Toto je veľmi jednoduchý spôsob prevodu WMA na MP3

Chystáte sa prvýkrát hrať skvelý zoznam skladieb vo svojom zariadení iPod, smartphone alebo MP3 prehrávači a veľmi sa na to tešíte. V tejto chvíli vás bohužiaľ upozorníme, že váš prehrávač nepodporuje tento formát súboru. Čo teraz? Ako by ste v tomto mali postupovať? Veľmi ľahko. Hudobné súbory by ste mali previesť do iného formátu. Znie to možno trochu komplikovane, ale nie je to tak. Na stiahnutie aj online je k dispozícii dobrý bezplatný prevodník hudby, ktorý vám umožní zmeniť formát akéhokoľvek súboru.

Pretože formát MP3 je jedným z najobľúbenejších a väčšina prehrávačov ho dokáže bez problémov prečítať, dnes hovoríme o tom, ako môžete konvertovať WMA na MP3. V nasledujúcich riadkoch sa dozviete, čo to vlastne WMA je, ako funguje proces prevodu a aké ďalšie výhody má prevádzanie hudobných súborov pomocou bezplatného prevodníka.

Konvertujte wma do mp3 pomocou bezplatného prevodníka

Jednoducho prevádzajte WMA na MP3

WMA, skrátene Windows Media Audio, je formát hudobného súboru vyvinutý spoločnosťou Microsoft. To sa neoficiálne považuje za konkurenta známeho formátu MP3, ktorý bol vyvinutý v 90. rokoch. Program Windows Media Player dokáže bez problémov čítať súbory WMA, ale mnoho prehrávačov a mobilných telefónov tento formát nedokáže prehrať. So súborom MP3 vám teda bude vždy lepšie. Hudobné súbory MP3 bodujú predovšetkým preto, že ponúkajú optimálnu kvalitu v minimálnej veľkosti, a preto sú mimoriadne praktické.

prevádzať hudobné údaje wma do mp3

Najlepším spôsobom, ako previesť WMA na MP3, je takzvaný bezplatný prevodník, ako napr https://www.movavi.de/support/how-to/how-to-convert-wma-to-mp3. Je veľmi užívateľsky príjemný a veľmi ľahko sa sťahuje. Okrem toho môžete používať nielen tieto formáty súborov, ale aj mnoho ďalších, napríklad AAC, WAV, FLAC, OGG atď..

previesť wma na mp3 filmy

Ponuka programu je tak intuitívna, že pri jeho použití skutočne nepotrebujete veľa rád. Po otvorení prevodníka môžete jednoducho vybrať požadované mediálne a zvukové súbory. Môžete pridať všetky alebo len niekoľko zvukových stôp súčasne. Ďalej by ste mali zvoliť nový formát súboru, v tomto prípade MP3. Môžete tiež zmeniť rôzne možnosti, napríklad bitovú rýchlosť a vzorkovaciu frekvenciu. Potom vyberte miesto na pevnom disku a kliknite na tlačidlo ŠTART. Konverzia prebieha okamžite a priečinok s konvertovanými súbormi sa automaticky otvorí. úplné!

previesť wma na mp3 hudobný prevodník zvuku

Hlavné výhody bezplatného prevodníka

Dobré programy na bezplatný prevodník majú mnoho výhod. Tu je stručný prehľad:

  • intuitívne, užívateľsky prívetivé menu
  • bleskovo rýchla konverzia
  • žiadna strata kvality
  • vynikajúce dávkové spracovanie – ľubovoľný počet a veľkosť
  • pred prevodom na výber ďalšie funkcie
  • Okrem zvuku môžete vo väčšine prípadov prevádzať aj video súbory, obrázky a disky DVD

Jednoducho si vychutnajte bezplatné prevodníky zvuku a videa a prehrávajte ľubovoľný zoznam skladieb na všetkých svojich zariadeniach, kdekoľvek chcete!

Ľahko prevádzajte hudobné údaje z wma do mp3