Najlepších 5 výhod káblových dávkovačov vody pre domácnosť a kanceláriu

Voda je nevyhnutná pre život na Zemi, v tomto ohľade aj pre správne fungovanie ľudského tela a tiež pre všetky živé bytosti. Okrem toho, že vodu potrebujeme na prežitie, existuje mnoho výhod, ktoré nám prináša udržanie úrovne hydratácie, ktoré zlepšujú náš každodenný život. Pitie 8 pohárov alebo viac vody denne môže zvýšiť vašu energetickú hladinu a koncentráciu, podporuje trávenie, vyplavuje toxíny, posilňuje imunitný systém, podporuje zdravú hmotnosť a dokonca zmierňuje bolesti hlavy. O kvalite vody sa však v poslednom čase veľa diskutuje a z vodovodu pije stále menej ľudí. Koniec koncov, skutočnosť, že voda je čistá, neznamená, že je dobrá pre nás a našich blížnych. To je jeden z hlavných dôvodov, prečo stále viac ľudí prechádza na domáce a kancelárske dávkovače vody.

Voda nie je len voda

Prvých 5 výhod dávkovačov vody napojených na kohútik pre domácu a kancelársku vodu je zásadným zdrojom

Existujú dva hlavné typy potenciálnych kupujúcich, ktoré je potrebné zvážiť – dávkovače vody na galón a tie, ktoré sú priamo spojené s potrubím. Oba slúžia v podstate rovnakému účelu – poskytujú čistý zdroj pitnej vody. V dnešnom článku sa však zameriame predovšetkým na káblové dávkovače vody pre domácnosť a kanceláriu.

Tieto zariadenia obsahujú špeciálny filtračný systém, ktorý filtruje vodu z vodovodu od všetkých kontaminantov vrátane chlóru, baktérií, nečistôt a pachov. Sú tiež obzvlášť šetrné k životnému prostrediu, pretože nepoužívajú škodlivé a znečisťujúce plastové fľaše. Tieto faktory však nie sú zďaleka všetko, čo tento typ dávkovača vody ponúka. Radi by sme vám predstavili našich 5 najlepších výhod káblových dávkovačov vody pre domácnosť a kanceláriu, ktoré by vám mali pomôcť urobiť informované konečné rozhodnutie..

Na vodu z vodovodu sa v dnešnej dobe môžete len ťažko spoľahnúť

Prvých 5 výhod dávkovačov vody z vodovodu pre domácu a kancelársku vodu z vodovodu doma

Jednoduchá inštalácia a údržba

Line-bound Zásobník vody by zvyčajne nemali byť viac ako päť metrov od vodovodného potrubia a tiež potrebujú blízku zásuvku. Vďaka rozdeľovaču vody je možné toto zariadenie nielen nastaviť na väčšiu vzdialenosť, ale neobmedzuje ani používanie iných zariadení závislých od vody, ako sú umývačky riadu alebo práčky.

Údržba je hlavne o dobrej hygiene. Odkvapkávaciu misku pravidelne vyprázdňujte a udržujte všetky vonkajšie časti dávkovača vody čisté. Kým dávkovače vody na galón by mali byť profesionálne dezinfikované približne každé 3 mesiace, káblové zariadenia vyžadujú takú údržbu len každých 6 mesiacov..

Denná hygiena a ročná údržba sú všetko, čo váš dávkovač vody potrebuje

5 najlepších výhod káblových dávkovačov vody pre domáce a kancelárske distribútory vody v kancelárii

Voda z dávkovača vody z vodovodu pre domácnosť a kanceláriu neobsahuje škodlivý chlór

Voda z vodovodu vonia a chutí ako chlór. V blízkej budúcnosti sa v tomto ohľade zmení len málo. Táto chemikália sa používa na dezinfekciu pitnej vody od konca 19. storočia, pretože reguluje rast baktérií, ako sú E. coli a Giardia. Súčasne však chlór vedie k tvorbe voľných radikálov v tele. Voľné radikály sú karcinogénne a poškodzujú naše bunky. Technológia v dávkovačoch vody odfiltruje 99% všetkých toxínov vrátane chlóru. O chuť, vôňu ani kvalitu sa teda báť nemusíte – filtrovaná voda z tohto stroja prakticky chutí ako čerstvá pramenitá voda.

Čistá ako skutočná studničná voda

Prvých 5 výhod dávkovača vody napojeného na kohútik pre domácnosť a kanceláriu tak praktického ako pramenitá voda

In-line dávkovače vody eliminujú riziko plastového znečistenia

Od päťdesiatych rokov minulého storočia až po súčasnosť sa na celom svete vyrobilo približne 8,3 miliardy ton plastov. Len 9% z nich bolo recyklovaných. Ostatné je znečistenie, ktorého rozklad môže trvať až tisíc rokov. Znečistenie však nie je jediným problémom, ktorý ovplyvňuje plast. Väčšina plastových predmetov neustále uvoľňuje malé množstvo chemikálií do nápojov alebo potravín, ktoré obsahujú. Mnoho plastových fliaš tiež obsahuje chemikáliu známu ako bisfenol A (BPA), ktorá je karcinogénna a poškodzuje hormóny. V prípade potrubných dávkovačov vody tieto nebezpečenstvá takmer vôbec neexistujú, pretože dodávajú pitnú vodu priamo z vodovodu, a nie z fľaše.

Dobré pre vás a prírodu

Najlepších 5 výhod káblových dávkovačov vody pre domáce a kancelárske rozdeľovače vody na pracovisko

Neobmedzené zásobovanie vodou bez potreby skladovania

Rúrkové výdajníky vody pre domácnosť a kanceláriu sú, ako naznačuje názov, priamo napojené na vodovodné potrubie a ponúkajú tak prakticky neobmedzený zdroj vody. Bez ohľadu na to, koľko ľudí má prístup k vášmu automatu, voda vám nikdy nedôjde. To je obzvlášť užitočné v podnikateľskom prostredí a širšej rodine. Káblový dávkovač vody navyše nevyžaduje žiadny ďalší priestor. Niektoré zariadenia sú dokonca také kompaktné ako štandardný kávovar. Naopak, galónové dávkovače vody potrebujú pre svoje objemné fľaše na vodu so spätným namáhaním neustále skladovacie riešenie.

Čistú pitnú vodu vyčistíte stlačením tlačidla

Prvých 5 výhod dávkovačov vody napojených na kohútik pre domácnosť a kanceláriu Pite vodu častejšie a zdravšie

In-line dávkovače vody pre domácnosť a kanceláriu nás nútia piť viac vody

Telo dospelého pozostáva z približne 60% vody. Aby sme to udržali, potrebujeme mať 8 pohárov alebo asi 2 litre tekutín každý deň. Keď sa však zameriame na konkrétnu úlohu, na hydratáciu môžeme ľahko zabudnúť. Veľkú úlohu tu môže hrať káblový dávkovač vody. Väčšina moderných zariadení ponúka okrem stojatej vody aj chladenú, horúcu a sýtenú vodu. A to stlačením tlačidla. Tento druh rozmanitosti a pohodlia nielen, že budete chcieť viac, ale tiež vás povzbudí k experimentovaniu s receptami na vynikajúcu vodu.

Bez ohľadu na to, či ste sa nakoniec rozhodli pre vodovodný dávkovač pripojený k vodovodnému kohútiku alebo s galónmi, je takéto zariadenie už absolútnou nevyhnutnosťou v obytnom a komerčnom priestore každého moderného človeka..

Už ste niekedy vyskúšali jeden z týchto osviežujúcich receptov??

Prvých 5 výhod dávkovača vody napojeného na kohútik pre recepty na vodu z domova a kancelárie s ovocím a mätou