Google Pixel – čo môžeme očakávať od nového dizajnu smartfónu

Spoločnosť Google počas svojej výročnej konferencie – Google IO predstavila dva nové smartfóny – Google Pixel 3 a Google Pixel 3 XL. Nie sú to však jediné smartfóny, ktoré táto spoločnosť na tento rok plánovala. V októbri tohto roku očakávame novú sériu Pixel 3, ktorá sa bude predávať po celom svete.

Dizajn smartfónov je stále príťažlivejší

farebná obrazovka Google Pixel

Podrobnosti o budúcich smartfónoch Google

Neexistujú žiadne presné informácie o tom, čo ďalšie Google ponúkne pre nové modely. Ale vzhľadom na nedostatok vlastností súčasných modelov sa dá hádať pomerne veľa. Predná kamera bude pravdepodobne umiestnená na samom okraji, aby bolo možné obraz roztiahnuť na celú obrazovku.

Zároveň zostane zachovaná možnosť fotografovania jednou rukou. Vďaka systémom Google Pixel 3 a Google Pixel 3XL máme pred fotoaparátom druhý. Vďaka tomu sú selfie možné zo skutočne širokého uhla.

Vo fotoaparátoch sa očakáva veľa optimalizácií

google pixel design na oboch stranách

Čo môžeme od Google Pixel 4 očakávať??

V prvom rade sa očakáva, že Google Pixel 4 bude určite zahŕňať predĺžený dizajn fotoaparátu. Na čipe bude navyše použitý systém Qualcomm Snapdragon 855. Pri týchto modeloch sa navyše očakáva dvojitá zadná kamera. Či sa so svojimi hodnoteniami mýlime, sa dozvieme najneskôr v októbri tohto roku. Potom spoločnosť zorganizuje svoju novú veľkú udalosť. Okrem iného sa očakáva, že Google nápady a inšpiráciu od ostatných Výrobcovia Androidu naberačky. Mnoho funkcií najnovšej generácie modelov Samsung Galaxy je napríklad zahrnutých a čo najlepšie prispôsobených smartfónom Google.

Dizajn nového Google Pixel je veľmi elegantný

čierny dizajn google pixel

S každým novým modelom sú vždy možné novšie obrázky

google pixel skvelá ilustrácia

Obrazovka je rozložená čo najviac

skvelá obrazovka Google Pixel

Ďalší aktuálny model – Google Pixel

skvelý mobilný telefón google pixel