25 geriausios pingvinų tatuiruotės ir dizainas

Ar ieškote įkvėpimo dėl geriausių pingvinų tatuiruočių, kad galėtumėte rašyti?

Per pastaruosius šimtą metų pingvinai tapo neatsiejami nuo popkultūros. Per filmus, televiziją ir knygas pingvinas tapo mėgstamu gyvūnu tarp vaikų ir suaugusiųjų visame pasaulyje.

Šiandien pingvino tatuiruotė turi daug reikšmių, tačiau dažniausiai tapo mielumo ir unikalumo simboliu. Per pastaruosius kelerius metus padaugėjo pingvinų tatuiruočių.

25 geriausios pingvinų tatuiruotės, dizainas & Idėjos

Pingvinų tatuiruočių skirtumas leidžia jums susieti savo tatuiruotę su įvairiomis unikaliomis reikšmėmis, susijusiomis su šiuo paukščiu.

Pingvinai yra paukščiai, kurie negali skristi. Tačiau simbolinis vaizdas gali būti labai įvairus. Kai kuriems žmonėms pingvino tatuiruotė simbolizuoja jų unikalumą ir būdą skirtis.

Kitiems šie dizainai gali būti svajonių, apsaugos ir bendruomenės simbolis. Šiame straipsnyje mes parodysime jums geriausias pingvinų tatuiruotes, dizainą ir idėjas.

Čia yra geriausių pingvinų tatuiruočių kolekcija:

25. Snaigės pingvino tatuiruotė

Čia galime pamatyti mielą pingviną, žiūrintį į snaigę. Ši tatuiruotė dedama ant naudotojo pėdos. Tai tikrai miela tatuiruotė.

24. Wonderlust pingvinas

Ši tatuiruotė parodo mums pingviną, kuris svajoja keliauti. Matome, kad pingvinas jau turi kuprinę. Ši tatuiruotė dedama ant naudotojo kojos.

23. Akvarelinis pingvinas

Šiame kūrinyje galime pamatyti pingviną su gražiomis neoninėmis spalvomis, tokiomis kaip mėlyna, violetinė ir rožinė. Šis kūrinys yra pagamintas per daugybę įvairiaspalvių purslų.

22. Tropinis pingvinas

Šiame fantastiškame kūrinyje matome atogrąžų pingviną, kuris geria. Fone matome kai kuriuos paukščius ir palmes. Ši tatuiruotė yra pilna įvairių spalvų.

21. Plaukimo pingvinas

Pingvinas, paryškintas keliais vaizdais, pavaizduotas ant mėlynos akvarelės tepalo šioje tatuiruotėje, padarytoje ant naudotojo liemens.

20. Stilinga pingvinų tatuiruotė

Čia tatuiruotė dedama ant naudotojo rankos, ir tai yra paprasta tatuiruotė. Šiame paveikslėlyje matome visą pingvino kūną ir yra keletas mažų atspalvių šiame rašalu.

19. Erdvėlaivio pingvinas

Šis spalvingas erdvėlaivio pingvinas dedamas ant dėvėtojo kojos. Ši tatuiruotė vaizduoja fragmentuotą pingviną spalvotu rašalu.

18. Rūkantis pingvinas

Realus spalvingas pingvinas, turintis dūmų, apsuptas snaigių. Ši tatuiruotė yra labai gerai padaryta ir uždedama ant dėvėtojo kojos.

17. Liesas pingvinas

Čia galime pamatyti liesą neįgalų pingviną. Pingvinas yra padarytas tikrai mažomis linijomis ir matome, kad šis rašalas yra juodos ir pilkos spalvos.

16. Paprastas pingvinas

Ši paprasta pingvino tatuiruotė yra tikrai populiari šiandien. Čia matome, kaip išorinė linija yra vidutinio storio, o tatuiruotės spalva yra tik juoda.

15. Jūreivio pingvino tatuiruotė

Tai pingvinas, užsidėjęs jūreivio kepurę ir pavaizduotas seną skruostikaulį primenančiu stiliumi ant dėvėtojo dilbio.

14. Pingvinas ant ledo

Čia galime pamatyti šaunią tatuiruotės detalę, uždėtą ant dėvėtojo kojos. Šis pingvinas stovi ant kažkokio ledo bloko ar kristalo, kuris palaiko pingviną. Ant pingvino kūno matome, kad tai yra taškinis darbas.

13. Muzikinis pingvinas

Ši vaizdinga tatuiruotė iliustruoja pingviną, nešiojantį ausines su įvairių akvarelių ir muzikinių natų srautu, sklindančiu iš ausinių.

12. Geometrinis pingvinas

Čia galime pamatyti geometrinį pingviną, skrendantį su pilku balionu. Kaip visi žinome, pingvinai negali skristi, todėl šis kūrinys yra labai unikalus.

11. Senoji mokykla

Ši tatuiruotė parodo mums turtingą pingviną, nešiojantį monoklį, kostiumą ir viršutinę skrybėlę, esančią virš reklamjuostės „Pinigai“.

10. „Moody Penguin Tattoo“

Piktai atrodantis nuotaikingas pingvinas prasiveržia pro ledo luitą vilkėdamas raudoną kepurę šioje tatuiruotėje.

9. Meilės pingvinai

Ant šio mielo rašalo gabalėlio matome, kad du pingvinai bučiuoja vienas kitą. Šios tatuiruotės spalva yra juoda ir pilka. Ši tatuiruotė dedama ant naudotojo kaklo.

8. Freddy Krueger pingvinas

Ši spalvinga tatuiruotė rodo serijinį žudiką Freddy Kruegerį, bet pingvinų stiliumi. Šiame nuostabiame kūrinyje gausu spalvų, tokių kaip raudona, juoda, mėlyna ir oranžinė.

7. Super paprastas pingvinas

Tai paprasta ir graži linija tatuiruotė. Šiame paveikslėlyje matome tris pingvinus, stovinčius ant linijos. Pingvinas „mama“ yra didžiausias, ir atrodo, kad pradinė linija prasidėjo nuo „pingvino mamos“, kuri taip pat gali simbolizuoti motinystę.

6. Šeimos pingvinai stiklainyje

Šis rašalas yra juodos ir pilkos spalvos gabalas. Tai vaizduoja porą pingvinų indelyje. Taikant tradicinį atspalvį naudojamos taškų serijos, plonos ir mažos linijos.

5. Velnio pingvinai

Čia mes galime pamatyti porą pingvinų su velnio ragais, iš kurių vienas laiko skėtį, laikykite šlepetes šioje animacinio stiliaus tatuiruotėje.

4. Mielas pingvinas

Animacinis pingvinas paduodamas ant nugaros kaklo. Tai iliustruoja linksmą pingviną, kuris juokiasi.

3. Barmeno pingvinai

Šis linksmas kūrinys parodo mums du žmones, kurie padarė atitinkamą pingvino tatuiruotę. Vienas iš pingvinų turi maišytuvą, o kitas – gėrimą.

2. Balioninis pingvinas

Šis pingvinas pavaizduotas virve, apvyniota aplink krūtinę, vedančia į mėlyną balioną. Tatuiruotė dedama ant naudotojo rankos.

1. Karikatūrų tatuiruotė

Ši tatuiruotė padaro pingviną, dėvinčią rozetę ant galvos. Ši žavinga iliustracija rodo, kad mielas animacinis pingvinas yra drovus. Ši tatuiruotė padaryta ant dėvėtojo dilbio.

Santrauka

Dėkojame, kad peržiūrėjote šią populiariausių pingvinų tatuiruočių dizaino ir idėjų kolekciją. Tikimės, kad tai galėsite panaudoti įkvėpimui savo būsimai pingvinų tatuiruotei.

Kuri iš šių pingvinų tatuiruočių yra jūsų mėgstamiausia? Palikite komentarą žemiau.