Nič nefunguje bez elektriny a svetla – keď musí prísť elektrikár

Elektrikár pred poistkovou skrinkou

Nič nefunguje bez elektriny a svetla – keď musí prísť elektrikár

Domáci majitelia si plní svoj sen o vlastnení domu. Akonáhle je dom pripravený, je čas zariadiť a vyzdobiť nový domov – pre mnohých je to najkrajšia časť, pretože dom sa stáva domovom. Najneskôr pri výzdobe si všimnete, či nie je dostatok zásuviek alebo či svetelný zdroj nespĺňa vaše vlastné očakávania..

Elektrická inštalácia by sa preto už mala stať problémom, keď je škrupina hotová, pretože v tomto mieste je možné všetky potrebné služby úhľadne položiť a skryť pod omietku. Ak sa nedostatky v tomto ohľade prejavia iba pri zariaďovaní miestností, je to ešte ťažšie, pretože teraz musí inštalatér pracovať na murive.

Elektrikár a elektrotechnika

Žite efektívne, šetrite v každodennom živote

Slovo energetická účinnosť má na perách každý. To, či je váš vlastný dom efektívny, závisí predovšetkým od konštrukcie a dodávok energie. Ale moderné elektrické inštalácie sú tiež dôležité, pokiaľ ide o úsporu energie. Najväčšie možné úspory sú možné vtedy, keď optimalizované merače a systémy spĺňajú efektívne zariadenia.

Elektroinštalačná zásuvka

Rozmýšľate aj nad modernizáciou elektrického systému vo vašom dome s cieľom chrániť životné prostredie a efektívne znížiť náklady na energie? V tomto prípade je najlepšou radou odborník na mieste pre energeticky efektívnu elektrickú inštaláciu. Nájdete dodávateľov vo svojom okolí a informácie o ich kvalifikácii a cenách tu!

Elektrotechnici lacnejšiu elektrinu

Energeticky účinné osvetlenie s dobrým pocitom

Pokiaľ ide o úsporu energie, osvetlenie hrá dôležitú úlohu, ale je tiež veľmi dôležité pre faktor dobrej nálady vo vlastnom dome. Približne 14 percent spotreby elektrickej energie v Európe tvorí osvetlenie. Vďaka inovatívnej technológii je možné znížiť spotrebu energie na osvetlenie vlastných štyroch stien a zároveň vytvoriť špeciálnu atmosféru.

Elektrikár Elektrikár Veľká žiarovka

Podľa Zentralverband der Elektrotechnik- und Elektronikindustrie e.V. (ZVEI) by úplná premena na energeticky účinné osvetlenie v Nemecku mohla ušetriť až 13 miliónov ton CO2, nehovoriac o úsporách v priemysle, obciach a samozrejme v súkromných domácnostiach. Každá domácnosť môže svoju osobnú energetickú transformáciu brať ako príležitosť na vytvorenie úplne novej životnej klímy s príjemným osvetlením alebo možno novými zariadeniami a na zvýšenie faktora osobnej pohody.

Elektrikár šetrí elektromer v2