Nové hi-tech pomôcky prichádzajú na trh v máji 2019

Existuje mnoho dôvodov, prečo by ste mali investovať do hi-tech pomôcok. Človek by si chcel užívať život čo najmodernejšie. Často to znamená žiť ekologickejšie a modernejšie. Našou úlohou je informovať vás o najnovších inováciách. Tu sú stručne naše nápady na máj!

Zoznam s najlepšími pomôckami na máj 2019

Garmin Forerunner – najnovšie športové hodinky

Jedná sa o skvelé športové hodinky pre bežných športovcov aj pre profesionálnych športovcov. Budete prekvapení funkciami, ktoré vám možno ani nejdú na um. Sú však veľmi užitočné a výrazne zvýšia vašu efektivitu počas tréningu. Tieto hodinky sú navyše príkladom moderných pomôcok, ktoré sú super udržateľné a trvanlivé. Má povrch, ktorý je extrémne ťažké poškriabať.

Ultramoderné hodinky pre športovcov na rok 2019

gadgety predchodcu máj 2019

Google Pixel 3a XL – vynikajúca hodnota za peniaze

Ktokoľvek môže mať teraz mobilný telefón so super výkonným fotoaparátom za veľmi rozumnú cenu. Je to možné vďaka novému produktu od spoločnosti Google – Google Pixel 3a XL, ktorý je na trhu od začiatku mája. Tento model má tiež veľmi výkonný procesor a veľký displej.

S ním určite zachytíte skvelé letné chvíle.

Hľadaj mobilný telefón so super moderným fotoaparátom?

Telefón Google Pixel veľký 3a XL

Bezdrôtové slúchadlá – Stuffcool Stuffbuds

O užitočnosti bezdrôtových slúchadiel snáď nemusíme hovoriť nič. Sú dôležitou súčasťou zoznamov moderných pomôcok. Ale spomedzi stoviek možností je ťažké rozhodnúť sa, ktorá je najlepšia. Chladný dizajn a efektivita práce sú v modeli Stuffcool Stuffbuds vynikajúcim spôsobom spárované. Na trhu sú tiež od mája.

Je použitý najnovší model bezdrôtových slúchadiel?

Nápad na slúchadlá nový v máji

Moderné reproduktory v klasickom dizajne – Zakk Woodstock

Teraz je super moderné, že kombinujete klasický dizajn s funkčnosťou moderných pomôcok. Presne to je prípad reproduktorov Zakk Woodstock. Tradičný charakter je dosiahnutý dotykom dreva. Ale za tým sú najmodernejšie výdobytky kvality zvuku a kapacity batérie.

Moderný reproduktor s tradičným dizajnom

prenosný bluetooth môže predstavovať

Gamig News – máj 2019

Čo by to bol za svet špičkových technológií bez najnovších herných noviniek? Super moderná verzia Mortal-Kombat je tu a toto je číslo 11. Tí z vás, ktorí majú moderné herné počítače a iné pomôcky, si to naozaj užijú!

Fancy najnovšie v oblasti hier?

videohra máj 2019

Nové športové hodinky prekvapujú funkčnosťou

hodinky gadgety máj 2019

Odolnosť je jednou z najdôležitejších vlastností slúchadiel novej generácie

Stuffcool skvelé podložky pre slúchadlá