Vytlačte si guľôčkové pero a odovzdajte ho ako reklamný darček alebo darček

V mnohých obchodných odvetviach je už roky zvykom a dokonca povinné obdarovávať zákazníkov alebo obchodných partnerov reklamnými predmetmi ako darčeky. Skutočnou klasikou sú propagačné perá. Považujú sa za komunikačný prostriedok a ich odovzdanie sa teraz stalo ako výmena vizitiek.

Už v roku 1940 je myšlienka tohto pera vznikol, ale bol zrealizovaný a obchodovateľný až v roku 1950, a to vďaka Marcelovi Bichovi zo spoločnosti BIC. Tradícia tlače na guľôčkové perá má teda dlhú históriu.

Propagačné perá jednoducho patria do reklamného portfólia každej spoločnosti. Používajú sa ako exkluzívny reklamný darček a ako darček. Presadili sa ako tlačené reklamné predmety v každom odvetví.

reklamné perá reklamné predmety perá s potlačou

Výhody tlače na guľôčkové perá

Guľôčkové perá vytlačené ako reklamné predmety sú ideálnym darčekom pre vašich zákazníkov. Rozmanitosť produktov, farieb, vzorov a materiálov vám umožní vybrať si presne ten správny model pre vašu spoločnosť. Ďalším a dôležitým plusovým bodom je relatívne veľký výber položiek z rôznych cenových segmentov. Ale najdôležitejším a skutočným dôvodom týchto reklamných predmetov je vysoký úžitok, výkon pri písaní a priamy, dlhodobý vplyv na zákazníkov..

Postavte preto na výslnie logo svojej spoločnosti. na hach.de po objednávke nájdete veľký výber modelov guľôčkových pier, farieb a možností tlače. Dokonca vyvinuli produktového dizajnéra, ktorý vám dáva možnosť vytvoriť si dizajn sami. V opačnom prípade môžete získať pomoc a odborné rady od odborníkov na tlač.

Guľôčkové perá je možné vytlačiť na propagačné perá

Proces tlače a umiestnenie písma

Guľôčkové pero bez individualizovanej potlače stráca svoj reklamný efekt. V odvetví propagačných produktov sa používa predovšetkým sieťotlač a tampónová tlač. Môžete s ním vytlačiť ľubovoľný požadovaný článok. Digitálna tlač umožňuje väčšiu voľnosť a môže propagačné pero trochu vylepšiť. Tu sa medze nekladú – sú možné nápisy, vzorky a dokonca aj fotorealistické výtlačky.

Propagačné predmety si nechajte vytlačiť na perá

Pre vašich dlhodobých a špeciálnych zákazníkov môžete v HACH dokonca navrhnúť jedinečný vysokokvalitný jednorazový kus alebo guľôčkové pero Senator s potlačou Senator HD. Pri tomto procese sa na ochranu vysokokvalitnej optiky používa špeciálny lak.

Či už chcete umiestniť logo svojej spoločnosti alebo svoje reklamné posolstvo na bok, vpredu, na hriadeľ pod alebo nad, alebo chcete niečo vyobraziť na klipe, v procese tlače je všetko možné.

Radi by sme vám dali tip. Každý z nás môže z tohto nápadu ťažiť pre blížiaceho sa Valentína. Individuálne guľôčkové pero, hrnček, taška alebo čokoľvek chcete, prekvapíte svojich blízkych a urobíte im radosť.

   reklamné predmety potlač guľôčkového pera

guľôčkové perá reklamné perá reklamné predmety guľôčkové perá

propagačné perá majú perá vytlačené