Geriausios vyrų užuolaidų šukuosenos

Užuolaidų šukuosena pastaraisiais metais sugrįžta. 90 -ųjų vyrų užuolaidos buvo labai populiarus kirpimas ir stilius, kurį išgarsino berniukų grupės, kino žvaigždės ir tarptautiniai sportininkai. Kaip ir daugelis madingų vyriškų šukuosenų, užuolaidų kirpimas apskriejo visą ratą, o vaikinai derina šią vidurinės dalies šukuoseną su iškirpimu arba išblukimu šonuose ir nugaroje, kad sukurtų kietą šiuolaikišką vaizdą. Jei esate pasiruošęs formuoti vyrų plaukus centrine dalimi, šis geriausių vyrų užuolaidų šukuosenų vadovas padės jums rasti tinkamą kirpimą.

Užuolaidų šukuosena

Kas yra kirpimas užuolaidomis?

Užuolaidų šukuosena yra kirpimas ir stilius vyrams, kai plaukai viršuje paliekami ilgesni ir suformuojami vidurine dalimi, kad būtų sukurtos užuolaidos. Užuolaidų kirpimas dažnai derinamas su kūginiu, siaurėjančiu išblukimu ar kirpimu. Trumpos pusės išryškina ilgus plaukus ant viršaus.

Kirpimas užuolaidomis

Atsitiktinis ir stilingas, dauguma vaikinų mėgsta išlaikyti tvarkingą centrinę dalį ir palikti plaukus palei veido šonus, naudodami lengvą stiliaus priemonę. Kiti vyrai stilizuoja išvaizdą netvarkingai, kad būtų labiau atsipalaidavęs ir mažai priežiūros reikalaujantis stilius. Kad ir kaip būtų, užuolaidos trenkia madingą estetiką, kuri gerai atrodo berniukams, paaugliams ir jauniems vyrams.

Užuolaidų šukuosenos vyrams

Galų gale, ši padalyta vidurinė šukuosena yra madinga, lygi ir tinka daugeliui plaukų tipų, įskaitant tiesius, storus, banguotus ir garbanotus plaukus.

Užuolaidų kirpimas

Kaip kirpti užuolaidas

Geriausioms užuolaidų šukuosenoms reikia trumpų vidutinio ilgio plaukų ant viršaus, tačiau šonai ir nugara turi būti trumpi. Galite paprašyti kirpėjo mažo, vidutinio ar aukšto kūgio formos išblukimo arba kirpimo. Kirpyklose ypač populiarus buvo užuolaidų kirpimas su apatiniu.

Kaip kirpti užuolaidas

Formuodami šukuoseną su užuolaidomis, plaukus tepkite vašku, kremu ar putomis ir tolygiai paskirstykite. Tada šukomis sukurkite dalį plaukų viduryje. Laikykite užrištus plaukus priekyje arba, jei reikia, šukuokite už ausies. Galutinis vaizdas priklauso nuo jūsų stiliaus.

Geriausi vyrų užuolaidų kirpimai

Vidurinės dalies šukuosenos

Vidurinė vyrų dalis yra klasikinė šukuosena, kai plaukai viršuje yra padalinti į centrą, kad būtų pasiekta apibrėžta išvaizda. Nors vidurinės dalies šukuosenos yra ne visos su užuolaidų kirpimais, kirpimo stiliai yra panašūs. Abiem atvejais turėsite auginti plaukus, nes vidurinį atsiskyrimą galima atlikti tik su vidutinio ilgio ir ilgesniais plaukais.

Vidutinė plaukų dalis vyrams

Kaip gauti vidurinę dalį

Norėdami padalyti plaukus per vidurį, vaikinai turės išauginti plaukus. Įsitikinkite, kad laikotės sveikos mitybos ir gyvenimo būdo, ir toliau trumpai kirpkite, kad pašalintumėte skilinėjančius galus, kurie gali sulėtinti augimą.

Vidurinės dalies vaikinai

Be to, aukštos kokybės šampūnas ir kondicionierius, taip pat daug vitaminų gali užtikrinti plaukų augimą. Plaukų slinkimo ir sustorėjimo šampūnai gali puikiai padidinti augimą ir išlaikyti sveiką galvos odą.

Vyrų centro plaukai

Šiuolaikiniai stiliai diktuoja, kad jūs trumpai kirpate šonus ir nugarą su ilgesniais plaukais viršuje. Galima išbandyti daugybę išblukimo tipų, tačiau kai kurie vyrai renkasi mažesnius. Jei norite tekančios ilgos šukuosenos, tiesiog nukirpkite ketvirtadalį colių patarimų.

Vidurinės dalies šukuosenos vyrams

Norėdami formuoti centrinę dalį, šepetėliu ištiesinkite plaukus. Stori ilgi tiesūs plaukai puikiai tinka vidurinei daliai, tačiau vyrai su banguotais ir garbanotais plaukais taip pat gali pasiekti stilių. Norėdami gauti natūralų blizgesį ir tekstūruotą apdailą, užtepkite stiliaus pomadinį molį, kremą ar putas.

Kaip gauti vidurinę dalį

Dabar naudokite šuką, kad gautumėte dalį viduryje. Išdžiovinkite išskaidytą šukuoseną visą dieną. Panašiai galite purkšti jūros druskos purškimą, kad gautumėte paplūdimio spalvą, arba plaukų laką, kad tvirtai laikytumėtės ir padidintumėte apimtį.

Vidurinės dalies šukuosena su trumpomis pusėmis

Geriausios užuolaidų šukuosenos

Jei norite įkvėpti šaunių kirpimų ir stilių, peržiūrėkite šiuos madingus užuolaidų kirpimo stilius ir kitą kartą apsilankykite kirpykloje.

„EBoy Hair“

„EBoy“ yra vaikinas, turintis emocijų įkvėptą stilių ir didžiulį buvimą internete. Maišant šiuolaikinę hipsterio ir emo madą, „eBoy“ plaukai dažniausiai formuojami su užuolaidų šukuosena. „EBoy“ kirpimas prasideda nuo ilgesnio ilgio plaukų viršuje ir trumpesnio kirpimo šonuose. Tada šukuosena padalijama į vidurį, kad būtų pasiektos užuolaidų kirpčiukai, kurie teka laisvai ir laisvai įrėmina veidą. Drąsūs, tamsūs ir madingi jauni vaikinai ir berniukai gali nuoširdžiai nupiešti „eBoy“ išvaizdą.

EBoy šukuosena

Išblukusių užuolaidų kirpimas

Užuolaidų kirpimas su išblukimu yra universalus ir modernus, leidžiantis vaikinams pakeisti savo stilių be kirpimo. Priklausomai nuo to, kiek laiko norite, kad plaukai būtų ant viršaus, galite gauti įvairių rūšių blukimų, pradedant nuo žemo kūgio ir baigiant dideliu odos išblukimu. Išblukusios pusės kontrastuoja vidurines užuolaidas, kad pabrėžtų stilių. Naudokite lengvo ir vidutinio stiprumo produktą, kad padidintumėte apimtį ir judesius, kad atrodytumėte pilniau.

Išblukusių užuolaidų kirpimas

Vidurinė dalis

„Undercut“ užuolaidos siūlo labai populiarią klasikinės išvaizdos versiją. Vidurinė apatinė dalis yra madinga ir seksuali daugumai vyrų, nes tai yra nesenstantis švarus kirpimo stilius. Kaip vienas iš geriausių vyrų trumpų kirpimų, kirpimas pakels jūsų užuolaidų šukuoseną, nesvarbu, ar turite trumpus, vidutinius ar ilgus plaukus.

Vidurinė dalis

Trumpų plaukų užuolaidos

Jei norite mažai priežiūros reikalaujančio stiliaus, įsigykite užuolaidas trumpais plaukais. Norėdami suformuoti trumpą vidurinę dalį, jums reikės stipraus stiliaus gaminio, kad plaukai išliktų vietoje. Turėdami trumpus vidurio plaukus, vaikinams reikės trumpesnio kirpimo šonuose ir nugaroje, kad pabrėžtų išvaizdą. Stilingas ir prašmatnus, trumpų plaukų užuolaidas tikrai verta išbandyti.

Trumpų plaukų užuolaidos

Ilgų plaukų užuolaidos

Ilgi plaukai natūraliai tinka vidurinei daliai. Stilingi tokių kaip Leonardo DiCaprio, Bradas Pittas ir Kurtas Cobainas, ilgų plaukų užuolaidos atrodo dailiai ir madingai. Nuo storų tiesių sruogų iki banguotų ar garbanotų plaukų, ilgos, viduryje išsiskyrusios vyriškos šukuosenos išsiskiria seksualiniu patrauklumu ir puikiai tinka tinkamam produktui. Arba vaikinai visada gali išbandyti šukuotus plaukus, kai nori pakeisti savo išvaizdą.

Vidurinė dalis ilgi plaukai

Banguotų plaukų vidurinė dalis

Banguotų plaukų vidurinė dalis suteikia asmenybės ir tekstūros, kurią sunku suderinti. Vaikinai su banguotais plaukais yra palaiminti unikaliu tipu, kuris gražiai teka užuolaidomis. Bangos taip pat suteikia kitą matmenį papildomam tūriui ir storiui.

Garbanotų plaukų vidurinės dalies užuolaidos šukuosena

Garbanotų plaukų užuolaidos

Nors garbanas gali būti sunku valdyti ir formuoti, garbanotų užuolaidų šukuosenos suteikia glostančią išvaizdą, su kuria galite eksperimentuoti. Nors trumpi garbanoti plaukai gali vilioti, ilgesnės garbanos padidina jūsų plaukų svorį. Naudodami gerą kreivumą stiprinantį kremą, pasiekite centrinę dalį ir gaukite šią šaunią šukuoseną.

Banguotų plaukų vidurinė dalis

Padalinta šukuosena

Skaldytos šukuosenos vienoje ar kitoje formoje egzistuoja šimtmečius. Nesvarbu, ar suskaidysite plaukus į vidurį, ar ne į centrą, ar į šoną šukuoseną, kaip klasikinė šoninė dalis, šis stilius yra gražus ir universalus. Išauginkite plaukus, nukirpkite juos teisingai ir sukurkite gaivią šukuoseną, kuri išsiskirs bet kurioje minioje.

Išskirkite vidurinę šukuoseną

Azijos vidurinės dalies šukuosena

Viena iš populiariausių Azijos vyrų šukuosenų yra vidurinė dalis. Įkvėptas „K-Pop“ plaukų tendencijų, Azijos užuolaidų kirpimas pasižymi siaurėjančiomis ar iškirptomis šoninėmis pusėmis ir ilgesniu pakraščiu. Azijos vaikinai dažnai yra palaiminti storais tiesiais plaukais, todėl centro atsiskyrimą lengva gauti ir formuoti. Užtepkite stiprią pomadą, kad išvaizda išliktų nepakitusi visą dieną.

Azijos vidurinės dalies plaukai

Berniukų vidurinė dalis

Miela ir gražiai atrodanti vidurinė dalis daugelį metų buvo šauni berniuko šukuosena. Nuo mažų vaikų ir mažų vaikų iki paauglių vaikinų berniukai mėgsta užuolaidų kirpimą, nes jis derina modernų ir klasikinį stilių. Atsinaujinimą iš dalies galima sieti su neseniai atgimusiu devintojo dešimtmečio mada. Naudojant nedidelį kiekį produkto, berniukų vidurinė dalis geriausiai tinka švelniai ir švelniai.

Berniukų vidurinė dalis

90 -ųjų užuolaidos

90 -ųjų užuolaidų kirpimas buvo pagrindinė vyrų plaukų tendencija, po kurios sekė tokios įžymybės kaip Nickas Carteris, Johnny Deppas, Davidas Beckhamas, Skeet Ulrich, Brianas McFaddenas, Robbie Williamsas, Jamesas Van Der Beekas ir Jaredas Leto. Moterys, žinomos kaip graži berniukų šukuosena, tiesiog mėgsta užuolaidas vyrams. Supjaustykite skilimą ir pamatysite, kad aplinkinės merginos apalps!

90 -ųjų užuolaidų kirpimas