness.

Zdroj: https://www.digitaltrends.com/