Päť najlepších modelov inteligentných hodiniek – január 2019

Prvý mesiac tohto roku je už za nami. Na aktuálny zoznam pre rok 2019 však už máme dostatok skvelých modelov inteligentných hodiniek. Tu je našich top 5, ktoré sú úplne nové a ktoré sme pre vás vybrali. Dúfame, že sa vám náš výber bude páčiť.

Inteligentné hodinky Arrow s ženským …

Inteligentné hodinky Arrow so skvelým dizajnom

… a mužský dizajn

pozri elegantný dizajn Inteligentné hodinky Arrow

Náš zoznam inteligentných hodiniek – január 2019

Šípkové inteligentné hodinky

Hodinky Arrow Smartwatch majú niekoľko skvelých funkcií vrátane integrovanej kamery. Tento model je navyše odolný voči vode a môže byť preto zaradený aj počas vašej letnej dovolenky. Môžete ho použiť aj na pripojenie k sociálnym sieťam. Spoľahnite sa na jeho moderný, robustný charakter a počítajte s úžasnou kvalitou fotografií a videa.

Hodinky VIITA vám poradia, kedy si dať prestávku v práci …

zobrazenie výkonu vita hodinky

… a ako sa cítite pri športe.

vita hodinky s informáciami

Hodinky VIITA

Tento model inteligentných hodiniek má pravdepodobne najelegantnejší a najmodernejší dizajn zo všetkých 5 v tomto článku. Môžete si ho vziať so sebou aj na tie najnáročnejšie akcie. Vďaka špeciálnym senzorom zároveň dokážete udržať svoj stres pod kontrolou. Namáhanie, fyzické napätie a ďalšie faktory sa neustále merajú. Správny signál budete včas počuť, keď by ste si mali dať prestávku na kávu alebo čaj.

Vďaka svojim vlastnostiam sú tieto inteligentné hodinky vhodné aj pre šport. Môžete napríklad okamžite rozpoznať, kedy ste dehydrovaní.

Koľko moderných inteligentných hodiniek existuje? Hodinky MUSE v rôznych farbách!

Chytré hodinky MUSE Watch tri verzie

Hodinky MUSE

Tieto inteligentné hodinky sú ideálne pre ľudí s nabitým programom. Integrované sú rôzne alarmy a signalizácie. Všetky sú inteligentne skryté za rozprávkovým klasickým dizajnom. To vám umožní rozlišovať medzi rôznymi činnosťami a merať námahu a výkonnosť vášho tela. Nakoniec môžete účty platiť aj pomocou Muse Watch.

Matrix PowerWatch 2 je pohodlný a elegantný

vreckové inteligentné hodinky Matrix PowerWatch 2

Matrix PowerWatch 2 nádherný dizajn

Matrix PowerWatch 2

Čo sú to inovatívne inteligentné hodinky, ktoré sa nemusia nabíjať. Je to druhá verzia veľmi úspešného produktu, ktorý bol ďalej vyvíjaný na základe spätnej väzby od zákazníkov. Okrem iného máte GPS a senzor, pomocou ktorého si môžete zmerať srdcový rytmus a rozpoznať rôzne gestá. Existuje aj niekoľko programov, ktoré zlepšia váš športový výkon.

TickTalk 3 je určený pre deti

Šťastné dieťa TickTalk

TickTalk 3.

Tu sú veľmi inteligentné hodinky vhodné pre deti. Môžete to využiť okrem iného aj na komunikáciu so svojim drobcom. Vždy budete vedieť, kde je vaše dieťa, a dokonca môžete zapnúť fotoaparát a dokonca aj hovoriť. Žiadny problém, aj keď sa inteligentné hodinky dostanú do kontaktu s vodou, pretože sú robustné a zároveň odolné voči vode.

Ako ukazuje našich 5 najlepších inteligentných hodiniek, super moderné modely majú veľa a veľmi praktických funkcií. Sú veľmi elegantné a zároveň sa nedajú ľahko zlomiť. Podpora dobrého zdravia je vo všeobecnosti prioritou číslo jeden.