Spotify – v roku 2019 stále lepšie ako Apple Music

Spotify je veľmi populárna inteligentná aplikácia pre ľudí, ktorí identifikujú svoju obľúbenú hudbu a chcú ju počuť znova a znova. Tento produkt, ktorý bol vyvinutý vo Švédsku, dlho nemal nikde na svete vážnu alternatívu. Výrazne k tomu prispel vývoj rôznych funkcií aplikácie Spotify. Ale už nejaký čas je na trhu obzvlášť vážny konkurent a tým je Apple music.

Používatelia Spotify majú prístup k nekonečnému počtu skladieb

zoznam skladieb hudobné aplikácie

Konkurencia medzi Spotify a Apple Music

V sociálnej diskusii o hi-tech inováciách sú obe aplikácie často detailne porovnávané. Celkovo človek vždy príde na to, že Spotify je populárna aplikácia. Zdá sa, že sa to v roku 2019 stále nemení. Obe aplikácie majú teraz veľmi podobné funkcie.

Mnoho fanúšikov prispôsobených hudobných zoznamov má problém rozhodnúť sa pre jeden alebo druhý variant. Hudbu Spotify aj Apple je možné použiť na sťahovanie vašich obľúbených skladieb a albumov iTunes Stiahnuť ▼. K dispozícii sú milióny piesní. Oba podporujú počúvanie hudby offline, čo je tiež veľká výhoda oproti iným podobným aplikáciám. Apple Music sa ale od Spotify má stále čo učiť a to sa tento rok očividne nezmení.

Táto aplikácia boduje jednoduchosťou použitia

hudobné aplikácie skvelé slúchadlá

Čo sa ešte musí Apple music naučiť??

Existuje množstvo funkcií, ktoré musí Apple music dobehnúť. Niektoré sú obzvlášť nápadné. Napríklad v hudbe Apple stále chýba plne funkčný prehrávač médií. Okrem toho je registrácia alebo prístup k aplikácii často relatívne náročná. Aj keď má spoločnosť Spotify osvedčené pozitívne skúsenosti s počítačmi Mac iOS Android a Windows, hudba Apple má s niektorými platformami stále veľké problémy. Vývoj tejto aplikácie je však v posledných rokoch veľmi dobrý, a preto nie je skutočne zlou voľbou.

Aplikácia funguje so všetkými platformami

úžasné aplikácie pre mužskú hudbu

Môžete vytvoriť niekoľko skvelých zoznamov súčasne

hudobné aplikácie - skvelé miesto

Apple Music je stále obľúbenejšia

jablková hudba so hudobnými aplikáciami pre slúchadlá

Podľa používateľov a odborníkov však má táto aplikácia stále čo zlepšovať

hudobné aplikácie skvelý mobilný telefón