Myslom riadený dron „Udrone“ bude čoskoro na trhu

Drony sú v súčasnej dobe veľmi horúcou témou a na ich vývoj sa dá len ťažko nadviazať, pokiaľ sa nimi nebudete len zaoberať. Nové produkty vychádzajú tak rýchlo! Teraz sa však zdá, že skutočne stúpame na úplne novú úroveň. Pretože čoskoro na trhu očakávame najmodernejší dron ovládaný mysľou. Nový objav sa volá Udrone a hneď sme boli zvedaví, že sa o ňom dozvieme viac. Možno aj ty?

Udrone má veľmi atraktívny dizajn

udrone červená a čierna

Ako môžete skutočne ovládať Udrone svojimi myšlienkami??

Technológia, ktorá bola integrovaná do výroby týchto dronov, sa nazýva rozhranie mozog-počítač. Patrí k tomu akýsi doplnok v tvare diadému. Je do neho integrované práve spomínané rozhranie mozog-počítač. To tiež umožňuje ovládať Udrone prostredníctvom myšlienok.

Samotný dron je veľmi malý a kompaktný – to tiež zjednodušuje jeho ovládanie. K dronu je možné odoslať mimiku aj signály. Žmurknutím očí ich prinútite, aby vás odfotili. Nie je to skutočne neuveriteľné, že už sú k dispozícii také futuristické technológie? HD kamera je extrémne stabilná a zaručuje vysokú kvalitu videí a fotografií. SubjectTracking umožňuje dronu rozpoznať, ako sa osoba ovládajúca dron pohybuje. Potom to nasleduje, bez ohľadu na to, kam ide. Pomocou inteligentného zariadenia môžete aktivovať ďalšie funkcie a ovládať dron na väčšiu vzdialenosť.

Fotenie selfie je teraz mihnutím oka

urob si fotku ako dron

Čo naznačuje tento vynález?

Už vieme, že naše myšlienky sú pre náš život veľmi dôležité. V budúcnosti to nebude len teória! Produkty ako tento vynález to budú jednoducho názorne demonštrovať. Prostriedky ovládané mysľou sa používajú aj na trénovanie koncentrácie a sebarozvoja.

Udrone je veľmi kompaktný

ohrozovať - ​​komponenty udrone

Mnohí by si na dovolenku zobrali dron ovládaný mysľou

s dronom udrone na pláži

Ovládanie drona môže byť aj cvičením koncentrácie

skvelé myšlienky - vyrobte si dron sami

Zaujímavý dizajn, jednoduché použitie

skvelý nápad na vreckové drony

Tu sú všetky články súvisiace s Udrone

rôzne časti drona - predstava