Geriausios 80 -ųjų šukuosenos vyrams

Devintasis dešimtmetis buvo simbolinis vyrų mados, stiliaus ir plaukų laikas. Nenuostabu, kad daugelis 80 -ųjų šukuosenų vyrams išgyveno dešimtmetį, buvo perkeltos į 90 -uosius ir netgi mato atgimimą šiandien, nors ir pakeistomis formomis su šiuolaikiniais posūkiais. Nuo ilgaamžiškumo iki aukščiausio išblukimo iki sušukuotų nugaros plaukų, devintojo dešimtmečio šukuosenos buvo susijusios su nuostabiais kirpimais ir dideliais stiliais. Nesvarbu, ar norite retro išvaizdos, ar tiesiog tyrinėjate pastarųjų dešimtmečių tendencijas, čia yra šauniausios 80 -ųjų metų šukuosenos, skirtos vyrams roko! Panagrinėkime, kaip vyrai kirpo ir formavo plaukus 80 -aisiais!

80 -ųjų šukuosenos vyrams

Devintojo dešimtmečio šukuosenos vyrams

Permė

Niekas nerėkia devintajame dešimtmetyje labiau nei vyriški plaukai. Mėgstama roko žvaigždžių, tokių kaip Bon Jovi, ši šukuosena buvo tekstūruota ir gausi. Sukurtas apdorojant plaukus tam tikru procesu, „Perm“ buvo geriausias būdas priimti kultūrines tendencijas. Garbanotieji plaukai bėgant metams keitėsi, kad sukurtų tai, kas mažiau apleista ir labiau apibrėžta.

80 -ųjų Permės vyrai

Permetuoti vyrų plaukai

Dideli plaukai su apimtimi

Kalbant apie vyrų šukuosenas, standartiniai dideli plaukai su apimtimi buvo laikomi vienu geriausių variantų. Pagalvokite apie Davidą Hasselhofą filme „Knight Rider“ – vėsūs, stori ilgi plaukai su sustiprintu srautu ir pilnumu. Paprastai šukuosena, padedama plaukų lako ir šiek tiek šukavimo, ši devintojo dešimtmečio šukuosena buvo viena madingiausių ir įsimintiniausių dešimtmečio išvaizdų.

Dideli vyrų plaukai su apimtimi

Dideli plaukai su apimtimi

Išblukimas viršuje

Dešimtajame dešimtmetyje vyrai su natūraliais plaukais išbluko. Padidėjęs ilgis viršuje, puikiai supjaustytas į kvadrato formą, o švarus išblukimas šonuose ir nugaroje, aukšto kirpimo viršus buvo vizualiai įspūdingas ir nepakartojamas. Norint išlaikyti formą visą dieną, reikėjo kruopščiai išdėstyto stiliaus gaminio ir didžiulės valios jėgos.

80 -ųjų kirpimas aukštu viršuje

Išblukimas viršuje

Nupjauti nugaros plaukai

Vyrams, kurie norėjo kažko glotnaus, kirptos nugaros plaukai buvo geriausias būdas. Graži ir vyriška ši retro šukuosena buvo mėgstama tiek Holivudo elito, tiek „Wall Street“ biržos maklerių. Lengvai kirpama ir stilinga, šlifuojančiai šukuosenai reikia gero kirpimo ir stipraus stiliaus gaminio, kad būtų pasiektas puikus blizgesys. Galų gale, laikui bėgant susikertantys stiliai pasikeitė. Šiuolaikinė „Slick Back“ versija turi išblukimą arba pjūvį šonuose ir nugaroje.

80 nukirpti nugaros plaukai

Nupjauti nugaros plaukai

Jheri garbanė

Populiariojo karaliaus išgarsintas Michaelas Jacksonas 80 -aisiais pamėgo savitą Jheri garbaną. Jo pėdomis sekė daugybė afroamerikiečių menininkų, kaip ir daugybė paauglių visame pasaulyje, kurie norėjo priimti šią madingą šukuoseną. Ši tekstūra ir tobulai sukurta blizgi šukuosena buvo sukurta specialiai chemiškai apdorojant kirpyklose ir salonuose visame pasaulyje.

80 -ųjų Jheri Curl

Jheri garbanė

„Buzz Cut“

Galutinė, mažai priežiūros reikalaujanti trumpa šukuosena, madingas kirpimas buvo madingas dešimtmečius. Švieži ir vyriški, trumpi plaukai puikiai tinka vyrams, norintiems pasiruošti su minimaliomis pastangomis. Jums reikės bendros priežiūros, kad plaukai liktų trumpi, tačiau apskritai tai yra puikus pasirinkimas vyrams, kurie vengia stiliaus. Nereikia būti kariuomenėje, kad apimtų šį buką vaizdą, nes jis laikomas glostančiu įvairias veido formas.

80 -ųjų vyrų trumpi plaukai

„Buzz Cut“

Mohawk

Ponas T nutiesė kelią mohakui devintajame dešimtmetyje. Mėgstamiausias vyrų, kurie įkūnijo ir pankroko muzikos judėjimą, drąsi mohawk šukuosena puikiai tiko turintiems pranašumą. „Mohawk“ aukštis ir bendras stilius skyrėsi priklausomai nuo pageidavimų, tačiau stilius buvo įspūdingas, nesvarbu. Iškirpti skutant šonus ir atgal iki odos, o viduryje paliekant tik plaukų juostelę, ilgi mohawk stiliai pasiekiami naudojant stiprų formavimo gelį. Šiuolaikinis variantas suporuoja mohawk su išblukimu ar pjūviu, kad būtų sukurtas mažiau ekstremalus apdaila.

80 -ųjų Mohawk

Mohawk Fade

Mulletiniai plaukai

Nors žvelgiant atgal į keleto plaukus, ši šukuosena nudažoma neįtikėtinai šviesiai, 80 -aisiais buvo momentas, kai tai buvo vienas madingiausių stilių. Žymios įžymybės, tokios kaip Billy Ray Vaughnas ir Robas Lowe, sukrėtė šią iš dalies iškraipytą ir iš dalies aptakų išvaizdą. Tai viena iš nedaugelio šukuosenų, kuri greičiausiai nepamatys atgimimo, nes tendencijos vėl sugrįš.

80 -ųjų keletas plaukai

Mulletiniai plaukai

Gražūs berniuko plaukai

Jei devintajame dešimtmetyje buvote pasiruošęs, tikriausiai pasirinkote gražaus berniuko šukuoseną. Švarus kirpimas su menkiausia tekstūros užuomina, tai buvo populiari išvaizda vyrams, norintiems patikimos išvaizdos. Labiausiai atpažįstama Emilio Estevez, šiai šukuosenai patiko daugelis, kurie norėjo švelnios alternatyvos kitiems populiariems stiliams.

Gražūs berniuko plaukai

Gražios berniuko šukuosenos

Dažyti plaukai

Drąsiems ir akį traukiantiems, dažytiems plaukams pirmenybę teikė vyrai, norintys išsiskirti iš minios. Plačiai paplitę tarp pankų judėjimo dalyvių, plaukų dažai buvo tokie pat populiarūs vyrams, kaip ir moterims. Nesvarbu, ar tai būtų mėlyna, žalia, raudona ar kažkas tarp jų, ši tendencija buvo paprastas būdas parodyti savo unikalų stilių.

80 -ųjų dažytų plaukų vyrai

Plaukų spalvos idėjos vyrams

Spygliuoti plaukai

Billy Idol išpopuliarėję, aštrūs plaukai dažnai derinami su šviesiaplaukiais ar matiniais galiukais. Sukurta naudojant stipriai laikančią plaukų gelį, spygliuota išvaizda buvo tobula. Nesvarbu, ar norite trumpos ar ilgos, storos ar plonos, tvarkingos ar netvarkingos, aštrios šukuosenos visada buvo madingos ir madingos.

80 -ųjų aštrių plaukų vyrai

Vyriškos šukuosenos

Plunksniški plaukai

Plunksnoti plaukai buvo ne tik Farrah Fawcett. Šukuosena išpopuliarėjo tarp vyrų įžymybių, tokių kaip Jamesas Spaderis, kuris šią tekstūruotą šukuoseną padarė kietą ir klasikinę. Jei matėte ir mylėjote kokį nors filmą, sukurtą devintajame dešimtmetyje, tikriausiai matėte, kaip plunksnų plaukai atrodė šios kartos vyrų.

80 -ųjų plunksnuotieji plaukai vyrai

Plunksnoti plaukai vyrai

80 -ųjų „Rockstar“ šukuosenos

Kur šis dešimtmetis būtų be 80 -ųjų roko žvaigždės šukuosenų, kurias išpopuliarino tokios grupės kaip „Poison“, „Mötley Crüe“ ir „Bon Jovi“? Šios šukuosenos buvo žinomos kaip drąsios – apimantis apimtis ir plaukų lakas, ar naudojant formavimo gelį, kad būtų sukurta išskirtinė išvaizda. Su tam tikrais erzinančiais ir puikiai išdėstytais produktais vyrai naktį galėjo mėgdžioti savo mėgstamus muzikantus.

80 -ųjų „Rockstar“ šukuosenos

„Rockstar“ šukuosenos

Klasikinis „Rockabilly“

Apkabinkite savo vidinį Džeimsą Diną klasikine rockabilly šukuosena. Taip pat žinomi kaip riebesni plaukai, maištingos rockabilly vyrų šukuosenos pirmą kartą išpopuliarėjo 1950 -ųjų kino žvaigždžių ir dainininkų. Ši išvaizda vėl išpopuliarėjo devintajame dešimtmetyje „The Outsiders“ dėka. Ikoniški šio garsaus filmo aktoriai apėmė rockabilly stilių puikiai sušukuotais plaukais, kurie buvo tvirtai laikomi vietoje, dosniai naudojant pomadą.

80 -ųjų klasikinis „Rockabilly“

„Rockabilly“ šukuosenos

80 -ųjų punk plaukai

„Sid Vicious“ yra vienas ryškiausių devintojo dešimtmečio pankų plaukų tendencijos pavyzdžių, užvaldžiusių pasaulį. Mohawks, dygliuoti plaukai ir dažyti plaukai buvo tik keletas variantų vyrams, norintiems atrodyti šauniai ir nervingai. Šiame judėjime taip pat buvo įkūnyti laisvės smaigai, aštrūs pjūviai ir dailios pompadūros. Jūsų pasirinktą stilių padiktavo jūsų įsipareigojimas šiam garsiam, jūsų veido gyvenimo būdui.

80 -ųjų pankų plaukai

Punkiniai plaukai