7 z najlepších strešných boxov pre vaše vozidlo na trhu

strešný box vozidlo moderného dizajnu

Nájdite perfektný strešný box pre svoje auto!

Konečne nadišiel čas, prázdniny sú tu a vy ste v cestovateľskom strese a znova sa čudujete, kam všetky tieto veci zbalíte. Bude kmeň tentokrát stačiť? Prepadne sa všetko znova v prvej zákrute? Aby boli veci pokojnejšie a hlavne poriadok, zaobstarajte si praktický strešný box novej generácie.

To konečne ukončí chaos s vašou batožinou a zaistí cenný úložný priestor.

Ak máte strešný nosič, máte už všetko, čo potrebujete na montáž strešného boxu. Pri výbere strešného boxu by ste mali rozhodne zvážiť veľkosť batožiny a veľkosť auta. Rozhodne nechcete, aby strešný box vyčnieval nad strechu a bránil vám vo výhľade, však? Okrem toho by ste mali zvážiť, či na výrobu ďalších doplnkov potrebujete stojan na bicykle. Chceli sme vám to uľahčiť a dnes vám prinesieme 7 najlepších strešných boxov na trhu.

 Inno Rack Shadow

strešný box vozidlo inno rack shadow

Tichý spoločník: Vedľa seba je to elegantný strešný box, ktorý vyzerá obzvlášť elegantne na vyšších vozidlách. Jeho štíhle telo s matným povrchom a elegantným vzhľadom udržuje odolnosť proti vetru na minime a napriek tomu zaisťuje 0,5 m3 úložného priestoru. Strešný box sa tesne zatvára vďaka systému uzamykacích tlačidiel a trojitému zamykaniu vpredu, v strede a vzadu. Je to najtichšia variácia zo všetkých strešných boxov, aké sme videli. Až na to, že má veľmi hlboké priečne nosníky a ak pretekáte rýchlosťou v trojcifernom rozsahu, strešný box zostane úplne nehybný..

Cena: 450 EUR

Inno Ridge

strešný box vozidlo inno hrebeň

Malá klobása: Na diaľnici nepotrebujete nič dokazovať, so svojim malým hybridným autom ste úplne spokojní. Len vám chýba trochu viac úložného priestoru. Potom je Inno Ridge pre vás perfektný strešný box. Je špeciálne navrhnutý pre menšie vozidlá. Jeho kryt je vyrobený z trojvrstvového ABS plastu, ktorý zaisťuje stabilný pocit, a poskytne vám 0,25 m3 úložného priestoru. Inno Ridge pasuje takmer na všetky priečky. Hoci je západka celkom slušná, odhodlaného zlodeja nemôže zastaviť. Tento strešný box navyše nie je dokonale vodotesný.

Cena: 295 EUR

Rhino Rack Master Fit

strešný box vozidlo nosník nosorožca master fit

Ľahký jazdec: Master Fit má rýchly upínací systém a jeho montáž je veľmi jednoduchá. S ním máte viac ako 0,5 m3 úložného priestoru – rovnomerný a dlhý. Tento strešný box je otvárateľný zo všetkých strán a má viacnásobné centrálne zamykanie pre bezpečnosť. Vďaka páperovému materiálu ABS sa dá veľmi rýchlo a ľahko nasadiť alebo odložiť. Odoláva dažďu, dažďu i snehu.

Cena: 571 EUR

SprotRack Vista XL

strešný box vozidlo sportrack vista xl

Inteligentný nákup: Problém strešných boxov je, že sú drahým návrhom na uloženie vašej batožiny. SportRack vám dokázal ponúknuť lacné riešenie, ktoré stelesňuje perfektný a elegantný dizajn súčasne. XL je vyrobený z materiálu ABS, ktorý odoláva UV žiareniu a dá sa otvoriť zozadu. Počas nabíjania už nikdy nebudete musieť stáť v premávke. Tento strešný box je úplne vodotesný a ponúka viac ako 0,5 m3 priestoru. Máte tak dostatok úložného priestoru pre svoj stan, podložky na spanie a ďalšie položky podľa vlastného výberu. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a inteligentnému nadstavcu môže SportRack nainštalovať alebo odstrániť iba jedna osoba.

Cena: 227 EUR

Thule Pulse

strešný box vozidlo thule pulse

Pre znížené autá: Existujú tri modely radu Thule Pulse – od 0,3 m3 do 0,5 m3. Profil je čo najnižšie položený a týmto spôsobom zabraňuje zmiznutiu cenného úložného priestoru. Znižuje tiež odpor vzduchu a je relatívne tichý. Ľahko použiteľné zacvakávacie tlačidlá, ktoré sa zmestia do všetkých priečnikov, uľahčujú demontáž strešného boxu.

Cena: 355 EUR

Thule Sonic XXL

strešný box vozidlo thule sonic xxl

Na veľkosti záleží: Ak naozaj chcete zbaliť bežky s poriadnym vrecom krmiva pre psov, máte len jednu možnosť a tou je 0,62m3 Sonic XXL od Thule. Napriek svojej obrovskej kapacite dizajn AeroNose zaisťuje vynikajúcu aerodynamiku a umožňuje vám bez problémov jazdiť vyššími rýchlosťami bez toho, aby ste vyzerali ako Archa zmluvy. Keď je nástavec AcuTight správne zaistený, počuje cvaknutie. Strešný box je možné otvárať z oboch strán.

Cena: 635 EUR

Yakima Skybox Pro

strešný box vozidlo yakima skybox pro

Multifunkčné: SkyBox od Yakimy, počnúc od 0,4 m3 až po úložný priestor až 0,6 m3, jednoducho vyhovuje všetkým potrebám. Spoločnosť má aj špeciálnu verziu LoPro, vyrobenú pre väčšie autá, ktoré by sa mali hodiť do garáže. Náš obľúbený je Pro 16, ktorý má 0,5 m3 priestoru. Celé puzdro je vystužené a má prepracovaný tvar, ktorý zaisťuje dokonalú aerodynamiku. Tento model sa dá ľahko otvoriť zo všetkých strán. Vďaka integrovanému zámku SKS je krádež takmer nemožná.

Cena: 435 EUR