120 geriausių paukščių tatuiruočių vyrams ir moterims

Paukščiai visada yra susiję su laisve ir beribiu dangumi, svajonėmis ir dvasine galia bei nepagaunamu džiaugsmu. Skraidančių paukščių įvaizdis yra labai populiarus. Jis gali būti naudojamas perduoti įvairias reikšmes ir idėjas. Be to, paukščiai visada simbolizuoja ir įkūnija grožį ir gyvybingumą. Tačiau tokios tatuiruotės reikšmė visada priklauso nuo to, koks paukštis yra pavaizduotas. Kadangi tai reiškia daugybę savybių ir asociacijų.

Reikšmė

Tatuiruotes su paukščių nuotraukomis renkasi laisvas ir nepriklausomas žmogus. Tačiau daug kas priklauso nuo plunksninių būtybių tipo pasirinkimo. 

Dažniausi paukščių vaizdai ir jų reikšmės:

 1. Rojaus paukštį renkasi tie, kurie ieško grožio; 

 2. Balandis – ramybė, švelnumas ir gerumas; 

 3. Erelis siejamas su valdžia, bajorija ir pergale priešų atžvilgiu; 

 4. Žuvėdra – susijusi su jūra ir yra nepriklausomybės simbolis. Senovėje jūrininkams žuvėdros buvo grįžimo namo simbolis; 

 5. Povas – turto ir grožio simbolis; 

 6. Varnas. Skirtingose ​​kultūrose varnos reiškia labai skirtingus dalykus. Pavyzdžiui, tarp senovės keltų ir daugelio kitų pagonių šis didingas paukštis yra išminties ir slaptų žinių simbolis. Šiuo metu tokį paveikslą renkasi tamsios, alternatyvios kultūros gerbėjai; 

 7. Pelėda – išminties simbolis, susijęs su mistika, tamsia ir anapusine jėga; 

 8. Papūga kažkada buvo laikoma narcisistinių asmenybių simboliu, tačiau dabar simbolizuoja grožį, originalumą ir pasitikėjimą savimi; 

 9. „Firebird“ puikiai tinka tiems, kurie tiki stebuklais, jis atneša jo savininkui daug sėkmės. 

 10. Gulbė reiškia ištikimybę, meilę ir neišsenkantį švelnumą, 

 11. Kregždutė simbolizuoja ir įkūnija: viltį, jaunystę, sėkmę, rytą, pavasarį, saulėtekį, namų jaukumą, laimę ir laisvę. 

Paukščių tatuiruotė senovinėse kultūrose

Daugelis žmonių mano, kad jų artimiausi protėviai buvo ne kas kita, kaip paukščiai. Todėl paukščiai dažnai buvo ištisų genčių simboliai. Jau tuo metu toteminių paukščių figūros buvo vaizduojamos ant žmonių kūnų. Kaip jie manė, toks įvaizdis suteikė jo savininkui energijos ir užtikrintumo, kad sėkmė nuo jo nenusigręžė.

Erelis – graikai tikėjo, kad erelis yra Dzeuso pasiuntinys. Kinijoje šis paukštis įkūnija atkaklumą, drąsą ir jėgą. Ant uolos sėdintis erelis tapatinamas su drąsaus kario įvaizdžiu. Krikščioniškoji religija suteikė ereliui gilią ir gryną žmogaus dvasios, kuri tiki Dievą, galią. „American Legends“ jis buvo apibūdintas kaip padaras, galintis skleisti žaibus iš akių, o didžiuliai sparnai gali sukelti lietų.

Sakalas – krikščionybėje simbolizuoja blogį dėl jo žiaurumo. Japonijoje jis tiesiogiai susijęs su viena iš imperatoriškųjų dinastijų. Mituose sakalas atlieka dangiškojo pasiuntinio ir patarėjo vaidmenį.

Nurijimas, kaip meilės, tyrumo, gerumo simbolis, dažnai sutinkamas mitologijoje. Kregždės lydėjo meilės deivę Afroditę, kuri garsėjo gaiviu ir natūraliu grožiu.

Paukščių tatuiruotė moterims ir vyrams

Tatuiruotės su balandžiu pasirenkamos kaip berniukai ir mergaitės. Šis eskizas suteikia savininkui lengvumo ir švelnumo.

Erelio eskizai yra labai populiarūs tarp galingo charakterio vyrų. Erelis simbolizuoja valdžią ir valdžią. Juk šis paukštis savo didingumu ir pasididžiavimu žavėjo žmones nuo seniausių laikų.

Kolibris – vienas mažiausių paukščių pasaulyje. Dėl savo spalvingo plunksnos jis idealiai tinka tatuiruotėms. Dažniausiai tokius eskizus renkasi ponios. Kolibrio tatuiruotė simbolizuoja laisvę, intuiciją ir atgimimą. Tokios tatuiruotės idealiai tinka moterims, kurios nori mažo įvaizdžio. Mažos tatuiruotės mergaitėms yra ypač geros tuo, kad jas galima paslėpti po drabužiais.

Moters kūne tokie eskizai dažnai išdėstomi kaklo apačioje, raktikaulio, pečių ašmenų ar nugarinės srityje.

Paukščių pulko tatuiruotės yra populiaresnės tarp jaunimo, ypač mergaičių, nes pagrindinė jo vertė yra – laisvės troškimas ir jo tikslai, nepaisant visų kliūčių.

Tatuiruotė ant rankos yra labai patogi vieta, nes ją galima lengvai paslėpti. Daugelis vyrų nori jį uždėti ant peties, o ponios – pečių ašmenų srityje. Stilingai ir grakščiai atrodo kaip rašiklio eskizas moters rankos vidinėje pusėje. 

Paprastai vyrai dengia klubus, todėl tatuiruotė gali būti didesnė ir apimtis. Moterys paprastai dėvi paukščių eskizą skrisdamos pėdos apačioje. 

Adomas Levine’as, Rihanna, Adele ir Cassadee Pope yra paukščių tatuiruočių gerbėjai.