Kostým Heidi Klum v roku 2019 bol opäť umeleckým dielom

Heidi Klum je známa svojimi halloweenskymi večierkami a halloweenskymi kostýmami. Naozaj sú prehliadkou make -upového umenia a maskovania. Heidi organizuje takéto akcie od roku 1999 a každoročne znova a znova prekvapuje fanúšikov Halloweenu a seba. Ako to vôbec robí? Ako je možné, že dokáže niečo lepšie ako rok predtým? Nemôžeme nájsť jasné vysvetlenie ich neuveriteľnej kreativity. Možno je to len preto, že tento festival tak miluje. Zdá sa, že halloweenska tradícia Heidi Klum skutočne oslovuje. V každom prípade to v roku 2019 urobila znova! Legendárna topmodelka mala na sebe veľmi zaujímavý kostým!

Heidi organizuje halloweenske párty už 20 rokov

sama heidi klum

Vystúpenie Heidi Klum na Halloween

Tento rok bolo 20. výročie halloweenskych večierkov Heidi Klum. Štandardy boli vysoké a očakávania neboli sklamané. Večierok na festival sa tentokrát konal v oblasti East Village v New Yorku. Heidi Klum sa veľkolepým spôsobom objavila zo zadnej časti pomaly idúceho nákladného auta.

Ten mal modré okenné tabule, ktoré boli postriekané krvou. Tento rok sa Heidi predstavila ako mimozemské, krvilačné stvorenie. Spoločnosť jej robil manžel Tom Kaulitz, ktorý sa pokazil ako zombie astronaut, ktorého tvár bola zaliata krvou.

Nároky na kostýmy sú u nej veľmi vysoké

design heidi klum a ďalšie

Podrobnosti o kostýme

Ako vždy, kostým Heidi Klum bol majstrovským dielom. Mozog netvora bol viditeľný a zakrytý sklenenou miskou. Okrem toho sa ukázala anatómia celého tela, z ktorých niektoré boli prerazené kovovými časťami. Niečo medzi strojom a človekom! Docela strašidelné a napriek tomu so zmyslom pre estetiku! To bola typická provokácia v štýle Heidi Klum. Inšpiráciou pre tento projekt by mal byť jej manžel, spevák Tokio Hotel. Pretože veria v mimozemšťanov a tu je odhad, ako by niektoré z nich mohli vyzerať.

Je možné vidieť rôzne témy

zaujímavé návrhy - heidi klum

Kostým Toma Kaulitza

Tom Kaulitz sa vybral do vesmíru ako astronaut pri hľadaní novej obývateľnej planéty. Zamiluje sa do mimozemšťana a privedie ju domov. Robí to v nádeji, že sa podelí o užitočné informácie s ľuďmi na Zemi. Dokáže však taká obluda skutočne zachrániť ľudstvo alebo skôr uškodí? Halloweenske kostýmy Toma Kaulitza a Heidi Klum nie sú len vzrušujúce. Dotýkajú sa tiež mnohých filozofických otázok, futuristických myšlienok a morálnych dilem. Je zrejmé, že je to správna vec! Komunikácia s temnými silami je hlavným účelom Halloweenu.

Vizualizácia anatómie človeka je pre halloweenske kostýmy veľmi obľúbená 

kostry a heidi klum - šibalstvá

Heidi Klum a Tom Kaulitz svojimi kostýmami sformulovali filozofické otázky

skvelé nápady - heidi klum

Ďalší skvelý obrázok s nimi dvoma 

veľké kostry - heidi klum