Inteligentní a neobvyklí pomocníci do kuchyne – 7 najdôležitejších vecí pre rok 2019

Inteligentní a zároveň neobvyklí pomocníci do kuchyne sú zábavní a skutočne vám môžu uľahčiť prípravu každého jedla. Sú chladné a môžu tiež podporovať naše zdravie. Navyše vám väčšinou vyčaria úsmev na tvári – od radosti, úľavy a prekvapenia zároveň! Toto sú kritériá, podľa ktorých sme vybrali nasledujúcich 7 kuchynských pomôcok. Niektoré sa tiež zatvárajú High -tech technológie s!

Známi pomocníci do kuchyne s rozdielom

Tento neobvyklý pomocník do kuchyne sa nazýva selfie opekačka

selfie toster nové skvelé kuchynské pomôcky

Kuchynské pomôcky na toasty so selfie

Milujete selfie, ale chcete sa stiahnuť z digitálneho sveta? Čo hovoríte na selfie opekačku? Skutočne existuje a teraz by mohlo vaše obľúbené fotografie z Instagramu vložiť na lahodné krajce chleba.

Kuchynské pomôcky Coravin na otváranie vína

Systém Coravin na otváranie vína v kuchyni

Otvorte víno trochu jednoduchšie

Otváranie vína už nie je nič zložité. Pretože existuje neskutočné množstvo kuchynských záhrad, ktoré vám pomôžu vytiahnuť korok a vychutnať si tento báječný nápoj. Takúto inováciu môžete vidieť v našom nasledujúcom príklade – kuchynský pomocník Coravin na otváranie vína. Vďaka tomu sú krásne vínne večery ešte pohodlnejšie ako predtým.

Komplikované jedlá sú jednoduché

Sushi Bazooka – ďalší príklad efektného a praktického pomocníka do kuchyne

Sushi bazooka je skvelý nápad

Sushi pripravte s bazukou

Tento vynález je veľmi zábavný a zároveň veľmi nápomocný. Kuchynský pomocník Sushi Bazooka vám okamžite pomôže pripraviť si skvelé sushi sami.

 OXO Good Grips 3-v-1 pre avokádo

avokádové kuchynské pomôcky 3 v 1

Viac avokáda v ponuke a toto – veľmi jednoduché

Existuje toľko rôznych receptov na avokádo, ktoré sú úplne zdravé. Lúpanie a odstraňovanie jadra tohto ovocia však nie je také jednoduché. Pri tom často prídete o polovicu, čo je škoda a trochu príliš drahé. To už nebude platiť o nasledujúcom skvelom kuchynskom pomocníkovi OXO Good Grips 3-v-1!

Kmeň Gizmo Snap ‘N na odvádzanie vody

Kuchynský riad Gizmo Snap 'N Strain na cestoviny

Jednoducho pripravte skvelé cestoviny

Rezance vyzerajú ako veľmi jednoduché jedlo a napriek tomu sú v príprave aj jemnosti. Vyliatie vody po varení môže byť obzvlášť ošemetná vec. Ale s kuchynskou pomôckou Gizmo Snap ‘N Strain je to vyriešené veľmi jednoducho. Vhodné aj pre iné výrobky.

Viac čerstvých surovín v kuchyni

Click and Grow – kuchynské pomôcky

klikni a pestuj rastliny rastú - nápad

Kliknite a rast

Sľúbili sme špičkové kuchynské pomôcky a sú tu! Jedná sa o modernú a veľmi inovatívnu stanicu na pestovanie rastlín doma. Click and Grow je názov inovácie a môžete ho použiť na pestovanie oregana, bazalky, paradajok a mnoho ďalších.

Kuchynské pomôcky pre väčšiu sviežosť

Prepara Herb Saver nápad pomocníka do kuchyne

Prepara Herb Saver

Prepara Herb Saver je ďalšou špičkovou kuchynskou pomôckou a bylinky vďaka nej udržíte čerstvé. Výrobcovia sľubujú čerstvosť až tri týždne!

Toto sú naše odporúčania pre zdravší a zábavnejší život v kuchyni na rok 2019! Väčšinu z nich dostanete v bežných predajných miestach na internete!