Najnovšia generácia Apple AirPods je čoskoro tu!

Tento mesiac už očakávame najnovšiu generáciu Apple Airpods. Aj v súčasnej verzii je bestsellerom, sme si však istí, že po najnovších inováciách sa tento produkt stane na trhu ešte obľúbenejším. Vďaka nášmu článku môžete získať prehľad o nádherných nových funkciách ďalšej generácie Apple Airpods.

Odolnosť proti vode a potlačenie hluku sú len dve zo skvelých nových funkcií

Apple Airdods nový dizajn

Nové funkcie Apple Airpods

Už dlho sa očakáva nová generácia telefónov iPhone, ktoré sú odolné voči vode a potláčajú hluk na novú úroveň. Podľa vývojára produktu by to malo byť prípad novej generácie. Airpods by navyše mali fungovať relatívne ďaleko od príslušného smartfónu alebo tabletu.

Pokiaľ ide o odolnosť voči vode, ešte nie ste pripravení plávať s Airpods. Ale v daždi by ste s ním pravdepodobne mohli prejsť dlhšiu vzdialenosť bez akýchkoľvek negatívnych následkov. Vysoká vlhkosť už nebude vážnym problémom, ako bývalo.

Teraz môžete mať Siri v uchu

skvelé v uchu apple airdods

Siri do ucha

Siri je už u vás doma, vo vrecku, na zápästí. S novou generáciou Apple Airpods vám bude čoskoro v ušiach. Dokonca idú ďalej a tvrdia, že z puzdra Apple Airpod sa čoskoro stane prenosný prehrávač médií. Toto je pravdepodobne prvá etapa vývoja modernej biometrickej funkcie, na ktorej Apple pracuje.

Apple Airpods 2019 prichádzajú v optimalizovanom prevedení

apple airdods pre rok 2019

Ďalšie zaujímavé funkcie, ktoré sa práve teraz očakávajú

Ďalšími ohlásenými inováciami pre Apple Airpods sú hlasová aktivácia, čip pre pripojenie Bluetooth a inteligentná technológia merania tlaku. Vďaka týmto funkcionalitám si zákazník môže veľmi ľahko prispôsobiť produkt svojim vlastným potrebám.

Airpods 2019 sa hodia k modernému životnému štýlu

apple airdods na zemi

Obohaťte svoju komunikáciu o najnovšie technológie od spoločnosti Apple

čiernobiele inovácie apple airdods

Apple Technologies 2019

super hlukovo izolačné apple airdods