Moderné sledovanie obdobia – najnovšia funkcia Garminu je tu!

Garmin rozšíril svoj rad fitness trackerov, inteligentných hodiniek a ďalších nositeľných zariadení o novú funkciu na sledovanie obdobia. Ženy teraz môžu sledovať svoj menštruačný cyklus a zaznamenávať svoje symptómy prostredníctvom aplikácie Garmin Connect. Môžete sa prihlásiť a dostávať informácie o svojich obdobiach a období plodnosti do svojich inteligentných hodiniek Garmin. Podporované novým sledovačom období Garmin ďalšie hlavné aplikácie na sledovanie kondície, ako sú Fitbit a Apple Health, aby jej ženy mohli sledovať svoje reprodukčné zdravie.

Inovatívne sledovanie obdobia od spoločnosti Garmin

aplikácia na sledovanie obdobia garmin

Vyvinuté ženami pre ženy

Funkciu Garmin’s Period Tracking sledoval výlučne ženský tím. „Takýmto spôsobom by sme mohli zaistiť, aby sme sa autenticky venovali skutočným požiadavkám a potrebám žien,“ uviedla Susan Lyman, viceprezidentka globálneho spotrebiteľského marketingu spoločnosti Garmin v tlačovej správe..

Jednoduché sledovanie obdobia

Technológia má pochybné výsledky, pokiaľ ide o „skutočné túžby a potreby“ žien, pokiaľ ide o ich telá. Fitness trackeri sa pozreli na používanie funkcií navrhnutých špeciálne s ohľadom na zdravie žien príliš neskoro. Aj keď sú samostatné aplikácie zacielené na menštruačný cyklus žien takmer rovnako staré ako smartfóny, líšia sa kvalitou a jednoduchosťou použitia. Ženy, ktoré chceli úplný obraz svojho zdravia na jednom mieste – súhrn svojho menštruačného cyklu, spánku a spálených kalórií – až donedávna nemali toľko možností. Po sťažnostiach spoločnosť Apple oznámila, že v roku 2015 pridá funkciu sledovania obdobia; celý rok potom, čo Apple vydal HealthKit. Fitbit predstavil sledovanie obdobia iba v júli, ktorého možnosti sú dosť obmedzené.

Prvotriedna kvalita zo Švajčiarska

inteligentné hodinky garmin fitness

Napokon, vďaka Garminu majú ženy teraz ešte jednu príležitosť, ako sa postarať o svoju menštruáciu a zároveň o holistické zdravie. Dúfame, že z toho budete môcť ťažiť sami, ak si budete priať. Bavte sa a zostaňte zdraví!

Vysoko kvalitný dizajn a dokonalá inovácia

Funkcia sledovania periódy Garmin

Pre každý vkus a každú potrebu

fitness hodinky garmin

Fitness hodinky vám pomôžu pokračovať

Fitness hodinky Garmin

Nájdite svoje individuálne zariadenie a zostaňte zdraví a aktívni!

zariadenia garmin a fitness hodinky