Drevená kolobežka Vespa navrhnutá Carlosom Albertom

kolobežka vespa vyrobená z dreva prúžkovaná

Originálna kolobežka Vespa od Carlosa Alberta

V poslednej dobe sú malé kolobežky opäť veľmi populárne a najmä tie s originálnym dizajnom, akým je tento z kolobežky Vespa Carlosa Alberta, dali ľuďom jedinečnú príležitosť vyjadriť svoju vlastnú osobnosť. Dizajnér vytvoril kolobežku pre svoju dcéru Daniellu.

Kolobežka Vespa so svojim elegantným dizajnom, hladkými, zakrivenými čiarami a kvalitným laminovaným tvrdým drevom nepôsobí ako zo 60. rokov minulého storočia. Vespa je skúter s objemom 50 cm3, s ktorým sa veľmi ľahko jazdí a zároveň dokáže dosiahnuť celkom dostatočnú rýchlosť pre mestské podmienky..

Ak sa pozriete pozorne, môžete cítiť pozornosť k detailu. Carlos Alberto zvládol podvozok a všetky ostatné časti kolobežky ručne s veľkou trpezlivosťou a kreativitou. Motor je veľmi šikovne ukrytý pod dreveným krytom a dokonca aj kryty ráfikov sú elegantne vyrobené z pruhovaného dreva.

Jemne pruhované z jemného tvrdého dreva

vespa valček malý a jemný

Zaslúžená jazda s vlastnou tvorbou

valček od Carlosa Alberta

Samotné sedadlo je ergonomicky tvarované a je vyrobené z dreva

kolobežka vespa s pohodlným sedením

Na všetko sa myslelo

Vespa drevený skúter motor

Kolobežka Vespa so špeciálnym charakterom

Vespa valec originálny dizajn vyrobený z dreva

Kolobežka Vespa je nádherná motorická tvorba, ktorá je jedinečná a veľmi špeciálna. Užite si jeho skvelý dizajn a ak sa chcete dozvedieť viac o pracovnom procese dizajnéra, navštívte jeho oficiálnu webovú stránku.